PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب نرم افزار روي htc Desire Z با استفاده از HTC Sync

hajhemmat
2011-02-06, 11:35 AM
به نام خدا
با عرض سلام خدمت دوستان.
خب با توجه به اينکه چون روي گوشي Desire Z فايل منيجر نصب نيست ما بايد براي اولين بار براي نصب اون از برنامه‌هاي ديگه استفاده کنيم.
من خودم وقتي گوشي رو خريدم با اين مشکل که گوشي بلوتوث دريافت نمي‌کرد مواجه شدم و اين که دسترسي به فايل‌هاي گوشي ممکن نبود.
چند روز توي انجمن چرخيدم و آخرش به اين نتيجه رسيدم که بايد گوشي رو به اينترنت وصل کرد و از اونجا فايل منيجر دريافت و سپس روي گوشي نصب کر که حالا مي‌گذرم از چند روز وقتي که براي پيدا کردن اتصال صرفيدم و در آخرش گوشي رو با کابل به کامپيوتر وصل و از اينترنت کامپيوترم استفاده کردم حالا نگو اين همه کاري رو که انجام دادم روي گوشي بوده و من بايد يکم توي گوشي رو مي‌گشتم.
توي مموري کارتتون يه فولدور هست به نام HTC Sync که داخلش يه برنامه نصبي به نام setup_3.0.5439 هست(توي گوشي که من خريدم موجود بود) اين مثل PC suite در نوکيا هست و با اون مي تونيد به گوشي دسترسي پيدا کنيد.
بعداز نصب برنامه روي کامپيوترتون گوشي ره با کابل به کامپوتر وصل کنيد. بهتره از پورت يو اس بي هاي پشت کامپوتر استفاده کنيد که امنيتش بيشتر و کمتر به گوشي آسيب مي‌رسونه. وقتي گوشي رو وصل کرديد يه صفحه مي‌آد که مي‌پرسه نوع ارتباط چه‌طور باشه. شما گزينه HTC Sync رو انتخاب کنيد و دون رو بزنيد.
حالا اگه تو کامپيوتر برنامه HTC Sync رو اجرا کنيد شکل گوشيتون رو و اطلاعاتش رو براتون مي‌آره.
شما وسط صفحه يه دگمه به اسمه Install Application داريد اگه اون رو بزنيد و برنامه‌تون رو براوز کنيد برنامه روي گوشي نصب مي‌شه.
چون برنامه توي موري کارتتون موجوده من فايل دانلود نمي‌گذارم.
راستي از بين فايل منيجرها Xplore البته به نظر من که با نوکيا زياد کار کردم خوبه ولي توي نسخه آخرش يعني 1.52 شما دسترسي به حافظه گوشي و RAM و ROM نداريد. اينجا root Explore خيلي به دردتون مي‌خوره.
و يه مطلب ديگه که من بعد از يه هفته بعد از خريد گوشي متوجه شدم اينه که شما براي پاک کردن برنامه‌هاي نصب شده روي گوشي وقتي وارد All app ميشيد دگمه منو رو بزنيد که گزينه‌ي Remove apps ظاهر ميشه که از اونجا مي‌تونيد برنامه ‌ها رو پاک کنيد و در بعضي مواقع اين اجازه به شما داده مي‌شه که برنامه رو از حافظه گوشي به مموري کارت انتقال بديدو
اگه مطالبم خيلي پيش پا افتاده بود بايد من رو ببخشيد چون خودم با اين مسائل مواجه بودم و جواب به سختي براشون پيدا کردم.:wac:

اينم نحوه‌ي نصب نرم افزار روي گوشي با استفاده از HTC Sync از زبان سازنده:

If you have application files (*.apk) on your computer, you can use HTC Sync to install them to your phone (running an Android platform). We strongly recommend you install only applications that you trust.

Before you begin, make sure that your phone is set to allow applications from your computer to be installed to your phone. To do this, press MENU while on the Home screen, tap Settings > Applications, and then select the Unknown sources check box.

