PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اگه می خواید ویو بگیرید ،حتما بخونید.

shayan.mr
2011-04-08, 12:01 PM
من یه ماه پیش یه گوشی wave 525 خریدم.لازم می دونم یه توضیحاتی در مورداین گوشی بدم.البته اگر قصد خرید ویو دارید بدونید که تمامی گوشی های این سری بجز wave 1 و wave 2 بقیه تمامی این مشکلات رو دارند.

برای این گوشی اصلا برنامه و بازی وجود نداره!!!باور کنید راست می گم.بهترین برنامه های که هست هم جاوا هستن و نه بادا.کلا سیاست سامسونگ فعلا این بوده که تمامی وقتش رو رو این دو گوشی بالا که گفتم بگذاره و هیچ کاری برای سایر گوشی های مجهز به بادا نکرده!

cpu این گوشی ضعیفه . !! نمیشه ازش چشم پوشی کرد.مثلا وقتی دارید اهنگ گوش می دید عملکرد کلی گوشی کند مییشه.

نمی دونم چرا به این گوشی می گن هوشمند !! تنها کاری که می تونی باهاش بکنی اهنگ گوش دادنه.

بعضی از دوستان می گن این گوشی برای کسانی که تازه می خوان تجربه داشتن یه اسمارت فون روداشته باشن خوبه .
به نظر من اشتباهه.چون باعث میشه ادم از هرچی اسمارت فون هست زده بشه.برای پیدا کردن یه برنامه برای gps گوشیتون باید یک ساعت توو اینترنت بگردین و اخر هم هیچی پیدا نکنید.

پس برنامه نداره!!
کیفیت صفحه نمایش و دوربین در حد مطلوبی نیست!
بادا فعلا کار داره!!و سامسونگ قصد نداره گوشی های ارزون بادا رو به bada 1.2 اپگرید کنه!!حداقل تا الان که اینجوری بوده!

خوب نتیجه گیری من بعد از یک ما کار با این نوع گوشی:
به نظر من ادم 60 تا 70 تومن بیشتر پول بده و بره یه گوشی با سیستم عامل دیگه ای(به نظر من بهترینشون اندرویده) بگیره
همون زمانی رو که صرفه جویی میکنید تا یه نرم افزار پیدا کنید ،واقعا ارزش داره.

mmzz637
2011-04-08, 02:00 PM
دوست عزیز بهتر نبود مدل گوشیتو تو اسم تایپیک اضافه میکردی؟

همچین گفتی ویو گفتم چی شده؟
با تشکر

milad1993i
2011-04-11, 10:35 PM
ممنون دوست عزیز
واقعا کمک کردی
منخواستم همین فردا این اشتباهو کنم و ویو بگیرم
ممنون که راهنمایی کردید...

juice
2011-04-11, 11:02 PM
بقیه دوستانی که این گوشیو دارن هم حرف این کاربرو تایید میکنن؟؟؟؟؟

shayan.mr
2011-04-12, 11:40 PM
امشب رفتم و یه wave 2 کرفتم خداییش عالیه .525 اصلا هرفی برای گفتن پیشش نداره!!

alimoh
2011-04-12, 11:59 PM

کاملا حرف ایشون تایید میشه بجز ویو1و2تمامی گوشیهایی که تا امروز سیستم عاملشون باداست مانندs7233و523و...بدرد هیچ کاری نمیخورن چون ویو محدوده وبرنامه های پولیش دردسترس نیستن یه مشت اتا اشغال گذاشته که سرکاربرا رو گرم کنه lcdگوشیهای ویو جز 1و2اصلا کیفیت ندارن ،مصرف باطری فوقالعاده بالاست وخیلی مشکلات دیگه وارزش واقعیشون خیلی کمترازقیمتشونه

shayan.mr
2011-04-16, 10:12 PM
ممنون دوست عزیز
واقعا کمک کردی

دوست عزیز شما که ایفون و دیزایر داری اگه این گوشی رو دستت بگیری .....
مثل اینه که یه ماشین حساب رو با یه کامپیوتر مقایسه کنی .
شما اگه می خوای بادا رو امتحان کنی بهتره بری سراغ ویو2.
واقعا عالیه
به اندازه کافی برنامه و بازی براش هست وبه زودی هم بیشتر میشه .

No\/\/@k
2011-04-16, 10:17 PM
کاملا حرف ایشون تایید میشه بجز ویو1و2تمامی گوشیهایی که تا امروز سیستم عاملشون باداست مانندs7233و523و...بدرد هیچ کاری نمیخورن چون ویو محدوده وبرنامه های پولیش دردسترس نیستن یه مشت اتا اشغال گذاشته که سرکاربرا رو گرم کنه lcdگوشیهای ویو جز 1و2اصلا کیفیت ندارن ،مصرف باطری فوقالعاده بالاست وخیلی مشکلات دیگه وارزش واقعیشون خیلی کمترازقیمتشونه

کاملا با حرفت موافقم
خودم توش موندم

No\/\/@k
2011-04-16, 10:30 PM
من یه ماه پیش یه گوشی wave 525 خریدم.لازم می دونم یه توضیحاتی در مورداین گوشی بدم.البته اگر قصد خرید ویو دارید بدونید که تمامی گوشی های این سری بجز wave 1 و wave 2 بقیه تمامی این مشکلات رو دارند.

برای این گوشی اصلا برنامه و بازی وجود نداره!!!باور کنید راست می گم.بهترین برنامه های که هست هم جاوا هستن و نه بادا.کلا سیاست سامسونگ فعلا این بوده که تمامی وقتش رو رو این دو گوشی بالا که گفتم بگذاره و هیچ کاری برای سایر گوشی های مجهز به بادا نکرده!

cpu این گوشی ضعیفه . !! نمیشه ازش چشم پوشی کرد.مثلا وقتی دارید اهنگ گوش می دید عملکرد کلی گوشی کند مییشه.

نمی دونم چرا به این گوشی می گن هوشمند !! تنها کاری که می تونی باهاش بکنی اهنگ گوش دادنه.

بعضی از دوستان می گن این گوشی برای کسانی که تازه می خوان تجربه داشتن یه اسمارت فون روداشته باشن خوبه .
به نظر من اشتباهه.چون باعث میشه ادم از هرچی اسمارت فون هست زده بشه.برای پیدا کردن یه برنامه برای gps گوشیتون باید یک ساعت توو اینترنت بگردین و اخر هم هیچی پیدا نکنید.

پس برنامه نداره!!
بادا فعلا کار داره!!و سامسونگ قصد نداره گوشی های ارزون بادا رو به bada 1.2 اپگرید کنه!!حداقل تا الان که اینجوری بوده!

به نظر من ادم 60 تا 70 تومن بیشتر پول بده و بره یه گوشی با سیستم عامل دیگه ای(به نظر من بهترینشون اندرویده) بگیره

موافقم موافقم موافقم موافقم موافقم موافقم موافقم موافقم

من الان سه ماهه دارمش هنوز برنامه بادا روش ننصبیدم
خدا هزار بار پدر همون سیمبین رو بیامرزه
بادا برای این سری افتضاحه

arzhiphont
2011-04-17, 05:02 PM

بله،حدود سه ماه پیش ویو533 گرفتم،الان پشیمونم،قصد فروش گوشیمو دارم،ان شا الله یکی پیدا بشه بخره.

mosi wave
2011-04-18, 08:17 AM
سلام بچه ها من wave 2 دارم واقعاگوشی جزابیه همتهانش ارزش داره wave 723 یا.... قدرت چندانی ندارن اونا رو با این دو گوشی 1 و2 اصلا مقایصه نکنید چون معنی ومفهوم بادا یعنی این دوگوشی متشکرم از دوستان یادتون نره که تو بعضی مقایصات امتیازwave1و2 از iphon هم بیشتره

miladica
2011-04-18, 09:32 AM

پس برنامه نداره!!

ممنون دوست عزیز
واقعا کمک کردی

امشب رفتم و یه wave 2 کرفتم خداییش عالیه .525 اصلا هرفی برای گفتن پیشش نداره!!

