PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Nokia2Android Sms - انتقال پیامک از گوشیهای نوکیا به اندرویید

ali6098
2011-05-13, 02:22 PM
با این روش شما میتونید اس ام اس های خودتون رو از گوشیهای نوکیا به آندرویید به طور کامل انتقال بدین

برای این کار به نرم افزارهایی که ضمینه میکنم احتیاج دارین

خوب داخل برنامه SMSBackupRestoreیک بار گزینه بک آپ رو بزنید تا از اس ام اس ها ی فعلی شما بک آپ بگیره و از همه
مهمتر پوشه مربوطه در SDcard با نام SMSBackupRestore ایجاد بشه

حالا باید نرم افزار OVI suite نوکیا رو در کامپیوتر نصب کنید که اگه ندارین میتونید از لینک زیر دانلود کنید
http://nds1.nokia.com/files/support/global/phones/software/Nokia_Ovi_Suite_webinstaller_ALL.exe

حالا گوشی سیمبیان رو به کامپیوتر وصل کنید و اس ام اس هاتونو با نرم افزار OVI سینک Sync کنید
حالا به طور کامل از OVI خارج بشید

در مرحله ی بعد نرم افزار Nokia2AndroidSMS رو دانلود کنید از فایل ضمیمه و اجرا کنید حالا دیتا بیس و شماره سریال گوشی نوکیا خودتون رو انتخاب کنید کنید و روی Convert کلیک کنید
حالا یه فایل با شماره سریا گوشی نوکیا با پسوند XML ساخته میشه
اون فایل رو به پوشه ی SMSBackupRestore کپی کنید (در گوشی اندرویید)
حالا برنامه SMSBackupRestore رو اجرا کنید و گزینه ریستور رو بزنید و فایل بک اپ با شماره سریال گوشی نوکیا رو انتخاب کنید
حالا منتظر باشید که عملیات تموم بشه
حالا شما همه ی اس ام اس های که رو گوشی نوکیا داشتین رو در اینجا هم دارین

mehrdad49
2011-05-20, 01:57 PM
دمت گرم علی جون.بخدا اینقدر ناراحت بودم که نمیتونم اس ام اسای گوشی n95 خودمو بیارم رو گوشی جدیدم.واقعا ممنون.علی جون یه سوال داشتم.این برنامه مال گوشی نوکیاست.ایا برنامه ای هم هست که اس ام اسای سونی اریکسون رو رو اندرویید بیاره.گوشی داداشم ساتیو هست.میخواد بیارتشون رو x10.اگه بشه که عالیه

ali6098
2011-05-20, 02:05 PM
دمت گرم علی جون.بخدا اینقدر ناراحت بودم که نمیتونم اس ام اسای گوشی n95 خودمو بیارم رو گوشی جدیدم.واقعا ممنون.علی جون یه سوال داشتم.این برنامه مال گوشی نوکیاست.ایا برنامه ای هم هست که اس ام اسای سونی اریکسون رو رو اندرویید بیاره.گوشی داداشم ساتیو هست.میخواد بیارتشون رو x10.اگه بشه که عالیه

خواهش میکنم.همون طور که گفتید این برنامه واسه نوکیاست نه سونی اریکسون.ولی فکر میکنم چون ساتیو هم تقریبا مثل نوکیاست اگه اس ام اساتو تو مموری کارت ساتیوت کپی کنی و مموری کارتو تو یه گوشی نوکیا مثل 5800 بزاری احتمالا بتونی این کارو انجام بدی.اگه موفق شدی بگو شاید دوستان دیگه ای هم مشکل شبیه به مشکل شما رو داشته باشن و بتونن مشکلشونو حل کنن
موفق باشی

mehrdad49
2011-05-24, 07:05 PM
خواهش میکنم.همون طور که گفتید این برنامه واسه نوکیاست نه سونی اریکسون.ولی فکر میکنم چون ساتیو هم تقریبا مثل نوکیاست اگه اس ام اساتو تو مموری کارت ساتیوت کپی کنی و مموری کارتو تو یه گوشی نوکیا مثل 5800 بزاری احتمالا بتونی این کارو انجام بدی.اگه موفق شدی بگو شاید دوستان دیگه ای هم مشکل شبیه به مشکل شما رو داشته باشن و بتونن مشکلشونو حل کنن
موفق باشی
اقا دمت گرم.خیلی حال دادی.همون طور که گفتی اس ام اسا رو روی مموری کارت گپی کردم و مموری رو رو 5800 گذاشتم و خیلی راحت تونستم اس ام اسا رو رو x10 بیارم.بازم ممنون.:flower:

ali6098
2011-07-12, 10:49 PM
دوست عزیز من تو اون قیمت datastor و مدل گوشی مشکل دارم اصلا نمیشه اد کرد چیزی چیکار کنم ؟