On the Device panel, click Overview.
Click Install Applications.
Browse for the application file on your computer, and then click Open.
The installation process starts on your phone.
Check your phone’s screen to see if there are additional instructions to complete the installation.
After installation is complete, you can click Disconnect and safely remove your phone as required by your computer's operating system.

با تشکر

donyarooei
2011-04-05, 04:10 PM
من می خوام به وایرلس دانشگاه با موبایل desire z وصل شم.اما پسورد می خواد ،واسه وارد کردن پسورد با لپ تاپ یه کانکشن باید بسازیم اما نمی دونم با موبایل چطوریه ، کانکشن از نوع وی پی ان فقط میشه ساخت،که اون رو هم امتحان می کتم باید بهش ip بدم.192.168.1.1 رو هم میدم با user, pass که بهم دادن اما کانکت نمیشه در واقع به وایرلس وصل میشم اما اینترنت ندارم :(

HTC z
2011-05-04, 07:25 PM
man HTC sync ro nasb kardam vali nemidunm chera barnamasho run menikone.... cahnd bar ham dobare nasbesh kardam vali dorost nashod ...?

hajhemmat
2011-05-05, 10:24 AM
man HTC sync ro nasb kardam vali nemidunm chera barnamasho run menikone.... cahnd bar ham dobare nasbesh kardam vali dorost nashod ...?

با سلام ...
به انجمن خوش آمديد.
لطفا قوانين انجمن رو مطالعه بفرماييد بعد پست ايجاد کنيد.(فينگليش نوشتن ممنوع هست.)

در مورد برنامه، شما در اجراي برنامه روي کامپيوترتون مشکل داريد؟ اگه اين‌طور هست، آنتي ويروس روي کامپيوتر شما نصب و فعال هست يا نه‌؟
در صورت موجود بودن آنتي ويروس، اون رو غير فعال‌اش کنيد. برنامه اجرا کنيد، اميدوارم مشکلي پيش نياد.
اگه بازم مشکي وجود داشت، خوش‌حال مي‌شم کمکي کنم.:blush:

Devil_Hunt
2011-07-23, 11:38 AM
آقا HTC Sync من گزینه‌ی Install Applications نداره ! rقضیه چیه ؟! :D

mo1337va
2011-07-23, 12:17 PM
باسلام سوال من اینه که چه عواملی باعث بدکار کردن گوشی میشود درگوشی htc desire z چون گوشی من هر 2یا3روز یکبار هنگ میکنه ومن مجبور میشم انرا restartکنم

A.M.I.R.
2011-07-23, 12:24 PM

از توی گوشی خود بخ مسیر setting>application بروید و تیک unkown application را بزنید.
اگر باز هم نبود مطمین شوید که برنامه و درایور کامل نصب شده باشد.

باسلام سوال من اینه که چه عواملی باعث بدکار کردن گوشی میشود درگوشی htc desire z چون گوشی من هر 2یا3روز یکبار هنگ میکنه ومن مجبور میشم انرا restartکنم

رم گوشی شما پر میشود.
بهتر است از یک تسک منیجر به طور منظم استفاده کنید.

موفق باشید

shahram pi
2011-09-04, 02:18 AM
دوست عزیز بر روی برنامه(apk) کلیک کن وگزینه دوم رو انتخاب کن سپس از کادر باز شده بر program fileدر اونجا پوشه htc هستHTC Sync\3rdPartyInstaller رو انتخاب کن و بر روی PhoneAppMgr کلیک کن.

shahram pi
2011-09-04, 02:20 AM
دوست عزیز بر روی برنامه(apk) کلیک کن وگزینه دوم رو انتخاب کن سپس از کادر باز شده بر program fileدر اونجا پوشه htc هستHTC Sync\3rdPartyInstaller رو انتخاب کن و بر روی PhoneAppMgr کلیک کن.

Program Files\HTC\HTC Sync\3rdPartyInstaller