دوست عزیز شما که ایفون و دیزایر داری اگه این گوشی رو دستت بگیری .....
مثل اینه که یه ماشین حساب رو با یه کامپیوتر مقایسه کنی .
شما اگه می خوای بادا رو امتحان کنی بهتره بری سراغ ویو2.
واقعا عالیه
به اندازه کافی برنامه و بازی براش هست وبه زودی هم بیشتر میشه .

سلام بچه ها من wave 2 دارم واقعاگوشی جزابیه همتهانش ارزش داره wave 723 یا.... قدرت چندانی ندارن اونا رو با این دو گوشی 1 و2 اصلا مقایصه نکنید چون معنی ومفهوم بادا یعنی این دوگوشی متشکرم از دوستان یادتون نره که تو بعضی مقایصات امتیازwave1و2 از iphon هم بیشتره

دوستان من هم یه جورایی با حرف همه شما موافقم چون سامسونگ اصلا هیچ توجهی به گوشیهای low end بادا نشون نمیده و صرفا این گوشیها رو برای این ارائه کرده که این قسمت از بازار رو از دست نده .
اما بچه ها واقعا درست نیست که بخواین این سری گوشیهای low end بادا رو با گوشیهای wave و wave ll مقایسه کنید . من از همون اولی که wave در نمایندگی اومد خریدمش و الان هم 8 ماه هست که دارمش و واقعا راضیم . خدایی دارم می گم که من هیچ گوشی بیشتر از 5 ماه توی دستم نمونده بوده چون ازش خسته می شدم اما این گوشی (wave) واقعا عالیه و خدایی هر روز یه چیز جدید و یه آموزش جدید برای قابلیتهاش داره میاد و این باعث میشه که من از این گوشی نه تنها زده نشم بلکه بیشتر و بیشتر عاشقش بشم .
کیفیت تصویر هم واقعا عالیه و جز آیفون 4 و گالاکسی اس باقی گوشیها حرفی واسه گفتن در مقابل کیفیت تصویرش ندارن .
در ضمن در مورد برنامه بازی هم باید بگم که من همین الان آرشیو بازیهای هک شده و تم و ویجت دانلود شده توسط خودم به 19 گیگ رسیده که خیلی بیشتر از اون چیزی هست که بخام توی مموریم جاشون کنم .
در آخر هم بگم که من قبلش هم آیفون 3g داشتم و هم HTC hero و باید بگم که این سیستم عامل دردسرهای هیچکدوم رو نداره . شما نمی دونید jailbreak و unlock کردن آیفون و نصب برنامه و بازی روش چه بدبختی داره !! (به خدا قسم اصلی ترین دلیل اینکه آیفون رو فروختم همین بود چون قشنگ یه صبح تا عصر گیر این کار باید باشی) . آندروید هم که همیشه دردسر رم و روت رو داره و همیشه دنبال این بودم که یه رم خوب پیدا کنم که همه چیزش ok باشه که هیچوقت هم پیدا نکردم چون همیشه یه چیزش می لنگید . مثلا یا دوربین کار نمی کرد یا اینکه wifi نصب نبود یا اینکه مموری رو نمی شناخت و ... . تازه به فرض پیدا کردن رم دلخواه به محض روت گوشیتون از گارانتی خارج میشه که این هم یه دردسر دیگه اس در صورتی که با نصب بازیهای هک شده گارنتی گوشی Wave به هیچ وجه دست نمی خوره .
خلاصه اینکه شما کاملا حق دارید که از گوشیهای wave 525 یا wave 723 نالان باشید اما اینها رو جمع بندی نکنید چون گوشیهای wave و wave ll واقعا گوشیهای خوبی هستند و اگر این بود سایتی مثل g s m a r e n a این گوشی رو در ردیف ده گوشی پرطرفدار قرار نمی داد .

shayan.mr
2011-04-23, 10:21 AM

کاملا تایید میشه.

pezhman32
2011-04-27, 10:51 PM
با سلام خدمت همه دوستان !
باید اول بگم شرکت سامسونگ سیاستش این بوده که واسه همه قدرت خرید ها گوشی تولید کنه .
درسته که 533 و 525 و حتی 723 ضعیفن ولی یادتون باشه که تا چقد پول دادید . یه ضرب المثل قدیمی هست که می گه هرچی پول بدی همون قد آش می خوری . 533 و 525 و 723 با یه سیستم عامل جدید گوشی ارزان قیمتی هستند . بله شما جیبت رو آزاد و شل کن ویو 2 و ویو سهله بهتش هم گیرت میاد .
گوشی ارزون خریدین می خواین همه چی داشته باشه ؟
نکنه می خواین با دویست هزار تومان یه سکه طلا هم جایزه واستون بزاره ؟!
بهتره کمی آدم منطقی تر باشه . اگه شما تا 800 هزار تومان پول کنار بزارید مسلمه هیچ کدوم از از این گوشیهای ارزون راضیتون نمی کنه . با دویست هزار تومان بهتر از 525 و 533 گیرتون نمی یاد .

GRG
2011-04-28, 01:47 AM
ویو واقعاً عالیه برنامه هاش از طریق تعویض کشورها بیشتر میشه و قابل دریافت هستن با آپدیت ویو قابلیت پخش mkv رو پیدا میکنه به نظرم از آیفون 4 هم بهتره چون به صورت حافظه به کامپیوتر وصل میشه و با فرمت رم امکان ریکاوری و جاسوسی از بین میره کیفیت صفحه هم یه کم از عالی بالا تره و...

babak1000
2011-04-28, 07:42 AM
من هم 10 روزیه wave 2 گرفتم اصلا" فکر نمی کردم سامسونگ بتونه همچین شاهکاری رو درست کنه واقعا" تحسین برانگیزه من یه بازی هلی کوپتر از خود سایت samsung apps دانلود کردم که 3D هستش و با کیفیت فوق العاده بالا که تازه به صورت حرکتی هم هست یعنی گوشی رو به سمت راست مایل می کنی هلی کوپتر هم به سمت راست میره و همینطور بقیه جهات.واقعا" عالیه به نظر من اون قدری که پول براش میدی خیلی بیشتر آش می خوری.(هر چه قدر پول بدی همون قدر آش می خوری).

arsinnn
2011-04-28, 08:15 AM
امروزه گوشی که gpsنداشته باشه یه جورایی ناقص حساب میشه .متاسفانه مهمترین ایراد ویو نداشتن برنامه چی پی اس مجانی هست.برای سیستم عامل بادا.این چیزی بود که منو از خرید این گوشی منصرف کرد.:( ضمنا سامسونگ خیلی وقته که گوشی های معرکه تولید میکنه و تو بازارهای جهانی بقیه رو تو جیبش گذاشته وسال 2010 از10 گوشی پر فروش اروپا 5 تاش سامسونگ بود.یا امنیا اچ دی 2009 بهترین اسمارت فون دنیا لقب گرفت.اما تو ایران یه چیزی که تو زبونها افتاد مشکل بشه تغیرش داد اوایلی که موبیل اومده بود نوکیا پیشتاز بود 6600 و 6630 و... رد بی رقیب تولید میکرد.اون زمان سامسونگ بطور جدی تو کار تولید گوشی نبود و تعداد کمی گوشی های ارزون قیمت تولید میکرد که ظریف بودند .از همان زمان این تو ذهن مردم افتاد که سامسونگ گوشی هاش خوب نیست و نوکیا فلانه.منتها حداقل 4 ساله که ورق برگشته .خود من زمانی که امنیا اچ دی خریده بودم بعضی دوستام میگفتند 500 تومن دادی سامسونگ خریدی؟!در حالی که همین الانش هم با هیچ نوکیایی عوضش نمیکنم.بنظرم

babak1000
2011-04-30, 07:17 AM
امروزه گوشی که gpsنداشته باشه یه جورایی ناقص حساب میشه .متاسفانه مهمترین ایراد ویو نداشتن برنامه چی پی اس مجانی هست.برای سیستم عامل بادا.این چیزی بود که منو از خرید این گوشی منصرف کرد.:( ضمنا سامسونگ خیلی وقته که گوشی های معرکه تولید میکنه و تو بازارهای جهانی بقیه رو تو جیبش گذاشته وسال 2010 از10 گوشی پر فروش اروپا 5 تاش سامسونگ بود.یا امنیا اچ دی 2009 بهترین اسمارت فون دنیا لقب گرفت.اما تو ایران یه چیزی که تو زبونها افتاد مشکل بشه تغیرش داد اوایلی که موبیل اومده بود نوکیا پیشتاز بود 6600 و 6630 و... رد بی رقیب تولید میکرد.اون زمان سامسونگ بطور جدی تو کار تولید گوشی نبود و تعداد کمی گوشی های ارزون قیمت تولید میکرد که ظریف بودند .از همان زمان این تو ذهن مردم افتاد که سامسونگ گوشی هاش خوب نیست و نوکیا فلانه.منتها حداقل 4 ساله که ورق برگشته .خود من زمانی که امنیا اچ دی خریده بودم بعضی دوستام میگفتند 500 تومن دادی سامسونگ خریدی؟!در حالی که همین الانش هم با هیچ نوکیایی عوضش نمیکنم.بنظرم
نه دوست عزیز شما می تونی از نرم افزار TrekBuddy استفاده کنی خود من الان دارم استفاده می کنم بدون هیچ مشکلی. تازه شاید باور نکنید که از زیر سقف هم تونستم اتصال برقرار کنم.