قربون شکلت برم تو که تمام مراحل رو رفتی.تو قسمت datastor نمیخواد تغییری ایجاد کنی فقط میمونه گزینه پایینیش که مدل گوشی نیست عزیزم بلکه شماره سریال گوشی نوکیاته.اگه روش کلیک کنی شماره سریال گوشی نوکیاتو میبینی که بعد از انتخاب کردنش طبق اموزش پیش برو مشکلت حل میشه
موفق باشی.اگه مشکلی داشتی در خدمتم

capitanjax
2011-07-12, 11:52 PM
قربون شکلت برم تو که تمام مراحل رو رفتی.تو قسمت datastor نمیخواد تغییری ایجاد کنی فقط میمونه گزینه پایینیش که مدل گوشی نیست عزیزم بلکه شماره سریال گوشی نوکیاته.اگه روش کلیک کنی شماره سریال گوشی نوکیاتو میبینی که بعد از انتخاب کردنش طبق اموزش پیش برو مشکلت حل میشه
موفق باشی.اگه مشکلی داشتی در خدمتم

اول از همه مرسی که جوابم رو دادین
و اینکه عزیزم مشکل همینجاست که مدل گوشی نیست فقط یک All phones داره

ali6098
2011-07-13, 10:49 PM
اول از همه مرسی که جوابم رو دادین
و اینکه عزیزم مشکل همینجاست که مدل گوشی نیست فقط یک All phones داره

خواهش میکنم وظیفه هست
دوست عزیز به این قسمت دقت کن مشکلت تو این قسمته
<<<<حالا گوشی سیمبیان رو به کامپیوتر وصل کنید و اس ام اس هاتونو با نرم افزار OVI سینک Sync کنید
حالا به طور کامل از OVI خارج بشید>>>
دوست عزیز احتمال خیلی زیاد توی سینک کردن اس ام اساتون اشتباه پیش میرین.ببینید وقتی وارد برنامه ovi میشید به قسمت اس ام اساتون برین.تو این قسمت باید کلیه اس ام اساتونو ببینید.حالا پایین صفحه رو که نگاه کنی گزینه sync رو میبینی.با کلیک رو این گزینه با قدری تحمل عملیات Sync به پایان میرسه.تو این قسمت هم کاملا توجه کن.حتما از برنامه ovi به طور کامل خارج شو و بقیه عملیات رو مطابق اموزش ادامه بده.اگه مراحل رو درست انجام بدی تو قسمتی که نوشته All phones کلیک کنی حتما شماره سریال گوشیتو میبینی که باید اونو بزاری.
بازم اگه مشکلی داشتی من در خدمتم

2647796
2011-07-26, 10:26 AM
سلام من تمام مراحل رو کامل انجام میدم ولی گزینه allphone تغییر نمیکنه آیا این نرم افزار رو باید تو جای خاصی کپی واجرا کرد؟لطفا راهنمایی کنید
مسیج هام کاملا سینک شدن

capitanjax
2011-07-28, 11:47 PM
خواهش میکنم وظیفه هست
<<<<حالا گوشی سیمبیان رو به کامپیوتر وصل کنید و اس ام اس هاتونو با نرم افزار OVI سینک Sync کنید
دوست عزیز احتمال خیلی زیاد توی سینک کردن اس ام اساتون اشتباه پیش میرین.ببینید وقتی وارد برنامه ovi میشید به قسمت اس ام اساتون برین.تو این قسمت باید کلیه اس ام اساتونو ببینید.حالا پایین صفحه رو که نگاه کنی گزینه sync رو میبینی.با کلیک رو این گزینه با قدری تحمل عملیات Sync به پایان میرسه.تو این قسمت هم کاملا توجه کن.حتما از برنامه ovi به طور کامل خارج شو و بقیه عملیات رو مطابق اموزش ادامه بده.اگه مراحل رو درست انجام بدی تو قسمتی که نوشته All phones کلیک کنی حتما شماره سریال گوشیتو میبینی که باید اونو بزاری.

