PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عیدی من به شما دوستان، نقشه تمام راه های ایران قابل اجرا بر روی تمام گوشی ها

milad061
2011-03-17, 07:37 PM
ضمن عرض تبریک پیشاپیش به مناسبت فرا رسیدن عید باستانی نوروز 90 تبریک بنده را پذیرا باشید.
در ادامه قصد ارائه اطلاعاتی جالب در زمینه های مختلف از عید نوروز را دارم.لطفا همراه باشید...

نوروز :

نوروز یکی از کهن‌ترین جشن‌های به جا مانده از دوران باستان است. خاستگاه نوروز در ایران باستان است و هنوز مردم مناطق مختلف فلات ایران نوروز را جشن می‌گیرند. زمان برگزاری نوروز، در آغاز فصل بهار است. نوروز در ایران و افغانستان آغاز سال نو محسوب می‌شود و در برخی دیگر از کشورها تعطیل رسمی است.

بنا به پیشنهاد *****ی آذربایجان [۱]، مجمع عمومی سازمان ملل در نشست ۴ اسفند ۱۳۸۸ (۲۳ فوریه ۲۰۱۰) ۲۱ ماه مارس را به‌عنوان روز جهانی عید نوروز، با ریشهٔ ایرانی به‌رسمیت شناخت و آن را در تقویم خود جای داد. در متن به تصویب رسیده در مجمع عمومی سازمان ملل، نوروز، جشنی با ریشه ایرانی که قدمتی بیش از ۳ هزار سال دارد و امروزه بیش از ۳۰۰ میلیون نفر آن را جشن می‌گیرند توصیف شده‌است.[۲]

پیش از آن در تاریخ ۸ مهر ۱۳۸۸ خورشیدی، نوروز توسط سازمان علمی و فرهنگی سازمان ملل متحد، به عنوان میراث غیر ملموس جهانی، به ثبت جهانی رسیده‌ بود.[۳] در ۷ فروردین ۱۳۸۹ نخستین دورهٔ جشن جهانی نوروز در تهران برگزار شد و این شهر به عنوان «دبیرخانهٔ نوروز» شناخته شد.
ادامه این مطلب در پست بعدی...

این هم عیدی من به شما دوستان تشکر یادتون نره...

نقشه تمامی راه های ایران حتی شهرهای کوچک
قابل اجرا بر روی تمام گوشی ها (... Nokia , Sony Ericsson , Samsung , LG )

توضیح: این تصویر با کیفیت Full HD است و با زوم کردن روی آن از کیفیتش به هیچ عنوان کم نمی شود.

پسورد فایل زیپ (www.ir-tci.org)

BAHS
2011-04-02, 07:44 PM
سلام
دانلود نکنید تعریفی نیست:(

Rainy.Eyes
2011-04-02, 09:45 PM
Bahs جان داداش تو که دانلود کردی بد یا خوب این رفیق ما زحمت کشیده وقت گذاشته آپ کرده داداش گلم معرفت داشته باش یه تشکر بزن عقیده ی شخصیتم واسه خودت نگه دار شاید شما از آبگوشتم خوشت نیاد بگی تعریفی نیست کسی نخوره باشه چشم همه حرفتو گوش میدن هرکی یه نظری داره اگه هر کی بخواد ببینه دیگری چی گفته از روی اون تصمیم بگیره عقل و شعور خودش آکبند میمونه بذار برسی تو سایت عرقت خوش بشه بعد شروع کن آره دادا!!!!:hmm:

vahid 71
2011-04-07, 12:01 AM
آقا مرسی عالی بود فقط باید بعد از اسم فایل rar. اضافه کنیم تا فایل قابل تعریف بشه

Lgarena
2011-04-07, 01:00 AM
آقا مرسی عالی بود فقط باید بعد از اسم فایل rar. اضافه کنیم تا فایل قابل تعریف بشه

با عرض سلام و تبریک سال نو
ضمن تشکراز کاربر گرامی milad061 باید خدمت شما بگم که پسوند فایل zip هست و شما فقط باید اونو unzip کنی.احتیاج به افزودن پسوند یا ... نداره. موفق باشی

milad061
2011-04-07, 01:54 AM
توضیح: پسوند فایل zip هست و شما فقط باید اونو unzip کنی.احتیاج به افزودن پسوند یا ... نداره. موفق باشید.

پسورد فایل زیپ: (www.ir-tci.org)

sky5
2011-04-11, 02:40 PM
اين نقشه رو تو كدوم قسمت بايد بريزيم

milad061
2011-04-20, 10:59 PM
اين نقشه رو تو كدوم قسمت بايد بريزيم

با سلام خدمت شما، در پست اول عرض کردم این فایل فقط یک عکس است
و امکان کالیبره شدن در نرم افزار smartcom GPS
رو هم دارا می باشد. موفق باشید.

haghimahdi
2011-05-05, 01:18 PM
Agha ghorbune dastet.merc

دوست عزيز فارسي تايپ كنيد/:flower:

_Stranger_
2011-05-11, 12:25 AM
یه عکس گذاشتی با این همه تعریفات؟؟!!!

mobilali08
2011-06-20, 08:44 AM
باسلام میشه لطف کنیدنقشه نوکیامپ روواسه ان85همبزارید من میخوام برم مشهد واحتیاج به نقشه های جدید این نرم افزاردارم که بتونه شهرهای ایران رو ساپورت کنه مسیر کرمانشاه تا مشهد رو ومشهدتا شمال وتاکرمانشاه رو درضمن اگه میشه لطف کنید نقشه شهراسلام آبادغرب روبزارید ممنون از لطفتون