PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هنگ کردن گوشی های N8 و c7

itmag
2011-04-04, 02:26 AM
سلام دوستان عزیز یک سوال داشتم
من چند وقت پیش میخواستم یک گوشیه c7 و یا N8 خریداری کنم ، ولی نصفی از فروشنده ها و چند تا از تعمیراتی های موبایل بهم گفتند که این دو تا گوشی مشکل هنگ کردن دارند !
س : این مشکل نرم افزاری هست ؟ اگر نرم افزاری هست آیا فریمور جدید که این مشکل درش حل شده باشه اومده ؟
کلا نظرتون در مورد این دو تا گوشی چی هست ؟ مخصوصا c7
تشکر !:flower:

محمد1389
2011-04-04, 04:35 AM
سلام دوستان عزیز یک سوال داشتم
من چند وقت پیش میخواستم یک گوشیه c7 و یا N8 خریداری کنم ، ولی نصفی از فروشنده ها و چند تا از تعمیراتی های موبایل بهم گفتند که این دو تا گوشی مشکل هنگ کردن دارند !
س : این مشکل نرم افزاری هست ؟ اگر نرم افزاری هست آیا فریمور جدید که این مشکل درش حل شده باشه اومده ؟
کلا نظرتون در مورد این دو تا گوشی چی هست ؟ مخصوصا c7
تشکر !:flower:

خير دوست عزيز بدون هيچ تعصبي اصلا همچين چيزي رو تاييد نميكنم.
من c7 دارم تا الان يك مورد هم هنگ نداشته كلي برنامه و ... هم دارم.
وقتي توي دستم ميگيرم و باهاش كار ميكنم مي بينم كه در حد 1 درصد هم قابل مقايسه با گوشي هاي ديگه مثل نوكيا هاي سيمبيان v5 , v3 نيست از نظر سرعت و ...
ممكن هم هست توي سري هاي اول ورژن نرم افزار پايين باشه ولي الان اكثرا توي بازار آپديت شده هستند و مشكل خاصي ندارند.
من از همه چيز به خصوص تاچ و سرعتش و پخش فيلمش و... خوشم مياد.
اما از باتريش راضي نيستم.
اگه بازم بخوام انتخاب كنم c7 رو انتخاب ميكنم.
c7 , n8 رو نميشه با هم مقايسه كرد! چرا؟ مسلم اينه كه n8 امكانات بيشتري داره و قيمت بالاتري هم داره.
عكس هاي c7 به دليل نداشتن فوكوس زياد جالب نيستند و اصلا در حد يه دوربين 8 مگاپيكسلي نيست ولي فيلمش خوبه.
مهم اينه كه براي شما چي مهمه اگه نرم افزار مهم باشه به نظرم هر دو تا عالي هستند.

reeeezaa
2011-04-04, 06:25 AM
سلام،

من N8 دارم یه چند تا برنامه روش نسب میکنی هنگ میکنه و خود به خود رستارت میشه !
باتریشم که افتضاحه !

o52
2011-04-04, 08:33 AM
من c7 دارم توپ توپه:santa: انقدر برنامه بهش دادم که خودم هنگ کردم ولی گوشی نازنینم البته بزنم به تخته اخ هم نگفته بگو ماشالله:)

alihidaji
2011-04-04, 09:11 AM
سلام دوست عزیز گوشی n8 مشکل اساسی دارد و بیش از اندازه هنگ می کند و متاسفانه پس از هر بار هنگ کردن خاموش می شود و نکته مهم اینکه با آپدیت کردن هم همچنان مشکل پابرجاست ولی اگر باز خرید این گوشی برای شما مهم هست حتما با ضمانت نامه نوکیا خریداری کنید ولی به نظر من خرید این گوشی اشتباه است چون خودم این گوشی را داشتم و با هزار بدبختی گوشی را پس دادم.