بازم نشد دوست عزیز گوشی باید رو حالت pcsuite باشه دیگه ؟

ali6098
2011-07-29, 12:22 AM
بازم نشد دوست عزیز گوشی باید رو حالت pcsuite باشه دیگه ؟

اره قربونت.ببین دوست عزیز وقتی اس ام اساتو سینک کردی به طور کامل از برنامه خارج شو ولی همچنان گوشیت باید به کامپیوتر وصل باشه ها

Rasoooll
2011-07-29, 06:07 PM
خسته نباشید؛من میخوام این انتقال مسج رو از گوشی n8به galaxy s2انجام بدم ولی طبق پست های بقیه دوستان این کار به درستی انجام نمیشه یعنی هم گوشی به pc در حالت ovi suite وصل هست،چه ازبرنامه ovi به کامل و یا ناقص خارج میشم هیچ فرقی در برنامه nokia to android نمیبینم،،،،یعنی قسمت all phoneتغییر نمیکنه
سیستم عاملتون،مسیر نصب نرمافزار،یا هر اطلاعات کوچیک دیگه رو بزارید ممنون میشم

ali6098
2011-07-29, 06:34 PM
خسته نباشید؛من میخوام این انتقال مسج رو از گوشی n8به galaxy s2انجام بدم ولی طبق پست های بقیه دوستان این کار به درستی انجام نمیشه یعنی هم گوشی به pc در حالت ovi suite وصل هست،چه ازبرنامه ovi به کامل و یا ناقص خارج میشم هیچ فرقی در برنامه nokia to android نمیبینم،،،،یعنی قسمت all phoneتغییر نمیکنه

سلامت باشی عزیزم.در حال حاظر گوشی نوکیا ندارم که دقیقا بهتون بگم چیکار کنید در اولین فرصت براتون کاملا توضیح میدم.اگه تونستم اسکرین شات هم میزارم که مشکلی نداشته باشین

ali6098
2011-07-29, 07:25 PM
دوستان عزیز من الان رو 5800 داداشم باز امتحان کردم و خیلی راحت جواب داد.در جواب دوسنمون اصلا مسیری رو برای انتخاب فایل درست شده نمیخواد انتخاب کنی.خود فایل جدید تو پوشه برنامه ساخته میشه.ویندوزمم سون هستش.ادرس اون سایتو پایین میزارم ببینید خودتون میتونید بفهمید مشکل از کجاست.به هر حال شرمنده
http://www.simail.si/nokia2androidsms/

omid333
2011-08-26, 11:04 AM

با سلام
من هم دقیقا همین مشکلو داشتم با گوشی c7 ولی بالاخره حل شد.
روی 3 تا سیستم تست کردم با ویندوزای مختلف ولی جواب نمیداد . تنها چیز مشترک بین این سیستمها فقط ورژن ovi بود .اینبار با ویندوز xp sp3 و OVI 2.2.1.23 تست کردم جواب داد . واقعا برنامه عالیه .

ali6098
2012-01-06, 03:12 PM
با سلام
من تو ovi اس ام اس هام رو میبینم و سینک هم میشه بعد کامل ovi را میبندم و توی انتقال گوشی نوکیا n72 رو پیدا نمیکنه و کامل گزینه all phon روشن میشه
کمک کنید

سلام دوست عزيز.بايد از اخرين ورژن ovi. استفاده کني.ميتوني با يه سرچ کوچولو تونت پيداش کني

sradical
2012-03-28, 12:15 PM
سلام دوست عزيز.بايد از اخرين ورژن ovi. استفاده کني.ميتوني با يه سرچ کوچولو تونت پيداش کني

سلام علی آقا

اشتباه متوجه شدید تو سایتش زده باید version 2.1 باشه

یه سوال برای انتقال پیام ها یا یادداشت ها و.... برای گوشی های آندروید مثل گوشی من چه باید کرد ؟

ermia007
2012-05-16, 10:39 PM
دوستان بنده هم مشکل شماهارو داشتم ولی با ورژن 2.1 ovi مشکل کاملا حل شد و ime گوشی در لیست اورده شد

