PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب ريکاوري مد روي Desire Z

hajhemmat
2011-04-19, 11:45 AM
به نام خدا

سلام ...

براي شروع، گوشي شما بايد روت شده و s-off شده باشه(مي‌تونيد تو قسمت آموزش تاپيکي با اين عنوان پيدا کند)
در مورد ديزاير ز (اون طوري که من تجربه کردم) مهم‌ترين کار براي نصب ريکاوري مد نسخه، ورژن و نوع ريکاوري هست که انتخاب مي‌کنيد.
ريکاوري که در ضميمه آوردم رو روي گوشي خودم تست‌اش کردم و مشکلي نداره، تا جايي که من امتحان کردم ورژن‌هاي ديگه و ريکاوري‌هايي از نوع ديگه با اين‌که روي گوشي فلش مي‌شوند اما کار نمي کنند.

نکته قابل توجه در مورد اين ريکاوري هم اينه که شما بايد با استفاده از ترک بال به پيمايش و حرکت در منو بپردازيد و ولوم - و + و دکمه پاور کاري نداره ...

خب براي فلش ريکاوري مد شما چند راه داريد، ولي ساده‌ترين روش اين هست که شما گوشي خودتون رو به حالت fast boot ببريد(با نگه داشتن ولوم - و زدن دکمه پاور) و با استفاده از برنامه‌اي که در اين تاپيک معرفي کردم فلش بزنيد.
در مورد برنامه معرفي شده بايد کامپيوتر شما برنامه‌هاي جاوا رو بشناسه و اون‌ها رو اجرا کنه ...
تمام توضيحات در مورد فلش با برنامه در همين تاپيک اومده.

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=108840

S@MAN M5
2011-11-27, 04:02 AM
حاجي من ميخواهم با رام منينجر نصب كنم ولي s off نيست روت هم دايم نيست راه حلي هست بگيد ممنونم ميشم

omidros
2011-12-09, 05:28 AM
تشکر فراوان ..ساعتها درگیر cwm بودم و آخر سر دیدم که فقط 3.0.0.5 کار میکنه . واقعا دستت درد نکنه

masoudkhat
2012-03-29, 04:32 AM
سلام من گوشیمو با استفاده از آموزش سایت*************
ریکاوری نصب کردم clockworkmod recovery v2.5.1.3
یه فایل داد که اسمش ADBwithFarstboot بود و گفته بود ایمیج ریکاوری رو بریزم تو اون و run me رو اجرا کنم
اما وقتی به صفحه اون ریکاوری تو hboot می خوام از رام بک آپ بگیرم یا هر کاری که با این صفحه انجام میشه مثل وایپ و ... روی هر گزینه که میزنم یه صفحه سیاه میاد و هیچ اتفاقی نمی افته خواهش میکن کمکم کنید .نکنه بریک کردم؟!

Reza.L
2012-03-29, 04:44 AM
سلام من گوشیمو با استفاده از آموزش سایت*************
ریکاوری نصب کردم clockworkmod recovery v2.5.1.3
یه فایل داد که اسمش ADBwithFarstboot بود و گفته بود ایمیج ریکاوری رو بریزم تو اون و run me رو اجرا کنم
اما وقتی به صفحه اون ریکاوری تو hboot می خوام از رام بک آپ بگیرم یا هر کاری که با این صفحه انجام میشه مثل وایپ و ... روی هر گزینه که میزنم یه صفحه سیاه میاد و هیچ اتفاقی نمی افته خواهش میکن کمکم کنید .نکنه بریک کردم؟!

ریکاوری ورژن 3.0.2.6 یا بالاتر رو نصب کنید . فکر میکنم مشکلتون حل بشه .

moghgh
2013-01-02, 09:26 AM
سلام دوست عزيز
من desire z ورژن 2.3.3 اروپا رو دارم
گوشي الان unlocked شده در bootable
s-on هست وvision-cwm3src3.0.0.5-1-16-11 (http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=444185&d=1303198488) رو هم كه در همين تاپيك گذاشتين به خوبي نصب كردم.
ولي در recovery تو نصب su-2.3.6.1-ef-signed كه منجر به نصب ***** user ميشه ارور ميده و abroted ميشه
كلا الان قاطي كردم نميدونم چكارش كنم؛فكر ميكنين روت شده؟اگه نشده بايد چكارش كنم و راه حلش چيه؟
ممنون ميشم جوابي كامل ازتون بگيرم