PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جشنواره تابستان 90 ایرانسلmiladsabz
2011-06-18, 09:19 PM
جشنواره تابستان ایرانسل
4 تیر تا ۳۱ شهریور ۹۰در جشنواره تابستان ایرانسل، انرژی، روشنایی و سرعت را با محصولات جدید و طر حهای گوناگون تخفیفی و تشویقی ما تجربه کنید ...پیشخوان ایرانسل! (جدید)
میکروسیم های ایرانسل! (جدید)
تلفن گویای ویترین ایرانسل! (به زودی)
پیشوازهای چرخشی ایرانسل! (جدید)
شارژ سیم کارت دوستان! (به زودی)
مسابقات پیامکی ویترین ایرنسل با 500 میلیون ریال جوایز ارزنده!
22% شارژ شگفت انگیز از طریق وب سایت ایرانسل!
نما (نقشه مجازی ایرانسل) به همراه قابلیت های جدید!
انجام خدمات بانکی از طریق تلفن همراه...همیشه، همه جا!
شارژ کنید و هدیه بگیرید!
پرداخت صورت‌حساب از طریق کارت شارژ به همراه 2% افزایش اعتبار کارت! )ویژه مشترکین دائمی(
بهای تخفیفی سیم کارت!
مشترک جدید ایرانسل باشید!
طرح سیم کارت هدیه ایرانسل!
یک آهنگ پیشواز رایگان به ازای دریافت ۷۵ دقیقه تماس خارج از شبکه!
یک آهنگ پیشواز رایگان به ازای سفارش سه آهنگ!
امکان کپی آهنگ پیشواز یک مشترک دیگر!
بسته افزایشی GPRS ایرانسل!
ساعات خوش:GPRS هر کیلو بایت، تنها ۱ ریال!
دریافت اعتبار از طریق وب سایت ایرانسل به همراه 2% اعتبار رایگان!
مشاهده صورت‌حساب از طریق پیام کوتاه و اینترنت و پرداخت صورت‌حساب از طریق اینترنت به همراه 2% تخفیف! )ویژه مشترکین دائمی(
شارژ شگفت انگیز ایرانسل ... ویژه مشترکین اعتباری!
2% اعتبار رایگان با استفاده از 9 روش شارژ رمزدار و شارژ الکترونیکی!
طرح های تعرفه رنگی: هفتگی و ماهانه!
اعتبار هدیه ... برای تمامی مشترکین !
فرصت ثبت نام رایگان خدمات پست الکترونیک ایرانسل به همراه دریافت رایگان ۲۰ نامه الکترونیکی از طریق !MMS

پیشخوان ایرانسل! (جدید)
خبر، گزارش، تحلیل ...همیشه همراه شما!
در ادامه روند ارائه سرویس‌های متنوع و کاربردهای جدید و جذاب تلفن همراه، کوشیده‌ایم تا همگام با آخرین فناوری روز دنیا، یک سرویس جدید را در اختیار شما مشترکین عزیز قرار دهیم.
از این پس برای اطلاع از آخرین تحولات سیاسی، بین المللی، اجتماعی، اقتصادی، ورزشی و ... نیاز به خرید روزنامه و یا مراجعه به اینترنت نداشته و می‌توانید از طریق ویترین ایرانسل، با تلفن همراه خود در جریان خلاصه تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌های روزنامه‌ها و سایت‌های خبری قرار بگیرید.
محتوای ارسالی علاوه بر متن، با تصاویر و لوگوی سایت و یا روزنامه مورد نظرتان در همان روز همراه است. به عبارت دیگر شما با این سرویس از «روزنامه همراه» برخوردار شده و می‌توانید به جای-k,iiiii- ورق زدن روزنامه، خلاصه آن را روی صفحه تلفن همراه خود بخوانید.
http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/summer/tables/pishkkhan-code-fa.jpg

برای شروع یک پیام کوتاه رایگان به 8494 ارسال کنید!برای اشتراک، کد محصول را به 8494 ارسال کنید و برای لغو اشتراک یک محصول خاص، حرف " L" را با رعایت یک فاصله به همراه کد محصول، به 8494 ارسال نمایید. به عنوان مثال، برای اشتراک محصول با کد1234 ، عبارت 1234 و برای لغو اشتراک، عبارتL 1234 را به 8494 ارسال کنید.

http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/summer/tables/pishkkhan-fa.jpg


نرخ هر نسخه از هر محصول در دوره آزمایشی، معادل هزینه یک پیام چندرسانه‌ای خواهد بود.

توجه:
• کلیه پیام کوتاه‌های ارسالی به 8494 رایگان است.
• تنها در صورتی قادر به استفاده از این محصول خواهید بود که تنظیمات پیام چندرسانه‌ای (MMS) خود را فعال کرده باشید. (در صورتی که این تنظیمات را دریافت ننموده و یا فعال نکرده‌اید، کد دستوری #5*3*130* را از خط ایرانسل خود شمار ه‌گیری کنید.)
• پس از اشتراک، هزینه هر نسخه ارسال شده محصول، به صورت جداگانه در حساب شما منظور خواهد شد.
• اشتراک هیچ‌یک از محصولات دارای تاریخ انقضاء نبوده و تا قبل از ارسال دستور لغو اشتراک، نسخه‌های منتشر شده برای شما ارسال خواهد شد.
• پس از اشتراک هر محصول، آخرین نسخه منتشر شده آن برای شما ارسال می‌گردد.
• برای دریافت راهنمای سرویس پیشخوان، در هر زمان R را (به رایگان( به 8494 ارسال کنید.
• برای دریافت آخرین لیست محصولات پیشخوان، حرف F را در یک پیام کوتاه (رایگان) به 8494 ارسال نمایید.
میکروسیم های ایرانسل! (جدید)
نسل جدید سیم کارت

یک خبر خوب برای آن دسته از شما مشترکین ایرانسل که از مدل‌های پیشرفته گوشی‌های تلفن همراه استفاده می‌کنید...

با توجه به اینکه استفاده از نسل جدید گوشی‌های تلفن همراه مستلزم دارا بودن سیم کارت‌های مناسب این دستگاه‌ها در سایز کوچکتر است، شرکت ایرانسل در جشنواره تابستان 90 «میکروسیم»های ویژه خود را در اندازه کوچک و سازگار با گوشی‌ها و ابزارهای نسل جدیدی همچونiPad ،iPhone و ... در دسترس شما کاربران عزیز و علاقه‌مندان فناوری‌های جدید قرار داده است و شما میتوانید از روش های زیر این محصول را تهیه کنید:
مراکز خدمات ایرانسل
فروشندگان مجاز ایرانسل
وب سایت ایرانسل (http://92.42.51.201:6001/onlineregn/StartUp)

قیمت انواع این سیم کارت‌های نسل جدید به شرح زیر می‌باشد:

http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/summer/tables/microsim-fa.gif

لطفا توجه داشته باشید که شماره تلفن همراه، به صورت خودکار توسط سیستم انتخاب خواهد شد.]

توجه:
• شما مشترکین ایرانسل که دارای گوشی‌های نسل جدید بوده ولی پیشتر یکی از سیم کارت‌های معمولی ایرانسل را خریداری نموده‌اید نیز می‌توانید از طریق مراجعه به مراکز خدمات ایرانسل و یا یکی از فروشندگان مجاز این شرکت، برای تغییر نوع سیم‌کارت خود درخواست داده و سیم کارت جدید تهیه نمایید.
• اگر مایل باشید میکروسیم خریداری شده، توسط شرکت پست به شما تحویل گردد، مبلغ 40.000 ریال بابت هزینه پستی به قیمت میکروسیم اضافه خواهد شد.تلفن گویای ویترین ایرانسل (به زودی)
ویترین ایرانسل در جشنواره تابستان امکان استفاده از تلفن گویا را در اختیار مشترکین خود قرار داده است تا از طریق این سرویس و پس از تماس با شماره 788، زنگ‌های تلفن و محصولات صوتی ویترین را شنیده و در صورت تمایل دریافت کنند.
بر اساس این سرویس شما می‌توانید در تماس با تلفن گویای ویترین و پیگیری راهنمای صوتی آن بخشی از زنگ‌های تلفن موجود در ویترین را به مدت یک دقیقه و به صورت رایگان گوش کرده و در نهایت زنگ مورد نظرتان را سفارش دهید. همچنین می‌توانید از این تلفن گویا برای شنیدن محصولات صوتی دیگر ویترین از جمله داستان‌ها، فال حافظ و ... استفاده کنید و در صورت تمایل، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

پیشواز های چرخشی ایرانسل (جدید)
در ادامه ارائه امکانات متنوع و جذاب در سرویس آهنگ پیشواز، شرکت ایرانسل به مناسبت جشنواره تابستان 90 ، یک قابلیت بسیار جذاب دیگر را در اختیار شما مشترکین عزیز قرار داده است. این قابلیت جدید، «پیشوازهای چرخشی» نام دارد.
بر اساس این قابلیت شما می‌توانید به جای سفارش چند کد آهنگ، یک کد آهنگ را سفارش داده و در طول 30 روز به جای یک آهنگ از تعداد متنوعی آهنگ پیشواز برخوردار شوید.
به عنوان مثال شما می‌توانید به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان، یک «پیشواز چرخشی» ویژه این ایام را خریداری کنید که دعای ماه مبارک رمضان را به صورت روزانه تغییر داده و هر روز تماس گیرندگان شما، شنونده دعای ماه مبارک رمضان ویژه همان روز باشند.
شما می توانید با مراجعه به لینک آهنگ پیشواز در وب سایت ایرانسل، «پیشواز های چرخشی» را مشاهده و دریافت کنید:

• بهترین و آخرین پیشواز های چرخشی: پاپ، سنتی ، مذهبی و ...
• پیشواز های چرخشی خوانندگان محبوب
• پیشواز های چرخشی داغ و متنوع
• پیشواز های چرخشی از آلبوم های جذاب ویترین

توجه: بهای استفاده از پیشواز های چرخشی ایرانسل برای یک دوره یک ماهه 5000 ریال است.

شارژ سیم کارت دوستان (به زودی)
در جشنواره تابستان 90 ایرانسل، یک قابلیت جدید به مجموعه متنوع خدمات شارژ سیم کارت ایرانسل افزوده خواهد شد. بر اساس این قابلیت، شما قادر خواهید بود سیم کارت دوستان‌تان را از طریق گوشی خود شارژ کنید. ممکن است دوستان شما در شرایطی قرار گیرند که به عابر بانک، کارت شارژ و ... دسترسی نداشته باشند و این شما باشید که به جای آنان سیم کارت‌شان را شارژ کنید.

برای شارژ سیم کارت دوستان کافیست به روش زیر عمل کنید:

http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/summer/tables/friendscharge-fa.jpg
توجه:
همچنین در صورتی که سیم کارت شما در گوشی هایی قرار دارد که به دلایلی امکان شارژ از طریق آنها برای شما مقدور نیست، با استفاده از این سرویس می توانید سیم کارت خود را شارژ کنید.


مسابقات پیامکی ویترین ایرنسل به همراه جوایز ارزنده و نفیس!
در طول جشنواره تابستان 90، ایرانسل با برگزاری مسابقات پیامکی، هدایای ارزنده‌ای را به برندگان هر مسابقه اهدا خواهد کرد.
این مسابقات بر اساس طرح سوال از مشترکین و ارسال پاسخ از سوی شما برگزار شده و در انتها، به تعدادی از برندگانی که به قید قرعه انتخاب شده اند، جوایز نفیسی اهدا می‌گردد.

توجه:
• بهای ارسال هر پیام کوتاه جهت شرکت در مسابقه متفاوت بوده اما به طور معمول 750 ریال است.
• مراسم قرعه کشی و اهدای جوایز ایرانسل، با حضور نمایندگان محترم دادستان کل کشور و اداره محترم بازگانی سازمان صدا و سیمای *****ی اسلامی ایران و خبرنگاران صورت پذیرفته و خواهد پذیرفت. اسامی برندگان قرعه کشی های ایرانسل، از طریق سایت www.irancell.ir (http://www.irancell.ir/) اعلام می شود.
• در طی جشنواره تابستان 90، 6 مسابقه پیامکی جذاب و هیجان انگیز برگزار خواهد شد.
• برای کسب اطلاعات بیشتر و جزئیات نحوه شرکت در مسابقه های ویترین به پورتال این سرویس در سایت ایرانسل مراجعه کنید.22% شارژ شگفت انگیز از طریق وب سایت ایرانسل!
در جشنواره تابستان 90، در صورتی که با کلیک بر گزینه «شارژ شگفت انگیز از طریق وب سایت ایرانسل» و ادامه دستورالعمل‌های ذکر شده، شارژ شگفت انگیز دریافت کنید، به جای 20% شارژ شگفت انگیز که از طریق وارد کردن کد دستوری درج شده بر روی کارت شارژ دریافت می کردید، 22% شارژ شگفت انگیز دریافت خواهید کرد. شما همچنین می توانید از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب برای دریافت شارژ از طریق وب سایت ایرانسل استفاده کنید. در این روش، بعد از انتخاب نوع شارژ و بانک مورد نظر، به درگاه پرداخت، هدایت شده و در این مرحله شماره 16 رقمی کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود را به همراه رمز عبور اینترنتی بانکی و نیز شماره 3 رقمی پشت کارت شتاب را وارد کرده و پرداخت خود را انجام دهید.نما (نقشه مجازی ایرانسل) به همراه قابلیت های جدید!
پس از راه اندازی موفقیت آمیز سرویس «نما» )نقشه مجازی ایرانسل) در شهرهای تهران، کرج، تبریز، اصفهان، شیراز و مشهد و استقبال شما مشترکین عزیز از سرویس «نمای دوستان»، در جشنواره تابستان 90، سرویس جدید «نمای خانواده» و سرویس «نمای دوستان»، با قابلیت‌های جدیدی همچون «رهگیری دوستان» و «قلمرو مجازی» در اختیار شما قرار گرفته است.

نمای خانواده (جدید)

به كمك این سرویس می توان از موقعیت مکانی اعضای خانواده در هر ساعت از شبانه روز آگاه شد. به عنوان مثال والدین می‌توانند در هر لحظه موقعیت فرزندان خود را تشخیص دهند و با اطمینان خاطر، از وضعیت کودکان خود آگاه شوند و یا موقعیت مکانی سالمندان را معین نمایند. با اشتراک خدمات «نقشه مجازی ایرانسل» شما می‌توانید از هر محل یا حتی شهر دیگری از موقعیت دقیق فرزندان خود آگاه شوید.

توجه: در صورت استفاده از سرویس «نمای خانواده»، تنها والدین این امکان را خواهند داشت که موقعیت فرزندان‌شان را مکان‌یابی کنند.نمای دوستان

همان‌طور که می دانید، با استفاده از این سرویس می‌توانید موقعیت جغرافیایی دوستان‌تان را معین نموده و یا محل خود را به آنها اطلاع دهید و نیز از دیگر امکانات جذاب و مفید این خدمات استفاده کنید.
نمای دوستان دارای قابلیت‌های پیشرفته تری از جمله راه اندازی «گروه«،» انجمن»، «رهگیری دوستان» و «اعلام نزدیکی دوستان» می باشد.

ثبت نام و فعال سازی

شما می‌توانید از طریق روش‌های زیر، برای استفاده از خدمات نقشه مجازی ایرانسل، ثبت نام کنید:

۱- شبکه اینترنت:
• در این روش می‌توانید از طریق لینک nama.irancell.ir در سرویس نمای دوستان، و از طریق namayehkhanevadeh.irancell.ir در نمای خانواده ثبت نام کنید. پس از ثبت نام، پیام کوتاهی حاوی رمز عبور برای شما ارسال می‌شود.
• نام کاربر، شماره تلفن ایرانسل شما است.
• رمز ورود را نیز می‌توانید با ارسال یک پیام کوتاه بدون متن از خط ایرانسل خود به شماره 130 دریافت نمایید.

۲- ارسال پیام کوتاه:
برای ثبت نام و فعال‌سازی از طریق پیام کوتاه، طبق دستورالعمل ذکر شده در جدول زیر عمل کنید:

http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/summer/tables/nama-fa.jpg

نمای دوستان>> پیام کوتاه بدون متن به 8989
نمای خانواده>> ارسال عبارت «ثبت نام » به 890

قابلیت های جدید سرویس نمای دوستان از طریق اینترنت:

در جشنواره تابستان 90 ایرانسل شما مشترکینی که از خدمات نمای دوستان استفاده می کنید، قادر خواهید بود از قابلیت های جدید این سرویس برخوردار شوید. بر اساس این قابلیت های جدید، شما می‌توانید با مراجعه به لینک nama.irancell.ir به پورتال این سرویس وارد شده و با پیگیری لینک‌های موجود در وب سایت و به کمک بخش «راهنما» موارد زیر را انجام دهید:

• دوستان خود را رهگیری کنید. بدین ترتیب که با انتخاب دوستان خود، مسیر حرکت او را بر روی نقشه هر چند دقیقه یکبار مشاهده کنید؛
• محدوده ای را بر روی نقشه تعیین کرده و از سیستم بخواهید که هر زمان دوستانی که مشخصات آنان را ثبت کرده اید به شعاع آن محدوده نزدیک شدند، شما را مطلع کند؛
• دوستان خود را برای موقعیت‌یابی دعوت نمایید. پس از تایید دوستان شما، آنها نیز به نقشه مجازی ایرانسل شما می پیوندند و از آن پس می‌توانید موقعیت‌تان را به یکدیگر اطلاع دهید.

استفاده از سرویس نقشه مجازی ایرانسل از طریق کد دستوری:

سرویس نمای دوستان: کد دستوری # ۸۹۸* را از چپ به راست شماره گیری کنید، وارد منوی اصلی شوید و از امکانات مختلف این سرویس استفاده نمایید.
سرویس نمای خانواده: کد دستوری # 890 * را از چپ به راست شماره گیری کنید، وارد منوی اصلی شوید و از امکانات مختلف این سرویس استفاده نمایید.

توجه: هزینه هر بار مکان‌یابی تنها ۲۰۰ ريال می‌باشد.انجام خدمات بانکی از طریق تلفن همراه...همیشه، همه جا!

شرکت ایرانسل با ارائه سرویس «خدمات بانکداری همراه» خود، قسمت دیگری از خدمات نوین تلفن همراه را به شما مشترکین عزیز ارائه می‌نماید.

با استفاده از این سرویس، کلیه مشترکین ایرانسل که دارای کارت‌های عضو شبکه شتاب بوده و رمز دوم کارت خود را دریافت نموده‌اند می‌توانند تنها با استفاده از گوشی تلفن همراه خود و بدون نیاز به نصب هرگونه نرم‌افزار، تنها با یک بار ثبت نام آنلاین به آسانی نسبت به انجام موارد زیر از طریق تلفن همراه خود اقدام نمایند:
خرید شارژ
پرداخت قبوض (آب، برق، گاز، ...)
اخذ موجودی حساب
اخذ صورت‌حساب تا 5 تراکنش آخر
خرید کارت اینترنت


مراحل استفاده از خدمات بانکداری همراه:

ثبت نام

1. کد دستوری #724* را از تلفن همراه خود شماره‌گیری نمایید.
2. منتظر دریافت پیام کوتاه حاوی کد ثبت‌نام‌‌ و نشانی اینترنتی بانک باشید.
3. پس از دریافت اطلاعات فوق، به نشانی اینترنتی مذکور مراجعه کرده و با وارد نمودن شماره تلفن همراه خود و کد ثبت نام دریافت شده، مراحل ساده ثبت نام را طی کنید.
4. در پایان، سیستم پیامی را نمایش می‌دهد که نشان از موفقیت‌ آمیز بودن ثبت نام شما دارد.

اضافه کردن کارت


1. نام کاربری که در مرحله قبل انتخاب نموده اید و رمز عبور را برای ورود به سامانه بانکداری همراه وارد نمایید.
2. سپس با انتخاب گزینه ثبت کارت از منوی بالای صفحه، اطلاعات کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود را وارد نمایید.
• کافیست اطمینان حاصل نمایید که کارت(های) انتخابی دارای رمز دوم (کد پرداخت اینترنتی) می‌باشند.
• شما در این صفحه قادر خواهید بود که چندین کارت با نام های مختلف وارد نمایید

نکته: در ثبت نام اولیه، شما محدودیتی در تعریف تعداد و انواع کارت‌ها در سیستم آنلاین و استفاده از آنها در تلفن همراه خود نخواهید داشت.

استفاده از خدمات

1. برای استفاده از این سرویس از طریق تلفن همراه برای هر خرید یا خدمات بانکی دیگر بایستی ابتدا کد دستوری #724* را شماره گیری نمایید.
2. برای انتخاب منوهای مختلف کافیست شماره منو را در «پاسخ» شماره‌گیری نمایید.
• سپس با انتخاب منوی «فروشگاه» اقدام به خرید کارت شارژ نموده و یا
• با انتخاب منوی «پرداخت قبوض» قبض‌های خود را پرداخت نمایید.
3. در هر کدام از مراحل فوق منویی از نام کارت های مختلف خود مشاهده خواهید کرد که می‌توانید پرداخت را از هر کدام از آنها که تمایل دارید انجام دهید.
نکته: کلمه عبوری که از شما درخواست می‌شود رمز دوم (کد پرداخت اینترنتی) کارت بانکی شما می‌باشد.

خدمات دیگری نظیر حذف کارت، مسدود کردن حساب، ویرایش پروفایل و مشاهده گزارش پرداخت‌ها نیز در این سامانه قابل انجام است.

توجه داشته باشید که شما می‌توانید به سادگی و با استفاده از کدهای دستوری زیر نیز برای پرداخت قبوض و خرید شارژ اقدام نمایید:
http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/summer/tables/paybill-fa.jpg

چرا باید از خدمات بانکداری همراه ایرانسل استفاده کنم؟
برای استفاده از این سرویس، نیاز به نصب هیچ نرم افزار و اعمال هیچ تغییری در تنظیمات پیش فرض گوشی تلفن همراه وجود ندارد.
تمامی گوشی‌های تلفن همراه از قدیمی‌ترین تا پیشرفته‌ترین، قابلیت بهره‌مندی از این خدمات را دارا می‌باشند.
سرویس به طور کامل رایگان است.
شما امکان دارید چندین کارت بانکی خود را به یک سیم کارت متصل نمایید.
جهت عضویت، نیازی نیست به صورت حضوری به بانک و یا شرکت مراجعه کنید.

شارژ کنید و آهنگ پیشواز هدیه بگیرید!

در جشنواره تابستان 90، تمامی شما مشترکین اعتباری می‌توانید به ازای شارژ سیم کارت خود به مبلغ 100,000 ریال، یک آهنگ پیشواز رایگان (پس از یک هفته) هدیه بگیرید.
• به یاد داشته باشید که مهلت استفاده از این آهنگ پیشواز رایگان فقط 30 روز است. همچنین این آهنگ پیشواز پس از یک هفته از زمان شارژ بر روی خط شما فعال می شود.
• شارژ 100 و 200 هزار ریالی از طریق کارت شارژ، دستگاه خودپرداز، پایانه فروش (POS)، باجه خدمات بانکی و وب سایت بانک‌های طرف قرارداد ایرانسل قابل دریافت است.

پرداخت صورت حساب از طریق کارت شارژ به همراه ۲% افزایش اعتبار کارت! (ویژه مشترکین دائمی)
در جشنواره تابستان ایرانسل، شما مشترکین دائمی می‌توانید صورت‌حساب خود را از طریق خرید کارت شارژ پرداخت کنید تا به این ترتیب با خرید هر کارت شارژ، 2% بر مبلغ آن افزوده شود. به عنوان مثال اگر برای پرداخت صورت‌حساب خود کارت شارژ 200 هزار ریالی خریداری نمایید، در هنگام پرداخت صورت‌حساب از این روش، کارت شارژ مذکور به رقم 204 هزار ریال محاسبه خواهد شد.
برای پرداخت صورت‌حساب از این طریق کافیست شماره رمز 12 یا 16 رقمی موجود در کارت شارژ خریداری شده را با شماره‌گیری کد دستوری زیر ارسال کنید:

http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/summer/tables/paycharge-fa.jpg

توجه: اگر رقم بدهی شما به گونه‌ای بود که مجبور بودید بیش از رقم خالص پرداختی، کارت شارژ خریداری کنید، باقیمانده آن پس از تسویه حساب، در صورت‌حساب دوره بعدی از حساب شما کسر خواهد شد.بهای تخفیفی سیم کارت!
از 4 تا 25 تیر90 ، سیم کارت‌های اعتباری ایرانسل را با تخفیف ویژه خریداری نمایید.


بهای تخفیفی سیم کارت های اعتباری ایرانسل
50 هزار ریال )شامل 20 هزار ریال اعتبار اولیه( فقط تا 25 تیر


به یاد داشته باشید که در این فاصله زمانی، سیم کارت‌های دائمی ایرانسل نیز با احتساب 4% مالیات بر ارزش افزوده، با بهای تخفیفی 1.200.000 ریال ارائه می‌شوند.
توجه: مبلغ ۲۰ هزار ریال اعتبار اولیه موجود در سیم کارت‌های اعتباری ایرانسل، شامل ۷۶۹ ریال مالیات بر ارزش افزوده است.


مشترک جدید ایرانسل باشید!
http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/image/tick-yellow.jpg100 کیلوبایت اینترنت همراه (GPRS) رایگان یک ماهه
http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/image/tick-yellow.jpg20 پیام الکترونیکی رایگان یک ماهه از پستچی
http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/image/tick-yellow.jpg10 فرصت استفاده رایگان یک ماهه از پیشخوان ایرانسل
http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/image/tick-yellow.jpg10 بار استفاده رایگان یک ماهه از خدمات «نما»
http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/image/tick-yellow.jpg5 محصول رایگان ویترین


در جشنواره تابستان 90 ایرانسل، می‌توانید از تاریخ 4 تیر تا 31 شهریور 90 ، با خرید هر سیم کارت دائمی یا اعتباری، از پیشنهادهای تشویقی زیر نیز برخوردار شوید:


100 کیلوبایت اینترنت همراه رایگان یک ماهه
تمامی مشترکینی که سیم کارت خود را در فاصله 4 تیر تا 31 شهریور 90 خریداری نمایند، پس از تکمیل ثبت نام و ارسال مدارک می‌توانند از 100 کیلوبایت اینترنت همراه رایگان بهره مند شوند.


توجه: مهلت استفاده از اینترنت رایگان تنها ۳۰ روز است.٢٠ پیام الکترونیکی رایگان از پستچی
تمامی مشترکین جدید می‌توانند پس از ثبت نام و اشتراک پستچی ایرانسل از بسته ٢٠ تایی پیام الکترونیک رایگان بهره‌مند شوند.


توجه: مهلت استفاده از بسته ٢٠ تایی پیام الکترونیک رایگان، ٣٠ روز است.


10 فرصت استفاده رایگان از پیشخوان ایرانسل
تمامی مشترکینی که سیم کارت خود را در فاصله 4 تیر تا 31 شهریور 90 خریداری نمایند، پس از تکمیل ثبت نام و ارسال مدارک می‌توانند از 10 نسخه از پیشخوان ایرانسل به صورت رایگان بهره مند شوند.


توجه: مهلت استفاده از این فرصت رایگان تنها ۳۰ روز است. همچنین این فرصت برای 10 پیام چند رسانه ای اول نیز قایل استفاده است.


۱۰ بار استفاده رایگان از خدمات «نما»
تمامی مشترکین جدیدی که در فاصله 4 تیر تا 31 شهریور90 ، سرویس نما را از طریق پیام کوتاه، وب سایت ایرانسل و یا کد دستوری فعال کنند، می‌توانند ۱۰ بار به صورت رایگان از مکان‌یابی یا سایر عملیات خدمات نقشه مجازی ایرانسل استفاده کنند.


توجه: مشترکین جدید در صورتی قادر به استفاده از خدمات «نما» هستند که آن را فعال کرده باشند.
مهلت استفاده از خدمات رایگان نما، فقط ٣٠ روز است.


5 محصول رایگان ویترین ایرانسل
تمامی مشترکین جدیدی که در فاصله 4 تیر تا 31 شهریور90 ، سیم کارت خود را خریداری نمایند، پس از تکمیل ثبت نام و ارسال مدارک به ایرانسل، 5 محصول رایگان از ویترین دریافت خواهند کرد.

طرح سیم کارت هدیه ایرانسل!
برای دریافت سیم کارت هدیه ...