می تونید از لینک زیر دانلودش کنید
http://dl11.afterdawn.com/download/62f26da1e5e88c8d970a150ec54ae13b/4fb3dafb/Nokia_Ovi_Suite_webinstaller_ALL.exe

masoud_m_b
2012-05-19, 07:00 PM
دوستان بنده هم مشکل شماهارو داشتم ولی با ورژن 2.1 ovi مشکل کاملا حل شد و ime گوشی در لیست اورده شد

http://dl11.afterdawn.com/download/62f26da1e5e88c8d970a150ec54ae13b/4fb3dafb/Nokia_Ovi_Suite_webinstaller_ALL.exe

این لینک ک باز نمیشه
از این استفاده کنید
http://www.softpedia.com/get/Mobile-Phone-Tools/Nokia/Nokia-Ovi-Suite.shtml
خودم حجم ندارم نمیتونم دانلودش کنم
آخه هنوز 2 ماه نیست که ورژن 3.3 رو دانلود کردم
ای بابا:(

masoud_m_b
2012-06-14, 06:53 PM

آقا یکی این ورژن 2.1 رو به من بده

am-in
2012-08-10, 09:31 PM
و روی Convert کلیک کنید

روی Convert کلیک کردیم اما خبری از XML نشد

vahid17200
2012-09-26, 03:56 PM
http://www.soft112.com/nokia-ovi-suite-p98484.html

saeed_hojj
2012-09-30, 07:31 PM
با سلام من هم مثل دوست بالا مشکل دارم وگزینهall phoneتغییر نداره لطفا کمک کنید

با سلام

برای حل مشکلت باید:
1- حتما از نوکیا Ovi ورژن 2.1 استفاده کنی!!
2- اگه ورژن بالاتر مثلا 3 استفاده میکنی باید Uninstall کنی و پوشه نوکیا در مسیر زیر را دستی پاک کنی!
C:\Users\<username>\AppData\Local\Nokia
3- Ovi ورژن 2.1 را از لینکی که دوستمون یکی دو پست بالاتر گذاشته دانلود و نصب کن.
4- گوشیتو وصل و Sync کن تا پیام ها وارد نوکیا اوی بشن.
5- حالا برنامه Ovi را کاملا ببند. (روی آیکنش کنار ساعت ویندوز کلیک و Exitرا انتخاب کن)
6- حالا برنامه Nokia2AndroidSMS و از دیدن سریال گوشیت بجای گزینه All Phone لذت ببر!!!:D

amoalex
2012-10-01, 08:20 PM
سلام عزیزم لینک مربوط به ورژن 3.2.1.00 است روی دانلود میگه 2.2.1.23 ولی3.2.1.00 دانلود میشه و متاسفانه مشکلم همچنان باقی است و در allphone هیچ تغییری نمیکند ان فولدری که گفته بودی رو هم پاک کردم منتظر راهنمایی شما هستم با تشکر

saeed_hojj
2012-10-03, 12:44 AM
سلام عزیزم لینک مربوط به ورژن 3.2.1.00 است روی دانلود میگه 2.2.1.23 ولی3.2.1.00 دانلود میشه و متاسفانه مشکلم همچنان باقی است و در allphone هیچ تغییری نمیکند ان فولدری که گفته بودی رو هم پاک کردم منتظر راهنمایی شما هستم با تشکر

دوست عزیز از این لینک دانلود کن ... متاسفانه شیلتره ولی 100% جواب میده ...

http://www.afterdawn.com/software/system_tools/manage_external_devices/nokia_ovi_suite.cfm/v2_1

leomessi
2012-11-10, 10:23 PM
سلام دوستان.
تمامی ورژن های OVI اینجا هست یه سر بزنید!
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=96556

amir_khun
2013-01-04, 09:15 PM
سلام
من گوشیم 5700 هست و از اس ام اس هام با pc suite بک آپ گرفتم . متاسفانه گوشی رو فروختم و یه اس 2 خریدم . حالا راهی هست که این بک آپ رو به اس 2 منتقل کنم ؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کامل بکنید
(البته من تو اس 2 هم کلی اس ام اس دارم . با اونا قاطی میشن یا جزیی از اونا میشن . داستان چه جوریاست؟)

saeed_hojj
2013-01-04, 09:43 PM
سلام
من گوشیم 5700 هست و از اس ام اس هام با pc suite بک آپ گرفتم . متاسفانه گوشی رو فروختم و یه اس 2 خریدم . حالا راهی هست که این بک آپ رو به اس 2 منتقل کنم ؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کامل بکنید
(البته من تو اس 2 هم کلی اس ام اس دارم . با اونا قاطی میشن یا جزیی از اونا میشن . داستان چه جوریاست؟)

