PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Navitel Navigator - آخرین ورژن نرم افزار نویتل با قابلیت مسیریابی بهمراه نقشه کل ایران برای سیمبیان

Carbuncle
2011-04-13, 04:51 AM
Navitel Navigator 5.0.0.1069

آخرین ورژن یکی از بهترین و قدرتمندترین نرم افزارهای ناوبری و مسیریابی با GPS برای سیستم عامل سیمبیان به صورت کرک شده به همراه نقشه ایران ورژن 2.7.0 تبدیل شده از نقشه های گارمین رو براتون قرار میدم
از مزایای این برنامه میشه به مسیریابی ، راهنما و فرمان های صوتی فارسی ، نمایش اطلاعات ماهواره ای نظیر طول و عرض جغرافیایی - ارتفاع از سطح آبهای آزاد - سرعت حرکت - شتاب - مسافت پیموده شده ، محاسبه فاصله هوایی و جاده ای بین 2 نقطه ، پیدا کردن نزدیک ترین مکان ها و معابر مهم مثل نزدیکترین پمپ بنزین ، بیمارستان ، اداره پلیس ، بانک ، رستوران ، هتل ، تعمیرگاه خودرو ، پایانه مسافربری ، ایستگاه مترو و صدها آیتم دیگه ، اطلاع دادن مکان خود بر روی نقشه به کلیه دوستانی که از این برنامه استفاده میکنن تنها با 1 اس ام اس و بسیاری مزایای دیگه اشاره کرد که اون رو به یکی از قویترین برنامه ها با نقشه های Vector Base در ایران تبدیل میکنه.

http://******************/uploads/posts/2010-02/1266486704_1253365379_navitel_navigator.jpeg

http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=436307&stc=1&d=1302369534
(این عکس متعلق به نرم افزار نویتل مخصوص ویندوز موبایل هست و ممکنه تفاوت هایی با نرم افزار مخصوص سیمبیان داشته باشه)

http://s29.aks98.com/files/06061751390017614793.gif
(نقشه ورژن 2.7.0 نرم افزار نویتل)

دانلود نقشه برای نویتل :
پس از دانلود نرم افزار و نصب بر روی گوشی میتونید برای دانلود آخرین ورژن نقشه نویتل که تا زمان ایجاد این تاپیک منتشر شده و بدست آوردن اطلاعات تکمیلی درباره این نقشه به تاپیک زیر مراجعه بفرمایید.
Iran Routable Map 2.7.0 For Navitel - نقشه نویتل ورژن 2.7.0 با قابلیت مسیریابی (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=108074)

طریقه استفاده از نقشه :
برای استفاده از نقشه، بعد از اینکه نقشه رو دانلود کردین، اون رو از حالت فشرده خارج کنید.
حالا نقشه ها که تعدادی فایل با پسوند NM2 هست رو داخل یک فولدر بریزید و به مموری گوشیتون جایی که برنامه رو نصب کردین (Mass Storage یا Memoray Card) و در پوشه NavitelContent/Maps انتقال بدید

برنامه نویتل که قبلا نصب کرده بودید رو اجرا کنید
پس از وارد شدن به برنامه وارد مسیر "Menu/Settings/Map/Open Atlas" بشید و روی آیکونی که پایین صفحه در وسط قرار گرفته کلیک کنید و و از کشویی که در بالا وجود داره آدرس نقشه هایی که روی مموری گوشی کپی کردید رو پیدا کنید
روی پوشه ای که نقشه ها رو توی اون ریختید کلیک کنید و Create Atlas رو بزنید و Ok کنید تا برنامه پس از اتصال گوشی به GPS نقشه و محل استقرار شما روی نقشه رو نشون بده و بتونید از امکانات بیشمار برنامه از جمله مسیریابی استفاده کنید.

طریقه اضافه کردن صدای فارسی به برنامه :
برای اضافه کردن صدای فارسی برای شنیدن هشدارها و راهنمای صوتی برنامه به زبان فارسی در صورت تمایل ابتدا فایل Persian Sound.rar رو از انتهای همین پست دانلود کرده و محتویات اون رو ( پوشه 0429Persian ) در محلی که برنامه رو نصب کردین (Mass Storage یا Memoray Card) و در پوشه NavitelContent/Voices کپی کنید.