1. تکمیل ثبت نام
2. ارسال مدارک به ایرانسل
3. برقراری نخستین تماس
4. ارسال پیام کوتاه بدون متن به ۲۱۱۲ و بعد 2115


برای اینکه حائز شرایط دریافت سیم کارت هدیه شوید، کافیست در فاصله 4 تا 25 تیر 90 پس از تکمیل ثبت نام و ارسال مدارک (کپی کارت ملی) به ایرانسل، نخستین تماس را از سیم کارت خریداری شده برقرار نمایید.


یک آهنگ پیشواز رایگان به ازای دریافت ۷۵ دقیقه تماس خارج از شبکه![/B]
در فاصله 4 تیر تا 31 شهریور 90، در صورتی که به میزان 75 دقیقه از خطوطی به غیر از شبکه ایرانسل با شما تماس برقرار شود، ایرانسل یک آهنگ پیشواز رایگان به شما هدیه خواهد داد.
توجه: آهنگ پیشواز رایگان به انتخاب ایرانسل بر روی خط شما فعال خواهد شد و حداکثر زمان استفاده از آن 30 روز است. شما می‌توانید این آهنگ را در هر زمان با شماره‌گیری کد دستوری # ۶* ۷۷۷* به طور رایگان با آهنگ مورد علاقه خود جایگزین کنید.
[B]یک آهنگ پیشواز رایگان به ازای سفارش سه آهنگ!
تمامی مشترکینی که در طول جشنواره تابستان 90، سه بار اقدام به خرید آهنگ پیشواز نمایند، یک آهنگ پیشواز رایگان نیز از ایرانسل دریافت خواهند کرد.
توجه: آهنگ پیشواز رایگان به انتخاب ایرانسل بر روی خط شما فعال خواهد شد و حداکثر زمان استفاده از آن 30 روز است. شما می‌توانید این آهنگ را در هر زمان با شماره گیری کد دستوری # ۶* ۷۷۷* به طور رایگان با آهنگ مورد علاقه خود جایگزین کنید.
امکان کپی آهنگ پیشواز یک مشترک دیگر!
ممکن است هنگامی که شما با یک مشترک دیگر ایرانسل تماس می‌گیرید و آهنگ پیشواز او را می‌شنوید، از آن آهنگ خوشتان بیاید و مایل باشید که آن را برای خط خودتان خریداری نمایید. در این هنگام کافیست همزمان با پخش این آهنگ پیشواز، کلید ۷ و سپس کلید # را فشار دهید.
• در صورتی که از میان مشترکین تماس گیرنده با شما، 10 نفر آهنگ پیشواز شما را کپی کنند، ایرانسل یک آهنگ پیشواز رایگان 30 روزه به شما هدیه خواهد داد.

بسته افزایشی GPRS ایرانسل!
در جشنواره تابستان 90 ایرانسل، شما مشترکین دائمی و اعتباری می‌توانید از بسته‌های ویژه سرویس اینترنت همراه GPRS استفاده کنید.


http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/summer/tables/gprs-fa.jpg


توجه:
• بسته‌های GPRS ایرانسل دارای تاریخ انقضا و میزان مصرف معین بوده و شما طبق تاریخ و سقف تعیین شده در بسته‌ها می‌توانید از اعتبار موجود در آنها برخوردار شوید.
• در هر روز برای هر مشترک دائمی یا اعتباری، فقط یک بار فرصت سفارش بسته افزایشی GPRS ایرانسل وجود دارد.


قابلیت تمدید بسته خدمات GPRS ایرانسل
اگر قبل از اتمام دوره انقضای بسته افزایشی خریداری شده، بسته دیگری را مجدداً سفارش دهید، باقی مانده اعتبار دوره قبل )کیلوبایت های باقیمانده) را می‌توانید در دوره جدید مصرف کنید.


• حداکثر روزهای ممکن برای استفاده از اعتبار موجود در بسته‌های GPRS با توجه به قابلیت تمدید آن، 90 روز است.


نحوه اطلاع از حساب:
شما همچنین می‌توانید برای اطلاع از حساب بسته‌های GPRS، کدهای دستوری زیر را از خط خود شماره‌گیری کنید:

http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/summer/tables/gprs-code-fa.jpg


برای دریافت تنظیمات GPRS ، کد# ۶*۳*۱۳۰* را شماره‌گیری نمایید.ساعات خوش GPRS: هر کیلو بایت، تنها ۱ ریال!
در جشنواره تابستان 90 ایرانسل، بهای سرویسGPRS ، شنبه تا چهارشنبه از ۱۱ شب الی ۶ صبح و در تمامی ساعات پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها، برای تمامی مشترکین ایرانسل تنها ۱ ریال برای هر کیلوبایت خواهد بود!
http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/summer/tables/gprs-happy-fa.jpg[RIGHT]دریافت اعتبار از طریق وب سایت ایرانسل به همراه 2% اعتبار رایگان!
تمامی شما مشترکین اعتباری ایرانسل می‌توانید با کلیک بر گزینه «خرید اعتبار از طریق وب سایت»، اعتبار مورد نظر خود را دریافت نمایید. بدین ترتیب بعد از پرداخت اینترنتی، اعتبار خود را مستقیماً بر حسب میزان شارژ و به همراه 2% اعتبار رایگان مکالمه و پیام کوتاه دریافت می‌کنید.
با این روش، مبلغ مذکور به طور مستقیم از حساب بانکی شما کسر شده و به اعتبار سیم کارت‌تان افزوده می‌شود.
به طور مثال اگر با انتخاب «خرید اعتبار از طریق وب سایت»، مبلغ 100 هزار ریال شارژ دریافت کنید، 2% از این مبلغ که معادل ٢ هزار ریال است، به صورت رایگان به اعتبار شما افزوده می‌گردد.
شما با انتخاب «خرید اعتبار از طریق و ب سایت»، مستقیما به پورتال این سرویس هدایت می‌شوید.
یادآور می‌شود، با دریافت شارژ از طریق «شارژ الکترونیکی» (e-Charge) می‌توانید از 2% اعتبار رایگان نیز برخوردار شوید.


مشاهده صورت‌حساب از طریق پیام کوتاه و اینترنت و پرداخت صورت‌حساب از طریق اینترنت به همراه 2% تخفیف! (ویژه مشترکین دائمی(


شما مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل از این پس می‌توانید هر زمان که مایل باشید، صورت‌حساب سیم کارت خود را از دو طریق پورتال کنترل حساب اینترنتی و یا پیام کوتاه مشاهده کنید. بدین ترتیب، از این پس صورت‌حساب شما به صورت کاغذی ارسال نخواهد شد.


از طریق پیام کوتاه:
در این روش، شما مشترکین دائمی ایرانسل می‌توانید برای استفاده از سرویس «دریافت صورت‌حساب با پیام کوتاه»، یک پیام کوتاه بدون متن به 5459 بفرستید.
سپس می‌توانید با ارسال یک پیام کوتاه بدون متن به 5455 خلاصه صورت‌حساب قبلی را در یک پیام کوتاه دریافت کنید. برای انصراف از این سرویس نیز می‌توانید یک پیام کوتاه رایگان بدون متن به 5458 بفرستید.


از طریق وب سایت ایرانسل:
برای مشاهده «خلاصه صورت‌حساب»،» صورت‌حساب تفکیکی» و «صورت‌حساب دوره‌های یافت نشده در سیستم» از طریق این روش، لازم است شما مشترکین دائمی پس از ورود به پورتال کنترل حساب اینترنتی (e-Care)، به صفحه «صورت‌حساب اینترنتی» مراجعه نمایید. شما همچنین می‌توانید با پرداخت صورت‌حساب خود از طریق اینترنت، از 2% تخفیف ویژه استفاده از این سرویس برخوردار شوید.


برای ورود به پورتال کنترل حساب اینترنتی (e-Care) کافیست...
1. به لینک «کنترل حساب اینترنتی» (e-Care) و یا «پرداخت اینترنتی صورت‌حساب» مراجعه کنید.
2. در صورتی که از قبل ثبت نام کرده‌اید، نام کاربری )شماره تلفن همراه(، رمز ورود و شماره سریال سیم کارت (KIT) را وارد کرده و به پورتال وارد شوید.
3. در صورتی که از قبل ثبت نام نکرده‌اید، یک پیام کوتاه بدون متن از خط خود به شماره 130 ارسال نموده و یا از خط خود با شماره 700) مرکز خدمات مشترکین ایرانسل( تماس حاصل کرده و رمز ورود اختصاصی کنترل حساب اینترنتی خود را دریافت کنید.
توجه:
شماره سریال سیم کارت (KIT)، روی قاب سیم کارت در سمت راست پایین، زیر علامت بارکد و نیز بر روی خود سیم کارت درج شده است.


شارژ شگفت انگیز ایرانسل ... ویژه مشترکین اعتباری!
شما مشترکین اعتباری ایرانسل می‌توانید با استفاده از سرویس آشنای «شارژ شگفت انگیز» و در فاصله زمانی 4 تیر تا 31 شهریور 90در یک مدت زمانی معین، بیش از میزان شارژ خریداری شده، مکالمه کرده و یا پیام کوتاه و پیام چندرسانه ای ارسال کنید.
فراموش نکرده‌اید که با استفاده از کد دستوری ویژه شارژ شگفت انگیز می‌توانید با دریافت رمز 16 رقمی به مبالغ 20،10،50، 100 و 200 هزار ریال از طریق مراجعه به خودپرداز بانک‌های طرف قرارداد ایرانسل و یا خرید کارت شارژ و استفاده از دستگاه‌های پایانه فروش، رمز خریداری شده را وارد کرده و به ترتیب معادل 11.538، 23.077، 57.692، 115.385 و 230.769 ریال شارژ دریافت کنید.


http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/summer/tables/wow-fa.jpg


نحوه فعال‌سازی «شارژ شگفت انگیز»
برای فعال‌سازی «شارژ شگفت انگیز» کافیست، به جای کد درج شده روی کارت شارژ، کد «شارژ شگفت انگیز» را شماره‌گیری کنید.
برای مثال، می‌توانید پس از دریافت رمز 16 رقمی خود برای شارژ 10,000 ریالی، به جای شماره‌گیری کد دستوری همیشگی، که سیم کارت شما را معادل 10,000 ریال شارژ می‌کند، همان شماره رمز 16 رقمی را با کد دستوری ویژه «شارژ شگفت انگیز» شماره‌گیری نمایید، تا سیم کارت شما 12,000 ریال شارژ شود. بدین ترتیب، 10,000 ریال شارژ معمول، شامل تماس‌های داخل و خارج از شبکه ایرانسل بوده اما 2000 ریال شارژ اضافه شده، تنها برای تماس‌های داخل شبکه خواهد بود.

http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/summer/tables/wow-code-fa.jpg


حالت عادی >>>> ] YES/OK [ #شماره رمز 12 یا 16 رقمی* 141 *
«شارژ شگفت انگیز >>>> YES/OK[ » [ #شماره رمز 12 یا 16 رقمی* 144 *

توجه:
• طرح تشویقی شارژ شگفت انگیز از 4 تیر فروردین آغاز و تا پایان جشنواره تابستان 90 ارائه می‌شود.
• برای اطلاع از میزان اعتبار خود، #1*140* یا #1*141* را شماره‌گیری کنید.
• شما می توانید با استفاده از شارژ شگفت انگیز مکالمه کرده و یا تعداد زیادی پیام کوتاه و پیام چند رسانه ای ارسال کنید و یا از اینترنت همراه استفاده نمایید همچنین می توانید از محصولات جذاب ویترین و آهنگ پیشواز هم استفاده کنید.

2% اعتبار رایگان با استفاده از 9 روش شارژ رمزدار و شارژ الکترونیکی!
در طول جشنواره تابستان 90 ایرانسل، شما مشترکین اعتباری که سیم کارت خود را با استفاده از روش های زیر شارژ نمایید، 2% اعتبار رایگان دریافت خواهید کرد. به طور مثال اگر با یکی از این روش ها، مبلغ 200 هزار ریال شارژ دریافت کنید، 2% از این مبلغ که معادل 4 هزار ریال است، به عنوان اعتبار رایگان به حساب شما افزوده می شود.


روش‌های دریافت شارژ رمزدار:


1. وب سایت www.irancell.ir (http://www.irancell.ir/)
2. دستگاه‌های خودپرداز (ATM)
3. پایانه‌های فروش (POS)
4. وب سایت بانک‌های طرف قرارداد
5. باجه‌های خدمات بانکداری الکترونیکی (Web Kiosk)
6. شارژ الکترونیکی (e-Charge) از فروشندگان مجاز
7. نرم افزار همراه بانک
8. خدمات بانکداری همراه ایرانسل (شماره گیری #724*)
9. خرید پیامکی شارژ )ارسال پیام کوتاه به 7222 (


در هر یک از 9 روش فوق شما می‌توانید مبلغ شارژ مورد نظر خود را از میان مبالغ 10، 20، 50، 100 و 200 هزار ریالی انتخاب کنید. سپس با دریافت شماره رمز و شماره گیری آن به صورت زیر، علاوه بر شارژ سیم کارت خود، می‌توانید از 2% اعتبار رایگان نیز استفاده کنید:

http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/summer/tables/logiccharge-fa.jpg


توجه: بانک‌های طرف قرارداد ایرانسل که هم اکنون خدمات شارژ به مشترکین ایرانسل ارائه می‌دهند عبارتند از: بانک اقتصاد نوین، بانک پارسیان، بانک پاسارگاد، پست بانک، بانک تجارت، بانک سامان، بانک سرمایه، بانک صادرات ایران، بانک کشاورزی، بانک مسکن، بانک ملت و بانک ملی ایران.


همچنین با دریافت شارژ الکترونیکی (e-Charge)، از طریق مراجعه به فروشندگان مجاز ایرانسل، از 2% شارژ بیشتر برخوردار شوید. در این روش، نیازی به وارد کردن رمز نبوده و همچنین می‌توانید سیم کارت خود را تا هر میزان که بخواهید شارژ کنید.


طرح های تعرفه رنگی: هفتگی و ماهانه!
طرح های تعرفه رنگی قرمز، آبی، طلایی و طلایی دو ستاره در جشنواره تابستان 90 ایرانسل نیز ارائه خواهند شد. در این جشنواره، مشترکین ایرانسل می‌توانند بنا به نیاز خود، این طرح‌ها را همان‌طور که در جداول زیر مشاهده می‌نمایید به صورت هفتگی و یا ماهانه فعال کنند. هریک از طرح‌های تعرفه رنگی، علاوه بر کاهش نرخ مکالمه و پیام کوتاه، شامل بهای تخفیفی برای سرویس GPRS نیز می‌باشد. مشترکین ایرانسل می‌توانند با در نظر گرفتن میزان و نوع مصرف خود، مناسب‌ترین طرح را در دوره‌های هفتگی و ماهانه انتخاب نموده و هزینه تلفن همراهشان را تا حد چشمگیری کاهش دهند.
توجه: طرح «هفتگی» تنها مختص مشترکین اعتباری بوده و مشترکین دائمی می توانند این طرح ها را به صورت «ماهانه» بر روی خط خود فعال کنند.


http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/summer/tables/colorpos-fa.gif


در جداول فوق، مبالغ تماس بر حسب ریال/دقیقه، مبالغ پیام کوتاه و پیام چند رسانه ای بر حسب ریال/پیام و هزینه GPRS بر حسب ریال/کیلوبایت تعیین شده است.
توجه: برای اطلاع از نحوه انتخاب طرح دلخواه‌تان می‌توانید یک پیام کوتاه بدون متن از خط ایرانسل خود به 2140 بفرستید تا دستورالعمل انتخاب طرح‌های تعرفه تشویقی برایتان ارسال شود.


http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/summer/tables/colorpre-fa.gif


مثال: برای فعال‌سازی طرح تعرفه هفتگی طلایی برای سیم کارت های اعتباری می توانید کد دستوری #1*2*5*7*140* را از گوشی خود شماره‌گیری نموده و یا با ٧٠٠ تماس گرفته و طبق دستورالعمل، ابتدا ٧، سپس 5، بعد ٢، پس از آن ١ و در آخر برای تایید ١ را وارد کنید.
شما می توانید همزمان با استفاده از طرح های تعرفه رنگی ایرانسل، از بسته های افزایشی محصولات گوناگون ایرانسل به همراه تمامی تخفیف های موجود در آنها بهره مند شوید.


1- شرایط عمومی:
١- ١ همانند تمامی تعرفه های مخابراتی، تعرفه های فوق نیز بدون در نظر گرفتن مالیات بر ارزش افزوده ارائه شده اند. مطابق تغییرات جدید قوانین مالیاتی کشور، مالیات بر ارزش افزوده مربوطه 4 درصد است.
١- ٢ فراموش نکنید که پیش از انتخاب هر یک از طرحهای تعرفه تشویقی، باید ثبت نام خود را تکمیل نموده و مدارک لازم را به ایرانسل ارسال کرده باشید.


2- شرایط مربوط به سیم کارت های اعتباری:
٢- ١ مدت این تعرفه های تشویقی برای مشترکین اعتباری )از زمان فعال شدن) برای اشتراک هفتگی، ٧ روز و برای اشتراک ماهانه، ٣٠ روز می باشد. برای اطلاع از طرح تعرفه فعال در حسابتان # ١* ٨* ٧* 140* را از خط خود شماره گیری نمایید.
٢- ٢ مشترکین اعتباری، پس از پایان مدت زمان طرح تعرفه تشویقی انتخابی )هفتگی، ماهانه) به صورت خودکار به طرح تعرفه پایه ثانیه ای بازگردانده می شوند و یک پیام کوتاه مبنی بر بازگشت به طرح تعرفه قبلی خود دریافت خواهند کرد.
٢- ٣ در صورت انتخاب هر یک از طرحهای تعرفه تشویقی، مشترکین اعتباری نمی توانند پیش از پایان دوره مربوطه مبادرت به تغییر تعرفه نمایند، اما قادر خواهند بود طرح تعرفه موجود را مجدداً تمدید نمایند. برای اطلاع از مدت زمان باقی مانده از طرح تعرفه تشویقی، کد دستوری # ٢* ٨* ٧* ١4٠ * را از خط اعتباری خود شماره گیری کنید.
2-4 هزینه ماهانه طرح تشویقی برای مشترکین اعتباری، از اعتبار مکالمه آنها کسر می شود. لازم به ذکر است، مشترکین به هنگام انتخاب طرح مورد نظر باید اعتبار مکالمه کافی در حساب خود داشته باشند.
2-5 مشترکین اعتباری ایرانسل تنها تا 31 مرداد امکان فعال سازی هر یک از طرح های تعرفه رنگی به صورت ماهانه و هفتگی را دارند ولی تا پایان جشنواره تابستان امکان استفاده از آن را با توجه به طرح فعال شده خواهند داشت.
2-6 طرح تعرفه انتخابی ظرف 24 ساعت پس از ارسال درخواست، با دریافت پیام کوتاه تایید، فعال می شود.


3- شرایط مربوط به سیم کارت های دائمی:
3-1 جهت تغییر طرح تعرفه، مشترکین می توانند به روشهای ذکر شده در بخش مربوط به نحوه تغییر طرح تعرفه در وب سایت و بروشورهای ایرانسل مراجعه نمایند. برای بازگشت به طرح پایه ثانیه ای # ١* ٧* ١٣٠* را از خط ایرانسل خود شماره گیری نمایید. برای اطلاع از طرح تعرفه فعال در حساب خود # ٢* ١* ١٣٠* را از خط خود شماره گیری نمایید.
3-2 طرحهای تعرفه تشویقی مربوط به سیم کارت دائمی، از زمانیکه فعال شوند تا پایان شهریور 90 فعال می مانند. درصورتی که مشترک مایل به برگشت به طرح تعرفه قبلی باشد، می تواند در هر زمان به سادگی از طریق روش های ذکر شده در بروشورهای ایرانسل، طرح تعرفه خود را تغییر دهد.
3-3 طرح تعرفه انتخابی ظرف 24 ساعت پس از ارسال درخواست، با دریافت پیام کوتاه تایید فعال می شود.
3-4 در صورتی که مشترکین دائمی هر یک از تعرفه های تشویقی را از روز اول ماه فعال کرده باشند، دیگر نیازی به پرداخت اشتراک ماهانه نداشته و تنها باید هزینه فعال سازی طرح انتخابی (هزینه ماهانه طرح تشویقی) را بپردازند.
3-5 توجه داشته باشید در صورتی که طرح تشویقی برای بخشی از یک ماه فعال شده باشد، هزینه مشترک به نسبت تعداد روزهایی که هر یک از طرح ها (تعرفه پایه و تعرفه تشویقی) فعال بوده است، محاسبه می شود.
3-6 با انتخاب هر یک از طرح های تعرفه تشویقی، مشترکین دائمی می توانند در هر زمان در صورت تمایل، طرح های تعرفه تشویقی خود را تغییر دهند.
3-7 مشترکین دائمی، پس از پایان مدت جشنواره به صورت خودکار به طرح تعرفه پایه ثانیه ای بازگردانده می شوند.
3-8 هزینه ماهانه طرح تشویقی برای مشترکین دائمی در صورت حساب ماهانه آنها منظور می شود.
٣- ٩ در صورت انتخاب هر یک از طرح های تعرفه طلایی، مشترک می بایست مبلغی برابر یا بیشتر از هزینه اشتراک دو ماه طرح تشویقی را در حساب خود داشته باشد. درغیراین صورت، درخواست اجرا نخواهد شد.
٣- ١٠ مشترکین دائمی ایرانسل تنها تا 31 مرداد امکان فعال سازی هر یک از طرح های تعرفه رنگی به صورت ماهانه را دارند ولی تا پایان جشنواره تابستان امکان استفاده از آن را با توجه به طرح فعال شده خواهند داشت.

اعتبار هدیه ... برای تمامی مشترکین !
در جشنواره تابستان 90 ایرانسل، اگر سیم کارت اعتباری خود را تا میزان مشخصی شارژ نموده و یا صورت‌حساب سیم‌کارت دائمی مربوط به آن دوره را تا میزان مشخصی پرداخت کرده باشید، بر حسب میزان شارژ یا پرداخت صورت‌حساب:
• در صورتی‌که سیم کارت اعتباری یا پیام رسان داشته باشید، اعتبار رایگان هدیه می گیرید.
• در صورتی‌که سیم کارت دائمی داشته باشید، مبلغی معادل اعتباری که هدیه می گیرید، از بدهی شما کسر می شود.
نحوه اطلاع از «اعتبار هدیه»:
طرح «اعتبار هدیه» طی 3 دوره اجرا می شود:
دوره اول: 4 تیر تا 4 مرداد؛
دوره دوم: 8 مرداد تا 8 شهریور؛
دوره سوم: 12 شهریور تا 12 مهر.


به این ترتیب، در ابتدای هر دوره، میزان شارژ یا پرداخت صورت‌حساب دوره گذشته تمامی مشترکین محاسبه شده و از طریق پیام کوتاه به هر یک اطلاع داده می شود که با چه میزان شارژ یا پرداخت صورت‌حساب ، چه مقدار اعتبار هدیه به حساب سیم کارت اعتباری آنان واریز و یا در صورت‌حساب سیم کارت دائمی آنان محاسبه خواهد شد. به طور مثال، شما مطلع می شوید که بر حسب شارژ یا پرداخت صورت‌حساب دوره تیر ماه، شارژ یا پرداخت صورت‌حساب مرداد ماه چه میزان باید باشد تا اعتبار هدیه به هر فرد تعلق گیرد.


«اعتبار هدیه » تا چه زمانی قابل استفاده است؟
در جشنواره تابستان 90 ایرانسل، مشترکین اعتباری و پیام رسان می بایست ظرف مدت ٣٠ روز از اعتبار هدیه استفاده نمایند؛ همچنین برای مشترکین دائمی، معادل ارزش ریالی اعتبار هدیه، از مبلغ بدهی صورت‌حساب بعدی آنها کسر می شود.
فرصت ثبت نام رایگان خدمات پست الکترونیک ایرانسل به همراه دریافت رایگان 20 نامه الکترونیکی از طریق MMS!
در جشنواره تابستان ایرانسل، تمامی مشترکین دائمی و اعتباری می توانند به صورت رایگان در سرویس پست الکترونیک ایرانسل ثبت نام کنند و بعد از فعال سازی سرویس، 20 نامه الکترونیک رایگان از طریق MMS، دریافت کنند.
برای استفاده از 20 پیام الکترونیک رایگان از طریق MMS، می توانید آن را به یکی از روش های زیر فعال کنید:


شبکه اینترنت: در این روش شما می توانید به پورتال pushmail.irancell.ir وارد شده و در قسمت خرید بسته افزایشی پستچی (Bolt-on purchase) این بسته تشویقی را فعال کنید.


پیام کوتاه: جهت فعال سازی بسته پیام الکترونیک رایگان 20 تایی پستچی از طریق پیام کوتاه، عبارت PM 20 را به شمارۀ 8600 ارسال نمایید.


کدهای دستوری :با شماره گیری کدهای دستوری زیر از خط ایرانسل، نسبت به دریافت رایگان 20 نامه الکترونیک اقدام کنید:


عملیات کد دستوری ویژه مشترکین اعتباریکد دستوری ویژه مشترکین دائمی
فعال سازی 20 نامه الکترونیک رایگان از طریق 1# MMS * 2* 7* 4* 2* 3* 140 * 1# * 2* 7* 4* 2* 3* 130 *
http://www.irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/summer/tables/pushmail-fa.jpg


مهلت اعتبار استفاده از این بستۀ تشویقی تا ۳۱ شهریور ماه می باشد.

جشنواره تابستان (http://www.irancell.ir/Layer2/?id=577)

armin39
2011-06-18, 10:27 PM
دستشون درد نكنه كه حرف مردم و ميشنون حجم رو هر روز كمتر ميكنند

™Ali Gsm
2011-06-19, 10:52 AM
با توجه به اینکه همراه اول برنامه هایی برای افزایش سرعت اینترنت دارد اگر تغییراتی در حجم بسته های gprs ایرانسل ایجاد نشود این سرویس را به همراه اول میبازد.

turbo_boy
2011-06-19, 11:52 PM
یعنی ما قبل از اینکه این جشنوارشون راه بیوفنه یه طرح بزنیم؟!
میترسم ضرر کنیم ، طرح های خوب تر بذارن :) !

vision89
2011-06-20, 02:40 AM
من که دیگه از دست ایرانسل خسته شدم
سیمکارتشو گرفتم فقط واسه اینترنت نامحدود و با تمام تمسخرهایی که از جانب دوستان بوده کنار اومدم ولی ...
حالا که قراره ما رو بزاره تحت فشار کلا بیخیالش میشم و میرم روی همراه اول که کلی تبلیغات داده واسه طرح های نامحدود
از لحاظ سرعت هم که واسه ما هر دوتاش حدود 7 کیلوبایته تازه همراه اول زیر 5 نمیاد ولی ایرانسل به یک دو هم میرسه

oldadviser
2011-06-20, 03:01 AM
واقعا اگه این شرایط باشه دوموضوع هست:
1- شرم آوره و باید یکم سرشونو بندازن پایین با این وضع مشتری مداری(این مشتری پرونیه)
2- البته خیلی طبیعی هست تا وقتی که مسئولای ما نت رو منطقه تحت حفاظت شیطان و کسایی که نت ارائه میدن رو فرماندهان ارتش شیطان میپندارند باید هم این اتفاقات شرم آمور بیوفته

™DASHHAMID
2011-06-20, 10:40 AM
به نظر من ایرانسل که دیده بازار رقابتی داغ نیست و همراه اول ازش عقبه خوب میگه بکنم 2 گیگ فرقی نمیکنه کسی دنبال هماره اول نمیره....
ما که رفتیم ADSL بگیریم چون اصلا این چند ماهی سرعت پیج نداره ایرانسل.
امیدوارم که ایرانسل حداقل این 2.5 گیگ رو از ما دریغ نکنه آخه روزی 80 مگ بسه برای سرچ تو وب...

G h a s e m
2011-06-20, 07:21 PM
بخدا ایرانسل دیگه صفحرو هم به زور باز میکنه اطلاع هم میدی میگن ما که در فلانجا مشکلی نمیبینیم :worried:
یا مارو خر گیر آوردن یا خودشونو زدن به خریت

دوست عزیز بلوار پاسداران که مشکلی نداره!
من خودم همونجا از gprs استفاده میکنم.اتفاقا سرعتش هم خیلی عالیه! نمیدونم سرعت اینترنت شما چرا انقدر پائینه!!!!!!!