باید یه گوشی نوکیا پیدا کنی و بکاپ پیاماتو روش ریستور کنی و طبق آموزش بالا فایل پیامک هات رو برای اندروید آماده کنی! درباره سوال دومت نمیتونم دقیق بگم! ولی فکر نکنم پیام هایی که توی گوشیت داری پاک بشن!! محض احتیاط از پیامای اندرویدت بکاپ بگیر!:santa:

amir_khun
2013-01-08, 03:57 PM
سلام به همه

گوشی من 5700 بود و تونستم با ورژن 2.1 نوکیا Ovi تمام مسیج

هامو ببرم روی گالکسی اس 2

برین تو سایت زیر(شیلتره البته) و ورژن 2.1 رو دانلود کنین.بقیه

مراحل همونیه که علی جان نوشته.در ضمن تمام مسیج هام روی

اس2 کماکان هستشون و بقیه بر حسب تاریخ به لیست اسامی

اضاف شدن

http://www.afterdawn.com/software/system_tools/manage_external_devices/nokia_ovi_suite.cfm/v2_1

موفق باشین :flower:

amir_khun
2013-01-08, 04:00 PM
باید یه گوشی نوکیا پیدا کنی و بکاپ پیاماتو روش ریستور کنی و طبق آموزش بالا فایل پیامک هات رو برای اندروید آماده کنی! درباره سوال دومت نمیتونم دقیق بگم! ولی فکر نکنم پیام هایی که توی گوشیت داری پاک بشن!! محض احتیاط از پیامای اندرویدت بکاپ بگیر!:santa:

ممنون اخوی
5700 رو دوباره واسه چن روزی به زندگی برگردوندم و کارم رو انجام دادم باهاش :D:laughing:
حـــــلــــه:flower:

a-h-m-a-d
2013-04-17, 05:18 PM
سلام و خسته نباشید
آقا من شدیدا احتیاج به کمک دارم و یه ذره مشکلم با بقیه ی دوستان فرق داره، خواهش میکنم کمکم کنید...!
گوشیم nokia c7-00 و سیمبیان belle refresh هست و برای انتقال پیام هام به یه گوشی آندروید در ویندوزم که ویندوز 8 بود با مشکل مواجه شدم و ویندوز xp sp2 نصب کردم، و nokia ovi suite با ورژن 2.1.1.1 رو نصب دارم.
بعد از sync پیام ها هم بطور کامل از ovi خارج میشم و درحالی که هنوز گوشی به pc وصله، Nokia2AndroidSMS رو باز میکنم و با این ارور:
"error openin datastore. Error was: Failed to load DLL library. System error number was 126"
مواجح میشم و بعد نرم افزار باز میشه و phone IMEI کاملا خالیه..
لطفا کمکم کنید..
خدا خیرتون بده

a-h-m-a-d
2013-04-18, 07:24 AM
چرا هیشکی جواب نمیده...؟
کسی صدای من رو میشنوه؟؟؟؟؟
کمک!!!!!!!!!!!

golkaran
2013-07-02, 06:27 PM
دوستان مشکل من با ورژن 2.1حل شد انشااله مشکل شما هم حل شود.نسخه 2.1 را از لینک زیر می توانید دانلود نمایید

ovi 2.1 (http://downloads.fzdownloads.com/attachments/28/10/7/1289246373-frendz4m.com-Nokia_Ovi_Suite_2.1.1.rar)

ahmad673
2013-07-19, 12:38 PM
سلام به همه دوستان
اول از همه از علی آقا به خاطر این پست مفیدش تشکر میکنم.
منم همین مشکل رو داشتم و الان کاملا برطرف شد. گوشیم c7-00 belle refresh هست و روی ویندوز xp sp2 این کار رو انجام دادم. البته نرم افزار ovi 2.1.1 رو که دوستمون golkaran تو پست قبلی گذاشت هم خیلی عالی بود، من اونو دانلود کردم.