itmag
2011-04-04, 12:58 PM
دوستانی که جواب میدید لطفا ورژن فریمورتون رو هم اینجاها بگید که مشخص بشه در کدوم ورژن ها مشکل هنگ وجود داره یا خیر!
در ورژن های جدید فریمور این گوشی مشکل هنگ حل شده یا خیر ؟

wwwq
2011-04-04, 03:46 PM
من هیچ اثری از هنگ ندیدم
در تمامی ورژن ها
تا اونجایی که من میدونم ان ۸ سه دسته بود
فنلاند بازار مشترک و چین
فروشنده که اینطوری گف با سه فیمت مختلف
مال من فنلاند
و به ندرت هنگ کرده
برنامه هم زیاد دارم
من واقعا اولین گوشی هس که راضیم

mahdia1373
2011-04-04, 03:57 PM
ان8 با سرعت بالایی که داره درصد هنگش پایینه ولی یه مدت بود که گوشی های ان8 هنگ می کرد و خاموش می شد و حتی روشن هم نمیشد این به دلیل این بود که گوشی ها فنلاندی نبودند ومونتاژ چین بودند ویک ایراد سخت افزاری داشتند که الان چین گفته اونم حل شده ولی اگر c7,n8 اصل باشه هیچ وقت هنگ نمی کنه و ان 8 یکی از گوشی های بینقص و مشهور دنیاست

javadmahda
2011-04-05, 02:16 PM
سلام من ان 8 دارم مثل ساعت هم داره كار ميكنه من كه راضي هستم دست نوكيا درد نكنه:flower:

+Amin
2011-04-05, 02:19 PM
من هیچ اثری از هنگ ندیدم
در تمامی ورژن ها
تا اونجایی که من میدونم ان ۸ سه دسته بود
فنلاند بازار مشترک و چین
فروشنده که اینطوری گف با سه فیمت مختلف
مال من فنلاند
و به ندرت هنگ کرده
برنامه هم زیاد دارم
من واقعا اولین گوشی هس که راضیم

زبون ام مو در آورد از بس که توی این انجمن گفتم تمام N8 ها چینی هستند و همه هم مثل هم هستند

wwwq
2011-07-17, 12:38 PM
قربون اون زبونت برن
از کدوم منبع داری میگی که زبونتم مو در اورده
made in china و made in finaland از کی برابر شدن؟
به جای اینکه زبونت مو دراره این دو تا جمله ی بالایی رو مقایسه کن چین با فنلاند فرق داره

mahdia1373
2011-07-18, 08:43 PM
n8 ها مثل هم نیستند و فنلاند مقدار هنگش از همه کمتره

" Mahdi "
2011-07-18, 08:52 PM
غیر ممکنه هنگ کنه من که ندیدم

bigpain
2011-07-19, 10:56 AM
زبون ام مو در آورد از بس که توی این انجمن گفتم تمام N8 ها چینی هستند و همه هم مثل هم هستند

منم مردم انقدر گفتم بابا فنلاند چين نداره از يك كارخانه قطعات خريداري ميشه -ميخوام سرمو از دست افراد نادان بزنم به ديوار--------------------:grrr:

به هر حال همه ي گوشي هاي نوكيا هر از چند گاهي يه ريستي ميشن---البته من از وقتي N8 l, به سيمبين آنا فلش زدم تقريبا صفر شده-----C7 هم كه اصلا ريست نداره

behzadarja
2011-07-19, 03:10 PM
دوستان اولا كه همه گوشيها مونتاژ چين هستند
بعدشم اونايي كه فنلاندي هستند بعضي هاشون مشكل ريست شدن دارن تو چيني هاي اصلش خيلي كمه

shah-e-del
2011-07-20, 12:47 PM
یه گوشی n8 داریم که فقط موقع شارژ کردن هنگ می کنه. فلش کردیم و ورژنش آپدیت شد. شارژر رو عوض کردیم. بازم هنگ می کنه. اصل فنلاند هم هست. خودم فروشنده موبایلم. اشکالش از کجاست؟

hamed7068
2011-07-21, 02:12 PM
سلام
گوشی من هم ان 8 هست
تا به حال یه بارم هنگ نکرده
من خیلی از گوشیم راضی هستم فنلاند هست
یکی از اقوام ممونم ان 8 داره تا حالا هم ندیدم که هنگ کنه

tatalo_ft
2011-10-03, 06:01 PM
دوستان لطفا به C7 بی احترامی نکنین. تو این 5/6 ماهی که استفاده کردم. فقط 2 بار ریست شد. هیچ گونه کمی سرعت هم نداره. با تشکر.