Skarfild
2011-06-20, 09:36 PM
اقا بسته با حجم زیاد نخواستیم خواهشا سرعتش رو زیاد کنید اذربایجان شرقی شهر تسوج بعد عید از 5 بالا نمیره هیشکی هم نیست رسیدگی کنه

G h a s e m
2011-06-20, 09:47 PM
قاسم جان جوابهای شما از نوا منطقی تره ممنونم ازتون اقا از بسته ها خبر جدیدی نشده

نه هنوز اطلاعاتی از حجم بسته ها اعلام نشده!
هر وقت اعلام شد دوستان تو همین تاپیک اعلام میکنن!

sky5
2011-06-21, 10:54 AM
دوستان در ایرانسل حتما باید چون در تابستان اوقات فراقته یه سری طرحهای جدید برای مشتركاش بزاره

pershianix
2011-06-21, 11:02 AM
فقط دو حالت ممکن وجود داره: یا بسته ها دو گیگی که گفتن میشه یا اینو گفتن که ما فکر کنیم دو گیگ میشه و بعد همون دو و نیم گیگ نگهش دارن تا ما کلی خوشحال شیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

جدی که به مدیریت ایرانسل تبریک میگم با همچین طرز تفکری.

از اون طرفم اپراتور سوم اعلام کرده که نمایندگی فروش میگیره. این یعنی چی؟ یعنی اگه سیاست بالاخره کوتاه بیادو دست از سر این اپراتور بدبخت برداره، ماه آخر تابستون، سیم کارتاشو وارد بازار میکنه. که خوب کاربرای ایرانسلم بدون کوچکترین تعللی فوری میرن سیمکارت اپراتور سومو میخرنو حتی صبر نمیکنن تا ببینن جشنواره ی زمستونی ایرانسل چیه. چون: سالی که نکوست از بهارش پیداست.

وقتی ایرانسل واسه مشتریاش ارزش قائل نیست، مشتری ها هم واسه ایرانسل ارزش قائل نمیشن. حالا که به اینترنت احتیاج دارن، با همین دو گیگ ایرانسل سر میکننو به محض استارت کار اپراتور سوم، بدون کوچکترین احترام، دلبستگی و تعلق، غیرت و ... میرن سراغ اپراتور سوم و ....

به ما چه. خود مدیریت بازاریابی فوق هوشمند ایرانسل اینطوری میخواد.

oldadviser
2011-06-21, 11:26 AM
سلام
دوست عزيز سيم كارتهاي تامين تلكام حداقل 1 سال ديگه آنتن دهي خوبي خواهند داشت تازه اگه الان شروع به كار كنه

kiano_nani
2011-06-21, 04:38 PM
سلام
بهتره منتظر اتفاق خاصي نباشين
حجم ماه قبل من ديروز اخرين مهلتش بود
حدود يك گيگ مونده بود از حجمم.گفتم دوباره 2.5 گيگ رو فعال كنم تا اين يك گيگ هم به اون اضافه شه هدر نره!
حدود ساعت 8 ديشب درخواست رو ارسال كردم.5 مين صبر كرديم.نيم ساعت صبر كرديم.يك ساعت صبر كرديم !ديديم نه خبري از پيام فعال سازي نيست!وقتي دوباره درخواست رو ميفرستادم ميگفت درخواست شما در حال پردازش است!يا شما در 24 ساعت ميتونيد يه بسته فعال كنيد.بلاخره تلاشاي ما بي نتيجه موند .ديگه كلا از فعال شدن نا اميد شده بودم.كه بعد از ساعت 12 ديشب اون يك گيگ كه مهلتش تموم شد و صفر شد.يه پيام اومد كه بسته 2.5 گيگ شما فعال شد!!!!
آخه خوردن مال مردم تا كي؟دزدي تا كي؟الحق و الانصاف كه ايرانسل در تمام زمينه ها نواوري كرده!!!!

قابل توجه دوستان حامي ايرانسل كه بدون هيچ حق الزحمه ايي!!! تمام تلاششونو براي شكوفايي ايرانسل دارن انجام ميدن

اجرتون با خدا

pershianix
2011-06-22, 09:17 AM
سلام
دوست عزيز سيم كارتهاي تامين تلكام حداقل 1 سال ديگه آنتن دهي خوبي خواهند داشت تازه اگه الان شروع به كار كنه
مشخصه که توی تابستون، سیمکارتاش عرضه میشه. حالا اینکه چقدر طول میمشه تا کل ایرانو پوشش بده اون یه بحث دیگه س. به هر حال خوش به حال ایرانسل. اینطوری هنوز یک سال دیگه وقت واسه توهین و بی توجهی به خواسته های مشترکینش داره.

Nova view
2011-06-22, 02:13 PM
دوستان عزیز

محتوای جشنواره آماده شده، بعد از طراحی و لوگوسازی بر روی وب در همین تاپیک توسط بنده یا سایر عزیزان اعلام می شود.

این جشنواره متناسب با حضور احتمالی اپراتور سوم تهیه شده است.

با طرح های تخفیفی بسته های تابستانی سرویس های جدید ویترین و LBSو ... تابستان داغ 90 در کنار شما هستیم.

لطفا از ارسال پست های بی محتوا خودداری بفرمایید و تا شروع جشنواره منتظر باشید.
همچنین نظرات و پیشنهادات مفید نیز مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

Nova view
2011-06-22, 02:20 PM
سلام
بهتره منتظر اتفاق خاصي نباشين
حجم ماه قبل من ديروز اخرين مهلتش بود
حدود يك گيگ مونده بود از حجمم.گفتم دوباره 2.5 گيگ رو فعال كنم تا اين يك گيگ هم به اون اضافه شه هدر نره!
حدود ساعت 8 ديشب درخواست رو ارسال كردم.5 مين صبر كرديم.نيم ساعت صبر كرديم.يك ساعت صبر كرديم !ديديم نه خبري از پيام فعال سازي نيست!وقتي دوباره درخواست رو ميفرستادم ميگفت درخواست شما در حال پردازش است!يا شما در 24 ساعت ميتونيد يه بسته فعال كنيد.بلاخره تلاشاي ما بي نتيجه موند .ديگه كلا از فعال شدن نا اميد شده بودم.كه بعد از ساعت 12 ديشب اون يك گيگ كه مهلتش تموم شد و صفر شد.يه پيام اومد كه بسته 2.5 گيگ شما فعال شد!!!!
آخه خوردن مال مردم تا كي؟دزدي تا كي؟الحق و الانصاف كه ايرانسل در تمام زمينه ها نواوري كرده!!!!

قابل توجه دوستان حامي ايرانسل كه بدون هيچ حق الزحمه ايي!!! تمام تلاششونو براي شكوفايي ايرانسل دارن انجام ميدن

اجرتون با خدا

دوست عزیز
فعالسازی بسته ها تا حداکثر 24 ساعت بسته به ترافیک و تعداد درخواست ها توسط سیستم انجام می شود.
در حالت عادی بیشتر از یک ساعت تجاوز نمی کند، اما در ایام خاص مانند ایام اتمام جشنواره ها به دلیل تمدید بسته ها درخواستها زمان بیشتری می برند.

فعالسازی فردی یا شخصی نیست که حساب شما را بررسی کنند و عمدتا چون حجم داشتید بسته فعال نشود!

حداکثر زمان فعالسازی نیز در پیامک برای اطلاع مشترک ذکر شده که این مشکلات احتمالا پیش نیاید.
باید دقت می فرمودید که زودتر، قبل از اتمام بسته اقدام به تمدید می کردید.

amircji
2011-06-22, 02:47 PM
دوستان عزیز

محتوای جشنواره آماده شده، بعد از طراحی و لوگوسازی بر روی وب در همین تاپیک توسط بنده یا سایر عزیزان اعلام می شود.

این جشنواره متناسب با حضور احتمالی اپراتور سوم تهیه شده است.

با طرح های تخفیفی بسته های تابستانی سرویس های جدید ویترین و LBSو ... تابستان داغ 90 در کنار شما هستیم.

لطفا از ارسال پست های بی محتوا خودداری بفرمایید و تا شروع جشنواره منتظر باشید.
همچنین نظرات و پیشنهادات مفید نیز مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

درود

سوال اول: اعلام کردید این جشنواره متناسب با حضور احتمالی اپراتور سوم تهیه شده است، یعنی قراره اینترنت نامحدود ارائه بشه یا سرعت دسترسی به اینترنت متناسب با حضور احتمالی اپراتور سوم افزایش پیدا میکنه؟
واقیعت اینه که سرعت اینترنت ایرانسل خیلی نوسان داره و گاهی اوقات آزار دهنده میشه.

سوال دوم: در مورد سرویس LBS میشه بیشتر توضیح بدین؟

maysam7026
2011-06-22, 07:21 PM
سیستم مکانیابی ایرانسل.
چیز جدیدی نیست و از قبل بوده
بهتر نیست به جای تکرار امکانات سیستم ،با تغییر طرح حا و تعرفه ها یه چیزی جدید بیاد تو جشنواره جدید. کاربرای ایرانسل دیگه مثه قبل منتظر جشنواره های جدید نیستیم! یکیش خود من.
من که ماهی ۲۰مگ مصرف دارم هیچ جایی تو ایرانسل ندارم>بسته های محدود کم حجم>
جواب ایرانسل در مقابل ۱۵۰ دقیقه مکالمه همراه اول چی بود؟۲۰دقیقه!!
طرح ها متنوع تر وانعطاف پذیر تر باشه نسبت به جشنواره قبلی نه همونا تکرار بشن!!

sky5
2011-06-22, 07:30 PM
جناب نوا الان دو یا سه جشنواره هست كه دوستان درخواست تجدید نظر در بسته ها اینترنت رو دارند حالا این فصل هم بهترین موقعیت برای ایرانسله چون اكثریت دوستان اوقات بیكاری بیشتری دارن تا از این امكانات بهره مند شوند از شما هم بخاطر اطلاع رسانیتون نهایت تشكر رو دارم سپاس

miladsabz
2011-06-22, 10:19 PM
اخرین خبرها:
بسته جی پی ار اس یک ماهه از 2.5 گیگ به 2 گیگ کاهش پیدا کرده, با همان هزینه.
تغییراتی در سایر بسته ها نیز ایجاد شده که بزودی در سایت قرار میگیرد.

قابلیت های جدید سرویس نمای دوستان از طریق اینترنت:

در جشنواره تابستان 90 ایرانسل (http://iranops.com/) شما مشترکینی که از خدمات نمای دوستان استفاده می کنید، قادر خواهید بود از قابلیت های جدید این سرویس برخوردار شوید. بر اساس این قابلیت های جدید (http://iranops.com/)، شما می‌توانید با مراجعه به لینک nama.irancell.ir به پورتال این سرویس وارد شده و با پیگیری لینک‌های موجود در وب سایت و به کمک بخش «راهنما» موارد زیر را انجام دهید:

• دوستان خود را رهگیری کنید. بدین ترتیب که با انتخاب دوستان (http://iranops.com/) خود، مسیر حرکت او را بر روی نقشه هر چند دقیقه یکبار مشاهده کنید؛
• محدوده ای را بر روی نقشه تعیین کرده و از سیستم بخواهید که هر زمان دوستانی که مشخصات آنان را ثبت کرده اید به شعاع آن محدوده نزدیک شدند، شما را مطلع کند؛
• دوستان خود را برای موقعیت‌یابی دعوت نمایید. پس از تایید دوستان شما، آنها نیز به نقشه مجازی ایرانسل (http://iranops.com/) شما می پیوندند و از آن پس می‌توانید موقعیت‌تان را به یکدیگر اطلاع دهید.

سرویس های زیر در جشنواره تابستان معرفی میشوند.


تلفن گویای ویترین ایرانسل!
پیشوازهای چرخشی ایرانسل!
شارژ سیم کارت دوستان!
نمای خانواده
بی صبرانه منتظر اغاز جشنواره تابستانی ایرانسل هستیم که یقینا سرویس های جدید و پیشرفته ایرانسل باری دیگر معنای پیشرفت و تکنولوژی را به همگان خواهد رساندwww.iranops.com (http://www.iranops.com/)

vision89
2011-06-22, 11:13 PM
این خبرها صحت داره؟
نوای عزیز تایید میکنند؟
از اونجایی که قراره به اپراتور سوم هم گوشه نظری داشته باشید و طرحهای جدید رو بگید شایسته است که سرعت اونها رو هم در نظر داشته باشید و جواب این سرعت رو با طرحهای نامحدود (حداقل) داد نه اینکه بیاد پایینتر اینجوری بازار رقابت به نفع مشترک تمام میشه که فلسفه تمام این بازاره مولتی اپراتوریه بهرحال ...
در نهایت امیدوارم هزینه دسترسی به سرویس اینترنت همراه در ایران روز به روز کمتر و از طرفی افراد (حقیقی و حقوقی) بیشتری از این سرویس ارزشمند و مفید استفاده کنند که خود موجبات سود دهی بیشتر برای اپراتورها را در پی خواهد داشت
با امید ابادانی و پیشرفت روزافزون (یا حتی ساعت افزون) برای ملت سربلند و تمامی خدمتگذاران عزیز
علل خصوص کسانی که در محیطهای دورافتاده در حال خدمت گذاری هستن
با تشکر ویژن 89

oldadviser
2011-06-23, 12:15 AM
دستشون درد نکنه معنی مشتری مداری رو هم فهمیدیم!!!!

hamed soot
2011-06-23, 12:26 AM
ما همه منتظریم بسته ی نا محدود بده حالا دوستان می گن کمم داره می شه دستشون درد نکنه به خاطر اینکه اینهمه به فکر مشتریاشونن
البته اینجا جاش نیست اما خدمات هم هر روز بدتر می شه هر نیم ساعت یه بار dc میشه سرعت با نوسان بالا و ... حالا هم کم کردن مقدار حجم بسته ها
ممنون از اینهمه محبت

iran100
2011-06-23, 12:54 AM
دستشون درد نکنه معنی مشتری مداری رو هم فهمیدیم!!!!


ما همه منتظریم بسته ی نا محدود بده حالا دوستان می گن کمم داره می شه دستشون درد نکنه به خاطر اینکه اینهمه به فکر مشتریاشونن
البته اینجا جاش نیست اما خدمات هم هر روز بدتر می شه هر نیم ساعت یه بار dc میشه سرعت با نوسان بالا و ... حالا هم کم کردن مقدار حجم بسته ها
ممنون از اینهمه محبت

دوستان عزیز
کاهش حجم بسته های ایرانسل کاملا طبیعی است و ما باید حق رو به ایرانسل بدیم. من هم زمانی در این انجمن یکی از منتقدین ایرانسل بودم اما فهمیدم که اشتباه می کردم. دلیل اینکه می بینید ایرانسل حجم بسته ها رو کم کرده این است که کیفیت سرعت پهنای باند بالا برود. و بقول دوستان سرعت به 1 الی 5 کیلوبایت نرسه و همیشه روی 28 باشه، در ضمن اینترنت موبایل برای کارهای کوچک مانند چک کردن ایمیل ، چت ، آپدیت موبایل و نقشه و........... هستش. نه برای دانلود فیلم های حجیم، استفاده طولانی از این سرویس برای سلامتی هم ضرر دارد چون اگر در مدت طولانی از این سرویس استفاده کنید امواج موبایل بر روی شما تاثیر منفی دارد.
اگر شما در طول ماه حجم دانلود زیادی دارید. من وایمکس رو به شما معرفی می کنم. . با گرفتن یکی از اشتراک های نامحدود 512 یا 1مگ یا 2 مگ مشکل شما حل خواهد شد. هر چند کمی قیمت ها بالا است . اما به کیفیت بالای سرویس های ایرانسل می ارزد.
موفق باشید

oldadviser
2011-06-23, 07:36 AM
دوست عزیزمن
من هم فیلم نمیخوام دانلود کنم .آخه مشکل من سر اینه که بعضی اوقات یه یاهو میل ساده که با دیال آپ به سرعت باز میشه با ایرانسل حدود 5 دقیق حد اقل باید صبر کنم ولی خداییش اینم بگم که تو موبایل عالیه و خیلی کارمو راه انداخته ولی تو پی سی یا لپ تاپ دیوانه کنندس
با تشکر

virus30ya
2011-06-23, 07:58 AM
حالا اگه بحث اينترنتو كنار بذاريم به نظرم طرح هاي ديگش بد نيس!
مخصوصا شارژ سيم كارت دوستان و نما!
تو دنيا از وقت كه با ارزش تر نداريم،چرا وقتتون رو با جي پي آر اس هدر ميديد؟
يه صفحه كه با جي پي آر اس يك دقيقه طول ميكشه كه بار شه،با اي دي اس ال يا وايمكس ده ثانيه طول ميكشه!
اگه اينو تو تعداد سايت بالا در نظر بگيريد ديوونه ميشيد،دوستان بابت زمان هزينه كنيد!
وقتتون رو هدر نديد!
خواهش ميكنم.

ali.m.a
2011-06-23, 08:25 AM
زهی خیال باطل ... من که کلا ایرانسلو بی خیال شدم و ای دی اس ال گرفتم... وقتتونو با ایرانسل هدر ندید دوستان ...

oldadviser
2011-06-23, 08:30 AM
دوستان عزیز
کاهش حجم بسته های ایرانسل کاملا طبیعی است و ما باید حق رو به ایرانسل بدیم. من هم زمانی در این انجمن یکی از منتقدین ایرانسل بودم اما فهمیدم که اشتباه می کردم. دلیل اینکه می بینید ایرانسل حجم بسته ها رو کم کرده این است که کیفیت سرعت پهنای باند بالا برود. و بقول دوستان سرعت به 1 الی 5 کیلوبایت نرسه و همیشه روی 28 باشه، در ضمن اینترنت موبایل برای کارهای کوچک مانند چک کردن ایمیل ، چت ، آپدیت موبایل و نقشه و........... هستش. نه برای دانلود فیلم های حجیم، استفاده طولانی از این سرویس برای سلامتی هم ضرر دارد چون اگر در مدت طولانی از این سرویس استفاده کنید امواج موبایل بر روی شما تاثیر منفی دارد.
اگر شما در طول ماه حجم دانلود زیادی دارید. من وایمکس رو به شما معرفی می کنم. . با گرفتن یکی از اشتراک های نامحدود 512 یا 1مگ یا 2 مگ مشکل شما حل خواهد شد. هر چند کمی قیمت ها بالا است . اما به کیفیت بالای سرویس های ایرانسل می ارزد.
موفق باشید
دوست عزیز سلام
شما از چه پهنای باند از وایمکس استفاده میکنی که 277 سرعت دان بهت میده ؟

Soroush
2011-06-23, 09:17 AM
2/5 گیگ رو به 1 گیگ .

800 مگابایت رو به 400

و 200 مگابایت رو به 100 مگابایت

اینطور بشه بهتر هست .چون اینطوری دانلود کاربر ها تمام میشه و کسی دانلود نمیکنه و بیشتر وب گردی میکنند

من در حال حاضر بر روی گوشی از ایرانسل و همراه استفاده میکنم و کاملا راضی هستم تو اینترنت از بسته های ماهانه ایرانسل استفاده میکنم . واقعا سرعت زیادی داره جدود 4 تا 5 ثانیه یک صفحه این سایت رو باز میکنه. لودینگ عکس رو خاموش کردم در مواقعی که احتیاج میشه روشن میکنم. دانلود رو اغلب با adsl انجام میدم اما خوب سرعت دانلود ایرانسل هم خوبه بین 25 تا 30 هست. در ساعت های 3 الی 5 صبح سرعت رو 33میمونه و پایین نمیاد .تو اکثر شهر های گیلان و مازندران که چک کردم این سرعت بود .


از تمام زحمات ایرانسلی ها تشکر میکنم.


موفق باشید

Hichkas.m
2011-06-23, 09:47 AM
اخرین خبرها:
بسته جی پی ار اس یک ماهه از 2.5 گیگ به 2 گیگ کاهش پیدا کرده, با همان هزینه.
تغییراتی در سایر بسته ها نیز ایجاد شده که بزودی در سایت قرار میگیرد.

قابلیت های جدید سرویس نمای دوستان از طریق اینترنت:

در جشنواره تابستان 90 ایرانسل (http://iranops.com/) شما مشترکینی که از خدمات نمای دوستان استفاده می کنید، قادر خواهید بود از قابلیت های جدید این سرویس برخوردار شوید. بر اساس این قابلیت های جدید (http://iranops.com/)، شما می‌توانید با مراجعه به لینک nama.irancell.ir به پورتال این سرویس وارد شده و با پیگیری لینک‌های موجود در وب سایت و به کمک بخش «راهنما» موارد زیر را انجام دهید:

• دوستان خود را رهگیری کنید. بدین ترتیب که با انتخاب دوستان (http://iranops.com/) خود، مسیر حرکت او را بر روی نقشه هر چند دقیقه یکبار مشاهده کنید؛
• محدوده ای را بر روی نقشه تعیین کرده و از سیستم بخواهید که هر زمان دوستانی که مشخصات آنان را ثبت کرده اید به شعاع آن محدوده نزدیک شدند، شما را مطلع کند؛
• دوستان خود را برای موقعیت‌یابی دعوت نمایید. پس از تایید دوستان شما، آنها نیز به نقشه مجازی ایرانسل (http://iranops.com/) شما می پیوندند و از آن پس می‌توانید موقعیت‌تان را به یکدیگر اطلاع دهید.

سرویس های زیر در جشنواره تابستان معرفی میشوند.


تلفن گویای ویترین ایرانسل!
پیشوازهای چرخشی ایرانسل!
شارژ سیم کارت دوستان!
نمای خانواده
بی صبرانه منتظر اغاز جشنواره تابستانی ایرانسل هستیم که یقینا سرویس های جدید و پیشرفته ایرانسل باری دیگر معنای پیشرفت و تکنولوژی را به همگان خواهد رساندwww.iranops.com (http://www.iranops.com/)


ميلاد جان ممنون از اطلاع رسانيت. امكان داره كمى درباره ى سياست اين تغييرات توضيح بدى؟ بلاخره شركت ايرانسل توضيحى راجع به اين اقدام ارائه كرده!
صحت اين مطلب كه دوستان اذعان داشتن كاهش كميت در ازاى افزايش كيفيت رو تائيد ميكنيد؟
آيا زودتر از چهارم بسته ها ارائه ميشن؟

sky5
2011-06-23, 10:04 AM
خوب من که میدونم دوستانی که حمایت میکنن از بسته ها که حجمش پایین بیاد برا چیه خوب یه چیزی مثل دور زدن و این طور چیزا میخوان مشترک کم بشه بجاش سرعت بره بالا تا خودشون بتونن حداکثر استفاده رو ببرن ok

Nova view
2011-06-23, 10:30 AM
درود

سوال اول: اعلام کردید این جشنواره متناسب با حضور احتمالی اپراتور سوم تهیه شده است، یعنی قراره اینترنت نامحدود ارائه بشه یا سرعت دسترسی به اینترنت متناسب با حضور احتمالی اپراتور سوم افزایش پیدا میکنه؟
واقیعت اینه که سرعت اینترنت ایرانسل خیلی نوسان داره و گاهی اوقات آزار دهنده میشه.

سوال دوم: در مورد سرویس LBS میشه بیشتر توضیح بدین؟
با درود خدمت شما دوست عزیز
LBS همان خدمات نمای ایرانسل هست.

حضور اپراتور سوم اتفاقا بر طرح های ایرانسل معکوس تاثیر می گذارد و در این مدت دو سال ایزوله ایرانسل در حوزه اینترنت سیار به ناچار کمرنگ و محدود می شود.
جبران این محدودیتها افزایش کیفیت و سرعت GPRS هست، امروزه درصد بالایی از پهنای باند اینترنت کشور را ایرانسل مصرف و توزیع می کند که این مورد خیلی به نفع برخی اپراتور ها و شرکت ها نیست.
در روزهای پایانی خرداد باز خطوط فوق ظرفیت جدیدی از مخابرات خریداری شده که به محض شروع جشنواره در شبکه قرار خواهند گرفت.
همانطور که پیشتر برخی دوستان معتقد بودند به جای کمیت کیفیت نیز باید بالا برود، دوستان نیز علاوه بر گسترش کیفیت و سرعت GPRS را بیشتر و پایدارتر خواهند کرد.


سیستم مکانیابی ایرانسل.
چیز جدیدی نیست و از قبل بوده
بهتر نیست به جای تکرار امکانات سیستم ،با تغییر طرح حا و تعرفه ها یه چیزی جدید بیاد تو جشنواره جدید. کاربرای ایرانسل دیگه مثه قبل منتظر جشنواره های جدید نیستیم! یکیش خود من.
من که ماهی ۲۰مگ مصرف دارم هیچ جایی تو ایرانسل ندارم>بسته های محدود کم حجم>
جواب ایرانسل در مقابل ۱۵۰ دقیقه مکالمه همراه اول چی بود؟۲۰دقیقه!!
طرح ها متنوع تر وانعطاف پذیر تر باشه نسبت به جشنواره قبلی نه همونا تکرار بشن!!
امکانات جدیدی به این بخش اضافه شده که برای اولین بار در ایران مشترکان ایرانسل می توانید تست کنند.


جناب نوا الان دو یا سه جشنواره هست كه دوستان درخواست تجدید نظر در بسته ها اینترنت رو دارند حالا این فصل هم بهترین موقعیت برای ایرانسله چون اكثریت دوستان اوقات بیكاری بیشتری دارن تا از این امكانات بهره مند شوند از شما هم بخاطر اطلاع رسانیتون نهایت تشكر رو دارم سپاس
دوست عزیز
در بهترین حالت اگر مصرف شما در استفاده تعرفه پایه از 100 مگابایت در ماه بیشتر است بسته ها برای شما به صرفه خواهد بود.
بر روی موبایل این بسته ها را می توانید نامحدود فرض کنید.
بر روی سیستم های شخصی بحث جداگانه دارد که عرض خواهم کرد.


این خبرها صحت داره؟
نوای عزیز تایید میکنند؟
از اونجایی که قراره به اپراتور سوم هم گوشه نظری داشته باشید و طرحهای جدید رو بگید شایسته است که سرعت اونها رو هم در نظر داشته باشید و جواب این سرعت رو با طرحهای نامحدود (حداقل) داد نه اینکه بیاد پایینتر اینجوری بازار رقابت به نفع مشترک تمام میشه که فلسفه تمام این بازاره مولتی اپراتوریه بهرحال ...
در نهایت امیدوارم هزینه دسترسی به سرویس اینترنت همراه در ایران روز به روز کمتر و از طرفی افراد (حقیقی و حقوقی) بیشتری از این سرویس ارزشمند و مفید استفاده کنند که خود موجبات سود دهی بیشتر برای اپراتورها را در پی خواهد داشت
با امید ابادانی و پیشرفت روزافزون (یا حتی ساعت افزون) برای ملت سربلند و تمامی خدمتگذاران عزیز
علل خصوص کسانی که در محیطهای دورافتاده در حال خدمت گذاری هستن
با تشکر ویژن 89

بلی دوست عزیز صحیح است و موارد دیگری نیز هست، اما تا اعلام کامل جشنواره اجازه بدهید تا مشکلی برای بنده نباشد، به تمامی سوالات دوستان پاسخ شفاف خواهم داد.

sky5
2011-06-23, 10:41 AM
اخه نوا جان 100 مگ چی میشه این فقط سرچ کنی کم میاری حتی با گوشی چون گوشی های امروزی صفحه های وب رو مثل همون کامپیوتر باز میککند و همون قدر حجم استفاده میشه

iran100
2011-06-23, 11:52 AM
دوست عزیز سلام
شما از چه پهنای باند از وایمکس استفاده میکنی که 277 سرعت دان بهت میده ؟

دوست عزیز
پهنای باند 2 مگابیت . البته سرعت دانلود بیشتز روی 256 کلیوبایته،بصورت لحظه ای روی سرعت 277 می رود.

milad6565
2011-06-23, 12:14 PM
اخه نوا جان 100 مگ چی میشه این فقط سرچ کنی کم میاری حتی با گوشی چون گوشی های امروزی صفحه های وب رو مثل همون کامپیوتر باز میککند و همون قدر حجم استفاده میشه


با سلام

کاملآ باهاتون موافقم.من یک بار یک طرح یکروزه 200 mb زدم.24 ساعت که خوبه ، توی کمتر از 12 ساعت کل حجم استفاده کردم.تازه 140 mb دانلود کردم بقیه حجم رفتش واسه سرچ!!!!!!

Nova view
2011-06-23, 12:48 PM
دوستان عزیز
با کسب اجازه از دوستان در اپراتور
بسته های تابستانی GPRS سال 90 به شرح زیر می باشد:

یک روزه با حجم 125 مگابایت به مبلغ 10 هزار ریال
یک هفته ای با حجم 600 مگابایت به مبلغ 40 هزار ریال
و یکماهه با حجم دو گیگابایت به مبلغ 100 هزار ریال

.:SONY.:
2011-06-23, 01:02 PM
تا اونجایی که من شنیده بودم این طرح ها قرار بود از 4 تیر ماه راه اندازی شود که همینطور هم هست ولی هم اکنون که میخواهسم 2.5 گیگاباتی بگیرم ! میگه در خال حاضر امکان پذیر نمیباشد به دلیل برخی تغییرات ! حد اقل این 4 روز رو ازاد میزاشتند تا 2.5 گیگ بگیریم!
تابستان که وقت اوغات فراغت هست به جای اینکه 4 یا 5 گیگش کنن میان 2 گیگ میکن! دست مریزا !
ولی بازم دمشون گرم که سرعت رو تو منطقه ما بالا برند با تشکر از اقای نوا ویو !