خیلی کارتون درسته، دمتون گرم
مرسی :flower: :D

hoora-1
2013-07-26, 12:39 AM
آقا خیلی ممنونم واقعا عالی بود منم مشکلم با ورژن 2.1 حل شد فقط من یه سری اس ام اس تو فولدرهای مخنلف داشتم نمیدونم کجا رفته البته انقد تعدادشون زیاده که نمیشه پیداشون کرد

doctor66
2013-08-22, 02:54 PM
منم با نسخه nokia suite 3.8 در ويندوز xp , 7 , 8 هب نتيجه نرسيدم .
اما نسخه ايي 2.1 رو كه دانلود كردم . همه چيز درست شد . اونم توي ويندوز 8
الان هم داره ريستور ميشه .
من از nokia n73 انتقال رو انجام دادم .

doctor66
2013-08-22, 04:54 PM
راستي دوستان من هر كاري كردم در زمان restore كردن ، مشكل براش پيش مي اومد و تا 800 تا مسيج بيشتر restore نمي كرد و پيغام ميداد كه ecception null .
منم رفتم توي google play ، آخرين نسخه جديد رو كه 6.3 بود دانلود كردم .
باز تا 800 تا مسج رو برگردوند ولي پيغام داد كه گوشي ات رو reboot كن تا از يه روش ديگه ايي استفاده كنيم براي restore كردن .
منم همين كار رو كردم و خيلي راحت هر 2000 تا رو برگردوند .

pejmandrag
2013-08-22, 05:39 PM
با این روش شما میتونید اس ام اس های خودتون رو از گوشیهای نوکیا به آندرویید به طور کامل انتقال بدین

خوب داخل برنامه SMSBackupRestoreیک بار گزینه بک آپ رو بزنید تا از اس ام اس ها ی فعلی شما بک آپ بگیره و از همه

حالا باید نرم افزار OVI suite نوکیا رو در کامپیوتر نصب کنید که اگه ندارین میتونید از لینک زیر دانلود کنید
http://nds1.nokia.com/files/support/global/phones/software/Nokia_Ovi_Suite_webinstaller_ALL.exe

حالا گوشی سیمبیان رو به کامپیوتر وصل کنید و اس ام اس هاتونو با نرم افزار OVI سینک Sync کنید

در مرحله ی بعد نرم افزار Nokia2AndroidSMS رو دانلود کنید از فایل ضمیمه و اجرا کنید حالا دیتا بیس و شماره سریال گوشی نوکیا خودتون رو انتخاب کنید کنید و روی Convert کلیک کنید
حالا برنامه SMSBackupRestore رو اجرا کنید و گزینه ریستور رو بزنید و فایل بک اپ با شماره سریال گوشی نوکیا رو انتخاب کنید
آقـــــــــــــــــــــــ ا سختش نکن الکی
کافیه تو گوشی نوکیا کانتکت ها رو mark all کنیدبعد رو ی option تاچ کنید بعد send as business card رو بزنید بعد via bluetooth رو بزنید بعد تو این لیست اسم بلوتوس گوشی اندرویدی رو انتخاب کنید و انتقال انجام میشه .در انتها هم همه رو تو گوشی اندرویدی save کنید.
این کارو رو 4 تا گوشی خودم و داداشم و دوستام انجام دادم.کلا 5min هم وقت نمیگیره
تمـــــــــــــــــــــــ ــام

aghili68
2013-08-25, 12:32 AM
آقـــــــــــــــــــــــ ا سختش نکن الکی
کافیه تو گوشی نوکیا کانتکت ها رو mark all کنیدبعد رو ی option تاچ کنید بعد send as business card رو بزنید بعد via bluetooth رو بزنید بعد تو این لیست اسم بلوتوس گوشی اندرویدی رو انتخاب کنید و انتقال انجام میشه .در انتها هم همه رو تو گوشی اندرویدی save کنید.
این کارو رو 4 تا گوشی خودم و داداشم و دوستام انجام دادم.کلا 5min هم وقت نمیگیره
تمـــــــــــــــــــــــ ــام