برای انتخاب صدای فارسی در صورت تمایل در برنامه به منوی Settings/Regional Seetings/Voice رفته و گزینه IR Persian رو انتخاب کنید.

تذکرات:
1. فرایند نصب برنامه بر روی گوشی و همچنین ساختن اطلس از نقشه بر روی گوشی های مختلف و با توجه به قدرت گوشی ممکنه کمی زمان بر باشه پس تحمل داشته باشید

2. برای اولین باری که برنامه اجرا میشه ممکنه برقراری ارتباط و متصل شدن به GPS کمی طول بکشه که البته این زمان نیز بر روی گوشی های مختلف و با توجه به قدرت GPS گوشی متفاوت هست و پس از اولین اتصال دفعه های بعد سریعتر به GPS متصل میشوید.

3. نرم افزار کرک شده و UnSigned هست و بر روی گوشی های هک نشده نیاز به ساین کردن داره

4. پس از اولین اجرا زمانی که از شما درباره زبان برنامه سوال شد اون رو از گزینه Russian به English تغییر بدید

5. دوستان دقت کنن که نقشه این نرم افزار برای کل ایران به صورت یکپارچه هست و نقشه کل شهر های ایران به همراه کلیه راه های بین شهری همه به صورت یکجا بوده و در اکثر شهرها مخصوصا شهر های مهم و مراکز استان ها جزئیات نقشه خوب و کامل بوده و به مرور و با ارائه نسخه های آتی نقشه ، شهرهای بیشتری به نقشه اضافه شده و نقشه شهرهای موجود نیز بهبود یافته و کامل تر می شود.

Navitel 5.0.0.1069 Cracked UnSigned - hamta Corp. Edition by Carbuncle.part1.rar (http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=438837&d=1302653378)
Navitel 5.0.0.1069 Cracked UnSigned - hamta Corp. Edition by Carbuncle.part2.rar (http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=438838&d=1302654004)
Navitel 5.0.0.1069 Cracked UnSigned - hamta Corp. Edition by Carbuncle.part3.rar (http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=438839&d=1302654491)
Navitel 5.0.0.1069 Cracked UnSigned - hamta Corp. Edition by Carbuncle.part4.rar (http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=438840&d=1302654491)
Persian Sound.rar (http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=298991&d=1289058477)

توجه!
هر گونه کپی برداری از این مطلب با ذکر سایت مرجع (www.ir-tci.org (http://www.ir-tci.org/forum/../)) و لینک این تاپیک (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=115036) و همچنین نام منتشر کننده (Carbuncle (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=52039)) مجاز است.

ali350
2011-04-19, 09:50 AM
با سلام.
من این نرم افزار را روی N97 mini نصب نمودم و اجرا شد نقشه را هم می آورد .چند سوال داشتم :
1 - در یکی از صفحات مربوط به نقشه یک کد فعال سازی میخواهد آیا باید کد را به نرم افزار بدهیم در این صورت از کجا بیاوریم . لازم به ذکر است نقشه نشان داده میشود و نرم افزار بدون کد مذکور نیز کار میکند.
2- آیا راهنمای استفاده از نرم افزار موجود میباشد . برای ذخیره محل فعلی چه باید کرد . در هر جای نقشه که کلیک نماییم مختصات آن نقطه را (بدون کد ارتفاعی ) ذخیره مینماید در صورتی که ما مختصات مکان فعلی را میخواهیم و یا به عبارت دیگر Waypoint میخواهیم .
3- آیا نرم افزار مختصات UTM را هم نشان میدهد.
با تشکر فراوان.

Carbuncle
2011-04-19, 04:20 PM
با سلام.
من این نرم افزار را روی N97 mini نصب نمودم و اجرا شد نقشه را هم می آورد .چند سوال داشتم :
1 - در یکی از صفحات مربوط به نقشه یک کد فعال سازی میخواهد آیا باید کد را به نرم افزار بدهیم در این صورت از کجا بیاوریم . لازم به ذکر است نقشه نشان داده میشود و نرم افزار بدون کد مذکور نیز کار میکند.
2- آیا راهنمای استفاده از نرم افزار موجود میباشد . برای ذخیره محل فعلی چه باید کرد . در هر جای نقشه که کلیک نماییم مختصات آن نقطه را (بدون کد ارتفاعی ) ذخیره مینماید در صورتی که ما مختصات مکان فعلی را میخواهیم و یا به عبارت دیگر Waypoint میخواهیم .
3- آیا نرم افزار مختصات UTM را هم نشان میدهد.
با تشکر فراوان.