Nova view
2011-06-23, 01:06 PM
به طور خلاصه، سرویس های جدید به شرح زیر هست:
گسترده تر شدن پیشخوان ایرانسل

اختصاص شماره 788 به صورت گویا برای سرویس های ویترین

امکان شارژ سیمکارت دوستان با اضافه کردن *شماره مورد نظر# در انتهای کد شارژ.

دوستانی که برای خرید شارژ از سامانه 24 سامان زیاد استفاده می کنند، برای تسهیل در خرید شارژ و پرداخت قبوض می توانید به طور مستقیم از کد زیر استفاده کنید:
*724*شناسه قبض*شناسه پرداخت#
*724*مبلغ شارژ#

تغییرات حجم در بسته های GPRS

آهنگ پیشواز چرخشی به طور مثال در ماه مبارک رمضان امکان پخش دعای هر روز فراهم می شود.

و سرویس جدید نمای خانواده با امکان رهگیری فرزندان توسط والدین و در نمای ایرانسل امکاناتی نظیر رهگیری دوستان و اعلام نزدیکی دوستان

مابقی طرح ها همانند جشنواره بهار می باشد.

Nova view
2011-06-23, 01:15 PM
تا اونجایی که من شنیده بودم این طرح ها قرار بود از 4 تیر ماه راه اندازی شود که همینطور هم هست ولی هم اکنون که میخواهسم 2.5 گیگاباتی بگیرم ! میگه در خال حاضر امکان پذیر نمیباشد به دلیل برخی تغییرات ! حد اقل این 4 روز رو ازاد میزاشتند تا 2.5 گیگ بگیریم!
تابستان که وقت اوغات فراغت هست به جای اینکه 4 یا 5 گیگش کنن میان 2 گیگ میکن! دست مریزا !
ولی بازم دمشون گرم که سرعت رو تو منطقه ما بالا برند با تشکر از اقای نوا ویو !

دوست عزیز
علت کاهش حجم بسته یکماهه حکم غیر رسمی رگلاتوری مبنی بر یکسان سازی تعرفه های شرکت های ارائه دهنده اینترنت بوده.
ظاهرا سیاست بر این است که تعرفه ها در سطح یکسان باشد و کیفیت عامل انتخاب مشترک باشد.

بر طبق این مورد، کلیه سرویس های حجمی که توسط شرکت ها ارائه می شود، حجم آزاد آن به ازای هر گیگابایت مبلغ 4500 تومان بدون عوارض و اشتراک ماهیانه تعیین شده بدون هزینه آبونمان!
این مورد برای کلیه شرکت های ADSL انجام شده، البته درصدی امکان کاهش و یا افزایش مجاز نیز تعریف شده.
بدین ترتیب برای 2 گیگابایت مبلغ 9 هزار تومان هزینه حجم و هزار تومان مالیات و عوارض خواهد بود و هزینه آبونمان برای GPRS رایگان در نظر گرفته شده.

n78.1
2011-06-23, 01:15 PM
عاجزانه از دوستان میخوام که از اعتراضشون نسبت به حجم بسته ها بردارن؛چون این امکان وجود داره که در جشنواره پاییزه حتی حجم بسته ها رو کیلویی کنن

maysam7026
2011-06-23, 01:36 PM
من که ماهیانه 20 تا 50 مگا باییت مصرف دارم هیچ جایی تو شبکه ندارم . هیچ طرحی واسه این کاربرا نداره ایرانسل؟!!
این طور که مشا می گید پس همراه اول هم باید از رگولاتوری تبعییت کنه و حجم بسته ها رو کم کنه ! درسته ؟

oldadviser
2011-06-23, 01:53 PM
من هم با نوای عزیز موافقم
ما یه مثل داریم که میگه یه ده آباد بهتر از صد شهر خرابه
ایرانسل اگه بیاد و 2 گیگ نت با کیفیت بده دست مشتری بهتر از اینکه 2ونیم گیگ نت بی کیفیت بده که اینقدر بهش اعتراض بشه
البته این به شرطی درسته که بهبود کیفیت داشته باشه ولی اگه سرعت عرقی نکنه باز ما میمونیمو اعتراض هایی که به هیجا نمیرسه.

Nova view
2011-06-23, 02:44 PM
من که ماهیانه 20 تا 50 مگا باییت مصرف دارم هیچ جایی تو شبکه ندارم . هیچ طرحی واسه این کاربرا نداره ایرانسل؟!!
این طور که مشا می گید پس همراه اول هم باید از رگولاتوری تبعییت کنه و حجم بسته ها رو کم کنه ! درسته ؟

خیر دوست عزیز
این مورد البته قانون نانوشته ای هست که اعلام شده و شامل سرویس های پرسرعت یعنی سرعت بالای 128 کیلوبیت در ثانیه می شود.
میانگین سرعت اینترنت در همراه اول به 128 نمی رسد و همچنین همراه اول تعداد مشترک GPRS بسیار کمی دارد و از همه مهم تر دولتی هست، به همین دلیل شامل این مورد نمی شود، اگر زمانی آنقدر سرعت و گستردگی GPRS همراه اول بالا رفت مطمئن باشید بسته های نامحدود حذف و آن هم حجمی می شود.

Richy
2011-06-23, 03:14 PM
دوستان عزیز
با کسب اجازه از دوستان در اپراتور
بسته های تابستانی GPRS سال 90 به شرح زیر می باشد:

یک روزه با حجم 125 مگابایت به مبلغ 10 هزار ریال
یک هفته ای با حجم 600 مگابایت به مبلغ 40 هزار ریال
و یکماهه با حجم دو گیگابایت به مبلغ 100 هزار ریالجل الخالق عجبا حیرانم ناجور این چی سیاستی بید دیگر!!!!!
دیگران پیشرفت ما پسرفت
هر دلیلی داشته باشد حرکتی است بسیار منسوخ والبته تمسخرآور.خجالت اوره.

kiano_nani
2011-06-23, 03:38 PM
خوب اينم از ايرانسل و حاميان بي مزد و مواجبشون
خودشون اتيش زدن با اين جشنوارشون:laughing::laughing::D

اپراتور اول دوم سوم.... فرقي نداره.متاسفانه هيچكدوم از اين اپراتورا خدماتي در شان ايران و ايراني ارائه نميدن
هدف خالي كردن جيب مشتركانه
حالا يكي با روش هاي قديمي
وبعضي با استفاده از روش هاي نوين:angry:


بهرحال اميدواريم روزي اپراتوري روي كار بياد كه بتونه خدماتي در شان مشتركانش ارائه بده
بايد ديد اپراتور سوم چه خواهد كرد

vision89
2011-06-23, 04:04 PM
دوست عزیز
علت کاهش حجم بسته یکماهه حکم غیر رسمی رگلاتوری مبنی بر یکسان سازی تعرفه های شرکت های ارائه دهنده اینترنت بوده.
ظاهرا سیاست بر این است که تعرفه ها در سطح یکسان باشد و کیفیت عامل انتخاب مشترک باشد.

بر طبق این مورد، کلیه سرویس های حجمی که توسط شرکت ها ارائه می شود، حجم آزاد آن به ازای هر گیگابایت مبلغ 4500 تومان بدون عوارض و اشتراک ماهیانه تعیین شده بدون هزینه آبونمان!
این مورد برای کلیه شرکت های ADSL انجام شده، البته درصدی امکان کاهش و یا افزایش مجاز نیز تعریف شده.
بدین ترتیب برای 2 گیگابایت مبلغ 9 هزار تومان هزینه حجم و هزار تومان مالیات و عوارض خواهد بود و هزینه آبونمان برای GPRS رایگان در نظر گرفته شده.


دوست عزیز شما گفتید حجم ازادش اینجوری محاسبه میشه ایا ایرانسل هم حجم ازادش همین قیمته؟ اگه هست پس این طرحها برای چیه؟
اصلا یه سوال اساسی تر؟
چرا تعرفه gprs ازاد اینقدر گرونه؟
الان من یک گیگ دانلود کنم چقدر میشه؟پنج هزار تومان؟
نه برادره عزیز بالای پانصد هزار تومان!!!!
کجای این تعرفه برابر تعرفه ازاد دیگران هست؟

البته اگر بجث سر تعرفه ازاده!!!!!
اگه واقعا به فکر کیفیت شبکه هستند حداقل محدودیت زمانی باید برداشته بشه اینجور کاربرها مجبور نیستند همه حجمشون رو بیخود هم که شده استفاده کنند و هر کی هر موقع لازم داشت از اینترنت همراه استفاده میکرد

مثلا کاربری که دایما در حال سفر شغلی هست و به همون دو گیگ یاحتی یک گیگ هم احتیاج نداره صرفا باید در حد ایمیل و اینچیزا باشه که در حال عادی هزینش زیاد میشه در طول یک ماه شما چه پیشنهادی براش دارید؟
طرح ده تومانی بگیره و صد مگ هم استفاده نکنه؟ ظاهرا یکی از دوستان هم دقیقا همین مشکل رو داشتن ایا ...

شرمنده اگه طولانی بود این حرف خیلیهاست که من به نمایندگی ازشون به نماینده ایرانسل در این انجمن انتقال دادم

با تشکر دوستان و همراهان ایرانسل

maysam7026
2011-06-23, 04:53 PM
تشکر از جواب شما ولی در مورد بسته های خیلی کم حجم ماهانه نگفتید ! 40 مگ در ماه یا 30 مگ با کمتر ! اونا رو خیلی ها لازم دارن. کاربرایی مثه من جایی تو ایرانسل دارن یا نه ؟

saswar
2011-06-23, 05:04 PM
بابا آخه 125 مگ واسه 1 روز یا 600 مگ واسه هفت روز یا 2گیگ برای 1 ماه چیه خدا وکیلی.دوستان اینا همش حرف هست کیفیت چی کشک چی وقتی بسته ها نامحدود بود کیفیتش خیلی بهتر از الان بود که محدودش کردن.فقط امیدوارم کیفیت از این که هست پائین تر نیاد،بالاتر رفتنش پیشکش.من تو این موندم چقد فکر کردن که بتونن این طرحها رو ارائه بدن واقعا خسته نباشید.ما ایرانیا عادت کردیم به این چیزا خودمون یه نفر یا یه چیزو حالا هر شرکتی رو میبریم بالا به جا قدر دانیشون از مردم این بلاها سرشون میارن.آخه تا ملت نباشن آقایون شما هیچی نیستین.ما ایرانی هستیم یه زمانی(کاش تو اون زمان زندگی میکردیم)برترین و قدرتمندترین کشور دنیا بودیم

armin39
2011-06-23, 06:29 PM
ما هم از این دوره دیگه از بسته استفاده نمیکنیم و به دوستان هم پیشنهاد میکنم پول تو جیب دزدها نریزن

Nova view
2011-06-23, 06:50 PM
بابا آخه 125 مگ واسه 1 روز یا 600 مگ واسه هفت روز یا 2گیگ برای 1 ماه چیه خدا وکیلی.دوستان اینا همش حرف هست کیفیت چی کشک چی وقتی بسته ها نامحدود بود کیفیتش خیلی بهتر از الان بود که محدودش کردن.فقط امیدوارم کیفیت از این که هست پائین تر نیاد،بالاتر رفتنش پیشکش.من تو این موندم چقد فکر کردن که بتونن این طرحها رو ارائه بدن واقعا خسته نباشید.ما ایرانیا عادت کردیم به این چیزا خودمون یه نفر یا یه چیزو حالا هر شرکتی رو میبریم بالا به جا قدر دانیشون از مردم این بلاها سرشون میارن.آخه تا ملت نباشن آقایون شما هیچی نیستین.ما ایرانی هستیم یه زمانی(کاش تو اون زمان زندگی میکردیم)برترین و قدرتمندترین کشور دنیا بودیم
دوست عزیز
مسلما اگر میزان مصرف شما بالا هست GPRS شیوه مناسبی برای تامین نیاز شما نیست!
GPRS برای تلفن همراه و استفاده سیار هست، اگر تمایل دارید به طور مثال در منزل اقدام به دانلود نامحدود کنید روش های دیگر مانند نسل سوم، وایمکس ADSL و ... برای شما مناسب هست.


دوست عزیز شما گفتید حجم ازادش اینجوری محاسبه میشه ایا ایرانسل هم حجم ازادش همین قیمته؟ اگه هست پس این طرحها برای چیه؟
اصلا یه سوال اساسی تر؟
چرا تعرفه gprs ازاد اینقدر گرونه؟
الان من یک گیگ دانلود کنم چقدر میشه؟پنج هزار تومان؟
نه برادره عزیز بالای پانصد هزار تومان!!!!
کجای این تعرفه برابر تعرفه ازاد دیگران هست؟

البته اگر بجث سر تعرفه ازاده!!!!!
اگه واقعا به فکر کیفیت شبکه هستند حداقل محدودیت زمانی باید برداشته بشه اینجور کاربرها مجبور نیستند همه حجمشون رو بیخود هم که شده استفاده کنند و هر کی هر موقع لازم داشت از اینترنت همراه استفاده میکرد

مثلا کاربری که دایما در حال سفر شغلی هست و به همون دو گیگ یاحتی یک گیگ هم احتیاج نداره صرفا باید در حد ایمیل و اینچیزا باشه که در حال عادی هزینش زیاد میشه در طول یک ماه شما چه پیشنهادی براش دارید؟
طرح ده تومانی بگیره و صد مگ هم استفاده نکنه؟ ظاهرا یکی از دوستان هم دقیقا همین مشکل رو داشتن ایا ...

شرمنده اگه طولانی بود این حرف خیلیهاست که من به نمایندگی ازشون به نماینده ایرانسل در این انجمن انتقال دادم

با تشکر دوستان و همراهان ایرانسل
ببینید،
یک تعرفه پایه داریم که 1 ریال و 5 ریالی به ازای هر کیلوبایت هست مصوب و همواره ثابت هست و بعنوان تعرفه اصلی وجود دارد.
این برای حمایت از مشترکان و جلب رضایت بنا به پیشنهادی که خود شما دوستان در همین انجمن حدود 3 سال پیش مطرح کردید بسته ها طراحی و عرضه شد.
دقت بفرمایید این بسته ها تشویقی هستند! یعنی مشترک در صورتی که تمایل داشت می تواند فعال کند.
اما به دلیل استقبال بی نظیری که صورت گرفت به تدریج طی این مدت GPRS ایرانسل از حالت استفاده همراه خارج شد و امروز بعنوان یک روش دسترسی دائمی تبدیل شده. در این وسعت و تعداد هرکاری هم انجام شود باز GPRS سرویس نسل دوم و طراحی شده برای تلفن همراه هست.
با این شرایط ماهیت GPRS و محدودیت های فنی آن عوض نمی شود، اما قوانین و شرایطی بر آن حاکم می شود که در کنار سرویس های پرسرعت خانگی مانند ADSL وایمکس و ... قرار می گیرد.
به ناچار پس باید شرایط آنها رعایت شود.
ماکزیمم سرعتی که امروز ایرانسل با پوشش سراسری EDGE ارائه می شود در حد سرویس های 256 هست.
بسته ها اشتراک ماهیانه ندارد، یعنی هزینه شما صرفا جهت مصرف حجم هست.
شما زمانی که سرویس ADSL خریداری می کنید قسمتی هزینه آبونمان و قسمتی هزینه حجم شماست.
اگر هزینه آبونمان نباشد اصطلاحا به آن حجم و یا تعرفه آزاد گفته می شود.
همانطور که می بینید کلا بحث از تلفن همراه وارد سرویس دهنده های اینترنت شد!
هزینه هر گیگابایت عرض کردم با درصدی بالا و پایین در حدود میانگین 4500 تومان بدون عوارض هست. شما هر شرکت حتی ADSL نیز بررسی کنید قیمت حجم اضافه یا آزاد بدون آبونمانشان در همین حدود هست.
وجود بسته های 2.5 گیگابایت توازن این تعرفه را بر هم می زد. همین امر باعث شد اکثرا سراغ خطوط پرسرعت مخابراتی نروند!
به همین دلیل تعرفه ها تقریبا یکسان در نظر گرفته شد تا بیشتر کیفیت عامل تعیین کننده باشد.


تشکر از جواب شما ولی در مورد بسته های خیلی کم حجم ماهانه نگفتید ! 40 مگ در ماه یا 30 مگ با کمتر ! اونا رو خیلی ها لازم دارن. کاربرایی مثه من جایی تو ایرانسل دارن یا نه ؟

با درود خدما شما دوست عزیز

دوستانی که مصرف پایین دارند و فقط در تلفن همراه از GPRS استفاده می کنند بنده در جشنواره پیشین نیز عرض کردم، علت کاهش 50 درصدی تعرفه پایه از 2 ریال به 1 ریال حمایت دائمی از این گروه هست تا نیاز به بسته افزایشی نداشته باشد و به طور پیشفرض از GPRS ارزان استفاده کنند.بنده در چند پست قبل عرض کردم.
در بهترین حالت یعنی با GPRS 1 ریالی شما به مقدار 100 مگابایت دانلود داشته باشید هزینه آن 10 هزار تومان می شود
این تعرفه پایه هست و قانونا برای استفاده از GPRS شما باید این مبلغ را پرداخت کنید.
حال اگر میزان مصرف شما در یکماه از 100 مگابایت بیشتر هست مسلما بسته افزایشی 2 گیگابایتی با همان هزینه بسیار به صرفه تر برای شما خواهد بود.
بنابراین اگر فردی بسته یکماه خریداری می کند، سپس 100 مگ هم از آن مصرف نمی کند در حقیقت اشتباه خود آن فرد بوده که مصرف خودش را مناسب مدیریت نکرده.

nikan4host
2011-06-23, 06:53 PM
دوست عزیز شما گفتید حجم ازادش اینجوری محاسبه میشه ایا ایرانسل هم حجم ازادش همین قیمته؟ اگه هست پس این طرحها برای چیه؟
اصلا یه سوال اساسی تر؟
چرا تعرفه gprs ازاد اینقدر گرونه؟
الان من یک گیگ دانلود کنم چقدر میشه؟پنج هزار تومان؟
نه برادره عزیز بالای پانصد هزار تومان!!!!
کجای این تعرفه برابر تعرفه ازاد دیگران هست؟حرف از gprs آزاد شد... بله اون جور که شما میگید 1گیگ آزاد مصرف کنی میشه 500 هزار تومن .. اما یک اتفاقی برای دوستم افتاد خواستم بهتون بگم

دوست ما سیم کارت دائمی همرا اول داشت 1ماه بسته اینترنتی خرید اما بعد یک ماه حواسش نبود بسته تموم شده!
خلاصه قبضش اومد 160 هزار تومن

البته اون قسمت که مصرف اینترنت نوشته شده بود جالب بود! نوشته شده بود 600هزار تومن تخفیف دادیم حالا 100هزار تومن پول gprs بده!

ولی با این حال بازم زیاد از این طفلی پول میگیرن مگه چند گیگ دانلود اضافه داشته؟
اگه ایرانسل بود سیم کارتش، این تخفیفو میداد؟

کاش میتونستم از قبض یک عکس واستون میذاشتم واقعا تخیف متواضعانه دادن!

sky5
2011-06-23, 07:08 PM
اقایون این حرفها همش بی محتواست ایرانسل داره از مشترکاش بدلیل نبود رقیب محکم سو استفاده میکنه همونطور که چند ماه 50 مگ رو میداد 5000 تومن بازم میخواد برگرده به همون دوران

the_legend
2011-06-23, 07:55 PM
پارسال همین موقع ها که طرح های ایرانسل نامحدود بود یادمه چند گیگ دانلود کردم و حتی بازی های آنلاین سبک رو هم بازی می کردم(به خاطر سرعت خوبش) و کاهش سرعت هم آنچنان نبود ( مثل الان اینقد نوسان نداشت که از 1 کیلوبیت به 15 بره و آخرین سرعتش هم همین 15 باشه!!! و سرعت متوسط هم 9-10 باشه !!!!!!!! )
الان واقعا دارم می بینم که کیفیت بالا رفته !!!! چه بسا که ظاهرا با طرح های محدود ایرانسل، هر روز از کیلوبیت سرعت کم می شه تا زیاد شه!!!(اینجا که اینجوریه، جای دیگه رو نمی دونم)
تا جایی هم که فکر می کنم مصرف کاربران اون موقع خیلی بیشتر از حالا بود.


در ضمن من فکر نمی کنم که این که کاربر اینترنت، از چه روشی و برای چه کارهایی از اینترنت استفاده میکنه ربطی به اپراتور داشته باشه،حالا کاربر دوست داره با موبایل از اینترنت استفاده کنه و یا از کامپیوتر شخصی برای دانلود یا کارهای دیگه استفاده کنه و این بر عهده اپراتور هست که فقط اینترنت مورد نیاز کاربر اینترنتش رو به خوبی هر چه تمام تر سرویس بده ( هم به سود اپراتور و هم به سود کاربر، نه یک طرفه باشه که متأسفانه در ایران شاهد این نیستیم)/

vision89
2011-06-23, 08:19 PM
دوستان ایرانسلی من مطمین هستم که خوب منظورم رو متوجه شدن
ولی کلی دلیل و قانون اوردن که در بهترین حالت یعنی نصف شب اینجور میشه و اونجور میشه و در طول روز ... بیخیال ملت همه شب کارن ...
مشکل اصلی در واقع قانونیه که هنوز مکتوب نیست ولی ایرانسل اونقدر کارش درسته که قبل از مکتوب و ممهور بودنش اون رو اجرا کرده

کلا از طرف همه ماهشهریهای زحمت کش به اپراتور ... دولت ...یا هرکسی دیگه ای که تو این قضیه نقش داشته خسته نباشید میگم

sky5
2011-06-23, 08:23 PM
vision89 (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=354163) جان یعنی شما از این بسته های مسخره راضی هستید یعنی این حجم به کجای ادم میرسه دانلودم نکنیم 120 مگ واسه یه روز به سرچمون هم نمیتونیم برسیم اخه

sky5
2011-06-23, 10:26 PM
100 کیلوبایت اینترنت همراه (GPRS) رایگان یک ماهه

واقعا دوستان شما دیگه چی میخواید 100 کیلو بایت واقعا عالیه حتی توی کشورهای پیشرفته دنیا همچین امکاناتی بهتون نمیدن واقعا عالیه نمیدونم چی بگم به خاطر اینهمه احترام به شعور مشترک

mehdi_np
2011-06-23, 11:05 PM
دوست عزیز
مسلما اگر میزان مصرف شما بالا هست GPRS شیوه مناسبی برای تامین نیاز شما نیست!
GPRS برای تلفن همراه و استفاده سیار هست، اگر تمایل دارید به طور مثال در منزل اقدام به دانلود نامحدود کنید روش های دیگر مانند نسل سوم، وایمکس ADSL و ... برای شما مناسب هست.


ببینید،
یک تعرفه پایه داریم که 1 ریال و 5 ریالی به ازای هر کیلوبایت هست مصوب و همواره ثابت هست و بعنوان تعرفه اصلی وجود دارد.
این برای حمایت از مشترکان و جلب رضایت بنا به پیشنهادی که خود شما دوستان در همین انجمن حدود 3 سال پیش مطرح کردید بسته ها طراحی و عرضه شد.
دقت بفرمایید این بسته ها تشویقی هستند! یعنی مشترک در صورتی که تمایل داشت می تواند فعال کند.
اما به دلیل استقبال بی نظیری که صورت گرفت به تدریج طی این مدت GPRS ایرانسل از حالت استفاده همراه خارج شد و امروز بعنوان یک روش دسترسی دائمی تبدیل شده. در این وسعت و تعداد هرکاری هم انجام شود باز GPRS سرویس نسل دوم و طراحی شده برای تلفن همراه هست.
با این شرایط ماهیت GPRS و محدودیت های فنی آن عوض نمی شود، اما قوانین و شرایطی بر آن حاکم می شود که در کنار سرویس های پرسرعت خانگی مانند ADSL وایمکس و ... قرار می گیرد.
به ناچار پس باید شرایط آنها رعایت شود.
ماکزیمم سرعتی که امروز ایرانسل با پوشش سراسری EDGE ارائه می شود در حد سرویس های 256 هست.
بسته ها اشتراک ماهیانه ندارد، یعنی هزینه شما صرفا جهت مصرف حجم هست.
شما زمانی که سرویس ADSL خریداری می کنید قسمتی هزینه آبونمان و قسمتی هزینه حجم شماست.
اگر هزینه آبونمان نباشد اصطلاحا به آن حجم و یا تعرفه آزاد گفته می شود.
همانطور که می بینید کلا بحث از تلفن همراه وارد سرویس دهنده های اینترنت شد!
هزینه هر گیگابایت عرض کردم با درصدی بالا و پایین در حدود میانگین 4500 تومان بدون عوارض هست. شما هر شرکت حتی ADSL نیز بررسی کنید قیمت حجم اضافه یا آزاد بدون آبونمانشان در همین حدود هست.
وجود بسته های 2.5 گیگابایت توازن این تعرفه را بر هم می زد. همین امر باعث شد اکثرا سراغ خطوط پرسرعت مخابراتی نروند!
به همین دلیل تعرفه ها تقریبا یکسان در نظر گرفته شد تا بیشتر کیفیت عامل تعیین کننده باشد.با درود خدما شما دوست عزیز

دوستانی که مصرف پایین دارند و فقط در تلفن همراه از GPRS استفاده می کنند بنده در جشنواره پیشین نیز عرض کردم، علت کاهش 50 درصدی تعرفه پایه از 2 ریال به 1 ریال حمایت دائمی از این گروه هست تا نیاز به بسته افزایشی نداشته باشد و به طور پیشفرض از GPRS ارزان استفاده کنند.بنده در چند پست قبل عرض کردم.
در بهترین حالت یعنی با GPRS 1 ریالی شما به مقدار 100 مگابایت دانلود داشته باشید هزینه آن 10 هزار تومان می شود
این تعرفه پایه هست و قانونا برای استفاده از GPRS شما باید این مبلغ را پرداخت کنید.
حال اگر میزان مصرف شما در یکماه از 100 مگابایت بیشتر هست مسلما بسته افزایشی 2 گیگابایتی با همان هزینه بسیار به صرفه تر برای شما خواهد بود.
بنابراین اگر فردی بسته یکماه خریداری می کند، سپس 100 مگ هم از آن مصرف نمی کند در حقیقت اشتباه خود آن فرد بوده که مصرف خودش را مناسب مدیریت نکرده.