bitamohsen
2011-05-08, 11:19 PM
اما من 723 دارم و ازش راضي هستم مشكلي نداشته تا حالا..........

133964
2011-05-13, 12:45 PM
بله،حدود سه ماه پیش ویو533 گرفتم،الان پشیمونم،قصد فروش گوشیمو دارم،ان شا الله یکی پیدا بشه بخره.

سلام دوستان من درست که زیاد توی این انجمن پستی نداشتم ولی توی انجمنای دیگه الان به عنوان
متخصص دارم کار میکنم

بگذریم

من کارم تعمیرات موبایل و هم فروش موبایل هستش

در مورد گوشی ها اگه دقت کرده باشین هر کدوم یه سری معایب و یه سری مزایا دارن
مثلا براتون میگم از همین شرکت سامسونگ
مثلا wave 525 این گوشی CPU ضعیفه برنامه زیادی نداره و سیستم عاملش بستس ولی به راحتی میتوی به فیس وصل بشی و توی این زمان وصل شدن یک هزارم گوشی های دیگه شارژ پولی خالی نمیکنه و از لحاظ نگداری شارژ برقی هم کارش عالیه
اما با همین قیمت یا 10 الی 30 تومن بالاتر گوشی galaxy 5 گوشی واقعا جالبی هست که داری سیستم عامل باز آندروید هستش که درسته دوربینش 2 هست ولی کار عکسش عالیه و سرعت خیلی عالی نسبت به WILDFIRE گوشی HTC داره و یه دنیا برنامه داره ولی برا کار با اینترنت واقعا کارشون افتضاحه و در مجموع به نظر من گوشی های سامسونگ آندرویدی بهتر بودن چون جندین مزایا برا ایرانیان داره اول زبان فارسی و دوم دوربینای واقعا عالی و سوم وقت زیاد بیکاری و ور رفتن با گوشی

در مورد سیستم باز و بسته هم این نظریه خود منه که همیشه به مشتریهام این مثلا رو میزنم که
گوشی های داری سیتم عامل آندرویدی و ویندوز موبایل و از این قبیل مثل اینترنت میمونه و گوشی های سیمبین دار و جاوا و بادا دقیقا شبیه سیتم های بانکی بوده که کارشون از طریق شبکه محلی هست

موفق باشید

doost4
2011-05-24, 03:30 PM
دوستان من هم یه جورایی با حرف همه شما موافقم چون سامسونگ اصلا هیچ توجهی به گوشیهای low end بادا نشون نمیده و صرفا این گوشیها رو برای این ارائه کرده که این قسمت از بازار رو از دست نده .
اما بچه ها واقعا درست نیست که بخواین این سری گوشیهای low end بادا رو با گوشیهای wave و wave ll مقایسه کنید . من از همون اولی که wave در نمایندگی اومد خریدمش و الان هم 8 ماه هست که دارمش و واقعا راضیم . خدایی دارم می گم که من هیچ گوشی بیشتر از 5 ماه توی دستم نمونده بوده چون ازش خسته می شدم اما این گوشی (wave) واقعا عالیه و خدایی هر روز یه چیز جدید و یه آموزش جدید برای قابلیتهاش داره میاد و این باعث میشه که من از این گوشی نه تنها زده نشم بلکه بیشتر و بیشتر عاشقش بشم .
کیفیت تصویر هم واقعا عالیه و جز آیفون 4 و گالاکسی اس باقی گوشیها حرفی واسه گفتن در مقابل کیفیت تصویرش ندارن .
در ضمن در مورد برنامه بازی هم باید بگم که من همین الان آرشیو بازیهای هک شده و تم و ویجت دانلود شده توسط خودم به 19 گیگ رسیده که خیلی بیشتر از اون چیزی هست که بخام توی مموریم جاشون کنم .
در آخر هم بگم که من قبلش هم آیفون 3g داشتم و هم HTC hero و باید بگم که این سیستم عامل دردسرهای هیچکدوم رو نداره . شما نمی دونید jailbreak و unlock کردن آیفون و نصب برنامه و بازی روش چه بدبختی داره !! (به خدا قسم اصلی ترین دلیل اینکه آیفون رو فروختم همین بود چون قشنگ یه صبح تا عصر گیر این کار باید باشی) . آندروید هم که همیشه دردسر رم و روت رو داره و همیشه دنبال این بودم که یه رم خوب پیدا کنم که همه چیزش ok باشه که هیچوقت هم پیدا نکردم چون همیشه یه چیزش می لنگید . مثلا یا دوربین کار نمی کرد یا اینکه wifi نصب نبود یا اینکه مموری رو نمی شناخت و ... . تازه به فرض پیدا کردن رم دلخواه به محض روت گوشیتون از گارانتی خارج میشه که این هم یه دردسر دیگه اس در صورتی که با نصب بازیهای هک شده گارنتی گوشی Wave به هیچ وجه دست نمی خوره .
خلاصه اینکه شما کاملا حق دارید که از گوشیهای wave 525 یا wave 723 نالان باشید اما اینها رو جمع بندی نکنید چون گوشیهای wave و wave ll واقعا گوشیهای خوبی هستند و اگر این بود سایتی مثل g s m a r e n a این گوشی رو در ردیف ده گوشی پرطرفدار قرار نمی داد .

کاملا موافقم ! متاسفم برای دوستانی که فقط الکی نظر میدن !!! در جواب دوستان باید بگم که من خودم Wave 533 دارم و از هر نظر که بگین کارش درسته ! دوستانی که میگن برنامه نیست آیا اصلا رو اینترنت دنبالش گشتن ؟ کافیه 5 دقیقه تو اینترنت بگردین تا با دریایی از نرم افزار و تم و بازی برای ویو مواجه بشین !! شخصا تمامی گوشی ها از برند های مختلف رو داشتم که هر کدوم یه دردسر خاص دارن !!! تنها گوشی که gps اون از قبل روش نصبه و نیاز به نصب هیچ گونه نقشه و نرم افزار و ... نداره همین سری ویو سامسونگه ! آیا گوشی رو می شناسید که کیفیت تاچ و ال سی دی اون به پای ویو برسه ؟ اونایی که میگن آندروید آیا تاحالا با دردسر روت کردن مواجه شدین ؟ یا بلوتوث بعضی گوشی های HTC ؟ کیفیت دوربین با این که 3.2 هست اما خارق العادس !! در نهایت این رو بگم که من کاملا راضیم و هیچ مشکلی از نظر نرم افزار و ... ندارم !! این گوشی رو هم حالا حالا ها عوض نمی کنم

doost4
2011-05-24, 03:32 PM
این رو هم اضافه کنم که به محض این که گوشی رو خریدم به صورت اتوماتیک سیستم عامل گوشی از طریق kies به بادا 1.2 ارتقا پیدا کرد !