1. خیر نیازی به کد فعال سازی نیست چون نقشه هارو بنده شخصا خودم از روی نقشه های نرم افزار گارمین تبدیل کردم و اون کد فعال سازی برای نقشه های لایسنس دار هست که باید خریداری بشن و فعلا توی ایران کاربردی نداره مگر اینگه برید نرم افزار و نقشه هاشو از نمایندگی بخرید.
2. روی مکانی که قصد ذخیره آن را دارید تب کردی و از منوی پایین گزینه Save WP که با علامت پرچم قرمز مشخص شده بزنید
یا به منوی Find/Waypint رفته و از اونجا Add Waypoint را بزنید
راهنمای استفاده از نویتل به زبان انگلیسی (http://download.navitel.su/Manuals/NavitelNavigator5_PDA_ENG.pdf)
3. خیر

kiasoheil
2011-04-19, 10:19 PM
اول از همه تشکر

اقا یه سوال : ابا امکان داره بتونیم نقشه ها رو ادیت کنیم ؟ اگه میشه لطفا نرمفزارش رو قرار بدید.

با تشکر

Carbuncle
2011-04-20, 04:55 AM
اول از همه تشکر

اقا یه سوال : ابا امکان داره بتونیم نقشه ها رو ادیت کنیم ؟ اگه میشه لطفا نرمفزارش رو قرار بدید.

با تشکر

خیر نقشه ها Protect شده هستن و نمیشه ادیت کرد فقط میشه با خود نرم افزار به نقشه WayPoint اضافه کرد

arsinnn
2011-04-21, 05:51 AM
قسمت جستجو تو این برنامه خوب کار نمیکنه یعنی که بعضی جاها رو نشون میده و بعضی رو نمیده.بعلاوه از وقتی اینو نصب کردم رو گوشیم نوکیا مپ هم قسمت سرچ مکانهای اطرافش ایراد پیدا کرده هم منوی سرچ دیر بالا میاد و هم جستجو که میکنی میزنه چیزی یافت نشد در حالی که قبل از نصب نویتل درست کار میکرد ایا این دو برنامه با هم تداخلی دارند؟یبار هم کامل برنامه و نقشه های نوکیا مپ رو دوباره نصب کردم اما بازهم درست نشد.

Carbuncle
2011-04-21, 06:01 AM
قسمت جستجو تو این برنامه خوب کار نمیکنه یعنی که بعضی جاها رو نشون میده و بعضی رو نمیده.بعلاوه از وقتی اینو نصب کردم رو گوشیم نوکیا مپ هم قسمت سرچ مکانهای اطرافش ایراد پیدا کرده هم منوی سرچ دیر بالا میاد و هم جستجو که میکنی میزنه چیزی یافت نشد در حالی که قبل از نصب نویتل درست کار میکرد ایا این دو برنامه با هم تداخلی دارند؟یبار هم کامل برنامه و نقشه های نوکیا مپ رو دوباره نصب کردم اما بازهم درست نشد.

کامل نبودن جستجو بخاطر نقشه ها هست و چون نقشه ها تبدیل شده از روی نقشه های یه نرم افزار دیگه هستن Address Data اونا از بین رفته برای همین جستجو یا Find By Address زیاد خوب کار نمیکنه اما Find Nearest Places هیچ مشکلی نداره و به راحتی تمام مکان های مهم مثل پمپ بنزین ، بانک ، تعمیرگاه ، ایستگاه های مترو و اتوبوس ، بیمارستان و ... رو میتونید به ترتیب فاصله پیدا کنید
نرم افزار هم هیچ تداخلی با نوکیا مپ نداره و اتفاقی که برای نوکیا مپ افتاده اصلا ربطی به نویتل نداره باید مشکل رو در جای دیگه جستجو کنید

Minka
2011-04-27, 04:46 AM
روی E72 هم کار میکنه ؟

Carbuncle
2011-04-27, 12:24 PM
روی E72 هم کار میکنه ؟

روی همه گوشی های با سیستم عامل سیمبیان 9.1 و 9.2 و 9.3 و 9.4 و 9.5 و Symbian^3 کار میکنه

arash51
2011-04-29, 12:45 AM
سلام دوست عزیز
باتشکر از زحمتی که کشیدی
برنامه خیلی عالیه
لطفآ واسه فارسی کردن منو ها واگه امکان داره نقشه یه کاری بکنید.
ممنون...

arash51
2011-04-29, 12:45 AM
سلام دوست عزیز
باتشکر از زحمتی که کشیدی
برنامه خیلی عالیه
ممنون...