mosaei
2011-10-04, 01:25 PM
سلام تا اونجایی که من توی بازار بودم اکثر c7هایی که سری اول اومدن هنگ میکردن خیلی هم زیاد بودن با فلش کردن هم درست نمیشدن اما سری های جدیدی که اومد خیلی نادر پیش میومد که هنگ کنن
الان هر دو مدلشون خوبه بستگی به سلیقه شما داره به نظر من شما که پول میدی یکم بیشتر پول بده ولی n8بردار
ولی بازم بستگی به سلیقه خودتون داره تشکر یادتون نره:cool:

mosaei
2011-10-04, 01:30 PM
سلام حرف شما درسته ولی تا اونجایی که ما فروشنده بودیم n8یاc7
2مدل داره با گارانتی کره و بدون گارانتی چین
فنلاند و باقیش هم مز س :blush:

tlordno
2011-10-04, 03:57 PM
تایید

توی خونه ما دوتا سی۷ هست منم یدونه ان۸ دارم.۳_۴ماه که دارمش.۱بار فقط هنگ کرده.البته خیلی خیلی ازش کار میکشم.بعضی وقتا روزی دو بار شارژش میکنم.
باطری خوبی داره.سرعتش هم خیلی خوبه و لگ نیس

M@soud
2011-10-04, 07:07 PM
سلام تا اونجایی که من توی بازار بودم اکثر c7هایی که سری اول اومدن هنگ میکردن خیلی هم زیاد بودن با فلش کردن هم درست نمیشدن اما سری های جدیدی که اومد خیلی نادر پیش میومد که هنگ کنن
الان هر دو مدلشون خوبه بستگی به سلیقه شما داره به نظر من شما که پول میدی یکم بیشتر پول بده ولی n8بردار

ببخشید شما تو کدوم بازار بودید که C7 خیلی هنگ می کرد و تعدادش هم زیاد بود ؟؟ من C7 مجارستان دارم ، سری اولش هم هست و هیچ مشکلی نداره ، فکر کنم مشکل از اون بازاریه که شما توش بودید .

سلام حرف شما درسته ولی تا اونجایی که ما فروشنده بودیم n8یاc7
2مدل داره با گارانتی کره و بدون گارانتی چین
فنلاند و باقیش هم مز س :blush:

این حرف شما کامــــــــــــــــــــــ ــــــــلا درست نیست ، این حرف اکثر فروشنده هاست ، چرا ؟؟
چون جنس چینی میارند و به قیمت فنلاندی می فروشند و میگند همش چینه ، فقط اون ها لیبل فنلاند داره ، آخه من موندم دیگه N8 هم میگند لیبل داره :grrr::grrr::grrr: آخه اصلا کجای این گوشی لیبل داره ؟؟؟؟ :grrr::grrr::grrr::grrr:

tatalo_ft
2011-10-06, 10:27 AM

والا من كه گوشيم جزء سري اول هست. شماره سريالش هم 00 هست. مشكل هنگ هم نداره. كه بخواد با اپديت حل بشه. ولي N8 رو من خيلي شنيدم هنگ مي كنه. يه بنده خدايي هم گوشيشو آورد 2 دقيقه باهاش كار كردم ريست شد. :eh:

saed13272
2012-02-09, 07:31 PM
با عرض سلام
بنده گوشی N8 داشتم با ورژن پایین دقیق یادم نیست ولی فنلاند بود که اصلا هم هنگ نداشت بچه ها مخم رو زدن گوشی رو فروختم XPERIA NEO با سیستم عامل آندروید 2.3 خریدم ولی به ماه نکشید که فروختمش و مجدد گوشی مردی مثل N8 فندلاند اصل با ورژن (024.001) که تمامیه مغازه های پاساژ اعلائدین (مرکز خرید و فروش موبایل در تهران) اونو تایید کردن و گفتن فندلاند اصل هست
دوست عزیز چرا الکی و بی ربط حرف میزنی رو چه حسابی میگی همه ی N8 ها چینی هستن ؟