matilda56
2011-05-29, 02:44 AM
دوستان منم چند روزی میشه که 8500 گرفتم . واقعا" گوشی بیست و تمیزیه.
هم کیفیت عکساش که لازم به یادآوری نیست که با کیفیت hd هستش و هم صداش که عالیه. مگه آدم از گوشی چی میخواد. تازه من اینترنتش هم رو تست کردم واقعا" عالیه.شاید یه خورده قیمتش بالا باشه اما واقعا" ارزش خریدن داره. در ضمن یکی از دوستان گفت که موقع پخش موسقی سرعت گوشی کم میشه که اصلا" درست نیست. گوشی مثل 8500که cpu1gig داره چرا باید سرعتش کم باشه . باور کنین من داشتم کلیپ نگاه میکردم و گوشیم زنگ خورد و هیچ مشکلی پیش نیومد. سرعتش هم که خوبه.

aria tel
2011-06-14, 11:09 AM
کاملا موافقم ! متاسفم برای دوستانی که فقط الکی نظر میدن !!! در جواب دوستان باید بگم که من خودم Wave 533 دارم و از هر نظر که بگین کارش درسته ! دوستانی که میگن برنامه نیست آیا اصلا رو اینترنت دنبالش گشتن ؟ کافیه 5 دقیقه تو اینترنت بگردین تا با دریایی از نرم افزار و تم و بازی برای ویو مواجه بشین !! شخصا تمامی گوشی ها از برند های مختلف رو داشتم که هر کدوم یه دردسر خاص دارن !!! تنها گوشی که gps اون از قبل روش نصبه و نیاز به نصب هیچ گونه نقشه و نرم افزار و ... نداره همین سری ویو سامسونگه ! آیا گوشی رو می شناسید که کیفیت تاچ و ال سی دی اون به پای ویو برسه ؟ اونایی که میگن آندروید آیا تاحالا با دردسر روت کردن مواجه شدین ؟ یا بلوتوث بعضی گوشی های HTC ؟ کیفیت دوربین با این که 3.2 هست اما خارق العادس !! در نهایت این رو بگم که من کاملا راضیم و هیچ مشکلی از نظر نرم افزار و ... ندارم !! این گوشی رو هم حالا حالا ها عوض نمی کنم

]سلام
واقعا اینطور که میگید نیست
خدایی بجز ویو 1 و2 فعلا بقیشون مشکل دارن من همه را تست کردم.اصلا قابل قیاس نیستن
صحفه نمایش پایین.دوربین ضعیف.تنها چیزی که شاید شاید جای امید واری باشه اینه که سامسونگ اعلام کرده بزودی این امکان برای بقیه ی مدل های ویو نیز فراهم میشه که به بادا 2 ارتقا پیداکنن
اگه اینکار رابکنن

aria tel
2011-06-14, 11:10 AM
دوستان منم چند روزی میشه که 8500 گرفتم . واقعا" گوشی بیست و تمیزیه.
هم کیفیت عکساش که لازم به یادآوری نیست که با کیفیت hd هستش و هم صداش که عالیه. مگه آدم از گوشی چی میخواد. تازه من اینترنتش هم رو تست کردم واقعا" عالیه.شاید یه خورده قیمتش بالا باشه اما واقعا" ارزش خریدن داره. در ضمن یکی از دوستان گفت که موقع پخش موسقی سرعت گوشی کم میشه که اصلا" درست نیست. گوشی مثل 8500که cpu1gig داره چرا باید سرعتش کم باشه . باور کنین من داشتم کلیپ نگاه میکردم و گوشیم زنگ خورد و هیچ مشکلی پیش نیومد. سرعتش هم که خوبه.

اشتباه نکن دوست من
اون رفیقمون که گفت سرعت گوشی افت میکنه منظورش ویو 525بود نه ویو 1 و2
خدایی ویو 1 و2 جای هیچ گله گذاری ندارن

rapid
2011-06-17, 04:24 PM
سلام دوستان
من مدتی میشه که در باره wave 1 & wave 2 تحیق میکنم این دو گوشی واقعا عالی هستند و از گوشیای هوشمند دیگر چیزی کم ندارند
گوشیهای دیگر سری wave هم خوب هستند
باید به دوستان بگم نباید گوشیهای سری wave با هم مقایسه کرد سیاست اصلی سامسنگ ساختن گوشیهای هوشمند ارزان قیمت برای همه است
من قصد خرید WAVE 2 را دارم
باید به بادا اجازه بدهیم سیر تکاملی خود را طی کند
باید منتظر بادای 2 باشیم
به نظر من اندرویید به زودی مثل سیمبیان کنار میرود چون اندرویید دارای رشد سریع و عمر کوتاهی خواهد بود ولی بادا دارای رشد متوسط و عمر طولانی خواهد بود
با ارزوی موفقیت برای بادا:snitch:

kaniyar
2011-06-22, 01:01 PM
ای کاش زودتر این مطالب رو راجع به 525 میخوندم که نرم بخرمش
ولی خداییش نصبت به قیمتش واقعا عالیه از حق نمیشه گذشت

kaniyar
2011-06-22, 01:04 PM

دوست عزیز میتونی منم راهنمایی کنی حالا که این گوشیو خریدم از کجا نرم افزاراشو باید بگیرم؟
راجع به keis هم یه توضیحی میدی؟

bbx
2011-07-04, 05:44 PM
ممنونم از راهنماییتون

saeid1371
2011-07-07, 12:00 PM
من از سیمبین سری 60 به بادا 1.2 اومدم با WaveII. تا زمانی که گوشی رو به کامپیوتر وصل نکرده بودم همه چیز عالی بود و امکانات والبته ظاهر گرافیکی زیبای بادا خیلی دلنشین بود اما از وقتی وصلش کردم به کامپیوتر مشکلات شروع شد. الان شاید ده بار بیشتر باشه که به روش های مختلف دیکشنری آریانپور رو با کایز دانلود کردم و هر دفعه سر نصبش رو گوشی یه ادایی در میاره. کایز هی پیغام میده برای گوشی آپدیت اومده وقتی میزنم که شروع کنه تا 13 درصد می ره و گیر میکنه. خود ویو2 مشکلی نداره به جیز چند تا باگ کوچیک که قطعا با آپدیت حل خواهد شد. اما Kies به معنای واقعی کلمه افتضاحه مال من با این که آخرین ورژنه اما هر 10 دقیقه یه ارور جدید میده. من تا الان فقط تونستم چند تا نرم افزار جاوا رو گوشی بریزم و چندتا تم و ویدجت ولی اصلا نتونستم یه نرم افزار بادا درست و درمون برزیم روی گوشی و اجراش کنم غیر از Navitel که از خود گوشی دانلودش کردم. تازه اونم که انگار دمو هست.

mahdidis
2011-07-23, 02:58 PM
با سلام به دوستان، من الان کاملا به این نتیجه رسیدم که ویو 2 را بگیرم اما یه چیزی که اذیتم میکنه تو سامسونگ اینه :
من قبلا یه 6 ماهی touch 3G داشتم و قبلترش k810 , الان یه یه سالی سامسونگ دستمه اما موضوع اینه که من با اینکه 1- دلیور sms به شکل یک پیام میاد . و 2- سیستم سنتی نوشتن پیام در حالت زبان فارسی که باید مثلا برای نوشتن حرف "گ" اول عدد 8 و بعد عدد 4 رو بزنی. مشکل دارم ایا این دو مشکل در ویو 2 هم هست.
سپاسگذارم .

reza_khof
2011-07-23, 05:03 PM
با سلام به دوستان، من الان کاملا به این نتیجه رسیدم که ویو 2 را بگیرم اما یه چیزی که اذیتم میکنه تو سامسونگ اینه :
من قبلا یه 6 ماهی touch 3G داشتم و قبلترش k810 , الان یه یه سالی سامسونگ دستمه اما موضوع اینه که من با اینکه 1- دلیور sms به شکل یک پیام میاد . و 2- سیستم سنتی نوشتن پیام در حالت زبان فارسی که باید مثلا برای نوشتن حرف "گ" اول عدد 8 و بعد عدد 4 رو بزنی. مشکل دارم ایا این دو مشکل در ویو 2 هم هست.
سپاسگذارم .
توی بادا 1.2 دلیور به صورت پیام میاد ولی بادا 2 که جدید اومده رو نمیدونم
نوشتن اسمس هم کیبورد مجازیش به چند صورت در میاد هم مثل کیبورد کامپیوتر میشه هم به صورت نوکیا البته قابلیت های فوق العاده ای هم داره مثلا حروف رو نقاشی میکنی خودش تشخیص میده!

shantia_73
2011-07-23, 06:54 PM
بادا 2 هم به همون صورت یعنی اس ام اس میاد

mahdidis
2011-07-28, 12:11 AM
سپاسگذارم .