با تمام تفاسیر و مطالبی که ارائه دادید این افزایش قیمت طی 12 ماه گذشته و کلا این نوع نرخ گذاری برای سرویسها اصلا قابل قبول نیست و در نهایت موجبات نا رضایتی طیف وسیعی از مشترکین رو فراهم میکند.
پیشنهاد من به تمام دوستان استفاده از ای دی اس ال برای مصارف حجم بالا میباشد و شاتل رو بهترین میدونم
بحث اینترنت ارزان در سیستمی که بر پایه دلالی و باند بازی کار میکند بی معنی میباشد

dj1000
2011-06-23, 11:30 PM
من هرچی رمز بسته های اینترنتی رو میزنم میگه به دلیل برخی تغییرات شبکه قابل استفاده نیست ولی به صورت آزاد میتونم استفاده کنم.میخواستم ببینم مشکل چیه..تو رو خدا زودتر جواب بدید

sokhanman
2011-06-24, 01:15 AM
مشترک جدید ایرانسل باشید!
100 کیلوبایت اینترنت همراه (GPRS) رایگان یک ماهه
----
عجب اعتماد به نفسی!صـــــــد کــــــــــــــیلو بایت! چه فوق العاده!
( فعلا که ما از همراه اول استفاده می کنیم و راضی هستیم.)

sky5
2011-06-24, 01:26 AM
اخه با صد كیلوبایت چی كار میشه ایرانسل میخواد برگرده دوباره به دوران چاپیدن از مردم یكم روش نمیشه حالا چی شده بود یكی دو ماهی انصاف رو رعایت كرده بود در زمینه اینترنت برای كسی معلوم نیست

G h a s e m
2011-06-24, 06:56 AM
با سلام
پست اول ویرایش و به روز شد!
:flower:

123456gsm
2011-06-24, 07:28 AM
اگه واقعا اکثریت کاربران اینترنت ایرانسل براى يه مدتي بي خيال ايرانسل شوند. این بهترین حالگیری میشه هر کسی از این بسته ها ناراضیه بهترین راه اینه که برای یه مدتی سیم کارت ایرانسل را کنار بزارن تا ایرانسل حق مشتری داری یادش بیاد خودش به التماس بیوفته اگه همه با هم متحد باشیم مطمئن باشید این اتفاق بزودی میافته

maysam7026
2011-06-24, 08:49 AM
جالبه!!
وقتی بحث از تعرفه ازاد میشه از یک ریال یاد می کنید!
نوا جان چرا ۵ ریال رو عرض نمی کنید . من ۱۰۰ مگ ماهیانه مصرف داشته باشم میشه پنجاه هزار تومن نه ده هزار تومن!!
یا میانگین بگیری از ۵و۱ میشه ماهی ۳۰ هزار!!
چرا فقط تعرفه ارزان رو مورد بحث قرار میدهید. اگر تعرفه ازاد در هر صورت یا ماکزیمم یک بود هر شما قبول!
تو تبلیغای تلویزیون هم از پنج ریال حرفی زده نمیشه. این فریب مشتری نیست!؟

VIPER27
2011-06-24, 09:49 AM
سلام
کاش ایرانسل یه طرح میزد که امکان این باشه که وقتی بسته ای رو فعال کردی به دوستت هم که بسته داری بتونی یه مقدار از ترافیک خودت رو (مثل انتقال شارژ) انتقال بدی.

vahidgood
2011-06-24, 01:32 PM
من هرچی رمز بسته های اینترنتی رو میزنم میگه به دلیل برخی تغییرات شبکه قابل استفاده نیست ولی به صورت آزاد میتونم استفاده کنم.میخواستم ببینم مشکل چیه..تو رو خدا زودتر جواب بدید

منم همين مشكل رو دارم چطور ميشه بسته اينترنت رو فعال كرد؟

vahidgood
2011-06-24, 01:55 PM
سلام دوستان
چه تغييري در بسته هاي GPRS ايجاد شده؟ از نظر قيمت و حجم بسته ها؟

saswar
2011-06-24, 02:06 PM
سلام دوستان
چه تغييري در بسته هاي GPRS ايجاد شده؟ از نظر قيمت و حجم بسته ها؟

سلام قیمتها همون قبلیه ولی حجم کم شده.1 روزه 120 مگ،1هفته 600 مگ،1ماهه 2 گیگ.بازم چاپیدن ایرانسل من امروز صبح شارژ کردم هی میگفت به علت برخی تغییرات . . . الان نگاه شارژ اینترنتم کردم تا فعال شده ولی با 120 مگ.واقعا نمیدونم چی بگم احتمالا فکر کردن امروز 4/4/1390 هست.ایرانسل هر روز بدتز از دیروز.دینگ دینگ

ansarweb
2011-06-24, 02:25 PM
یادم میاد یه روز تایپیکی ایجاد کردم با وضوع تحریم ایرانسل که مخالفین خودشو داشت حالا این نتیجشه

amehsany
2011-06-24, 03:01 PM
پااااااااااااااننننننننصد کیلوبایت gprs رایگان!واقعا ایرانسل تاچه حد میخواد به شعورمشترکین بی احترامی کنه که اینجوری تبلیغ میکنه؟ خودش نمیدونه 500کیلوبایت چقدره یامردم رونفهم میبینه؟اینهم که ازسرعت افتضاحشه منکه دیگه بسته نمیگیرم عزیزان اگه همه باهم متحدشیم خودش به التماس می افته.فقط اگه یه کم به وقتمون ارزش قایل بشیم دیگه فکرنکنم اینکاروبکنیم.

SAEEDBG
2011-06-24, 03:09 PM
کدوم وایمکس کدوم adsl بابا خودتون تو تهرانو چند تا شهر هستید و همه امکانات براتون مهیا هست!!یکی مثل من که اینجام و از هیچ امکاناتی خبری نیس و تنها امیدمون به همین ایرانسل بود . ..

و شما دوست عزیزی که میگی به خاطر اینکه کسی adsl نمیخره ایرانسل بسته هاشو کم کرده تا مردم برن adsl بخرن!!!!!
اولا که فک کنم باید به مشترک احترام گذاشت ت ا هرچی که خودش میخواد استفاده کنه
دوما کشور های دیگه اینترنت بالای 2 مگ روی موبایل دارند،ایا اون ها هم میگن باید به خاطر شرکت های دیگه سرعتشون رو کم کنند؟!!!!
یکم منطقی تر فک کنید و شعور مشترکین رو زیر پا نگذارید!!!:hmm:

از امروز ساعت 13 بسته ها فعال شدن ولی حجمشون کمتر شدن

قبلا سرعت من 35-40 بود اما الان به زور به 15 میرسه

oldadviser
2011-06-24, 03:24 PM
من همین الان یه 120 مگی فعال کردم.من تو بسته های قبلی خدابیامرز اینقدر مصرف کرده بودم که 3 روزه واسم فعال میکرد ولی الان با بسته های شاه کار 1 روزه فعال میشه

tahami7064
2011-06-24, 04:16 PM
اول به ایرانسل یه خسته نباشید میگم از اینکه این همه به فکر مشتریاشه ماشالله خدا قوت!!!!:D
کسانی که توی تاپیک طرفداری ایرانسل رو میکنن باید بگم ایرانسل نباید بخاطر کیفیتش حجم رو کم کنه اینهمه بهونه نیارین برای طرفداری از ایرانسل خراب شده ، خودم هم همراه اول دارم هم ایرانسل و هیج حساسیتی روی هیچ کدومشون ندارم:whistle::whistle::whistle: اصلا کم کردن حجم دانلود چه ربطی به افزایش کیفیت داره بخدا ما کیفیتی ندیدیم انسان باید انصاف داشه باشه اومده حجم 200 مگ رو کرده 125 مگ:wac: خدا 75 مگ باید کم کنه لااقل ما زیاد نخواستیم میومد 20 مگ کم میکرد :cool: لااقل دزدی کم کم میکرد:angry::angry::angry:
دلم برای خودم میسوزه رفتم مودم 75000 تومنی خریدم با ایرانسل برم اینترنت ولی امروز که شارژ کردم آب پاکی ریخت روی دستم:grrr::grrr::grrr:

SAEEDBG
2011-06-24, 04:32 PM
اول به ایرانسل یه خسته نباشید میگم از اینکه این همه به فکر مشتریاشه ماشالله خدا قوت!!!!:D
کسانی که توی تاپیک طرفداری ایرانسل رو میکنن باید بگم ایرانسل نباید بخاطر کیفیتش حجم رو کم کنه اینهمه بهونه نیارین برای طرفداری از ایرانسل خراب شده ، خودم هم همراه اول دارم هم ایرانسل و هیج حساسیتی روی هیچ کدومشون ندارم:whistle::whistle::whistle: اصلا کم کردن حجم دانلود چه ربطی به افزایش کیفیت داره بخدا ما کیفیتی ندیدیم انسان باید انصاف داشه باشه اومده حجم 200 مگ رو کرده 125 مگ:wac: خدا 75 مگ باید کم کنه لااقل ما زیاد نخواستیم میومد 20 مگ کم میکرد :cool: لااقل دزدی کم کم میکرد:angry::angry::angry:
دلم برای خودم میسوزه رفتم مودم 75000 تومنی خریدم با ایرانسل برم اینترنت ولی امروز که شارژ کردم آب پاکی ریخت روی دستم:grrr::grrr::grrr:
منم میخواستم مودم بخرم ولی با این اوضاع دیگه ارزش نداره

iran100
2011-06-24, 05:07 PM
اول به ایرانسل یه خسته نباشید میگم از اینکه این همه به فکر مشتریاشه ماشالله خدا قوت!!!!:D
کسانی که توی تاپیک طرفداری ایرانسل رو میکنن باید بگم ایرانسل نباید بخاطر کیفیتش حجم رو کم کنه اینهمه بهونه نیارین برای طرفداری از ایرانسل خراب شده ، خودم هم همراه اول دارم هم ایرانسل و هیج حساسیتی روی هیچ کدومشون ندارم:whistle::whistle::whistle: اصلا کم کردن حجم دانلود چه ربطی به افزایش کیفیت داره بخدا ما کیفیتی ندیدیم انسان باید انصاف داشه باشه اومده حجم 200 مگ رو کرده 125 مگ:wac: خدا 75 مگ باید کم کنه لااقل ما زیاد نخواستیم میومد 20 مگ کم میکرد :cool: لااقل دزدی کم کم میکرد:angry::angry::angry:
دلم برای خودم میسوزه رفتم مودم 75000 تومنی خریدم با ایرانسل برم اینترنت ولی امروز که شارژ کردم آب پاکی ریخت روی دستم:grrr::grrr::grrr:
دوست عزیز بهتر نبود در این چند روز که مودم های وایمکس با تخفیف 50% عرضه می شد. (40هزارتومان) سرویس وایمکس رو فعال می کردید.منم میخواستم مودم بخرم ولی با این اوضاع دیگه ارزش نداره
چرا مودم EDGE بخرید؟ - شما می توانید از وایمکس استفاده کنید.


بسته افزایشی GPRS ایرانسل!

در جشنواره تابستان ۹۰ ایرانسل، شما مشترکین دائمی و اعتباری می‌توانید از بسته‌های ویژه سرویس اینترنت همراه GPRS استفاده کنید.

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/summer/tables/gprs-fa.jpg (http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/summer/tables/gprs-fa-b.jpg)


تاسف تاسف
دوست عزیز اگر حجم کم شده ، دانلود ها روی شبکه هم کمتر شده و باعث میشه پهنای باند شما بیشتر روی سرعت 25 باشه. ارائه اینترنت با حجم سنگین در شبکه های نسل سوم3GP و نسل چهارم Wimax شبکه های موبایل کاربرد دارد. نه بروی نسل 2.75تو ایران فقط همه میخوان جیب خودشون رو پر کنن سر مردم رو میکنن زیر اب...
اینجا انجمن تخصصی موبایل است، طبق قوانین انجمن بحث های سیاسی ممنوع است. از دوست عزیز نوا می خواهم به این موضوع رسیدگی نمایند.

saswar
2011-06-24, 05:40 PM
خب عزیزم راست میگه بسته 200 مگ رو بیارن 120 مگ واقعا زور داره.بابا چی کم کردن پهنا شبکه بره بالا واسه چی خودمون گول بزنیم.وقتی که نامحدود بود متقاضیان بیشتری داشت سرعتم عالی بود ولی وقتی محدود شد متقاضیان کمتر شد ولی کیفیت اومد پائین.اگه واقعا میخواد خدمات بده واقعا خدمات عالی و در شأن ملت فهیم ایران بده اگه نمیتونه خب بگه نمیتونیم از عهدش برنمیایم دیگه این مسخره خودشون کردنا چیه.الهی هرکی که تو ایران حق ملت رو میخوره و پایمال میکنه واسه منفعت خودش تو اون دنیا ازش نگذر حالا هرکی میخواد باشه.همه بلند بگی آمین.

hamed soot
2011-06-24, 05:46 PM
اونایی که می گن برای کیفیت بهتر حجمو کم کرده با gprs وصل بشن ببینن بهتر شده یا نه خودشو می کشه یه سایت باز می کنه
خدمات adsl و وایمکسم همه جا که جواب نمی ده وایمکس برای کسایی خوبه که توی منطقه سبز ایرانسل باشن وگرنه جواب نمی ده
adsl هم که هر شرکتی بخوای بگیری باید ببینی تو منطقه مخابراتیتون امکان خرید اشتراک داره یا نه
برای بعضی ها تنها راه همین بسته ها بود که دیگه نمی صرفه شما پول حجم 1 گیگ adsl 512 بدی اینترنت 15kbps ایرانسل بگیری که 3 شب به بعد تازه راه می یوفته!
ما رو کلا تو سری خور دارن بار می یارن همه چیز رو کم کم گرون می کنن مردمم چیزی نمی گن
اینجا ارزش جمله دکتر شریعتی که تو امضام هست معلوم میشه
...

mkouhestan
2011-06-24, 05:50 PM
جز ادعا اونم جلوی دوربین و توی روزنامه و خلاصه احترام به ارباب رجوع و حقوق مشترکین محترم و عزیز و لبخندهای زهرماری و و و و ۰۰۰چی به این مردم سازگار با هر نامهربونی ، چی دارین که تقدیمشون کنین شرم نمیکنن که این مثلا در جواب این همه مشترک فعال و امیدوار به پیشرفت اعلام میکنند
همراه اول که اخره دلمون به همین خوش بود مثل اینکه بیچاره ما، کسی چشم دلخوشی ما رو نداره اخه

vision89
2011-06-24, 06:28 PM
دوست عزیز بهتر نبود در این چند روز که مودم های وایمکس با تخفیف 50% عرضه می شد. (40هزارتومان) سرویس وایمکس رو فعال می کردید.چرا مودم EDGE بخرید؟ - شما می توانید از وایمکس استفاده کنید.


دوست عزیز اگر حجم کم شده ، دانلود ها روی شبکه هم کمتر شده و باعث میشه پهنای باند شما بیشتر روی سرعت 25 باشه. ارائه اینترنت با حجم سنگین در شبکه های نسل سوم3GP و نسل چهارم Wimax شبکه های موبایل کاربرد دارد. نه بروی نسل 2.75اینجا انجمن تخصصی موبایل است، طبق قوانین انجمن بحث های سیاسی ممنوع است. از دوست عزیز نوا می خواهم به این موضوع رسیدگی نمایند.

دوست عزیز یک ضرب المثل قدیمی میگه بلانصبت درازگوش همون درازگوشه فقط جلش عوض شده
الان gprs فردا هم وایمکس باز همین اشه و همین کاسه

من روی گوشی و وسط خیابون و در طول روز به اینترنت نیاز دارم
مشکل منه که دیگران gprs رو جایگزین dial up کردن؟
من و خیلیهای دیگه توی این جنگل بی سر و ته با اتیشی که دوستان البته از روی ناچاری روشن کردن باید بسوزیم و هیچکی هم اتیش رو خاموش نکنه

همه راحت بخوابید البته اتیش نشانها هم اینجا قاطی مردمن و در خواب ناز...

hamed soot
2011-06-24, 06:37 PM
از ديد من اين كاهش حجمش هم برام مفيده! چون هيچوقت نتونستم از حجمها كامل استفاده كنم و از حروم شدنشون حرص ميخوردم و اين براى سلامتى يك آدم اصفهانى :دى:D مثل من سم بود و الان اون سم حذف شده
دوست عزیز دیدگاه شما کاملا متینه من خودم اولین کسایی بودم که سیمکارت ایرانسل خریدم اونموقع که 150000تومن بود نه الان که مجانیه و در خیلی ضمینه ها ازش راضیم و حمایتش می کنم
اما اینکه شما بسته رو اضافه می یاوردی دلیل بر این نمی شه که این همه کاربر که براشون این حجم کمه رو نادیده بگیری
واقعا اگه منصفانه نگاه کنی کمه شما 1 روز فقط تو ir-tci بمونی و سایتای مهم رو باز کنی بسته کم میاد

sadegh3333
2011-06-24, 08:34 PM
داداش چه ایرانسل چه همراه اول چه هر کی دیگه بیاد همینطوری میشه مشکل از جای دیگس به ایرانسل ربطی نداره
میدونی چرا چطوری همه سرویساش ارزون میشه به اینترنت که میرسه یواش یواش گرون میشه ها داداش بی خیال شو چون کاری نمیشه کرد همینه که هست

HAMEDZED
2011-06-24, 09:38 PM
100 کیلوبایت اینترنت همراه (GPRS) رایگان یک ماهه
این توهین به ملت ایرانه

jamalzadeh
2011-06-24, 10:22 PM
اصلا فرض كنيم كه اگر ايرانسل بسته هاي نامحدود بده سرعت بيشتر مردم كم ميشه و gprs براي دانلود كردن فايل هاي حجيم نيست
و ايرانسل هيج راهي نداره به جز اينكه حجم بسته ها رو كمك كنه
اگر ايرانسل واقعا به فكر مشترياش هست حداقل بايد قيمت بسته ها رو كم ميكرد
اخه كجاي دنيا قيمت بسته نامحدود با 125مگ برابر است
درسته كه پهناي باند كشور دست ايرانسل نيست ولي قيمت بسته ها كه ديگه دست ايرانسل هست
و اين به صورت كامل نشون ميده كه ايرانسل فقط به فكر جيب خودشه

hamed soot
2011-06-24, 11:10 PM
اخه كجاي دنيا قيمت بسته نامحدود با 125مگ برابر است

دوست عزیز اینجا ایرانه و هر جای دنیا نیست ما با همین سرعت وحجم وفی ل ...و... اطلاعاتمونو به جاهای دیگه می ر سونیم وحتما از اونا جلو هم میزنیم!!!!!
حالا چه کار به سرعت کشورای دیگه مثل کره داری که سرعتش 60 گیگ در ثانیس خوب ما هم سرعت 58 kbps داریم همش اختلافش 60000برابره!!!!!!!!!
دوستان طرفدار کاهش حجم به دلیل افزایش سرعت دقت کنن که برای لود یه صفحه باید 6 7 بار refresh کنیم اینم از سرعت

sky5
2011-06-24, 11:43 PM
یعنی دیروز 200 مگ 1000 تومن امروز 120 مگ 1000 تومن فردا حتما سیمکارتاشون رو هم میخوان پس بگیرن یعنی توی این کارها نظارتی وجود نداره

SAEEDBG
2011-06-25, 01:20 AM
دوست عزیز بهتر نبود در این چند روز که مودم های وایمکس با تخفیف 50% عرضه می شد. (40هزارتومان) سرویس وایمکس رو فعال می کردید.
چرا مودم EDGE بخرید؟ - شما می توانید از وایمکس استفاده کنید.دوست عزیز اگر حجم کم شده ، دانلود ها روی شبکه هم کمتر شده و باعث میشه پهنای باند شما بیشتر روی سرعت 25 باشه. ارائه اینترنت با حجم سنگین در شبکه های نسل سوم3GP و نسل چهارم Wimax شبکه های موبایل کاربرد دارد. نه بروی نسل 2.75اینجا انجمن تخصصی موبایل است، طبق قوانین انجمن بحث های سیاسی ممنوع است. از دوست عزیز نوا می خواهم به این موضوع رسیدگی نمایند.

خودتون رو به نادانی زدید یا من را نفهم فرض کردید،مگه نمیدونید وایمکس کوفتی همه جا پوشش نداره ..دوست عزیز منم اگه جای شما بودمو نفسم از جای گرم بلند میشد همین حرف های شمارو میزدم..

باشه اول شما شما این وایمکس رو بیاریید اینجا تا ما بگیریم


اره میبینم الان سرعت چقدر بالاس!!!!! هر 10 دقیقه دیسکانکنت میشه و 5 دقیقه طول میکشه تا وصل بشهبحث سیاسی چیه!!!؟؟؟بابا نمیزارید حرف دلمون رو بزنیم..باشه حتما شما با ایرانسل ارتباطی دارید که از این حرف ها خوشتون نمیاد،من هیچی نمیگم شما هم خوش باشید

Kaveh-HHH
2011-06-25, 01:21 AM
اظهار تاسف برای ایرانسل،من دیروز یه هفتگی فعال کردم با ۴۰۰۰ تومن سرعت هم از روز قبلش هم بدتر بود،خدا لعنتشون کنه،چطور تا چند روز پیش که ۸۰۰ مگ بود بحث رگولاتور و این چیزا مطرح نبود،حارا که خواستن حجمو کم کنن این دلیلو اوردن،؟؟!!این واقعا توجیهه؟؟؟بابا اگه بهانتون سرعته خو خبر مرگش اول سرعت رو ببر بالا بعد بسته رو کم کنن،نه قول و امید الکی میدید........الان مثلا من گرفتم بسته رو با هر بدی و سختیش!خو کو سرعت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟متاسفم،مت اسف برای کل ایرانسل با این خدمات رسانی و توهین هاش به آحاد ملت ایران،اصلا لایق اون اسم ایران قبل از سل نیستی.......

مدیران خواهشا پستو حذف نکنید،بذارید حرفمونو زده باشیم........

amehsany
2011-06-25, 07:32 AM
خدایا شکرت که adsl گرفتم وازدست این ایرانسل راحت شدم.خدایا یه کمی انصاف به این دولتمردان بده تا یه ذره به این ملت ارزش قائل بشن.

vortex-66
2011-06-25, 08:54 AM
دوستان من همین الان یه بسته 2 گیگ ماهانه فعال کردم ولی تاریخ رو زده سی و یک پنج، مگه یک ماهه نیست ؟ یا برا من اشتباه زده ؟ اگه دو ماه باشه که خیلی خوبه اخه ماله من سرعت بیشتر از 6 نمیشه یک ماه تموم نمیشه. راستی یه خواهش هم از ایرانسل دارم که اون 100 کیلوبایت رایگان یک ماهه رو برداره، برا ما ایرانی ها که عادی هست اما اگه یه نفر که از کشور دیگه ای باشه ببینه مسخرمون میکنه. بازم از ایرانسل ممنونم که ما رو از خرید کارت اینترنت راحت کرد از وقتی که اینترنت میده

amin_a_y
2011-06-25, 08:55 AM
شما دوست عزيز از ايرانسل ناراضى هستيد درست. خوب شما كاملأ آزادين كه استفاده نكنيد. در عوض از سرويسى استفاده كنيد كه مطابق ميلتون بهتون خدمات بده!
چرا چنين اقدامى نميكنيد كه از عصبانى شدن شما جلوگيرى بشه و اينجا بروزش ندين؟
اگه ناراحتى كه چرا تهران زندگى نميكنى؟ خوب برو تهران زندگى كن كه نفس شمام گرمش بشه!
اما اگه ناراحتى كه چرا بندر جاسك مثل تهران ساپورت نميشه؟ جواب ديگه از موضوع تاپيك خارج ميشه ولى خلاصه ي پاسخ يك كلمه 5 حرفى هست به اسم "ماليات" و اگه راستشو بخواى يك كلمه 5 حرفي ديگه ضميمشه به اسم "فرهنگ" !
من و ديگر كاربران اصلأ مقصر يا مسئولش نيستيم. تاپيك هم بيگناهه!
حتى انجمنم بي تقصيره. حتى سرور انجمن و مخترع ماشين بخار و يا ايكيوسان و...
گره فقط بدست خودت باز ميشه! بدون تنش ! اطمينان خاطر دارم شما انسان فهميده اى هستى و درك ميكنى.
آقا واقعا براتون متاسفم
اون آقا هم مثل من چون تو شهر کوچیکی زندگی میکنه باید از اینترنت محروم باشه بازم واقعا براتون متاسفم با این طرز فکرتون
به همین راحتی بیا تهران زندگی کن.
دیگه کم کم آدم حق اعتراض به هیچ چیز رو نداره...!
شما چون نمی تونید مسله رو حل کنید صورت مسله رو حل می کنید.
تو شهر ما سرعت همراه اول مثله دیال آپ یعنی هنوز edge رو ساپورت نمیکنه
.adsl و wimax هم وجود نداره پاشیم بیایم تهران...به همین راحتی امر دیگه.... !
یدفعه بگو اونایی که تو شهرستان های کوچیک زندگی میکنند برن بمیرن
متاسفم برای .... مثل شما

esbiko
2011-06-25, 10:00 AM
من یک ساله از بسته های GPRS ایرانسل استفاده میکنم. 4 ماهه که سرعت افتضاح شده. حدوده یک ماه بدتر سرعت دانلود به 6 نمیرسه. تست که میزنم. در بهترین شرایط 45 KB از دیال اپ هم بدتر. قبلا 190 KB سرعت دانلود هم بین 25 تا 29 قبلا منظورم تابستان و پاییز 89 به راحتی با موبایل یوتیوب میدیدم. چرا ایرانسل اینقدر سرعت کم کرده. به نظر من به خاطر وایمکس چون ممکنه ضرر کنه. ولی یه سوال همه استان ها که وایمکس نداره؟ من بسته GPRS فردا تموم میشه تصمیم گرفتم فعال نکنم. 1گیگ و نیم ازم مونده. کاش ایرانسل سرعت رو خوب میکرد ما حجم به 1گیگ هم راضی هستیم. به خدا انصاف نیست. شاید بگید فعال نکن ADSL بگیر. خوب اونایی که شهرستان هستن درک میکنن. 1 منطقه باید ADSL داشته باشه. 2 خرید مودم. 3 هزینه اکانت و راه اندازی. 4 اینها در شرایطی که تلفن داشه باشی یا قطع نباشه. خوب همه اینها هزینه داره.
موبایل راحتره ارزون تره. خدایا کشورهای خارجی دارن با نسل 4 موبایل زندگی میکنن ما نسل 2 رو هم محدود و بی کیفیت تحویل مون میدن.
جز تاسف چی میشه گفت

tahami7064
2011-06-25, 10:19 AM
منم میخواستم مودم بخرم ولی با این اوضاع دیگه ارزش نداره

عزیز فعلا صبر کن تا ببین چی میشه اگه بخری پشیمون میشی

tahami7064
2011-06-25, 10:21 AM
دوست عزیز بهتر نبود در این چند روز که مودم های وایمکس با تخفیف 50% عرضه می شد. (40هزارتومان) سرویس وایمکس رو فعال می کردید.

وقتی جایی هستیم که وایمکس نیست adsl هم نیست به چی دلخوش کنیم

Kaveh-HHH
2011-06-25, 10:40 AM
آره میدونم به همه میشه گفت اگه خوشتون نمیاد برید همراه اول بگیرید،بله میشه گفت،عزیزان اینش دیگه به ما مربوطه،وقتی کیفیت بده،وقتی میگیم کیفیت بده،باید طرفداراش قبول کنن دیگه،عالم و آدم میدونن وضع ایرانسل چی شده.......برای من تازه این با FieldTest این جوریه،بدون این که .......................................

حالا اگه من گوشیم نوکیا سری 60 ورژن 3 به بالا نبود یا اگه Htc داشتم جوابمو کی میداد؟!؟!؟حتما اون موقع می گفتید برو نوکیا بخر..................خواهشا دیگه کسی تو این تاپیک راه حل های اینجوری نده که با این کارا ایرانسل درست نمیشه...توقع نداشته باشید وقتی وضع ایرانسل خرابه بیایم تعریف کنیم ازش،بگیم خوبه ها؟!؟؟؟؟؟؟؟؟!!!؟؟؟!:hmm:

esbiko
2011-06-25, 11:05 AM
دوستان من همین الان یه بسته 2 گیگ ماهانه فعال کردم ولی تاریخ رو زده سی و یک پنج، مگه یک ماهه نیست ؟ یا برا من اشتباه زده ؟ اگه دو ماه باشه که خیلی خوبه اخه ماله من سرعت بیشتر از 6 نمیشه یک ماه تموم نمیشه. راستی یه خواهش هم از ایرانسل دارم که اون 100 کیلوبایت رایگان یک ماهه رو برداره، برا ما ایرانی ها که عادی هست اما اگه یه نفر که از کشور دیگه ای باشه ببینه مسخرمون میکنه. بازم از ایرانسل ممنونم که ما رو از خرید کارت اینترنت راحت کرد از وقتی که اینترنت میده


واسه من هم یه بار اینجوری شد 2ماهه فعال شد. اره 2ماهه خیالت راحت

vision89
2011-06-25, 11:21 AM
در تکمیل پستهای قبلم:
من دوست ندارم به ایرانسل یا حتی هیچ شخص حقیقی یا حقوقی!! دیگه من جمله عزیز اصفهانیمون که ظاهرا رگ شعورشون مثل زاینده رود خشک شده توهین کنم اونم به این دلیل که به من احترام نگذاشتند...
شاید ایرانسل با خودش فکر کرده که با این بسته های جدید بلاخره کاربرها یکی دو روز سر و صدا میکنند و بعد بچه های خودش کم کم تاپیک رو پر میکنن با پستهای من راضیم و سرعت رفته بالا و ... هزار تا حرف و هدیس
بهرحال خیلیها ( با تاکید بر کلمه خیلیها) به اینترنت روی دستگاه همراهشون مثل موبایل یا تبلت یا حتی لپتاپ نیاز دارند و نه وایمکس و نه adsl و نه هیچ سرویس دیگه ای حداقل فعلا این قابلیت سیار بودن رو نداره
به نظر من طرحها رو ظرفیتی و به صورت ماهانه و فصلی با هزینه های منطقی ارایه میداد هم کاربرها راضی بودن هم رگولاتوری هم دولت هم مجلس هم ... در نهایت پهنای باند هم بین روزهای مختلف تقسیم میشد و مشکل سرعت هم خود به خود حل میشد
حتی به نظر من از نظر مالی هم خیلی برای هر دو طرف میارزید
مثل اس ام اس که قیمتش نصف شد ولی فروش یا همون ارسالش چند برابر شد

saswar
2011-06-25, 11:30 AM
سلام.دوستان من در عجبم که بسته ها رو کم میکنن ولی قیمتها رو نه واقعا عجیبه اگه راست میگید قیمتها رو هم کم کنید نه فقط حجم رو بیارید پائین.

maxmax2010
2011-06-25, 12:04 PM
سلام.دوستان من در عجبم که بسته ها رو کم میکنن ولی قیمتها رو نه واقعا عجیبه اگه راست میگید قیمتها رو هم کم کنید نه فقط حجم رو بیارید پائین.