آقای زرنگ الان بحث ما پیام هاست نه کانتکت ها

aliord
2013-08-25, 07:13 PM

با سلام لطفا به من هم کمک کنید من هم هر چی سعی می کنم فقط گزینه all phone رو می بینم

aliord
2013-08-27, 09:26 PM
خواهش میکنم وظیفه هست

با سلام من هم مشکل دوست عزیزمان را دارم لطفا به من کمک کنید

mfy
2013-12-11, 03:26 AM
بسیار عالی منم اخر تونستم
مهم ترین نکته همون ورژن اوی هست
خیلی مسخره بود مجبور شدم ورژن اخرشو حذف کنم اینو نصب کنم

rozita_a13
2014-01-07, 01:44 AM
سلام من رو همه ویندوزا امتحان کردم فقط رو xp جواب میده

hhdfd
2014-02-13, 11:03 PM
سلام به همه آقا اینم ovi 2.2 روی ویندوز 8 بین دو گوشی nokia c2 03 و xperia zr کاملا جواب داد
http://dl.downloadha.com/Adel/1389/05/File/Nokia%20Ovi%20Suite%202.2.1.23%20%5Bwww.Downloadha .Com%5D.zip
موفق باشید.

bsh689
2014-03-04, 01:17 AM
سلام دوستان
برای انتقال به چند نکته باید توجه کنید
1- این برنامه در ویندوز7 و xp کار میکند در ویندوز 8 نمیدانم
2-حتما ovi خودتون را انیستال کرده و این نوکیا سویت را نصب کنید
Nokia Ovi Suite 2.1 Download for Windows / FileHorse.com (http://www.filehorse.com/download-nokia-suite/14996/)
بقیه مراحل را دوستان توضیح دادن

ehsanv3x
2014-03-13, 09:29 PM

ممنون دوست عزیز.از این آموزش خیلی کاربردی هست و به درد می خوره
اما سوالی که دارم اینه که شما تاپیک که زدی نوشتی انتقال پیامک از گوشی های نوکیا به اندروید و یک جا گفتید که گوشی سیمبیان رو به کامپیوتر وصل کنید.میخوام ببینم مثلا روی نوکیا X3 که جاواس اجرا میشه؟
و اگه بخوام روی Vivas این کار کنم باید رمشو بزارم روی نوکیا و این کار انجام بدم.

Ariamohsen
2014-05-10, 10:30 AM
با درود یه مشکل !
من همه این کارا رو انجام دادم ولی مشکلی که هست این مرحله انجام نمی شه
یعنی بک آپ می گیره معلوم نیست کجا می ره توی ریستور هم بک آپی که گرفته رو میاره
سرچ هم می کنم نمیاره
با سپاس

imanmirzad
2014-07-12, 12:59 AM
موفق شدم ....موفق شدم.... موفق شدم
گوشی n97 mini،ویندوز 8.1 ،1752 عدد اس ام اس با موفقیت انتقال داه شده
چند تا نکته رو اشاره میکنم امیدوارم بدرد دوستان بخوره
اولا ovi 2.1 رو نصب کنین که دوستان لینکش رو تو همین تاپیک گذاشتن و برای اینکه روی ویندوز 7 و 8 و 8.1 نصب بشه فقط کافیه کلیک راست کنید رو آیکن برنامه و تب compatibility رو انتخاب کنید و بعدش در قسمت compatiblity mode گزینه windows xp service pack 2 رو انتخاب کنید وقتی هم برنامه نصب شد به همین شیوه فایل برنامه رو دوباره اجرا کنید

دوما فایل برنامه nokia2androidsms رو داخل ویندوز های 7 و 8 و 8.1 به همون شیوه بند اولا اجراش کنید

سوما اگه دیدین نرم افزاری که روی گوشیتون نصب کردین وسط کار ارور داد ورژن جدیدش رو دانلود کنید

از مدیران انجمن خواهشمندم نکات جدید رو به پست اول انتقال بدن تا فرآیند آموزش دوستان سریعتر انجام بشه

parvaz22
2017-06-02, 07:38 PM
aliye

delsanik91
2017-06-08, 09:37 AM
مرسی عالی بود