Carbuncle
2011-05-13, 01:42 AM
سلام دوست عزیز
باتشکر از زحمتی که کشیدی
برنامه خیلی عالیه
ممنون...

نقشه های فارسی رو فقط نمایندگی میفروشه که با نرم افزار نویتل فارسی که همراه با نقشه ارائه میدن کار میکنه و نرم افزارش هم فعلا فقط برای سیستم عامل های ویندوز موبایل و اندروید میفروشن

dbf1290
2011-05-14, 08:57 AM
برنامه نویتل را بر روی گوشی n8نصب کردم .گوشی هنگ می کنه - چه باید بکنم

oliss
2011-05-14, 08:48 PM
از Ovi Maps بهتره؟ ... نقشه ی شهر های کوچیک هم داذه؟

Carbuncle
2011-05-14, 11:55 PM
از Ovi Maps بهتره؟ ... نقشه ی شهر های کوچیک هم داذه؟

نقشه بسیاری از شهر ها رو داره که جزئیاتش توی تاپیک نقشه گفته شده
البته ممکنه بعضی از شهر ها هم نباشه یا جزئیاتش کم باشه اما به مرور و روز به روز داره نقشه هاش کامل تر میشه و شهر ها و جزئیات بیشتری هم بهش اضافه میشه

nagi
2011-05-23, 03:54 PM
من فارسی را طبق گفته ریختم برنامه فارسی صحبت می کنه ولی منو برنامه فارسی نشد
و طریقه مسیریاب در برنامه به چه شکلی می باشد

Carbuncle
2011-06-01, 09:37 AM
من فارسی را طبق گفته ریختم برنامه فارسی صحبت می کنه ولی منو برنامه فارسی نشد
و طریقه مسیریاب در برنامه به چه شکلی می باشد

بله اون فایل هایی که گذاشتم فقط صدا رو فارسی میکنه منوی فارسی برای سیمبیان هنوز در دسترس نیست
برای مسیریابی هم پس از اینکه برنامه به جی پی اس متصل شد و موقعیتتون رو روی نقشه نشون داد ، مقصدتون رو روی نقشه پیدا میکنید و روی نقطه مقصد با انگشت تب کرده و از منویی که در بالای صفحه ظاهر میشه گزینه Go To رو بزنید.

vahid 71
2011-06-08, 11:48 AM
دوست عزیز من صداهارو تو فلدری که گفتید ریختم ولی هیچ گزینهای تو تنضیمات برنامه نیومده تا صدای راهنمارو تغییر بدم ! باید چکار کنم ....

Carbuncle
2011-06-10, 07:31 PM
دوست عزیز من صداهارو تو فلدری که گفتید ریختم ولی هیچ گزینهای تو تنضیمات برنامه نیومده تا صدای راهنمارو تغییر بدم ! باید چکار کنم ....
توی این پست (http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=1041040&postcount=28)جوابتون رو دادم

vahid 71
2011-06-15, 07:31 PM
دوست عزیز مگه این نقشه ها تبدیل شده نقشه های گارمین نیست ؟ تو نقشه های garmin قسمت غربی ایران کامله ولی تو navitel قسمت غربی ایران موجود نیست ! موضوع چیه؟

Carbuncle
2011-06-17, 12:25 AM
دوست عزیز مگه این نقشه ها تبدیل شده نقشه های گارمین نیست ؟ تو نقشه های garmin قسمت غربی ایران کامله ولی تو navitel قسمت غربی ایران موجود نیست ! موضوع چیه؟
کامله دوست عزیز ممکنه از فایل های نقشه یکی رو کپی نکرده باشید

Kaveh-HHH
2011-07-09, 07:28 PM
سلام همشهری عزیز!!