دیروز wave II را گرفتم . واقعا خوشحالم که بعد این همه تحقیق یه گوشی گرفتم که دلم نخواد روش دفترچه تلفن یا تم جدید یا پلیر روش نصب کنم . و از لحاظ کیفیت نمایش بسیار عالی جوری که وقتی فروشنده N8 خودش و این گوشی رو در حالت دوربین کنار هم گذاشت تازه داستان دیو و دلبر به خوبی در ذهنم جا افتاد.:D
وخداییش به سامسونگ باید تبریک گفت بخاطر این گوشی و امیدوارم شرایطی رو فراهم کنه که از داخل ایران ما هم بتونیم نرم افزارهاش رو بخریم. و منهای دلیور پیام که به شکل یه پیام دیگه میاد اصلا باهاش مشکل ندارم. البته فعلا....

shayan.mr
2011-07-28, 09:58 AM
دیروز wave II را گرفتم . واقعا خوشحالم که بعد این همه تحقیق یه گوشی گرفتم که دلم نخواد روش دفترچه تلفن یا تم جدید یا پلیر روش نصب کنم . و از لحاظ کیفیت نمایش بسیار عالی جوری که وقتی فروشنده N8 خودش و این گوشی رو در حالت دوربین کنار هم گذاشت تازه داستان دیو و دلبر به خوبی در ذهنم جا افتاد.:D
وخداییش به سامسونگ باید تبریک گفت بخاطر این گوشی و امیدوارم شرایطی رو فراهم کنه که از داخل ایران ما هم بتونیم نرم افزارهاش رو بخریم. و منهای دلیور پیام که به شکل یه پیام دیگه میاد اصلا باهاش مشکل ندارم. البته فعلا....

مبارک باشه.چند خریدی؟

mahdidis
2011-07-28, 03:37 PM
مبارک باشه.چند خریدی؟
ممنون. 305 تومن. البته تو بازار 295 هم بود.

shayan.mr
2011-07-30, 01:37 PM
خوب امروز گوشی تاچش خراب شد نمیدونم چرا!! به هر حال فلش کردیم و درست نشد و بردم بازا واسه تعمیر
و بازار اهواز قطعه یدکیش نیست و می گن باید از تهران برات بیاریم!!!
کسی می دونه هزینه تعمیر تاچ اینن نوع گوشی ها چقدره؟؟؟ممنون می شم.

hesam_dj10
2011-08-03, 01:56 PM
منم موافقم

hesam_dj10
2011-08-03, 02:01 PM
سپاسگذارم .

دیگه دوره ی اونا گذشته!!

pinkfloyd2
2011-08-11, 06:40 PM
والا ما که ویو 2 s8530 داریم خیلی خوبه ولی کمی برنامه هاش نسبت به آندروی کمتره ولی خوب دیگه خوبه در کل

saeid1371
2011-08-21, 02:21 AM
بعد از تقريبا دو ماه تجربه کارکردن با ويو2 به اين نتايج رسيدم اميد که براي اونايي که مي خوان ويو2 بخرن مفيد باشه:

نکات مــــــنـــــــفـــــــي:

اول اين که سيستم عامل بادا هنوز خيلي سطحي هست و شايد فقط اون دوستاني رو راضي بکنه که از گوشي هاي فاقد سيستم عامل به اين سيستم عامل اومدن، چون کلا سيستم عامل حس پشتوانه داشتنو به آدم منتقل نميکنه يه تسک منيجر حرفه اي نداره که پروسس هاي پس زمينه رو نشون بده!
در برخورد با نرم افزار هايي که براي اين سيستم عامل نوشته شده قطعا احساس خواهيد کرد اين نرم افزار ها همگي از روي قالبي آماده وبدون کمترين زحمت نوشته شده اند همه يک شکل بدون نو آوري در رابط کاربري!! بسيار سطحي و فاقد کارايي مناسب
دوم اين که برخلاف ديگر سيستم عامل ها يا حتي واسط هاي کاربري اين سيستم عامل در آپديت هاي مينور هيچ تغييري رو به خودش نمي بينه مثلا من از JPKA1 به JKPE2 آپديت کردم محض دلخوشي کوچکترين تغييري ايجاد نشد اما وقتي نوکيا C3 رو از ورژن 7 به ورژن 8 آپديت کردم حداقل 10 موردو مي شد به چشم ديد که فرق کرده!!
ارور هاي وقت و بي وقت اين سيستم عامل که دليلي هم نداره مخصوصا در مورد اتصال اينترنت که تا چند ثانيه اگر اکسس پوين جواب نده کلا ارور مي ده.
در ويژگي هاي بادا 1.2 نوشته شده بود OTA که من هر کاري کردم همش ارور داد! کلا بي استفادس
محدوديت مسخره منو که بيش تر از 10 صفحه نميشه و نبود امکان فولدر بندي منو که باعث ميشه در تعداد نرم افزار هايي که مي تونيد نصب کنيد محدوديت ايجاد بشه
پيغام دليوري پيامک ها هم که به صورت مضحکي به صورت يک پيام جديدي در اينباکس مياد که براي اونايي که زياد پيامک ميدن قطعا رو اعصابه
کيبور مجازيش دکمه هاي جهت ياب نداره

نکات مثبت:

خب در کل سيستم عامل روونيه
بعضي جاها واقعا منطقي چيده شده مثل تنظيمات نور و رنگ جداگانه در ويدئو پلير
از نطر ظاهري مي تونه تا حدي گرافيک دوستان رو راضي نگه داره
مصرف باتري سيستم عامل مثل آندرويد بالا نيست
کاربري ساده تر براي تازه کار ها!

wave 8500
2011-08-21, 06:21 PM
من نمیدونم شما چی دیدی از این برنامه ها که میگی همه ی جور و سطحی هستن
اصلا این طور نیست
دوست عزیز شما که از JPKA1 به JKPE2 آپدیت کردی توجه کن که اینا هر دو bada 1.2 هستن پس نباید تغییر زیادی نسبت به هم داشته باشن شما ی بار bada 2 رو نگاه کن اون وقت تو همون شروع کار متوجه دگرگونی های بزرگ بادا میشی
بله محدودیت 10 صفحه ی مشکل بزرگ تو بادا 1 و 1.2 هست که دیگه چنین محدودیتی تو بادا 2 نیست

saeid1371
2011-08-21, 06:55 PM
من نمیدونم شما چی دیدی از این برنامه ها که میگی همه ی جور و سطحی هستن
اصلا این طور نیست
دوست عزیز شما که از JPKA1 به JKPE2 آپدیت کردی توجه کن که اینا هر دو bada 1.2 هستن پس نباید تغییر زیادی نسبت به هم داشته باشن شما ی بار bada 2 رو نگاه کن اون وقت تو همون شروع کار متوجه دگرگونی های بزرگ بادا میشی
بله محدودیت 10 صفحه ی مشکل بزرگ تو بادا 1 و 1.2 هست که دیگه چنین محدودیتی تو بادا 2 نیست
من که گفتم نرم افزاراش سطحی هستن دارم در مقایسه با نرم افزار های S60 Ver3.2 می گم چون وقتی شما نرم افزار های اون رو نگاه کنی با سیستم عامل عجین شدن از بیشتر امکانات سخت افزاری موبایل می تونن استفاده کنن خود نرم افزار ها برای خودشون رابط کاربری عمیق تری دارن حالا کاری ندارم که نرم افزار های آندروید و پاکت پی سی هم خیلی جالب تر طراحی شد.
نمی دونم شما با Multi Media Builder آشنایی داری یا نه؟ من وقتی با بادا کار می کنم احساس می کنم دم دست دولوپر هاش یه تمپلتی مثل قالب های MMB بوده و فقط اسم و رسم دکمه های و رنگشونو عوض کردن!!
در مورد آپدیت هم مثال زدم که حتی در مینور آپدیت های S40 که در واقع سیستم عامل هم نیست شما می تونید رد پای بهبود رو ببینید ولی در مینور آپدیت های بادا آدم فقط احساس می کنه 200 مگابایت بی خودی دانلود کرده!!