من و خیلی های دیگه با این حرف دوستمون باید موافق باشیم
خب باید در مقابل این که یه کاری می کنن حداقل حداقل کیفیت کارشون رو بالا ببرن من که دیروز بسته گرفتم با حجم های جدید ولی الان مشاهده می کنم که نه تنها کیفیت خوب نشده بلکه به نظر میرسه بدتر از قبل هم شده است واقعا باید فکری برای حل این مشکل انجام بدن

shedayat
2011-06-25, 12:23 PM
دوستان عزیز الکی وقتتون رو تلف نکنید و نیاین اینجا پست ندین. آخه شما هر چی بگید اونا کار خودشونو انجام می دن چیکار به حرف من و تو دارن. بعضی ها هستن که واقعا به اینترنت همراه احتیاج دارن مجبورن با هر سازی که ایرانسل می زنه برقصن، آخه چاره ی دیگه ای ندارن.

paladinss
2011-06-25, 12:36 PM
سلام منم بسته یک ماهه خریدم اما اعتبارمو 2ماه زده!!!!!!!!!!!!!!

shamlou
2011-06-25, 01:29 PM
اولش کلی خدمات خوب و برگزیده ارائه دادن تا مشتری و کاربر جلب کنه

حالا که این همه کاربر هستش که از ایرانسل به خاطر خدمات خوبش استفاده میکنه، دارن هر روز خدماتشون رو از لحاظ کیفیتی و کمیتی کاهش میدن!

امیدوارم این وضعیت درست بشه

matrix2008
2011-06-25, 04:03 PM
پایین اومدن کیفیت ایرانسل و کم کردن حجم و این ادا بازی های ایرانسل برای اینه که رقیب خوب و غدری نداره! همراه اول که به غیر از انتن دهی سراسری حرفی واسه گفتن نداره! اپراتور سومم که به این زودیا نمیاد! پس ایرانسل خودشو تنها اپراتور میبینه و هیچ رقیبی نیس که باش رقابت کنه! پس این میشه که ایرانسل برای ما ناز میکنه!:wac:

apriliyaa
2011-06-25, 05:14 PM
واقعا که اینم از ایرانسل هر روز گند تر از دیروز
200 مگ رو که کم میاوردم (خدایی اصلا دانلود نمی کردم) موندم با این 125 مگ چی کار کنم
با این کار ها داره خودشو خراب می کنه یکی نیست بیاد بگه آخه چرا اینقدر کم کردی
من قبلا هم به دوستان گفته بودم که ایرانسل واسه تابستون جشنواره نداره بلکه مجلس عزا داری کاربراشو داره ولی پستم رو پاک کردن

saeed6648
2011-06-25, 05:21 PM
سلام بچه ها من بعضی مواقع که می خواستم یاهو رو چک کنم یه بسته 200 مگابایتی می گرفتم تو 3 روز که فرصت داشت استفاده می کردم الان همون 3 روز هم کردن 1 روز

sky5
2011-06-25, 06:01 PM
درسته محدودیت زمانی رو. حذف نکردن هیچ کمترشم کردن نمیدونم دیگه چی بگم معلوم نیست چه هدفی رو دنبال میکنند جذب مشتری یا طرد اون البته چون فعلا رقیبی نیست همینطور میتازند

esbiko
2011-06-25, 06:20 PM
چرا همش به فکر حجم هستید . بابا وقتی سرعت دانلود 5KB حجم میخاید چکار
من تو 2ماه فقط 3GIG مصرف کردم تازه 2ماه پیش سرعت بهتر بود. 12KB دانلود داشتم.
کاشی سرعت خوب بشه رو مثلا سال گذشته بشه. 1GIG هم باشه. مهم نیست
حجم کم شده کیفیت هم بدتر. پس رفت کرده ایرانسل

به امید روزهای روشن اینترنت

hamed soot
2011-06-25, 06:54 PM
اینکار رو کرده مردم برن وایمکس بگیرن اما فکر اینو نکرده که مردمی که تو محل زندگیشون پوشش وایمکس ندارن چکار باید بکنن
حجم که پایین اومده سرعتم پایین اومده پس نتیجه اینکه نمی خواد مردم از gprs استفاده کنن

Skarfild
2011-06-25, 08:03 PM
کاهش حجم به کنار من تو کف این موندم که بسته یه روزه که تا سه روز اعتبار داشت الان شده یه روزه دست مریزاد من از روزانه استفاده میکردم با این سرعت لاکپوشتیش ولی الان دیگه اصلا ارزشی نداره

vision89
2011-06-25, 08:33 PM
اتفاقا من با این قضیه که کلی دشمن اینترنتی داریم کاملا موافقم ولی بازم دلیل خوبی واسه این همه فشار نیست
البته دوستان دارن چندتا قضیه رو با هم میگن که زیاد به هم مربوط نیستن
ولی به نظرم شرکتی که نمیتونه حقوق کاربرهاش رو از دولت بگیره و به نظر کاربرها رسیدگی کنه یا ضعف مدیریتی داره یا ضعف اجرایی
تا جایی که من میدونم دولت محترم اتفاقا دوست داره که خدمات الکترونیک رو گسترش بده چون تجربه کشورهایی مثل ایالات متحده (هم امریکا هم عرب) رو دیدن

حالا ضعف اینترنت از کجاست مخصوصا تو ایرانسل فقط خدا میدونه

سرویس های اینترنت هیچ کدوم قرار نیست جای دیگری رو بگیره و کاربر باید بر حسب نیازش یکیش رو (حداقل) انتخاب کنه و سرویس دهنده موضفه که در بهترین حالت سرویس بده نه با این شرایط موجود

mohsen2332
2011-06-26, 11:13 AM
اینو چه نوع بسته ای افزایشی هست که هرماه کم میشه ؟؟؟:angry::angry:

SoRoUsH198
2011-06-26, 05:19 PM
ایرانسل به جای پیشرفت توی هر جشنواره پسرفت می کنه ... اینطوری پیش بره یه چند فصل دیگه 2 گیگ هم طلبکار میشن

Skarfild
2011-06-26, 10:22 PM
به نظر من اگه ایرانسل سرویس gprs رو کلا قطع کنه خوب میشه خیلیا شاید سرعت 38 رو خوب میدونن ولی با این قیمت ها اصلا به صرفه نیست که ادم دانلود کنه

Kaveh-HHH
2011-06-26, 10:30 PM
دیدید پول دادیم برای این حجم جدید ولی سرعت اضافه نشد!!؟؟!

آقایونی که پست منو پاک کردند بیان جواب بدن؟؟؟

همه باید تعریف کنن؟!؟تا انتقاد می کنیم پستمونو پاک می کنید بعد می گید وضع ایرانسل خوبه............

SAEEDBG
2011-06-26, 10:44 PM
خیلی ممنون از کسایی که پست های من رو که چیزی جز واقیعت نیست رو پاک میکنند،انشالا همیشه در پناه ایرانسل موفق و سربلند باشید،اما این راهش نیست ...:angry:

sokhanman
2011-06-27, 12:01 AM
راستی تبلیغ بسته ها رو تو تلویزیون دیدم خنده ام گرفت همچین با آب و تاب از سرعت اینترنتش می گفت هرکی ندونه فکر می کنه که نسل چهار داره می ده!

rashin
2011-06-27, 12:04 AM
خوب نخرید تا ارزون بشه.مثل من که 6 ماهه با این بسته ها خداحافظی کردم

vision89
2011-06-27, 12:51 AM
انچه که عیان است چه حاجت به بیان است
مهمترین ویژگی شرکتهای خصوصی که اصلی ترین دلیل وجودشونه چیه؟
غیر از اینه که مشتری مداری رو در کشور توسعه بدن؟
همه دارن میگن سرعت بده و تنها کاری که انجام میشه یک جور تو دهنیه که بهش میگن حذف پست اونم پستی که اصلا مخالف قوانین نیست اصلا ...
وقتی جامعه ای نقد پذیر نباشه همین میشه که یا حرف نمیزنی یا اینکه ...
تو هیچ کدوم از پستهای من به هیچ شخصی توهین نشده فقط حقیقت گفته شده که ظاهرا به کام بعضی دوستان تلخ بوده و ...
بهرحال با حلوا حلوا گفتن دهن هیچکی شیرین نمیشه اینکه روی کاغذ بگیم سرعت بالاست دلیل نمیشه که ... همه از همه جا میگن سرعت اومده پایین
به قول قدیمیها تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها ...

m3l-ldi
2011-06-27, 08:10 AM
ما که دیگه میریم یه ADSL 256 نامحدود میگیریم ماهی 20 تومن دیگه دورو بر ایرانسل نمیایم.

bigpain
2011-06-27, 09:30 AM
من كه باز هم راضيم --و ايرانسلو دوست دارم--شما بريد همراه اول نامحدود بگيريد--

shedayat
2011-06-27, 10:02 AM
ما که دیگه میریم یه ADSL 256 نامحدود میگیریم ماهی 20 تومن دیگه دورو بر ایرانسل نمیایم.
خوش به حالتون. ولی ما که تو منطقه مون هنوز ADSL نیومد باید چیکار کنیم؟ :(


من كه باز هم راضيم --و ايرانسلو دوست دارم--شما بريد همراه اول نامحدود بگيريد--

اگه همراه اول سرعتش خوب بود مگه سرمون درد می کرد که بیایم بسته ایرانسل بخریم که هر بلایی دوست داست سرمون در بیاره؟
من دیروز بعد از حدود یک سال یه بسته از همراه اول گرفتم که همون لحظه پشیمون شدم. بیشتر موقع که قطعه مواقعی هم که قطع نیست اینقدر سرعتش افتضاحه که آدم رو از رفتن به اینترنت پشیمون می کنه. باز خدا پدر و مادر دیال آپ رو بیامرزه. :blink:
حیف که حق انتقاد نداریم وگرنه ............. :grrr:

Kabangaroo
2011-06-27, 10:41 AM
من که adsl گرفتم و خیالم دیگه داحته عقلم و از دست ندادم 10 تومن برا 2 گیگ با سرعت افتضاح و قطعی مداوم

Kaveh-HHH
2011-06-27, 10:45 AM
یحتمل همین چندپست آخر هم پاک میشه،حداقل دلیلش می گفتید که چی هست؟!؟!

درضمن سرعت اینترنت زیاد نشد که نشد...........واسه اینکه به همه ثابت بشه ایرانسل داره دزدی می کنه بیاید تمام دلایل ممکن برای این کار یعنی کم کردن حجم بسته های ایرانسل رو بگید تا بفهمید کاری جز جیب خالی کردن نمی کنند...........بهانشون این بار سرعت بوده،سرعتم که نرفت بالا،حالا ببینیم بهانشون چیه!؟

kiano_nani
2011-06-27, 11:19 AM
اه اه اين چه وضعشه؟!!!!
سرعت دانلود 1
سرعت اپلود صفر
خدايي نيم ساعته شايد بيشتر ميخوام يه فايل 46 كيليويي اتچ كنم نميشه!!!!

اخه دزدي تا كي؟
گندشون بزنن با اين اينترنتشون

حالا كجان اون اقايوني كه مدام بدون چشمداشت و بدون قصد و غرض از ايرانسل حمايت ميكردن؟؟؟

delavarlak
2011-06-27, 12:00 PM
ایرانسل هم حجم بسته ها رو کم کرده هم سرعت رو کشیده پایین. من قبلا با برنامه fieldtest رو بهترین آنتن ممکنه که قفل می کردم سرعتم دانلودم حدود 25 تا بود ولی الان یه هفته میشه که با همون شرایط سرعت دانلودم حدود 13 شده. من که دیگه بسته فعال نمی کنم میرم دنبال یه راه حل دیگه.

.:SONY.:
2011-06-27, 12:05 PM
سلام سرعت من مثل اینترنت 256 هست یکم کمتر اما من هم از حجم بسته ها ناراضی هستم حاضرم که به جای 10 تومن 15 تومن بدم اما نامحدود بشه مثل سال پیش ! والا سال پیش که نامحدود بود ما ماهی 900 مگابایت مصرف میکردیم ولی الان که محدود شده روزی 400 مگابایت استفاده میکنم ! ؟ نطری جالبی هستا یکم پول بیشتر بدیم و نامحدود بگیریم جناب نوا نظر من رو بسنجند.

MTNI
2011-06-27, 12:09 PM
دوست عزیز
علت کاهش حجم بسته یکماهه حکم غیر رسمی رگلاتوری مبنی بر یکسان سازی تعرفه های شرکت های ارائه دهنده اینترنت بوده.
ظاهرا سیاست بر این است که تعرفه ها در سطح یکسان باشد و کیفیت عامل انتخاب مشترک باشد.

بر طبق این مورد، کلیه سرویس های حجمی که توسط شرکت ها ارائه می شود، حجم آزاد آن به ازای هر گیگابایت مبلغ 4500 تومان بدون عوارض و اشتراک ماهیانه تعیین شده بدون هزینه آبونمان!
این مورد برای کلیه شرکت های ADSL انجام شده، البته درصدی امکان کاهش و یا افزایش مجاز نیز تعریف شده.
بدین ترتیب برای 2 گیگابایت مبلغ 9 هزار تومان هزینه حجم و هزار تومان مالیات و عوارض خواهد بود و هزینه آبونمان برای GPRS رایگان در نظر گرفته شده.


!!!!!
این مطالب غلط و بی ربط می باشد.

saeidkabir
2011-06-27, 12:47 PM
بابا ايناهمه بهونس يهوبكين اينترنت ممنوع درشو ببندين بره بي كارش

naser_68
2011-06-27, 01:21 PM
دستشون درد نکته!خیلی زحمت میکشن بنده خدا ها! میخواین این حجم رو هم صفر کنن تا زیاد ضرر نکنید !
با این حجم ک فقط میشه تو گوگل سرچ کرد اونم نه عکس!

این بود آرمان های ما...

sky5
2011-06-27, 02:00 PM
دوستان هدف ایرانسل دزد چیزی نیست از کم کردن حجم فقط بخاطر انکه پارسال همراه اول اومد نامحدود داد زمانی که ایرانسل 50 مگ رو میداد 5000 تومن خوب اینم طبیعیه که اکثر مشترکاش میرفتن طرف همراه اول بعد ایرانسل از حول حلیم افتاد توی دیکو اینترنت نامحدود داد اما با گذشت زمان دید مشترکا بخاطر پایین بودن سرعت همراه اول بازم دارن از اینترنت ایرانسل استفاده میکنن پس تصمیم گرفت همون سیاست های دزدی قبلی خودشو ادامه بده وسلام

qhasem
2011-06-27, 03:07 PM
دیگه شورشو در آوردن این چه وضعه بسته GPRS?بجا اینکه افزایش بدن کمش کردن:
125mb که قبلا 200مگ بود با همون قیمت 1000تومنه
600مگ که قبلا فک کنم 800 مگ بود
2گیگ که قبلا 2.5 گیگ بود 10 تومنه...
دیگه زدن تو خرابی

mahan21
2011-06-27, 05:57 PM
سلام.
چرا پست منو پاک می کنید؟
دروغ نگفتم که!!
من کلی از ایرانسل بردم.هم تو مکالمه هم اس ام اس و هم ام ام اس.اینترنت نامحدود با سرعت 25 تا 30 که جای خود دارد.برای 5 سال متمادی.از زمانی که اولین سیم کارت 0936 اومد.خدا بیامرزه اموات ایرانسل رو.تا 20روز پیش که اپراتور راست کرد هم چی رو بست.
حالا اگه یه مرد تنظیمات ایرانسل رایگان رو بهم بده بازم میخوریم البته دور همی.سفره ای هست که پهن خواهد شد
فقط یه آدم خیر کمک کنه...

sazman1
2011-06-27, 07:17 PM
بچه ها اگه میخواید صداتون به جایی برسه شاید تنها راه همین باشهwww.webgardi2030.ir این سایت وبگردی اخبار 20:30 هست .. اگر حرفاتون حداکثری باشه اونها مسلما پیگیر این موضوع خواهند شد.

AHMADREZAª
2011-06-27, 07:50 PM
سلام. 200 مگ 1000 تومن بود حالا 125 مگ شده بازم 1000 دزدی از این واضح تر.وقتی ایرانسل میبینه وقتی نامحدود بود محدودش کرد بازم مردم دارن استفاده میکنن گفت حالا بیام بسته ها رو کم کنم ببینم بازم استفاده کننده زیاده وقتی میبینه بازم مردم دارن استفاده میکنن. شک نکنید بدتر از اینم میشه

SAEEDBG
2011-06-27, 08:31 PM
2 هفته پیش رفته بودم دوبی،یه سیمکارت گرفتم انداختم تو گوشی واقعا دهنم باز مونده بود!!!!:ohno:

حالا تو ایران با 70 میلیون جمعیت این وضع اینترنتشه!!

حرف واسه گفتن زیاده اما ...

ایرانسل یکم ادم باش و سرعت ببر بالا حالا که حجمو کم کردی ما اینجا جز همین روش اتصال به اینترنت روش دیگه ای نداریم!!

بعد میگن چرا از اینترنت ماهواره ای استفاده میکنید؟؟؟خب تقصیر خودتونه

hamed soot
2011-06-28, 02:23 AM
آقایون و دوستان بحث فایده نداره
نرود میخ آهنی در سنگ
بحث ما جز پر کار شدن روبوت و مدیران محترم برای حذف پستا هیچ سودی نداره
یکمم به روبوت استراحت بدین
سعی کنین از بسته هایی که کم شده و سرعتم آورده پایین تعریف کنین تا به موافقای نمی دونم به چه دلیل بر نخوره
ببخشید اگه تند حرف زدم

hamed soot
2011-06-28, 03:05 AM
دوست عزیز
علت کاهش حجم بسته یکماهه حکم غیر رسمی رگلاتوری مبنی بر یکسان سازی تعرفه های شرکت های ارائه دهنده اینترنت بوده.
ظاهرا سیاست بر این است که تعرفه ها در سطح یکسان باشد و کیفیت عامل انتخاب مشترک باشد.

بر طبق این مورد، کلیه سرویس های حجمی که توسط شرکت ها ارائه می شود، حجم آزاد آن به ازای هر گیگابایت مبلغ 4500 تومان بدون عوارض و اشتراک ماهیانه تعیین شده بدون هزینه آبونمان!
این مورد برای کلیه شرکت های ADSL انجام شده، البته درصدی امکان کاهش و یا افزایش مجاز نیز تعریف شده.
بدین ترتیب برای 2 گیگابایت مبلغ 9 هزار تومان هزینه حجم و هزار تومان مالیات و عوارض خواهد بود و هزینه آبونمان برای GPRS رایگان در نظر گرفته شده.


آقای نوا عزیز با تمام احترامی که همیشه برای شما بخاطر کارای مفید برای بچه های انجمن قاعلم شما این خبر رو ناقص نوشتی رگلاتوری گفته سرعت 20kbps ایرانسل(در بهترین شرایط این چند روز) با 1Mbps یکی باشه رگلاتوری اگه چنین حکمی کرده که درباره این موضوع به جرات فکر نکرده
در ضمن در شرایطی که وزیر ارتباطات هر روز می گه فردا اینترنت ارزون می شه ما باید این سرعت رو با این قیمت خریداری کنیم؟
ما از شما انتظار داریم مثل همیشه که مشکلات بچه ها رو حل می کردین الانم بیلید و به احترام اینهمه پست یه توضیح و راهکاری ارایه بدید

HosseinGTX
2011-06-28, 05:24 AM
سلام

کم کردن حجم بسته فکر خیلی خوبی بوده چون اگه حجم بیشتر باشه خیلی ها میاد با دانلود های زیاد باعث میشن که سرعت بقیه بیاد پایین حالا که حجم بسته ها کم شده بهتر شده که حالا اون اقایون دیگه نمیتونه با دانلود های زیاد جلو سرعت وبگردی بقیه ی دوستان رو بگیرن

من سرعتم قبلا کمتر بود اما الان سرعت لود کردنم شده مث ADSL

=====
دوستان به یه چیز دیگه هم دقت نکردید که رنج ip ایرانسل قبلا از 1 تا15 بود الان زیاد شده که از 1 تا بالای 200 شده

اگه بسته هارو خیلی زیاد کنن یا نا محدود کنن دیگه چون خیلی ها روی GPRS ایرانسل زوم کردن بازم با دانلود های با حجم بالا سرعت رو کم میکنن
همراه اول چرا نا محدوده؟ چون سرعت نداره باور کنید به جای این همه انتقاد برید یه بار هم که شده همراه اول رو یه تست کنید ببینید باسرعت ایرانسل مقایسش کنید خودتون متوجه میشید . همراه اول چون سرعت نداره نامحدود هم بزاره کسی نمیتونه مثل ایرانسل باهاش دانلود کنه شاید بعضی جاها سرعتش خوب باشه ولی در اکثر جاها سرعتش خیلی کمه چون edge نداره
درکل حجم بسته ها الان خوبه چون جلو سواستفاده ها گرفته شده دیگه ماراحت وبگردی میکنیم
با همون بسته ی 2 گیگابایتی چون الان سرعتش خوب شده ارزشش رو داره
قبلا سرعت عصر ها افت شدید میکرد الان واسه من که راضی کنندس

اینم نظر من بود .. موفق باشید:flower:

oldadviser
2011-06-28, 08:00 AM
من هم با نظر جی تی ایکس عزیز موافقم.از اون روز که حجم کم شده سرعتم خیلی خوب شده و معمولا با 25 دانلود میکنم و اصلا سرعتم مثل قبل 4 یا 5 کیلو بایت نیست .اگه کسی میخواد فیلم یا موارد با حجم زیاد ددانلود کنه باید بره نت پرست بخره نه با اج بخواد دانلودهای حجیم رو انجام بده.این سرعت برای وبگردی در موبایل یا حداکثر وبگردی در پی سی و دانلود چیزهای کم حجم هست.موفق باشید

kivanman
2011-06-28, 10:51 AM
من که از روز اول مشترک بسته های gprs ایرانسل بودم الان دیگه فعال نکردم چون در طول این 2 ماه گذشته هم به علت پائیین بودن سرعت تمام حجمم باطل شد واستفاده نکردم ودر چند بار هم بسته 1 روزه همراه اول رو فعال کردم با وجود داشتن بسته ماهیانه ایرانسل چون سرعت ایرانسل از 4 بالاتر نمیاد به هر حال با ایرانسل خداحافظی کردم

amehsany
2011-06-28, 11:10 AM
منهم تاحدی بانظرGTXموافقم ولی این به نوعی حل کردن صورت مساله است نه خودمساله

به هرحال خیلی متاسفم خداخودش یه انصافی به این آقایون بده

nikan4host
2011-06-28, 01:12 PM
سلام
در این جشنواره ارسال mms مثل چشنواره های به ازای ارسال یک mms به مشترک اجازه ارسال یک mms رایگان داده میشه؟
آخه وقتی ارسال میکنم 2تا دلیوری به فاصله 10ثانیه میاد
این طرح رو امیداورم هچوقت برنذارن من همه دلخوشیم به داشتن سیم کارت ایرانسل همین طرح یک mms رایگان به ازای ارسال هر mms هستش

ir_majhool
2011-06-28, 01:41 PM
سلام
در این جشنواره ارسال mms مثل چشنواره های به ازای ارسال یک mms به مشترک اجازه ارسال یک mms رایگان داده میشه؟
آخه وقتی ارسال میکنم 2تا دلیوری به فاصله 10ثانیه میاد
این طرح رو امیداورم هچوقت برنذارن من همه دلخوشیم به داشتن سیم کارت ایرانسل همین طرح یک mms رایگان به ازای ارسال هر mms هستش

سلام
تست کردم رایگانه

oldadviser
2011-06-28, 02:16 PM
سلام.
چرا پست منو پاک می کنید؟
دروغ نگفتم که!!
من کلی از ایرانسل بردم.هم تو مکالمه هم اس ام اس و هم ام ام اس.اینترنت نامحدود با سرعت 25 تا 30 که جای خود دارد.برای 5 سال متمادی.از زمانی که اولین سیم کارت 0936 اومد.خدا بیامرزه اموات ایرانسل رو.تا 20روز پیش که اپراتور راست کرد هم چی رو بست.
حالا اگه یه مرد تنظیمات ایرانسل رایگان رو بهم بده بازم میخوریم البته دور همی.سفره ای هست که پهن خواهد شد
فقط یه آدم خیر کمک کنه...

دوست عزیز انگار شما خیلی دوست داری نیومده بریا.اینجا جای این بحثا نیست.

اگه اعتراضی دارین میتونید به جناب نوا بگین و همچنین اگر مطلبی سودمند هست برای کاربران.

دوستان عزیز ایرانسل یه شرکتی هست که رقیب نداره پس عملا رقابتی نیست.بعد هم اصلا تقصیر ایرانسل نیست محدودیت اینترنت مربوط به سیاست کشور و خیلی از عوامل مگو هست که اینجا جاش نیست که در موردش بحث بشه پس خواهشا اعصاب خودتونو خرد نکنید و از زندگی لذت ببرین.شما رو نمیدونم ولی از وقت کاهش بسته ها سرعت نتم بیشتر شده.نمیگم چون مال خودن زیاد شده پس دارم دفاع میکنم ولی دلیلشو تو چندتا پست قبل گفتم.موفق باشید

J A F A R
2011-06-28, 03:25 PM
تو جنواره تایستان اگه یه mms بفرستی مثل قدیم یکی مجانی داره؟

Nova view
2011-06-28, 07:47 PM
این توهین به ملت ایرانه
دوست عزیز
قرار نیست با خرید سیمکارت بسته های نامحدود هدیه داده شود!
اگر دقت فرموده باشید در جوایز سیمکارت های جدید از هر سرویسی مقادیر محدود هدیه داده می شود.
این کار نیز فقط برای آن است که مشترک جدید ایرانسل با سرویس های این اپراتور آشنا شود و بطور رایگان حداقل یکبار تست کند.


اصلا فرض كنيم كه اگر ايرانسل بسته هاي نامحدود بده سرعت بيشتر مردم كم ميشه و gprs براي دانلود كردن فايل هاي حجيم نيست
و ايرانسل هيج راهي نداره به جز اينكه حجم بسته ها رو كمك كنه
اگر ايرانسل واقعا به فكر مشترياش هست حداقل بايد قيمت بسته ها رو كم ميكرد
اخه كجاي دنيا قيمت بسته نامحدود با 125مگ برابر است
درسته كه پهناي باند كشور دست ايرانسل نيست ولي قيمت بسته ها كه ديگه دست ايرانسل هست
و اين به صورت كامل نشون ميده كه ايرانسل فقط به فكر جيب خودشه
دوست عزیز
عرض کردم به طور ناخواسته شرایط اشتراکات پرسرعت بر روی تعرفه های GPRS تاثیر گذاشته و یکی از دلایل کم شدن حجم همین است.
یا باید بسته ها گران می شد یا حجم کم می شد.آره میدونم به همه میشه گفت اگه خوشتون نمیاد برید همراه اول بگیرید،بله میشه گفت،عزیزان اینش دیگه به ما مربوطه،وقتی کیفیت بده،وقتی میگیم کیفیت بده،باید طرفداراش قبول کنن دیگه،عالم و آدم میدونن وضع ایرانسل چی شده.......برای من تازه این با FieldTest این جوریه،بدون این که .......................................