ممنون بابت این سافتور فوق العاده مخصوصا راهنمای صوتی فارسیش!!

واقعا ممنون،

میگم خبر نداری که نقشه هاش آپدیت میشه یا نه؟؟ممکنه یکی دو ماه دیگه ورژن خودش یا نقشه هاش آپدیت بشه؟

نرم افزارش عالی ست،امیدوارم عالی تر هم بشه...........

خدا رو شکر از OviMaps راحتمون کرد....

Carbuncle
2011-07-09, 08:02 PM
سلام همشهری عزیز!!

ممنون بابت این سافتور فوق العاده مخصوصا راهنمای صوتی فارسیش!!

واقعا ممنون،

میگم خبر نداری که نقشه هاش آپدیت میشه یا نه؟؟ممکنه یکی دو ماه دیگه ورژن خودش یا نقشه هاش آپدیت بشه؟

نرم افزارش عالی ست،امیدوارم عالی تر هم بشه...........

خدا رو شکر از OviMaps راحتمون کرد....

سلام
خواهش میکنم
نه متاسفانه از تاریخ ارائه نقشه های جدید خبر ندارم اما هر وقت ارائه شد قرار میدم

pm1
2011-07-16, 09:34 PM
بنظرم بعد از nokia map بهترین نرم افزار جی پی اس اینه !!!ممنون

Kaveh-HHH
2011-07-18, 12:56 AM
به نظرم مقایسه ی این دو درست نیست،این navigator هستش منتها نوکیا مپ نقشه و نقشه ی اینترنتی

Carbuncle
2011-09-28, 01:46 PM
دوستانی که بعد از نصب برنامه با مشکل رجیستر شدن و اکتیو شدن برنامه مواجه شدن به احتمال زیاد برنامه رو روی حافطه اصلی گوشی نصب کردن. برای حل مشکل رجیستر نشدن برنامه باید برنامه رو روی مموری کارت گوشی نصب کرد. دوستانی که روی حافظه خود گوشی نصب کردن باید برنامه رو Uninstall کرده و گوشی رو یک بار خاموش و روشن کنن و بعد برنامه رو مجددا روی مموری کارت نصب کنن.

fugudy
2011-10-01, 04:57 PM
آقا مال من چند روزی میشه تو نرم افزار نمیره همون اول انگار که هنگ کنه رم کم میاره
درست بودا چند روزه ایمجوری شده چه کنم؟؟؟
گوشیمم ویوازه

Carbuncle
2011-10-01, 09:00 PM
آقا مال من چند روزی میشه تو نرم افزار نمیره همون اول انگار که هنگ کنه رم کم میاره
درست بودا چند روزه ایمجوری شده چه کنم؟؟؟
گوشیمم ویوازه
یه بار برنامه رو پاک کنید و بعد دوباره نصب کنید اگه درست نشد گوشی رو یه بار به حالت کارخانه ای برگردونید (فرمت کنید).

druger
2012-10-12, 09:21 PM
خسته نباشید اقا وقتی میخام نصب کنم ارور میده منضور از ساین چیه ؟
در ضمن گوشیم 5800

hamburg
2013-06-05, 08:16 PM
من 5250 دارم اما کار نمیکنه . چیکار کنم ؟
برنامه رو نصب کردم . نقشه ها رو هم ریختم اما زمانی که میخوام نقشه ها رو بیارم بالا دیگه نشون نمیده و یه جا ثابت میمونه . قبلا روی c6 نصب کردم و مشکلی نداشت اما اان ...........................

aabc123
2013-08-10, 01:58 PM
با تشکر از شما منتظر آپدیت جدید نقشه ها هستیم

™ACME
2013-08-30, 12:26 PM
با سلام و تشکر از صاحب تاپیک
ببخشید من قبلا از ovi استفاده میکردم با نصب این نابور مشکل پیش نمیاد؟
ممنون:flower:

bromideh
2013-11-05, 04:23 PM
با سلام و تشکر از صاحب تاپیک
ببخشید من قبلا از ovi استفاده میکردم با نصب این نابور مشکل پیش نمیاد؟
ممنون:flower:

نه خير .. من هر دو را نصب شده دارم و تاحالا هم باهم تداخلي نداشته اند...