javaking
2011-09-04, 06:05 PM
سعید داری رای ما رو میزنی نسبت به این گوشی میخواستم فردا برم بخرمش با این اوصاف یخورده صبر میکنم
هرکه اطلاعاتی داره از ویو دو بیاد ازش حمایت کنه

saeid1371
2011-09-04, 07:21 PM
سعید داری رای ما رو میزنی نسبت به این گوشی میخواستم فردا برم بخرمش با این اوصاف یخورده صبر میکنم
هرکه اطلاعاتی داره از ویو دو بیاد ازش حمایت کنه

شاید سطح انتظارات من از این گوشی بالا بوده که این جوری نا امیدم کرده!!
چند تا چیز می گم که به نظرم در بادا واقعا مسخره تعریف شده:
WiFi گوشی به صورت دیفالت روی 11 مگابیت تنظیم شده که به شخصه با رفتن به منوی تنظیمات پیشرفته رادیوی بادا نتونستم عوضش کنم!!!
سیستم عاملی که برای رقابت با سیستم عامل های امروزی اومده یه محدودیت مسخره برای نصب نرم افزار اونم به عنوان محدودیت صفحات منو داره
یه ذره حفظ ظاهرم نکرده سامسونگ که وقتی با بادا کار می کنی احساس نکنی که فقط داری با یه CorbyII که صفحش بزرگترو بهتر شده داری کار می کنی!!
بازی 30 مگابایتی و نه چندان گرافیکی Death Land 3D رو نتونستم وقتی Mteor Clock باز بود رو اجرا کنم چون ارور رم میده فقط به خاطر این که فقط حدود 60~70 مگابایت از رم 256 مگابایتی WaveII در اختیار کاربره!!!

arash_M3x
2011-09-04, 07:38 PM
کیفیت صفحش واقعن گول زنندس.
این که هیچ ساپورت نرم افزاری واسش نیست اعصابه آدمو خورد میکنه.

errornima
2011-10-03, 10:08 PM
سلام به همه دوستان
من که از این 525 راضیم

یا بقول یکی از دوستان هر چقدر پول بدی اش میخوری ... 170 پول دادم اون چیزایی که میخواستم داشت . wifi - pdf - offiice-html-toch-
کیفیت صدا و تصویرش بد نیست
اصلا دوربینش واسم مهم نبود(با اینکه رزولیشن تصویرش بد نیست) حداقل تو روز خوبه(فوکوس و فلش نداره)
سرعتش هم بد نیست .. من کندی حس نکردم.... برنامه هایی که خواستم رو نصب کردم.

Davood_titan
2011-11-10, 02:58 AM
من ویو2 خریدم الان اینا رو خوندم پشیمون شدم از خریدم

saeid1371
2011-11-10, 01:12 PM
من ویو2 خریدم الان اینا رو خوندم پشیمون شدم از خریدم
اصلا نباید پشیمون بشی چون هر فردی با معیار خودش به گوشی نگاه می کنه
در ضمن می تونی منتظر بادا 2 باشی که اون خیلی از این عیب ها رو نداره
تازه بادا هرچی که نداشته باشه یه اپ استور داره که تو ایران بازه و حتی می تونی ازش نرم افزار بخری

Davood_titan
2011-11-10, 10:34 PM
اصلا نباید پشیمون بشی چون هر فردی با معیار خودش به گوشی نگاه می کنه
در ضمن می تونی منتظر بادا 2 باشی که اون خیلی از این عیب ها رو نداره
تازه بادا هرچی که نداشته باشه یه اپ استور داره که تو ایران بازه و حتی می تونی ازش نرم افزار بخری

خدا کنه بادا 2 بیاد

این طریقه نصب بازی های پولی که میشه دور زد رو بلدی
من که چیزی سر درنیاوردم

saeid1371
2011-11-11, 02:14 PM
خدا کنه بادا 2 بیاد

این طریقه نصب بازی های پولی که میشه دور زد رو بلدی
من که چیزی سر درنیاوردم

شما تو این روش به فایل اسپوف نشده بازی یا نرم افزار یه Kies و البته یه برنامه دلخواه رایگان به عنوان پایه نصب احتیاج داری که همه این ها به کمک برنامه AppList می تونن خرید رو دور بزنن. البته من جاهایی خوندم که این روش دیگه کار نمیده و راستش خودم تقریبا دو ماه هست که این راه رو امتحان نکردم!!
آقا اصلا چرا می خوای دور بزنی به نظر من الان با همون مجانیا بساز بعد که بادا 2.0 اومد به سلامتیو گوشیتو آپدیت کردی دیگه نرم افزار پولیا رو بخر که سامسونگ پشیمون نشه از این کاری که برای ایرانیا کرده!!!!!

ebadx1
2011-11-14, 02:51 PM
ویو2 دارم عالیه.دیشب با گالکسی اس مقایسه کردیم حداقل یه سروگردن بالاتر از اون بود

saeid1371
2011-11-14, 11:05 PM
ویو2 دارم عالیه.دیشب با گالکسی اس مقایسه کردیم حداقل یه سروگردن بالاتر از اون بود

از چه نظر یه سر و گردن بالاتر بود؟
نمی خوام تو سر ویو2 بزنما!!!

ebadx1
2011-11-15, 12:17 AM
البته خود شما استادی فقط چند تا نمونه مثال بزنیم:از لحاظ نرم افزار:گالکسی بر اساس آندروید برای مخفی کردن فایلها از نرم افزار اکسپلوره استفاده میکنه
که توی گوشی فایلها پنهان اما در کامپیوتر به راحتی قابل بازیابی است اما بادا با استفاده از نرم افزار اسمارت پروتکت+کلا فایل رو محو میکنه که فقط خودتون دسترسی بهش دارید(نمونه نرم افزاری)
اجرای راحت وبدون نیاز به نرم افزار اکثر فایلهای ویدیویی بخصوصavi_mkv (یک فیلم اچ دی در هر دو ریختم گالکسی حرفی برای گفتن نداشت البته شاید چون صفحه ویو کوچکتره).کیفیت صوتی بهتر از اسپیکر وهدفون-صفحه لمسی بسیار روانتر از گالکسی اس-دوربین هم از لحاظ عکاسی وهم فیلمبرداری-ظاهر بسیار جالبتر وسبکتر ویو.اجرای روان وبدون هنگ برنامه وبازی(آندروید بیشتر سراغ بازی رفته تا برنامه)و.......(منطور من گالکسی اسi9003بود) از همه مهمتر و ناجورتر اون برچسب made in china by samsungپشت گالکسی بود که .....کلا بخواهیم از لحاظ قیمت و کار راه انداختن نیاز کاربر و سخت افزار خوب بخواهیم رای بدیم خداییش ویو با 120 تا 100هزار تومن ارزونتر خیلی سرتره