حالا اگه من گوشیم نوکیا سری 60 ورژن 3 به بالا نبود یا اگه Htc داشتم جوابمو کی میداد؟!؟!؟حتما اون موقع می گفتید برو نوکیا بخر..................خواهشا دیگه کسی تو این تاپیک راه حل های اینجوری نده که با این کارا ایرانسل درست نمیشه...توقع نداشته باشید وقتی وضع ایرانسل خرابه بیایم تعریف کنیم ازش،بگیم خوبه ها؟!؟؟؟؟؟؟؟؟!!!؟؟؟!:hmm:در تکمیل پستهای قبلم:
من دوست ندارم به ایرانسل یا حتی هیچ شخص حقیقی یا حقوقی!! دیگه من جمله عزیز اصفهانیمون که ظاهرا رگ شعورشون مثل زاینده رود خشک شده توهین کنم اونم به این دلیل که به من احترام نگذاشتند...
شاید ایرانسل با خودش فکر کرده که با این بسته های جدید بلاخره کاربرها یکی دو روز سر و صدا میکنند و بعد بچه های خودش کم کم تاپیک رو پر میکنن با پستهای من راضیم و سرعت رفته بالا و ... هزار تا حرف و هدیس
بهرحال خیلیها ( با تاکید بر کلمه خیلیها) به اینترنت روی دستگاه همراهشون مثل موبایل یا تبلت یا حتی لپتاپ نیاز دارند و نه وایمکس و نه adsl و نه هیچ سرویس دیگه ای حداقل فعلا این قابلیت سیار بودن رو نداره
به نظر من طرحها رو ظرفیتی و به صورت ماهانه و فصلی با هزینه های منطقی ارایه میداد هم کاربرها راضی بودن هم رگولاتوری هم دولت هم مجلس هم ... در نهایت پهنای باند هم بین روزهای مختلف تقسیم میشد و مشکل سرعت هم خود به خود حل میشد
حتی به نظر من از نظر مالی هم خیلی برای هر دو طرف میارزید
مثل اس ام اس که قیمتش نصف شد ولی فروش یا همون ارسالش چند برابر شد
دوست عزیز
اینجا فروم آزاد هست و وظیفه بنده نیز فقط حفظ نظم و مقررات این بخش هست.
نیازی به انجام دادن اینگونه کارهای کثیف نیست، دلیلی وجود ندارد با بد شدن کیفیت اعتبار یک اپراتور صدمه ببیند.
با بهبود کیفیت نظرات مثبت کاربران ارسال می شود نه عمدا و از روی فریب دادن افکار!دیدید پول دادیم برای این حجم جدید ولی سرعت اضافه نشد!!؟؟!

آقایونی که پست منو پاک کردند بیان جواب بدن؟؟؟

همه باید تعریف کنن؟!؟تا انتقاد می کنیم پستمونو پاک می کنید بعد می گید وضع ایرانسل خوبه............


در بالا نیز عرض کردم هیچ پستی به دلیل اینکه انتقادی هست حذف نشده و نمی شود!
اگر دقت فرموده باشید در همین تاپیک بسیار پستهای انتقادی همچنان وجود دارد که به اطلاع نیز البته رسیده است.


خیلی ممنون از کسایی که پست های من رو که چیزی جز واقیعت نیست رو پاک میکنند،انشالا همیشه در پناه ایرانسل موفق و سربلند باشید،اما این راهش نیست ...:angry:
دوست عزیز
شما گاه تا 3 پست پشت سرهم بدون محتوا ارسال کردید!
قسمت اعظم اعتراضاتی که در این تاپیک قبل از پاکسازی وجود داشت توسط شما ارسال شده بود!

به جای اینکه نظم تاپیک را با ارسال پست های بی محتوا و با سیاهنمایی بر هم بزنید مانند سایر عزیزانی که کاملا متین و شفاف نظرشان را بیان کردند و حذف نیز نشده، اگر نظری دارید یکبار آن هم بدون توهین بفرمایید.
پستهایی که خلاف قوانین هستند حذف می شود و تا به امروز حتی یک پست صرفا به دلیل انتقادی بودن حذف نشده!سلام سرعت من مثل اینترنت 256 هست یکم کمتر اما من هم از حجم بسته ها ناراضی هستم حاضرم که به جای 10 تومن 15 تومن بدم اما نامحدود بشه مثل سال پیش ! والا سال پیش که نامحدود بود ما ماهی 900 مگابایت مصرف میکردیم ولی الان که محدود شده روزی 400 مگابایت استفاده میکنم ! ؟ نطری جالبی هستا یکم پول بیشتر بدیم و نامحدود بگیریم جناب نوا نظر من رو بسنجند.
دوست عزیز
همانطور که دوستان نیز اشاره فرمودند برخی بخشها ارائه اینترنت نامحدود را خلاف قوانین می دانند و حداقل در ایزوله اپراتور سوم بسته های نامحدود امکان عرضه ندارند.
در جشنواره های آتی احتمالا حجم های متنوع تری به بسته ها افزوده خواهد شد.


آقای نوا عزیز با تمام احترامی که همیشه برای شما بخاطر کارای مفید برای بچه های انجمن قاعلم شما این خبر رو ناقص نوشتی رگلاتوری گفته سرعت 20kbps ایرانسل(در بهترین شرایط این چند روز) با 1Mbps یکی باشه رگلاتوری اگه چنین حکمی کرده که درباره این موضوع به جرات فکر نکرده
در ضمن در شرایطی که وزیر ارتباطات هر روز می گه فردا اینترنت ارزون می شه ما باید این سرعت رو با این قیمت خریداری کنیم؟
ما از شما انتظار داریم مثل همیشه که مشکلات بچه ها رو حل می کردین الانم بیلید و به احترام اینهمه پست یه توضیح و راهکاری ارایه بدید
با درود خدمت شمد دوست عزیز
حق با شماست، اما تعرفه حجم آزاد برای کلیه سرعت ها مطابق قانون یکسان هست، تفاوتی نمی کند شما مثلا بر روی ADSL چه سرعتی دارید، حجم آزاد آن برای کلیه سرعت های بالاتر از 128 یکسان هست.


من که از روز اول مشترک بسته های gprs ایرانسل بودم الان دیگه فعال نکردم چون در طول این 2 ماه گذشته هم به علت پائیین بودن سرعت تمام حجمم باطل شد واستفاده نکردم ودر چند بار هم بسته 1 روزه همراه اول رو فعال کردم با وجود داشتن بسته ماهیانه ایرانسل چون سرعت ایرانسل از 4 بالاتر نمیاد به هر حال با ایرانسل خداحافظی کردم
دوست عزیز
بسیاری از دوستان همین گلایه را داشتند اما بعد از بررسی مشخص شد گوشی که استفاده می کردند فاقد EDGE بوده و کلاس آن قدیمی هست.
در چنین مواردی حتما از گوشی های جدید استفاده بفرمایید. سپس می توان مشکل را در ضعف آنتن دهی نبود پوشش EDGE و در نهایت کمبود ظرفیت منطقه بررسی و برطرف کرد.

سلام
در این جشنواره ارسال mms مثل چشنواره های به ازای ارسال یک mms به مشترک اجازه ارسال یک mms رایگان داده میشه؟
آخه وقتی ارسال میکنم 2تا دلیوری به فاصله 10ثانیه میاد
این طرح رو امیداورم هچوقت برنذارن من همه دلخوشیم به داشتن سیم کارت ایرانسل همین طرح یک mms رایگان به ازای ارسال هر mms هستش
البته جز طرح های این جشنواره نیست، ولی دوستان در برنامه ریزی شبکه، این تعرفه را در شبکه حذف نکردند و کماکان این طرح فعال می باشد البته زمان اتمام آن مشخص نیست.

sokhanman
2011-06-28, 11:51 PM
چون توی منطقه ما همراه اول سرعتش عالی هست(دانلودش 23 هست) فکر نمی کردم جاهای دیگر انقدر که دیگران می گویند پایین باشه ، الان حال آنها را درک می کنم.
در ضمن به افرادی که می گویند با کم کردن حجم ها سرعت اینترنت بالا می رود باید عرض کنم که فعلا از وقتی که بسته ها محدود شده ما تغییری در سرعت مشاهده نکردیم تازه فکر کنم نسبت به بسته نامحدود قبلی ایرانسل کمتر هم شده باشد.:D

hamed soot
2011-06-29, 12:44 AM
با درود خدمت شمد دوست عزیز
حق با شماست، اما تعرفه حجم آزاد برای کلیه سرعت ها مطابق قانون یکسان هست، تفاوتی نمی کند شما مثلا بر روی ADSL چه سرعتی دارید، حجم آزاد آن برای کلیه سرعت های بالاتر از 128 یکسان هست.


ممنون از جوابتون
من از پاسخ شما این استنباط رو کردم که سرعت بسته های gprs بالاتر از 128 هست و حجم آزاد محسوب میشه (اگه اشتباه برداشت کردم لطفا توضیح بیشتر بدین) پس اگه با نرم افزار های تست سرعت سرعت پایینتر از این باشه میشه به علت کم فروشی از ایرانسل شکایت کرد
من با نرم افزار و سایتای تست سرعت به سرعت 128 نرسیدم و اختلاف خیلی بیشتر از اونیه که بشه بحث کرد و فقط ساعت 3 شب به بعد سرعت یکم به اون حد نزدیک می شه
من منطقه سکونتم میگم شاید تو منطقه ی ما اینجوری باشه ما تهران خ پیروزی خیابان پرستار هستیم اما بازم به نظر من اگه توی یه منطقه ام سرعت پایین تر از این حد باشه کم فروشی به حساب میاد
QUOTE=Nova view;1058912]حجم آزاد آن برای کلیه سرعت های بالاتر از 128 یکسان هست.
[/QUOTE]
بازم با احترام من قانع نشدم که قیمتا یکسانه یعنی شما برای اشتراک 1گیگ اینترنت مثلا adsl 256Mbps همون قیمتی رو میدید که برای 1گیگ adsl 1Mbps؟

kivanman
2011-06-29, 08:57 AM
نوای عزیز
توجه کرده باشی من گفتم که از اول طرحهای از gprs استفاده کردم وسرعتم حدود 20 تا 30 متغییر بوده پس مشکل الان نمیتونه از گوشی یا منطقه باشه

tahami7064
2011-06-29, 09:56 AM
چرا هر بسته ای فعال میکنم تاریخ انقضاش تا 29/4/90 هست، امکان داره ایرانسل بخواد طرح رو عوض کنه؟؟

Nova view
2011-06-29, 09:58 AM
ممنون از جوابتون
من از پاسخ شما این استنباط رو کردم که سرعت بسته های gprs بالاتر از 128 هست و حجم آزاد محسوب میشه (اگه اشتباه برداشت کردم لطفا توضیح بیشتر بدین) پس اگه با نرم افزار های تست سرعت سرعت پایینتر از این باشه میشه به علت کم فروشی از ایرانسل شکایت کرد
من با نرم افزار و سایتای تست سرعت به سرعت 128 نرسیدم و اختلاف خیلی بیشتر از اونیه که بشه بحث کرد و فقط ساعت 3 شب به بعد سرعت یکم به اون حد نزدیک می شه
من منطقه سکونتم میگم شاید تو منطقه ی ما اینجوری باشه ما تهران خ پیروزی خیابان پرستار هستیم اما بازم به نظر من اگه توی یه منطقه ام سرعت پایین تر از این حد باشه کم فروشی به حساب میاد
QUOTE=Nova view;1058912]حجم آزاد آن برای کلیه سرعت های بالاتر از 128 یکسان هست.

بازم با احترام من قانع نشدم که قیمتا یکسانه یعنی شما برای اشتراک 1گیگ اینترنت مثلا adsl 256Mbps همون قیمتی رو میدید که برای 1گیگ adsl 1Mbps؟
خیر دوست عزیز
مسلما اشتراک حجمی برای سرعت های مختلف قیمت های مختلفی دارد، اما این منوط به داشتن هزینه آبونمان ماهیانه هست.
در تمامی ISP ها و حتی وایمکس اگر اشتراک آبونمان ماهیانه نداشته باشد تعرفه مصرف آزاد آن در سرعت های مختلف یکسان است.
بسته های GPRS نیز به دلیل عدم توازن پوشش و زیرساخت در مناطق مختلف امکان تضمین سرعت را ندارد به همین دلیل فاقد آبونمان می باشد.
باز اگر سوالی بود حتما بفرمایید بنده در خدمت شما هستم.


نوای عزیز
توجه کرده باشی من گفتم که از اول طرحهای از gprs استفاده کردم وسرعتم حدود 20 تا 30 متغییر بوده پس مشکل الان نمیتونه از گوشی یا منطقه باشه

کلی عرض کردم دوست من
چون این مورد بسیار دیده شده که گوشی فاقد EDGE هست.
منطقه دقیق خود را برای بنده از طریق پیغام خصوصی ارسال بفرمایید تا مورد بررسی قرار گیرد.

hamed soot
2011-06-29, 03:54 PM
خیر دوست عزیز
مسلما اشتراک حجمی برای سرعت های مختلف قیمت های مختلفی دارد، اما این منوط به داشتن هزینه آبونمان ماهیانه هست.
در تمامی ISP ها و حتی وایمکس اگر اشتراک آبونمان ماهیانه نداشته باشد تعرفه مصرف آزاد آن در سرعت های مختلف یکسان است.
بسته های GPRS نیز به دلیل عدم توازن پوشش و زیرساخت در مناطق مختلف امکان تضمین سرعت را ندارد به همین دلیل فاقد آبونمان می باشد.
باز اگر سوالی بود حتما بفرمایید بنده در خدمت شما هستم.


باز هم ممنون
از وقتی که شما بعد از کلی پست اومدید و جواب کاربرا رو دادید تاپیک آرومتر شده
فقط یه سوال اگه این قانون از طرف رگلاتوری هستش پس چرا همراه اول اونو رعایت نمی کنه و حجم نامحدود ارایه میده؟
البته من با اینکه بخاطر اپراتور سوم خدمات کمی پایین می یاد تا اونم بتونه جذب مشتری کنه رو قبول دارم که اونم از اون قانونایی که ایراد بهش زیاد هست (مشترکای اپراتورای دیگه چه گناهی دارن که باید چوب این قانون رو بخورن)

vision89
2011-06-29, 11:57 PM
لطفا طرح شبانه اینترنت رو هم بگذارید
اینم پست مفید به سفارش نوا ...

sky5
2011-06-30, 09:01 AM
حداقل کاری که میتونست بکنه محدودیت زمانی رو میتونست بر داره

mahan21
2011-06-30, 09:02 AM
سلام.
ایرانسل که اینترنتش دیگه مفت نمی ارزه.خدا کنه اپراتور بعدی بیاد روشو کم کنه.همراه اول هم که سرعت قطره ای و گتره ای میده.مثلا نامحدود هم هست با سرعت 5 کیلوبایت.کل ملت جمع بشن تا صبح 10 مگ لود نمی کنن....مملکته...

apriliyaa
2011-06-30, 09:31 AM
منم با طرح شبانش موافقم

ایرانسل نباید فقط فکر تهرانو بکنه که ADSL داره وایمکس داره ، اینترنت م-ا-ه-و-ار-ه ای داره وایرلس داره بعد اومده حجم gprs رو کم کرده که مثلا .....

بابا فکر مناطقی رو بکنید که فقط تنها راه دسترسی به اینترنت همین چی پی ار اس هستش ! حداقل شبانه رو نمی گم نامحدود کنید ولی یه حجمی بهش اختصاص بدید

خدایی حرف حساب زدم یا نه ! کو گــــــــوش شــــنوا

sky5
2011-06-30, 09:51 AM
ایرانسل فقط و فقط بفکر پر کردن جیب خودشه نه چیز دیگه ای

amircji
2011-06-30, 01:25 PM
نکته اول:
منم با طرح شبانه نامحدود موافقم
ولی مشکل اصلی پایین اومدن سرعت و نوسان زیاد سرعت ایرانسله
یه دفعه ای سرعت از 30 شروع میشه میرسه به صفر !!!!

نکته دوم:
چرا طرح ارسال یک MMS مجانی در مقابل ارسال یک MMS از جشنواره تابستان حذف شده؟؟
این طرح خیلی خوبی بود. نمیدونم چرا حذفش کردن؟!!

kiano_nani
2011-06-30, 04:20 PM
آقاي نوا حجم زياد نخواستيم.گذشتيم از خيرش!!حالا چرا سرعت 1/5 شده؟ چرا مني كه تا دو هفته پيش با سرعت 25 تا 30 دانلود ميكردم الان سرعتم شده 3تا 4؟!!!!!
چرا بايد 5 مين منتظر باشم تا يه صفحه لود شه؟خيالتون راحت گوشي من edge داره
اينو ديگه كجاي دلمون بذاريم؟با اين سرعت يه فايل 1 مگي 5 مين طول ميكشه دانلودش
اين چه وضعشه ديگه اخه
اين بود وعده وعيداي ايرانسل واس افزايش سرعت؟

Nova view
2011-06-30, 08:07 PM
باز هم ممنون
از وقتی که شما بعد از کلی پست اومدید و جواب کاربرا رو دادید تاپیک آرومتر شده
فقط یه سوال اگه این قانون از طرف رگلاتوری هستش پس چرا همراه اول اونو رعایت نمی کنه و حجم نامحدود ارایه میده؟
البته من با اینکه بخاطر اپراتور سوم خدمات کمی پایین می یاد تا اونم بتونه جذب مشتری کنه رو قبول دارم که اونم از اون قانونایی که ایراد بهش زیاد هست (مشترکای اپراتورای دیگه چه گناهی دارن که باید چوب این قانون رو بخورن)

عرض کردم، از نظر مخابراتی GPRS شیوه دسترسی به اینترنت در کشور محسوب نمی شود و حتما باید EDGE باشد.
همراه اول نسبت به درصد پوشش، میزان بسیار ناچیزی پوشش EDGE دارد و به همین دلیل فعلا جز سرویس های خدمت دهنده اینترنت محسوب نمی شود.

Nova view
2011-06-30, 08:14 PM
حداقل کاری که میتونست بکنه محدودیت زمانی رو میتونست بر داره
دوست عزیز
بسته های افزایشی از هر نوعی که باشند دارای مدت زمان محدود برای مصرف می باشند.
هیچ اپراتوری اینترنت بدون محدودیت زمانی ارائه نمی دهد و حداقل بازه ای دارد که نیاز به تمدید هست.


منم با طرح شبانش موافقم

ایرانسل نباید فقط فکر تهرانو بکنه که ADSL داره وایمکس داره ، اینترنت م-ا-ه-و-ار-ه ای داره وایرلس داره بعد اومده حجم gprs رو کم کرده که مثلا .....

بابا فکر مناطقی رو بکنید که فقط تنها راه دسترسی به اینترنت همین چی پی ار اس هستش ! حداقل شبانه رو نمی گم نامحدود کنید ولی یه حجمی بهش اختصاص بدید

خدایی حرف حساب زدم یا نه ! کو گــــــــوش شــــنوا
دوست عزیز
مناطق محروم و غیر شهری جز اولویت های ایرانسل هست.
اما شبکه سراسری است و امکان تفکیک جغزافیایی متاسفانه وجود ندارد.


نکته اول:
منم با طرح شبانه نامحدود موافقم
ولی مشکل اصلی پایین اومدن سرعت و نوسان زیاد سرعت ایرانسله
یه دفعه ای سرعت از 30 شروع میشه میرسه به صفر !!!!

نکته دوم:
چرا طرح ارسال یک MMS مجانی در مقابل ارسال یک MMS از جشنواره تابستان حذف شده؟؟
این طرح خیلی خوبی بود. نمیدونم چرا حذفش کردن؟!!

ضمن سپاس از شما
عرض کردم در حال حاضر امکان ارائه بسته نامحدود وجود ندارد.
اما این مورد بررسی می شود، به طور مثال در ساعات غیر پیک حجم بسته ها نیمه محاسبه شود و یا طرح های خاص در نظر گرفته شود.

در مورد نوسان سرعت، اگر گوشی شما سازگاری دارد از نرم افزار زیر برای ثابت کردن آنتن استفاده کنید تا به دلیل همپوشانی آنتن شما تغییر نکند و سرعت شما ثابت باشد.
نرم افزاری برای افزایش سرعت دانلود gprs ایرانسل-تست به مدت 1 سال با موفقیت (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=75557)

در مورد MMS عرض کردم، هنوز برنامه آن غیر فعال نشده و امکان استفاده از این طرح وجود دارد.


آقاي نوا حجم زياد نخواستيم.گذشتيم از خيرش!!حالا چرا سرعت 1/5 شده؟ چرا مني كه تا دو هفته پيش با سرعت 25 تا 30 دانلود ميكردم الان سرعتم شده 3تا 4؟!!!!!
چرا بايد 5 مين منتظر باشم تا يه صفحه لود شه؟خيالتون راحت گوشي من edge داره
اينو ديگه كجاي دلمون بذاريم؟با اين سرعت يه فايل 1 مگي 5 مين طول ميكشه دانلودش
اين چه وضعشه ديگه اخه
اين بود وعده وعيداي ايرانسل واس افزايش سرعت؟

دوست عزیز
منطقه دقیق خود را از طریق پیغام خصوصی بفرمایید تا بررسی شود.
این تاپیک جشنواره تابستان هست، موارد مشکلات GPRS را در تاپیک مربوطه مطرح بفرمایید تا امکان بررسی وجود داشته باشد.

sky5
2011-06-30, 09:29 PM
خوب نوا جان بفرض حرفهای شما درست پس چطور ٦ ما اینترنت نامحدود گذاشته بودند یعنی اون زمان ایرانسل خیلی وضعیتش با الان فرق میكرد

vision89
2011-06-30, 10:10 PM
نظر نوا راجب طرح شبانه چیه
همون شبانه با قیمت گذشته و مثلا یک گیگ ماهیانه
من قبلا بیشترین مصرفم حدود 1200 مگ بوده تو طرحهای شبانه

tahami7064
2011-07-01, 03:00 PM
دوستان امکان تغییر طرح تابستانی هست یا نه؟؟؟ اینهمه از اپراتورهای ایرانسل که اینجا هست و اطلاعات دارن جواب بدن

Kaveh-HHH
2011-07-01, 10:25 PM
من مخالفم با طرح شبانه،همین جوریش سرعت پایینه چه برسه که.........

vision89
2011-07-01, 10:41 PM
من مخالفم با طرح شبانه،همین جوریش سرعت پایینه چه برسه که.........


دوست عزیز شب یعنی یازده شب تا شش صبح شما مخالفی در طول روز استفاده کن اجباری که وجود نداره
البته طرح نیم بهای نوا هم خوبه ولی نه برای یک روزه
تو شش ساعت با این سرعت چقدر میشه دانلود کرد

hosainhagh
2011-07-02, 01:56 AM
من تو سایت همراه اول دیدم که بسته های نامحدود داره!!
آیا این درسته الان هم بسته نامحدود ارائه می ده؟ اگه اینطوری هست پس این ادعا که هر گیگ 5 هزار تومان باید رعایت بشه که رو هوایه
جناب نوا منتظریم

hossein35
2011-07-02, 02:06 AM
من که خرید بسته های ایرانسل رو تحریم می کنم و تا اطلاع ثانوی نمی خرم.

hamed soot
2011-07-02, 02:16 AM
من تو سایت همراه اول دیدم که بسته های نامحدود داره!!
آیا این درسته الان هم بسته نامحدود ارائه می ده؟ اگه اینطوری هست پس این ادعا که هر گیگ 5 هزار تومان باید رعایت بشه که رو هوایه
جناب نوا منتظریم

سلام جناب نوا در پست 159 جواب شما رو دادن
http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=1061078&postcount=159

evilhamid
2011-07-03, 03:12 PM
ایرانسل یه روزی چوب این کاراتو میخوری
بزار اپراتور بعدی بیاد

فکر میکنی چون آخرای کارته باید همین طور از ملت بچاپی؟
اون از اون بستههای اینترنت که هم کمش کردی هم شارژ ملتو خوردی

هنوزم معلوم نیس این پولا کجا رفته!!!!!!!!

AMIN
2011-07-03, 03:19 PM
دوستان با این اعتراضا هیچ کاری نمیشه کرد.پس کلا بی خیالش بشید و ایرانسلاتونو بندازید دور

AHMADREZAª
2011-07-03, 03:24 PM
سلام. من و پسر عموم پای ثابت بسته های ایرانسل بودیم ولی الان دیگه با وضعیت دزدی ایرانسل دیگه بسته نمیگیریم اگه همه ایرانسل رو تحریم کنن ببینید چطور به غلط کردن میوفته

vision89
2011-07-04, 01:24 AM
دوستان با این اعتراضا هیچ کاری نمیشه کرد.پس کلا بی خیالش بشید و ایرانسلاتونو بندازید دور

البته دور که نه ممکنه بیفته دست نا اهلش اونوقت به قول معروف درازگوش بیار و باقالی بار کن

amircji
2011-07-04, 02:24 PM
بابا انقدر به این ایرانسل بدبخت ایراد نگیرید.
این همه امکانات جدید روی تلفن همراه فقط توسط ایرانسل داره ارائه میشه.
اینترنت همراه با فناوری EDGE با سرعت حداکثر 256 کیلوبیت بر ثانیه.
سرویس های ارزش افزوده ویترین (تم - بازی - عکس پس زمینه - نرم افزار)
آهنگ پیشواز
کیفیت بالای مکالمات صوتی
یکسان بودن تعرفه ها در تمام نقاط کشور
سرویس نقشه مجازی
سرویس پیام چند رسانه ای (MMS)
و کلی خدمات دیگه

انصافا اگر ایرانسل نیود این "همراه آخر" زپرتی کدوم از این خدمات رو ارائه میداد؟؟:eh:
همراه آخر همین الان به زود یه اینترنتی میده که به لعنت خدا نمی ارزه!!!:angry:
همین الان اینترنت خط همراه اول خودم تو تهران قطعه!!!:grrr:

این محدودیت ها از طرف دولت به ایرانسل تحمیل میشه.
توجه داشته باشید ایرانسل الان بیشترین مصرف پهنای باند رو تو ایران داره.
حدود 6 تا 8 میلیون نفر به طور مرتب از اینترنت ایرانسل استفاده میکنن.
دولت هم بیشتر از این پهنای باند به ایرانسل نمیفروشه.
متاسفانه در ایران فروش پهنای باند در انحصار دولت و به همین دلیل ایرانسل هم نمیتونه پهنای باند مورد نیاز خودشو از جای دیگه ای تامین کنه ، برای همین مجبور بسته های با حجم کم به مشترکین خودش بده.

نکته مهم دیگه: فناوری EDGE برای استفاده های معمولی از اینترنت طراحی شده، یعنی حدود 2 گیگ در ماه نه بیشتر ، اما شما عزیزان از این فناوری انتظار دانلود فایلهای با حجم بالا و دیدن ویدئو آنلاین دارید که با منطق جور درنمیاد.
بنابراین در شرایط فعلی بهتر از فناوری های جایگزین مثل ADSL یا WIMAX استفاده کنید.
اگر هم به این فناوری ها دسترسی ندارید دیگه از بدشانسیتونه!:wac:

در این شرایط فقط میتونید منتظر شروع به کار اپراتور سوم باشید که البته در خبرها اومده ظاهرا تا آخر امسال ممکنه سیم کارت بده ، امروز هم تو خبرها اومده بود شاید رگولاتوری پروانه تامین تله کام رو لغو کنه و کلا این پروژه تعطیل بشه!:angry:

و اما کلام آخر همیشه یادتون باشه دارید تو ایران زندگی میکنید ، پس توقع زیادی از این مملکت (دولت و شرکت ها) نداشته باشید .... !!!!:(

موفق باشید ...

vortex-66
2011-07-04, 06:18 PM
منم دقيقا با حرفاي شما موافقم,هميه اين محدوديتها زير سر دولته,کلا اين دولت با اينترنت مشکل داره و اگه روشون ميشد همين رو هم کلا قط ميکردند,اگه مشکل نداشتند ميزاشتن هر شرکت خصوصي که ميخواد پهناي باند وارد کنه و رقابتي بشه

Milad-20
2011-07-04, 06:29 PM
منتظر اپراتور سوم بودیم که معلوم نشد جرا گور به گور شد

solikh
2011-07-04, 08:11 PM
ايرانسل فقط رايگانش خوبه

virus30ya
2011-07-04, 09:42 PM
هر چیزی به نفع انسان باشه اون چیز تو ایران ممنوعه و بالعکس
دوست گرامی بحثو چرا سیا-سی می کنی؟
چه چیزی به نفع انسانه که تو ایران ممنوعه و چه چیزی به ضرر انسانه که تو ایران آزاده؟
اینجا در مورد جشنواره تابستان ایرانسل بحث میشه و شما نباید همه چیزو زیر سوال ببرین!
بحث باید سازنده باشه.
بسته های جی پی آر اس از این بهتر نمیشه ، شما ماهی 10 هزار تومن میخواین بدین به یه بسته که مدام سرعتش نوسان داره،خب همونو اگه بدی به ADSL ،با سرعت نرمال می تونی به اینترنت وصل بشی یک مزیت مهم دیگه ای هم که داره اینه که اعصابت همیشه راحته...
حالا اگه ADSL نخواستی ، Wimax استفاده کن.
هر کسی به فکر منافع خودشه ، ایرانسل هم همینطور!!!

amehsany
2011-07-04, 10:11 PM
دوست گرامی بحثو چرا سیا-سی می کنی؟
چه چیزی به نفع انسانه که تو ایران ممنوعه و چه چیزی به ضرر انسانه که تو ایران آزاده؟
اینجا در مورد جشنواره تابستان ایرانسل بحث میشه و شما نباید همه چیزو زیر سوال ببرین!
بحث باید سازنده باشه.
بسته های جی پی آر اس از این بهتر نمیشه ، شما ماهی 10 هزار تومن میخواین بدین به یه بسته که مدام سرعتش نوسان داره،خب همونو اگه بدی به ADSL ،با سرعت نرمال می تونی به اینترنت وصل بشی یک مزیت مهم دیگه ای هم که داره اینه که اعصابت همیشه راحته...
حالا اگه ADSL نخواستی ، Wimax استفاده کن.
هر کسی به فکر منافع خودشه ، ایرانسل هم همینطور!!!