EZY844
2012-02-09, 08:28 PM
گروه خبری GSM: به دلیل حساسیتی که خریداران تلفن همراه در ایران، نسبت به کشور سازنده تلفن هایشان دارند، چندی پیش سوالی را برای شرکت نوکیا ارسال کردیم بدین شرح:

با سلام و احترام

در حال حاضر، گوشی های نوکیا در ایران (و احتمالا جهان) از سوی کشور های مختلفی مانند فنلاند، چین، کره جنوبی و .. تولید و عرضه می شوند. اگرچه تمامی این گوشی ها، تایید شده از سوی گارانتی اصلی خود نوکیا می باشد و گاها مورد تست کیفی شرکت نوکیا نیز قرار می گیرد، اما کاربران ایرانی، به کشور سازنده گوشی خود اهمیت بسیار بالایی می دهند. بطور مثال، بسیاری خرید یک گوشی ساخت فنلاند بدون گارانتی را به خرید یک گوشی ساخت چین، اما اینبار با گارانتی ترجیح می دهند.

از شما خواهشمندیم برای کاربران نوکیا در این باره توضیحی ارسال کنید تا آنها بدانند اساسا چه فرقی بین گوشی های مختلف نوکیا (از نظر کشور سازنده) وجود دارد و آیا اصلا تفاوتی وجود دارد یا خیر؟!
نوکیا نیز بدین شرح به این سوال پاسخ داد:

با و سلام تشکر از ایمیل شما

متاسفانه دقیقا به نکته درستی اشاره کردید!!! مشتریان ما در بازار در خصوص کیفیت تولید گوشی‌ها در کارخانه‌های مختلف نوکیا آگاهی لازم را ندارند و تصور می‌کنند که به عنوان مثال کیفیت گوشی‌هایی که در فنلاند تولید می‌شود با مجارستان، کره، مکزیک یا چین متفاوت است. این تصور غلط دقیقا همان چیزی است که بعضی از سودجویان در بازار از آن سوء استفاده می‌کنند و قیمت‌های کاذبی برای گوشی‌های ساخت فنلاند یا غیره قایل می‌شوند و مشتری را مجاب می‌کنند که پول بیشتری پرداخت کند. حتی متاسفانه گاهی در این زمینه تخلفاتی نیز صورت می‌گیرد. نمونه آن برچسب‌های تقلبی ساخت فنلاند یا کشورهای دیگر است.

در اینجا یک‌بار دیگر این نکته را یادآور شده و بر آن پافشاری می‌کنیم که کیفیت ساخت و تولید گوشی‌های نوکیا از لحاظ مواد اولیه به کار رفته، فناوری تولید، کنترل کیفیت و در یک کلام کیفیت و عملکرد گوشی فارغ از آنکه در کدام یک از کارخانجات تولید نوکیا ساخته شوند، از کیفیت یکسانی برخوردارند. آن چیزی که باید برای خریداران مهم باشد، اصلی بودن گوشی و اصلی بودن گارانتی است که به راحتی با سامانه پیامکی 200023013 و شماره تماس 23013-021 یا به صورت آنلاین از طریق وب‌سایت farsi.nokia.com/warrantycheck قابل احراز است.

ali_bamara
2014-02-04, 12:15 AM
سلام من 2 سال c7 دارم تا 1.5 سال خوب بود. 6 ماهه که هر روز هنگ میکنه و زیستارت میشه
فلش کردم ولی فایده ای نداشت

ali_bamara
2014-02-04, 12:16 AM
سلام من 2 سال c7 دارم تا 1.5 سال خوب بود. 6 ماهه که هر روز هنگ میکنه و ریستارت میشه
فلش کردم ولی فایده ای نداشت

ozom
2014-02-17, 03:03 PM
دوستان من ان8 دارم هر چند روزی یه بار روشن میشه بعد دیگه میخوابه

alimmx
2014-02-17, 04:08 PM
دوستان من ان8 دارم هر چند روزی یه بار روشن میشه بعد دیگه میخوابه
سلام.
فلش بزنید درست میشه.