PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست Main و fs برای W660

MVP
2008-03-09, 10:05 PM
سلام دوستان خسته نباشید :papa:

من آخرین فریم ویر W660 که R8BE001 رو میخواستم البته حتما fs ،فارسی (EMEA6) رو ساپورت کنه

بدون فارسی ساپورت رو سراغ دارم اما حتما میخوام که فارسی باشه

راستی اگر ورژن بالا نباشه اینم باشه خوبه R8BB001 (البته این ورژن رو دارم اما متاسفانه فارسی رو ساپورت نمیکنه)

خیلی تشکر میکنم :flower:

™MOHAMMAD
2008-03-09, 11:10 PM
سلام دوستان خسته نباشید :papa:

من آخرین فریم ویر W660 که R8BE001 رو میخواستم البته حتما fs ،فارسی (EMEA6) رو ساپورت کنه

بدون فارسی ساپورت رو سراغ دارم اما حتما میخوام که فارسی باشه

راستی اگر ورژن بالا نباشه اینم باشه خوبه R8BB001 (البته این ورژن رو دارم اما متاسفانه فارسی رو ساپورت نمیکنه)

خیلی تشکر میکنم :flower:
با سلام من اين سوال رو از اعضاي topsony پرسيدم كه آيا ميشه فايل main و fs از يك ورژن نباشند كه چند نفري كه جواب دادن گفته بودند ميشه و مشكلي نيست حتي يه نفر تست هم كرده بود خودمم تست كردم مشكلي نيست امتحانش ضرري نداره من سوالم رو اينجا پرسيدم ببين:
http://www.topsony.com/forum/showthread.php?t=8498

MVP
2008-03-10, 08:52 PM
آیا میشه یک مین و fs ایکه فارسی ساپورت نیست رو تغییرش داد و فارسی کرد ؟ آیا امکانش هست یا برنامه خاصی داره ؟

دوستان کسی دیگه نمیتونه پست اول بنده رو راهنمایی کنه‌؟

:hamid:
2008-03-13, 06:49 PM
شما کافیه که این فایل رو تو misc file قرار بدید و فلش رو بزنید گوشی دارای منو و تایپ فارسی میشه.
به همین راحتی اصلا نیازی به فلشfsو main نیست.
این روش روی همه ی گوشیهای سونی اریکسون جواب میده.

موفق باشید. :flower:

™MOHAMMAD
2008-03-14, 02:04 AM
شما کافیه که این فایل رو تو misc file قرار بدید و فلش رو بزنید گوشی دارای منو و تایپ فارسی میشه.
به همین راحتی اصلا نیازی به فلشfsو main نیست.
این روش روی همه ی گوشیهای سونی اریکسون جواب میده.

موفق باشید. :flower:
ببخشید استاد گرامی این روشی که گفتید همون روش سبحان نیست که کار نکرد؟
فایلش که همونه انجمن هک>آموزش>...