saeid1371
2011-11-15, 04:21 PM
البته خود شما استادی فقط چند تا نمونه مثال بزنیم:از لحاظ نرم افزار:گالکسی بر اساس آندروید برای مخفی کردن فایلها از نرم افزار اکسپلوره استفاده میکنه
که توی گوشی فایلها پنهان اما در کامپیوتر به راحتی قابل بازیابی است اما بادا با استفاده از نرم افزار اسمارت پروتکت+کلا فایل رو محو میکنه که فقط خودتون دسترسی بهش دارید(نمونه نرم افزاری)
اجرای راحت وبدون نیاز به نرم افزار اکثر فایلهای ویدیویی بخصوصavi_mkv (یک فیلم اچ دی در هر دو ریختم گالکسی حرفی برای گفتن نداشت البته شاید چون صفحه ویو کوچکتره).کیفیت صوتی بهتر از اسپیکر وهدفون-صفحه لمسی بسیار روانتر از گالکسی اس-دوربین هم از لحاظ عکاسی وهم فیلمبرداری-ظاهر بسیار جالبتر وسبکتر ویو.اجرای روان وبدون هنگ برنامه وبازی(آندروید بیشتر سراغ بازی رفته تا برنامه)و.......(منطور من گالکسی اسi9003بود) از همه مهمتر و ناجورتر اون برچسب made in china by samsungپشت گالکسی بود که .....کلا بخواهیم از لحاظ قیمت و کار راه انداختن نیاز کاربر و سخت افزار خوب بخواهیم رای بدیم خداییش ویو با 120 تا 100هزار تومن ارزونتر خیلی سرتره
پس شما با i9003 مقایسه کردی! چون 9003 جی پی یو ضعیفتر از ویو و گالکسی داره برای همینم ممکنه تو بعضی بازیا کم بیاره البته در مقام مقایسه بین ویو و I9000 که از یک نوع SoC استفاده می کنن بازی ها مثلا آسفالت در I9000 روونتر و بدون لگ اجرا میشن.
در مورد ظاهر جدا حرفتو قبول دارم که خداییش سامسونگ برای Wave هم 1 و هم 2 سنگ تموم گذاشته با استفاده از فلز و شیشه.
در مورد ساخت چین بودنشم گوشی من که waveII هست ساخت چینه هیچ مشکلی هم نداره وقتی می نویسه Made by Samsung شما باید به همین اعتماد کنی مهم نیست کجا مونتاژ شده چون داره می گه کیفیت سامسونگ هست

ebadx1
2011-11-15, 06:53 PM
بالاخره (i9003)هم گالکسیه.در ضمن در رابطه با اینکه شما نتونستی با wifi کار کنی عجیبه و اینکه نتونستی وقتی یه ویجت ساده بازه یه بازی 30مگابایتی اجرا کنی از اون عجیبتر.چون بنده هم با wifiخیلی راحت سرعت میگیرم و هم جند برنامه رو همزمان باز میکنم وبعدش بازی هلیکوپتر سه بعدی رو اجرا میکنم که 53 مگابایته و کوچکترین مشکلی ندارم.احتمالا رم مناسب استفاده نکردید.ارورهایی هم که میفرمایید ما تا الان نداشتیم.مشکل تایید ارسال پیام هم حل شدنیه.شاید همون برچسب چین پشت گوشیتونه که ؟.؟؟؟؟خیلی از استادان بادا توی همین پست یه سری راهنمایی کردن که هرکس مشکلی داره یه سر به سایت فارسی زبان بادا بزنه بد نیست(عزیزانmilad&wave8500) در ضمن به نظر خود من ده صفحه کم نیست که اونم مختص باداست و برنامه جاوا جای دیگه قرار داره.مگه با گوشی قصد پرواز داریم؟.اگه یه کم تعصبی به قضیه نگاه نکنیم ویو 1و2 از خیلی از گوشیهای همرده سرتره.تا حالا 13تا گوشی عوض کردم و تو سیمبین و آندروید حرف زیادی برای گفتن دارم اما بازم میگم ویو 1و2 قدرتمندترن.s21)only wave)

mik158
2011-11-16, 02:15 PM
از تجربیات دوستان تو انتخاب سری ویو استفاده زیادی کردم.... حالا بین ویو 1 و یک گوشی از اریکسون که مدل هم اینه Live with Walkman موندم...این اریکسون نظرم رو روی اندرویدش جلب کرده...هرچند این تایپیک فقط مخصوص ویو ولی خب شاید کسی باشه که در مورد این اریکسون اطلاعاتی داشته باشه و به منم کمک کنه.
مرسی:)

saeid1371
2011-11-16, 11:15 PM
بالاخره (i9003)هم گالکسیه.در ضمن در رابطه با اینکه شما نتونستی با wifi کار کنی عجیبه و اینکه نتونستی وقتی یه ویجت ساده بازه یه بازی 30مگابایتی اجرا کنی از اون عجیبتر.چون بنده هم با wifiخیلی راحت سرعت میگیرم و هم جند برنامه رو همزمان باز میکنم وبعدش بازی هلیکوپتر سه بعدی رو اجرا میکنم که 53 مگابایته و کوچکترین مشکلی ندارم.احتمالا رم مناسب استفاده نکردید.ارورهایی هم که میفرمایید ما تا الان نداشتیم.مشکل تایید ارسال پیام هم حل شدنیه.شاید همون برچسب چین پشت گوشیتونه که ؟.؟؟؟؟خیلی از استادان بادا توی همین پست یه سری راهنمایی کردن که هرکس مشکلی داره یه سر به سایت فارسی زبان بادا بزنه بد نیست(عزیزانmilad&wave8500) در ضمن به نظر خود من ده صفحه کم نیست که اونم مختص باداست و برنامه جاوا جای دیگه قرار داره.مگه با گوشی قصد پرواز داریم؟.اگه یه کم تعصبی به قضیه نگاه نکنیم ویو 1و2 از خیلی از گوشیهای همرده سرتره.تا حالا 13تا گوشی عوض کردم و تو سیمبین و آندروید حرف زیادی برای گفتن دارم اما بازم میگم ویو 1و2 قدرتمندترن.s21)only wave)

جدا زشته تو این انجمن که عنوان انجمن تخصصی تلفن همراه رو یدک میکشه شما بیای و بگی عیب هایی که نرم افزاری هستن مال اینه که گوشی مونتاژ چین هست. این مشکلاتو من ندارم جایی هست اگر شما یه سر بزنی می بینی مشکلات خیلی بدتر از این با بادا هست و من تازه چندتاشو گفتم که خودم بیشتر باهاش دست به گریبان هستم
مموری کارت که در گوشیم ازش استفاده می کنم هیچ مشکلی نداره چون با توجه به این که 13 گیگابایتش پره اما اصلا گوشی کند نشده و برنامه ها رو در طرفه العینی باز میکنه و مثل خیلی از دوستان با فیلم برداری طولانی هم مشکلی نداره.
برای امتحان ویدجت هم شما Mteor Clock رو باز کن و بعدش مثلا بازی Deathland 3D رو اجرا کن اگر ارور نداد!!؟؟
در مورد WiFi خودم قبول دارم عیب کوچیکیه چون در اینترنت های خانگی ما سرعت بالای 5 مگابیت نداریم که خوشبختانه WiFi این گوشی رو 11 مگابیت قفل شده پس مشکلی رو تو استفاده عادی پیش نمیاره.

ebadx1
2011-11-17, 08:24 AM
دوست عزیز اول این که این ایرادا توی همه سیستم عاملها و گوشیها هست حتی خیلی هم بدترش(مگه شما از ادا و اصولهای آندروید و سیمبین واز همه بدتر ios بی خبری؟؟؟؟؟؟ ) فقط توی بادا مشکلات وجود نداره که هی چکش کنیم بزنیم توی سرش.در ضمن این ویجت که شما گفتی همیشه روی صفحه من بازه و همزمان بازی 50مگابایتی اجرا میکنم و کوچکترین مشکلی ندارم.شاید اون بازی که شما میگی ایراد داره.بیخیالش شو وپاکش کن.شاید بقیه باگها برطرف شد.ما که گفتیم شما استادی .راستی اگه اون برچسب پشت گوشی رو هم تاکید میکنم خودم حد اقل چندتا تفاوت و ایرادش رو دیدم که داغ رو دل بچه ها گذاشته و اصلا ربطی به نرم افزار و سخت افزارنداره.(برای مثال شما میتونی یه محصول اصل کره یا ...رو با همون اسم اما مونتاژ داخل یا چین رو مقایسه کنی؟؟ خیلی تفاوتهاشون رو دیدم برای همین گفتم).
موفق باشید