دوست عزیز اونوقت محل شما adsl هاشم سیاره؟چرابدون فکرحرف میزنی بعدمگه wimax همه جاهست؟خواهشافقط سعی نکنید یه پستی داده باشید.

TAK TAZ1
2011-07-04, 10:13 PM
عرض كنم كه خريد پهناي باند براي شركتهاي خصوصي در مرز كشور مجاز است ايرانسل اگر مشكلش اين هست شركت كنه و بخره
يك سوال اگر دولت نمي ده چرا اينترنت 128 مخابرات (256 براي دانشجويان) كه البته در تمام كشور فعلا" مخابرات وارد نشده محدوديت حجم نداره
isp ها مي خرند و 128 را مي كنند چند كاربره با محدوديت حجم تا سرعت تامين شود

زیرساخت مصمم به همکاری با بخش خصوصی در زمینه تامین پهنای باند

رئیس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیر ساخت توضیح داد: بسیاری از مواقع شنیده می‌شود که اینترنت در ایران گران است، شاید اگر در حال حاضر بخواهیم پروژه فالکون را مجدد اجرا کنیم بتوانیم به قیمت کمتری خریداری کنیم، زیرا با توجه به افزایش استفاده از اینترنت و بزرگ‌تر شدن فضای تبادل اطلاعات، رقابت در زمینه ارتباطات، پشت دروازه‌های ارتباطی کشور به گونه‌ای شده که برخی شرکت‌ها متقاضی فروش ارتباطات با قیمت‌هایی به مراتب کمتر از سال‌های گذشته هستند و ما نیز به دنبال افزایش ارتباطات خود برای تامین نیاز اپراتورها هستیم.
وی در خصوص اینکه آیا در حال حاضر پیشنهاد قاطعی برای فروش پهنای باند با قیمت کمتر وجود دارد، گفت: در گذشته شرکت‌هایی مدعی تهیه پهنای باند به قیمتی کمتر از آنچه زیر ساخت خریداری می‌کرد بودند که به دلایلی در عمل ممکن نشد.
رئیس هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیر ساخت تاکید کرد: در حال حاضر این امکان فراهم شده و شرکت‌هایی که برای خریداری پهنای باند با قیمت نازل اعلام آمادگی می‌کنند می‌گویند می‌توانند پهنای باند را با قیمت نازل تهیه کنند البته به شرطی که زیر ساخت بخواهد و در حال حاضر شرکت‌های متقاضی می‌توانند و شرکت‌ زیر ساخت نیز می‌خواهد.
مومن بالله تاکید کرد: اگر چنین کاری را شرکت زیر ساخت بخواهد انجام دهد نیاز به سرمایه گذاری دولتی دارد در حالی که سپردن این کار به بخش خصوصی، فعال شدن بخش خصوصی را به دنبال خواهد داشت.
وی ادامه داد: پهنای باند خریداری شده توسط شرکت‌های خصوصی از طریق مسیر‌های قانونی و چارچوب تعیین شده تحویل زیر ساخت داده می‌شود و زیر ساخت نیز در چارچوب اساسنامه پهنای باند را تحویل مشتری‌های خود می‌دهد.
مومن بالله افزود: در گذشته کسی راغب به تامین پهنای باند نبود به همین علت زیرساخت این کار را انجام می‌داد، اما در حال حاضر شرکت‌های زیادی راغب به تامین پهنای باند زیرساخت هستند و شرکت زیرساخت نیز درصدد افزایش ارتباطات و مسیرهای ارتباطی در تمامی مسیرهای خشکی و دریا است.
معاون وزیر ارتباطات تاکید کرد: به علت اینکه تعداد شرکت‌ها زیاد است، شرکت زیرساخت نمی‌تواند اجازه تامین پهنای باند را مشخصا و بنابر انتخاب خود به تنها یک یا چند شرکت خاص بسپارد، بلکه باید به صورت مناقصه اعلام نیاز شود و شرکت‌های دارای بیشترین امتیاز فنی و کمترین قیمت این پروژه‌ها را به دست گیرند.
به گزارش فارس، برخی اظهارنظرها در خصوص خرید گران‌تر از عرف پهنای باند توسط زیرساخت صحبتی است که از مدت‌ها قبل مطرح می‌شود و برخی از شرکت‌های متقاضی که قیمت بالای اینترنت در ایران را ناشی از گرانی قیمت پهنای باند زیرساخت می‌دانند، مدعی و خواستار تامین پهنای باند خود به طور مستقم هستند.
بنابراین گزارش، چندی پیش “گسترش الکترونیک مبین ” با همکاری چند شرکت خارجی قراردادی را برای راه‌اندازی رینگ فیبر نوری در دریای خزر منعقد کرد و به نظر می رسد این اقدام سرآغازی برای همکاری شرکت ارتباطات زیرساخت با بخش خصوصی در تامین پهنای باند کشور باشد.

virus30ya
2011-07-04, 10:25 PM
دوست عزیز اونوقت محل شما adsl هاشم سیاره؟چرابدون فکرحرف میزنی بعدمگه wimax همه جاهست؟خواهشافقط سعی نکنید یه پستی داده باشید.

شما تاریخ عضویت بنده رو ملاحظه کنید با تعداد پست های من مقایسه کنید بعد انتگرال دوگانه بگیرید و سپس بذارش تو جذر عدد مختلط و بعد ببین بنده همین طوری پست میدم یا شما!!!!:thumbsdown:

vision89
2011-07-04, 11:07 PM
وقتی دولت مجوز اپراتور سوم رو میده یعنی با ارایه اینترنت پر سرعت مشکلی نداره
و همینطور وایمکس در تکنولوژی

مشکل از شرکتها و مدیریت اونهاست که نه درست سرویس میدن نه پشتیبانی خوبی دارن

البته همین mtn ببینید تو دنیا چطور داره سرویس میده و مدیرای ایرانیش چطور مدیریت میکنن

از نظر من نه دولت و نه شرکت مادر ایرانسل که پشتیبانشه مشکل ندارن مشکل مدیرای ریز و درشت ایرانسل هستن

غیر از اینه که مجوز دارن که edge بدن؟
اونم برای مصارف همراه به هر شکل!! خوب یکی دوست داره با گوشیش فیلم ببینه و در واقع پولشو داده!!!

همین طرحها دلیل وجودشون اینه که مشترک ترغیب به استفاده از نت همراه بشه ولی ظاهرا برعکس جواب میده اونم به دلیل مدیریت ضعیف

همین مدیریت حرف اخرش یک جمله کلیشه ای که میگن دولت نمیذاره دولت نمی خواد ...

" Mahdi "
2011-07-04, 11:29 PM
مسخرس بابا سرعت من بالاتر از7 نمیره در دانلود

amircji
2011-07-05, 12:05 AM
من همچنان معتقدم مشکل از دولته ، اگر دولت انحصار خودشو از فروش پهنای باند برداره خیلی از مشکلات حل میشه.
الان برای 35 میلیون کاربر اینترنت فقط 43 گیگابیت بر ثانیه پهنای باند داریم!!!!
واقعا مسخرس!!!

یه سوال از منتقدان ایرانسل:
اصلا شما باور میکنید دولتی که قانون مضحک محدودیت 128 رو گذاشته یه دفعه ای اجازه بده ایرانسل اینترنت نامحدود با سرعت 256 به مشترکینش بده؟؟؟
اینجوری که باید بقیه شرکت ها برن غاز بچرونن!

سوال دوم:
آیا باور میکنید همین دولت اجازه بده اپراتور سوم سرعت واقعی نسل سوم (2/7) مگابیت بر ثانیه به مردم بده؟؟؟ خیلی هنر کنن سرعت 512 میدن اونم فقط تو تهران تاز اونم تو 80% تهران (فقط مرکز شهر) !

اگر دولت واقعا هدفش توسعه اینترنت هستش این قانون محدودیت 128 رو برداره تا شرکت ها راحت بتونن سرعت های 1 و 2 مگابیت رو که میشه با همین امکانات فعلی هم به مشترک داد رو بدن.در ضمن از انحصار در فروش پهنای باند هم دست برداره و اجازه بده شرکت ها پهنای باند مورد نیاز خودشون رو از خارج خریداری کنن.

باز هم تاکید میکنم مشکل اصلی از دولت والا کدوم شرکتی بدش میاد خدمات سطح بالا به مشترکین خودش عرضه کنه؟؟

همین شرکت MTN شریک خارجی ایرانسل تو افغانستان داره نسل سوم با سرعت 3 مگابیت رو به مشترکینش میده ، اونوفت تو ایران دولت بهش پهنای باند نمیفروشه چون منافع مخابرات و همراه اول و شرکت وابسته به نهادهای خاص نظامی به خط میفته.

hamed soot
2011-07-05, 02:30 AM
رئیس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیر ساخت توضیح داد:
.

سلام دوستان ما که تو این چند سال زیاد از این مسئولین حرف دلخوشکنک شنیدیم اما کو اجرا من خودم یه آرشیو از ضمیمه ی کلیک جام جم براتون میارم بالای 200 شماره گفتن اینترنت ارزون میشه.اینرنت سرعتش میره بالا فیبر نوری تا فلان ماه میاد ما هم که دیگه این چیزا برامون عادی شده که وعده بشنویم و اجرا نبینیم
کشور و دولتی که ادعا میکنه به فکر پیشرفت فناوری کشوره باید بزرگترین راه ارتباط با دنیای علم رو بالاترین اولویت خودش قرار بده(البته به پیشرفتش نه دشمن دونستنش)
این دانشمندای ما خیلی مردن که با این امکانات انقدر پیشرفت کردن
خلاصه به نظر من دلتونو به اینکه این وزیر و اون معاون گفت خوش نکنید

البته میدونم اینجا جاش نیست برای این بحث و فقط باید درباره ی ایرانسل صحبت کرد اما ما حرفامونو زدیم
از دوستانم می خوام خواهش کنم دنبال این بحثا نباشن که فایده نداره و فقط درباره موضوع تاپیک پست بدن.ممنونم

SAEEDBG
2011-07-05, 01:38 PM
دوست عزیز اونوقت محل شما adsl هاشم سیاره؟چرابدون فکرحرف میزنی بعدمگه wimax همه جاهست؟خواهشافقط سعی نکنید یه پستی داده باشید.

کاملا موافقم وتاسفانه بعضی از دوستان یا نمیدونن یا خودشون رو به ندونستن میزنن؛کدوم adsl کدوم wimax ،تو این مملکت همه فقط بلدن شعار بدن

amehsany
2011-07-05, 02:15 PM
آقای viruse آخه اون بابا اگه بتونه adsl یا wimax بگیره که دیگه لازم نیست دنبال بدبختیهای gprs باشه!وقتی میگم چشم بسته غیب میگی بگو آره!

TAK TAZ1
2011-07-05, 03:58 PM
من همچنان معتقدم مشکل از دولته ، اگر دولت انحصار خودشو از فروش پهنای باند برداره خیلی از مشکلات حل میشه.
الان برای 35 میلیون کاربر اینترنت فقط 43 گیگابیت بر ثانیه پهنای باند داریم!!!!
واقعا مسخرس!!!

یه سوال از منتقدان ایرانسل:
اصلا شما باور میکنید دولتی که قانون مضحک محدودیت 128 رو گذاشته یه دفعه ای اجازه بده ایرانسل اینترنت نامحدود با سرعت 256 به مشترکینش بده؟؟؟
اینجوری که باید بقیه شرکت ها برن غاز بچرونن!

سوال دوم:
آیا باور میکنید همین دولت اجازه بده اپراتور سوم سرعت واقعی نسل سوم (2/7) مگابیت بر ثانیه به مردم بده؟؟؟ خیلی هنر کنن سرعت 512 میدن اونم فقط تو تهران تاز اونم تو 80% تهران (فقط مرکز شهر) !

اگر دولت واقعا هدفش توسعه اینترنت هستش این قانون محدودیت 128 رو برداره تا شرکت ها راحت بتونن سرعت های 1 و 2 مگابیت رو که میشه با همین امکانات فعلی هم به مشترک داد رو بدن.در ضمن از انحصار در فروش پهنای باند هم دست برداره و اجازه بده شرکت ها پهنای باند مورد نیاز خودشون رو از خارج خریداری کنن.

باز هم تاکید میکنم مشکل اصلی از دولت والا کدوم شرکتی بدش میاد خدمات سطح بالا به مشترکین خودش عرضه کنه؟؟

همین شرکت MTN شریک خارجی ایرانسل تو افغانستان داره نسل سوم با سرعت 3 مگابیت رو به مشترکینش میده ، اونوفت تو ایران دولت بهش پهنای باند نمیفروشه چون منافع مخابرات و همراه اول و شرکت وابسته به نهادهای خاص نظامی به خط میفته.

شما مثل اين كه خبر قبلي كه من گذاشتم را نخوانديد گفتند بخش خصوصي بياد بخره
ايرانسل خودش مشتاق نيست هزينه براي پهناي باند بكنه
الان اكثريت شركت هاي ارئه دهنده adsl حجم مصرفي كه مي دهند ارزانتر از ايرانسل مي شود و سرعت هم بيشتر
نكته اين كه اين قانون 128 براحتي توسط 90 درصد isp ها براحتي زير پا گذاشته مي شود {بقيه هم توان فني ندارند} و اصولا" فقط كاربردش براي مطرح كردن در جايي است نه واقعي
نكته دوم سرعتي كه بعضي isp ها مي دهند مثلا" اگر 128 باشد حداقل اين است و در زمان خلوت بودن چندين برابر هم مي شود اما ايرانسل جايي نمي گه من 256 مي دم پس نمي شه شكايت كرد و هميشه زير اين سرعت مي دهد
مگر بقيه ارئه دهندگان اينترنت از شركت زيرساخت اينترنت نمي گيرند كه همگي اتفاق نظر داريم adsl به صرفه تر است
حالا شما ادعايي مي كنيد !! اما درست نيست مگر خود مخابرات به دانشجو (در برخي شهر ها داراي امكانات) 256 نامحدود نمي دهد (اگر اينطور است ايميل بدهيد ايرانسل جويا شويد ايا اين شركت خودش ادعا دارد كه نمي گذارند سرعت و پهناي باندش را افزايش دهد)
مشكل اينجا پول است و سود
مشكل اينترنت كشور سرجاش اينجا بحث ايرانسل است


سلام دوستان ما که تو این چند سال زیاد از این مسئولین حرف دلخوشکنک شنیدیم اما کو اجرا من خودم یه آرشیو از ضمیمه ی کلیک جام جم براتون میارم بالای 200 شماره گفتن اینترنت ارزون میشه.اینرنت سرعتش میره بالا فیبر نوری تا فلان ماه میاد ما هم که دیگه این چیزا برامون عادی شده که وعده بشنویم و اجرا نبینیم
کشور و دولتی که ادعا میکنه به فکر پیشرفت فناوری کشوره باید بزرگترین راه ارتباط با دنیای علم رو بالاترین اولویت خودش قرار بده(البته به پیشرفتش نه دشمن دونستنش)
این دانشمندای ما خیلی مردن که با این امکانات انقدر پیشرفت کردن
خلاصه به نظر من دلتونو به اینکه این وزیر و اون معاون گفت خوش نکنید

البته میدونم اینجا جاش نیست برای این بحث و فقط باید درباره ی ایرانسل صحبت کرد اما ما حرفامونو زدیم
از دوستانم می خوام خواهش کنم دنبال این بحثا نباشن که فایده نداره و فقط درباره موضوع تاپیک پست بدن.ممنونم
عزيز من چرا موضوع را منحرف مي كني خبر در مورد اعلام امادگي براي فعاليت بخش خصوصي و دعوت است وعده اي داده نشده كه ...
چيزي تو دلت نمونه يك جوري مطرحش كن
دوم اين كه اينترنت جايي نيست كه علم توش ريخته باشه اون هم مفت

aminjpo
2011-07-05, 07:59 PM
سلام من که لع ..ت خدا بر باعث و بانیش
من که رفتم از اون یکی دزده مخابرات ای دی اس ال گرفتم 3 ماهه 26 تومان سرعتش عالی نیست اما دانولدش بینه 30 تا 40 هست
با مودم بی سیم هم گوشیمو وصل کردم عالیه.
پیشنهاد می کنم برین این سمتی

hamed soot
2011-07-05, 09:50 PM
عزيز من چرا موضوع را منحرف مي كني خبر در مورد اعلام امادگي براي فعاليت بخش خصوصي و دعوت است وعده اي داده نشده كه ...
چيزي تو دلت نمونه يك جوري مطرحش كن
دوم اين كه اينترنت جايي نيست كه علم توش ريخته باشه اون هم مفت

سلام دوست عزیز فکر می کنم درست نباشه که تاپیک رو به محل بحث خودمون تبدیل کنیم
اما من فکر میکنم شما داری بحث رو منحرف می کنی خودت بشین و پست خودتو بخون من که خوندم پر از وعده بود و وعده هایی هم که سالهاست میدن حالا اگه این مسئولین نسبتی با شما دارن که اینجوری بهتون بر خورده بحثش جداست.
درباره دومت هم می گم که من هرچی که بلدم از همین اینترنت یاد گرفتم البته کسی نیستم و درست نیست که از خودم وعناوین علمیم اینجا تعریف کنم اما اینترنت نه به گفته من به گفته ی همه ی همین مسئولین که شما از گفته های گرانبهاشون پست میزنی بزرگترین منبع علمی هستش و تمام کشورهایی که سرعت اینترنتشون بالاست هم میتونی از طریق سازمانهای معتبر سطح آگاهی مردمش رو متوجه بشی
در آخر از شما می خوام یکم منطقی تر به موضوع نگاه کنی و اگر هم تند صحبت کردم منو ببخشید

oldadviser
2011-07-06, 12:08 AM
به خدا این راهزن سر گردنه بگیر دیگه شورشو در اورده.
من دو شب پیش یه بسته 125 مگ از این راهزن خریدم و حدود 1350 تومن هم ته کارتم باقی موند و شب رو پای نت بودم صبح که رفتم به شارژ گوشیم سر بزنم با کمال ناباوری دیدم که هنوز یه مقدار از بستم مونده ولی شارژم صفر شده . تا حالا این دومین باره که این دزد راهزن (از دوستان محترم این سایت معذرت میخوام ) این کلاه رو سرم میزاره.
یه مشکله دیگه هم که دارم اینه که چرا بسته ها اینقدر زود تموم میشن . من حداکثر با وبگردیهام و دانلودهام ممکنه به 90 مگ هم نرسه ولی یه دفعه میبینم بستم تموم شده.
ایرانسل تو این جشنواره اومد ابروشو درست کنه زد چشمشم کور کرده

Skarfild
2011-07-06, 10:48 PM
به چه عالی عوض اینکه سرعت زیاد بشه کم شده اونم با کلی قطعی ایرانسل اسوده بخواب

shedayat
2011-07-07, 10:10 AM
به خدا این راهزن سر گردنه بگیر دیگه شورشو در اورده.
من دو شب پیش یه بسته 125 مگ از این راهزن خریدم و حدود 1350 تومن هم ته کارتم باقی موند و شب رو پای نت بودم صبح که رفتم به شارژ گوشیم سر بزنم با کمال ناباوری دیدم که هنوز یه مقدار از بستم مونده ولی شارژم صفر شده . تا حالا این دومین باره که این دزد راهزن (از دوستان محترم این سایت معذرت میخوام ) این کلاه رو سرم میزاره.
یه مشکله دیگه هم که دارم اینه که چرا بسته ها اینقدر زود تموم میشن . من حداکثر با وبگردیهام و دانلودهام ممکنه به 90 مگ هم نرسه ولی یه دفعه میبینم بستم تموم شده.
ایرانسل تو این جشنواره اومد ابروشو درست کنه زد چشمشم کور کرده


دقیقا همین مشکل برام دیروز پیش اومد. هنوز اعتبار بسته ام مونده و تموم نشده ولی با کمال نا باوری دیدم شارژم تموم شده.:ohno:
ولله نمی دونیم دیگه چی بگیم به ایرانسل؟

parsianm
2011-07-07, 05:02 PM
جمع کنید این اپراتوره مزخرفو همه از دستش شاکین من از همه بیشتر . لااله الله کسی نیست به داد اینهمه آدم بیگناه برسه:grrr::angry:

Moji-Liga
2011-07-07, 05:28 PM
واقعا باید جمع کنن این اینترنتشون رو !

بیاین تو این تاپیک بخویید خودتون میفهمید !
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=125921&p=1068523

8612840043
2011-07-07, 06:18 PM
سلام
بار اول که از بسته افزایشی استفاده کردم به همین طریق از من هم 5000خورد ولی بعد از اون فقط به اندازه قیمت بسته شارژ میکنم. ولی من زیاد نسوختم چون سه چهار سال پیش یه سیم کارت 936 داشتم با یه n73 حدود 600میگ رایگان دانلود کردم بعد از اون از شارژم کم کرد:santa:

hamed_u139
2011-07-09, 10:10 PM
من از این مودم های 3g خریدم ، اولاش خوب بود الان سرعت ایرانسل افتضاح شده چند روزیه

pershianix
2011-07-23, 02:16 PM
سلام.من هفت روزه دیگه اعتبار یک ماهه ی GPRS م تموم میشه. اگه قبل از اون هفت روز، یه بسته ی یک ماهه ی دیگه فعال کنم، آیا حجم باقی مونده از این ماهم به ماه بعد اضافه میشه یا نه؟
ممنون

abdilatay
2011-07-23, 02:46 PM
بله حجم بسته زیاد میشه ولی اعتبارش همون یک ماهه است

rezax2x
2011-07-29, 10:53 AM
سلام
امروز صبح یه اس واسم اومد که در جشنواره ایرانسل برنده یه دستگاه ال سی دی شدم ولی از خود اپراتور نیومد با خط ایرانسل فرستاده شد چقد میتونه صحت داشته باشه ؟؟مدارک رو گفت به این خط 0935560... ارسال کنم بکنم بنظرتون؟؟

alino1367
2011-07-29, 10:58 AM
سلام
امروز صبح یه اس واسم اومد که در جشنواره ایرانسل برنده یه دستگاه ال سی دی شدم ولی از خود اپراتور نیومد با خط ایرانسل فرستاده شد چقد میتونه صحت داشته باشه ؟؟مدارک رو گفت به این خط 0935560... ارسال کنم بکنم بنظرتون؟؟

سرکاریه فکرنکنم ایرانسل به غیر ازخطوط تلفن ثابت باکسی ارتباط برقرار کنه

rezax2x
2011-07-29, 11:03 AM
ممنون از جوابتون منم همین فکر تو سرم بود :flower:

گاندول
2011-07-29, 11:09 AM
جدیدا GPRS سرعتش خیلی پایین اومده

Nova view
2011-07-29, 09:38 PM
ممنون از جوابتون منم همین فکر تو سرم بود :flower:

دوست عزیز
دقت داشته باشید ایرانسل هیچ وقت برندگان را از طریق پیامک اعلام نمی کند و از شماره 9351000000 تماس گرفته می شود.
در صورتی که پیامکی از طرف ایرانسل باشد با نام Irancell خواهد بود نه شماره متفرقه.

Nova view
2011-07-31, 06:42 PM
با درود خدمت شما دوستان عزیز دوستان عزیز
به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان 40 دقیقه مکالمه داخل شبکه رایگان برای خریداران بسته های طرح × ۳ معمولی به همراه یک آهنگ پیشواز رایگان و 16 دقیقه مکالمه داخل شبکه رایگان برای خریداران بسته های طرح × ۳ کم مصرف به همراه یک آهنگ پیشواز رایگان علاوه بر محتوای خود بسته ها در نظر گرفته شده.
مکالمات رایگان فقط از ساعت 11 پنج شنبه تا 24 روز جمعه هر هفته قابل استفاده هست.
جهت اطلاعات بیشتر به این تاپیک مراجعه بفرمایید:

هدايا، تخفيف ها و محصولات ويژه ايرانسل به مناسبت ماه مبارک رمضان
(http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=1094634#post1094634)


همچنین تاپیک های طرح × ۳ ایرانسل (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=124551)و طرح × ۳ (کم مصرف) (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=126581) نیز برای درج این تغییرات بروز رسانی شدند.

Nova view
2011-08-17, 07:49 PM
پیشخوان ایرانسل

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/summer/pages/mns.jpg

پیشخوان ایرانسل! (جدید)

خبر، گزارش، تحلیل ...همیشه همراه شما!

در ادامه روند ارائه سرویس‌های متنوع و کاربردهای جدید و جذاب تلفن همراه، کوشیده‌ایم تا همگام با آخرین فناوری روز دنیا، یک سرویس جدید را در اختیار شما مشترکین عزیز قرار دهیم.
از این پس برای اطلاع از آخرین تحولات سیاسی، بین المللی، اجتماعی، اقتصادی، ورزشی و ... نیاز به خرید روزنامه و یا مراجعه به اینترنت نداشته و می‌توانید از طریق ویترین ایرانسل، با تلفن همراه خود در جریان خلاصه تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌های روزنامه‌ها و سایت‌های خبری قرار بگیرید.
محتوای ارسالی علاوه بر متن، با تصاویر و لوگوی سایت و یا روزنامه مورد نظرتان در همان روز همراه است. به عبارت دیگر شما با این سرویس از «روزنامه همراه» برخوردار شده و می‌توانید به جای ورق زدن روزنامه، خلاصه آن را روی صفحه تلفن همراه خود بخوانید.

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/summer/tables/pishkkhan-code-fa.jpg

برای اشتراک، کد محصول را به ۸۴۹۴ ارسال کنید و برای لغو اشتراک یک محصول خاص، حرف "L" را با رعایت یک فاصله به همراه کد محصول، به ۸۴۹۴ ارسال نمایید. به عنوان مثال، برای اشتراک محصول با کد ۱۲۳۴، عبارت ۱۲۳۴ و برای لغو اشتراک، عبارت L ۱۲۳۴ را به ۸۴۹۴ ارسال کنید.

http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/promotion/summer/tables/pishkkhan-fa.jpg

نرخ هر نسخه از هر محصول در دوره آزمایشی، معادل هزینه یک پیام چندرسانه‌ای خواهد بود.

توجه:
• کلیه پیام کوتاه‌های ارسالی به ۸۴۹۴ رایگان است.
• تنها در صورتی قادر به استفاده از این محصول خواهید بود که تنظیمات پیام چندرسانه‌ای (MMS) خود را فعال کرده باشید. (در صورتی که این تنظیمات را دریافت ننموده و یا فعال نکرده‌اید، کد دستوری # ۵ * ۳ * ۱۳۰ * را از خط ایرانسل خود شماره‌گیری کنید.)
• پس از اشتراک، هزینه هر نسخه ارسال شده محصول، به صورت جداگانه در حساب شما منظور خواهد شد.
• اشتراک هیچ‌یک از محصولات دارای تاریخ انقضاء نبوده و تا قبل از ارسال دستور لغو اشتراک، نسخه‌های منتشر شده برای شما ارسال خواهد شد.
• پس از اشتراک هر محصول، آخرین نسخه منتشر شده آن برای شما ارسال می‌گردد.
• برای دریافت راهنمای سرویس پیشخوان، در هر زمان R را (به رایگان) به ۸۴۹۴ ارسال کنید.
• برای دریافت آخرین لیست محصولات پیشخوان، حرف F را در یک پیام کوتاه (رایگان) به ۸۴۹۴ ارسال نمایید.

پیشخوان ایرانسل
(http://irancell.ir/Layer2/?id=615)

Nova view
2011-09-22, 09:36 PM
با پایان یافتن جشنواره تابستان برای مشاهده جزییات جشنواره پاییز به لینک زیر مراجعه بفرمایید

جشنواره پاییز 90 ایرانسل (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=135147)

تاپیک بسته و غیر مهم شد.