saeid1371
2011-11-17, 10:13 AM
دوست عزیز اول این که این ایرادا توی همه سیستم عاملها و گوشیها هست حتی خیلی هم بدترش(مگه شما از ادا و اصولهای آندروید و سیمبین واز همه بدتر ios بی خبری؟؟؟؟؟؟ ) فقط توی بادا مشکلات وجود نداره که هی چکش کنیم بزنیم توی سرش.در ضمن این ویجت که شما گفتی همیشه روی صفحه من بازه و همزمان بازی 50مگابایتی اجرا میکنم و کوچکترین مشکلی ندارم.شاید اون بازی که شما میگی ایراد داره.بیخیالش شو وپاکش کن.شاید بقیه باگها برطرف شد.ما که گفتیم شما استادی .راستی اگه اون برچسب پشت گوشی رو هم تاکید میکنم خودم حد اقل چندتا تفاوت و ایرادش رو دیدم که داغ رو دل بچه ها گذاشته و اصلا ربطی به نرم افزار و سخت افزارنداره.(برای مثال شما میتونی یه محصول اصل کره یا ...رو با همون اسم اما مونتاژ داخل یا چین رو مقایسه کنی؟؟ خیلی تفاوتهاشون رو دیدم برای همین گفتم).
موفق باشید
خیلی از عیب ها به خاطر نو پا بودن بادا هست که در بادا 2.0.1 حل شده امیدوارم فقط زودتر ورژن رسمی بادا 2.0.1 برای Wave و Wave II ارائه بشه. اگر ظاهر بادا 2.0.1 رو دیده باشید خیلی پیشرفت کرده و خیلی از ایرادات اون هم برطرف شده

ebadx1
2011-11-17, 10:48 AM
خیلی از عیب ها به خاطر نو پا بودن بادا هست که در بادا 2.0.1 حل شده امیدوارم فقط زودتر ورژن رسمی بادا 2.0.1 برای Wave و Wave II ارائه بشه. اگر ظاهر بادا 2.0.1 رو دیده باشید خیلی پیشرفت کرده و خیلی از ایرادات اون هم برطرف شده
بله پیشرفتش چشمگیره.ما هم منتظریم و امیدوار

afshin110
2011-11-17, 01:28 PM
سلام دوستان
من موندم كه Android بگيريم يا گوشي WaveII آْيا WaveII برنامه درست و حسابي داره مخصوصا برنامه هاي فارسي؟
آيا خود گوشي فارسي هست؟
آيا از Samsung App ميشه برنامه و بازي دانلود كرد ؟

saeid1371
2011-11-17, 01:38 PM
سلام دوستان
من موندم كه Android بگيريم يا گوشي WaveII آْيا WaveII برنامه درست و حسابي داره مخصوصا برنامه هاي فارسي؟
آيا خود گوشي فارسي هست؟
آيا از Samsung App ميشه برنامه و بازي دانلود كرد ؟

برنامه که داره ولی فارسی نیستن (البته برنامه فارسی هم داره مثل فال حافظ)
خود گوشی کاملا از فارسی (حداقل در بادا 1.2 ) پشتیبانی می کنه و مشکلی تو این زمینه نداره
نه تنها می شه از سامسونگ نرم افزار دریافت کرد (دقت کنید نگفتم دانلود چون در واقع فایل به شما نمی ده) بلکه می شه نرم افزار های پولیشو هم با کارت عضو شتاب خرید
به دوستان دیگه هم گفتم اگر که نمی خواین سر تعداد نرم افزار با کسی کل بندازین بادا گزینه خوبیه چون روونه و در حد کاربرد روزانه جوابگوی همه نیاز ها هست به شرط این که وارد جزییات نشید!!! چون به عنوان مثال یک تسک منجر حرفه ای که میزان استفاده هر برنامه از RAM و CPU رو نشون بده نداره که خب برای بادا لازم هم نیست.
در ضمن به نظر من به عنوان یک Mullti Media Power House یک گزینه عالی محسوب می شه.
هم از خیلی از فرمت ها پشنیبانی می کنه هم که تو پخششون ضعف نداره. کیفیت صفحه ویو 1 و 2 هردو عالیه فقط کنتراست و زاویه دید در ویو 1 کمی بهتره.

wavea
2011-11-20, 07:47 PM
دوستان برای تمامی ویو ها تمامی برنامه و بازی ها وجود دارد و مخصوصا در بادای 2 که واقها به آندروید رسیده وشما می توانید در *********** اطلاعات بیشتری کسب کنید.

hi_semej
2011-11-23, 03:36 PM
سلام
منم مثل شما گول خوردم، گول ارزونی شو، گفتم چه خوب سامسونگwave 525 باسیستم عامل بادا؟(عالیه)
ولی حالا بعد از گذشت 6ماه تونستم gps نصب کنم اونم باحجم حدود 100 mb اونم با وایرلس.
توی samsung apps هم چندتا بازی و برنامه بی خود دانلود کردم که تاحالا به دردم نخورده.
باتشکر.

saeid1371
2011-11-23, 11:07 PM
سلام
منم مثل شما گول خوردم، گول ارزونی شو، گفتم چه خوب سامسونگwave 525 باسیستم عامل بادا؟(عالیه)
ولی حالا بعد از گذشت 6ماه تونستم gps نصب کنم اونم باحجم حدود 100 mb اونم با وایرلس.
توی samsung apps هم چندتا بازی و برنامه بی خود دانلود کردم که تاحالا به دردم نخورده.
باتشکر.
کاملا حق باشماست از نظر نرم افزاری بادا در گوشی هایی مثل 525 ضعیف تر از ضعیف عمل کرده چون عملا با نبودش فرقی نداره. متاسفانه بیشتر تمرکز سامسونگ بر روی اندروید بوده برای همین نتونسته بادا رو برای سخت افزار ضعیفتر به خوبی سازگار کنه

hjj_kh
2011-11-25, 01:01 PM
با سلام
هر کسی که زیاد از گوشی کار میکشه، اینترنت میره، برنامه نصب میکنه، قابلیت مالتی تسکینگ میخواد، نره سراغ این گوشی!! پشیمون میشه! ولی کسی که زیاد برنامه نصب نمیکنه زیاد با گوشی ورنمیره بره بخره
حرفم کاملا منطقی بود دوستان!! واقعیت اینه که نرم افزار واسه این گوشی خیلی خیلی کم اونم نرم افزارای آبکیو الکین.
من خیلی تحقیق کردم حتی باهاش چن روزی کار کردم.گالاکسی اس(i9000) خریدم.

behzad_emp
2011-12-02, 12:50 AM
سلام به دوستنی که میخوان ویو 2 بخرن
دوست من توکه میخوای گوشی ویو 2 بخری یه نگاهی به برنامه هاش بازیاش بنداز ببین چیز درستو حسابی پیدا میکنی گوشی ویو 2 گوشیه همه چی تمامی هست ولی از برنامه و بازی از بقیه گوشیا خیلی عقبه این مشکل هم بر میگرده به بادا که فعلا ضعیفه wave3 هم بیاد بازم مشکل همینه بادا تو برنامه و بازی خیلی ضعیفه گوشیه خودم wave 2 هست

m.samet71
2011-12-02, 01:23 AM
منم چند ماهه از ویو 525 استفاده مبکنم.. گوشی از لحاظ منو بندی و امکانات معمولی که از یه گوشی خوب انتظار میره عالیه مثل تاچ خانی که اینقدر حساسه که وقتی مدیا پلیر رو باز میکنی و بعدش گوشی رو بلعکس روی زمین میزاری پاوس میشه.. حساسیت در این سطح دیوانه واره..
ولی معایبش سی پی یو ضعیف که وقتی داری موزیک گوش میدی گوشی لش میشه.. و بدیه بادا اینه که نرم افزار رو باید حتما آنلاین نصب کنی که منو خیلی اذیت میکنه..
اگه 525 رو سی پی یو قویتری توش استفاده میکردن واسه ی آپدیت های آینده بهتر کار میکرد..فعلا 525 برای الان خوبه و نمیتونه خودشو جلو بکشه..
منم در صدد هستم که این گوشی رو بفروشم و برگردم به یار قدیمی و دوس داشتنی خودم ... سیمبین. .
فعلا ...

s51
2012-02-11, 09:35 PM
به قیمتشم نیگاه کن بعدش یه چیزی بگو

s51
2012-02-11, 09:37 PM
حتما آندروید - تو آندروید هم htc wildfire s بگیر عالیه

jamalmfm01
2012-02-14, 08:49 AM
من ميكم حرفتو بس بكير بهتره جون سامسونك از نظر همه جي عاليه بجه نيستيم كه دنبال برنامه بازيش بكرديم ما تو سال 2012 هستيم فكر كن من samsung s8530 wave2 خريدم عاليه ازشم راضيم بهتر از نوكيا c6-00 قراضمه