PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اموزش} روش قوی تر کردن باطری دیزایر اچ دی!

Sami.N72
2011-01-28, 07:39 PM
سلام بچه ها این تجربه شخصیم هست شما هم انجامش بدید ببینید مثل من نتیجه میگیرید یا نه علتش را هنوز نفهمیدم ولی با انجام این کار دست کم 10% باطریتون قوی تر میشه!!!

خوب بریم سراغ اموزش اینو خیلی وقت پیش میخواستم تاپیک بزنم ولی فراموش کردم

خوب دوستان سعی کنید زمانی که گوشی خاموش هست زیر شارژ بزارید و وقتی گوشی فول شد زود نکشید بزارید دست کم 5 دقیقه بمونه تو اون حالت بعد بکشید و دست کم 1 دقیقه صبر کند و دوباره بزنیدش تو شارژ و حدود 1 تا 1.5 ساعت بزارید تو همون حالت شارژ بمونه بهد بکشید و استفاده کنید میبینید حدود 10-15% باطری بیشتر جواب میده واسه من که اینجوری بود تو فیلم دیدن نزدیک به 30 دقیقه بیشتر کار کرد!!! شما هم تست کنید نتیجه را بگید علتش را نمیدونم چون زیاد به ساختار باطری ها اشنایی ندارم شاید به خاطر این باشه که باعث میشه تمام سلول های باطری پر بشه

حتما گوشی تو حالت خاموش باشه

هر بار باید برای شارژ مراحل بالا را تکرار کنید اگر ادامه بدید بعد از 1 هفته میبینید بازم باطری قوی تر شده!!! البته حس کردنش با کار های روزانه یکم سخته باید با تایم گرفتن این کار را بکنید مثلا دیدن فیلم 1 ساعت توی حالت اولیه 15% حدودا کم میکنه ولی توی حالت بعدی بعد از 1 هفته 12%

و اینکه به نشان گر باطری زیاد اعتماد نکنید تو اندروئید خطاش زیاد تره چون بر اثاث ولتاژ باطری نشون میده که 4.2 ولت فول هست و 3.5 ولت تقریبا خالی و روی 3.4 ولت معمولا گوشی خاموش میشه!!! از برنامه های که ولتاژ را نشون میدند استفاده کنید! موقع که شارژر وصل هست و باطری پره حدود 4.5 تا 4.6 ولت هست که به علت وصل مستقیم به برق dc هست که احتمالا همین باعث میشه قدرت باطری بیشتر بشه شاید علت روش بالا همین باشه!!

توجه کنید شارژ را حتما باید با اداپتور فابریک انجام بدید نه پی سی و...

موفق باشيد

windoux
2011-03-06, 03:53 PM
اين كار عمر باطري رو كاهش مي ده. غير اصولي و غير استاندارده. به هيچ وجه هم ماندگاري شارژ را بالا نمي بره. به هيچ وجه استفاده نكنيد.
دوست عزيز شما هم مطمئن باشيد كاري كه انجام داديد به هيچ وجه ماندگاري شارژ رو تغيير نمي ده.

TürkÖglü
2011-03-06, 04:24 PM
این روش برای همه باطری ها هست نه فقط این
و عمر باطری رو کم میکنه
پیشنهاد میشه مواقعی که میدونید به شارژ بیشتری نیاز خواهید داشت این روش رو استفاده کنید
مثلا میخوایین برین سفر و میدونید تا چند ساعت دیگه به برق دسترسی ندارید و قراره از موزیکش بیشتر استفاده کنید

MORTEZA-67
2011-03-10, 07:17 PM
اقا باطریش خیلی ضعیفه.کسی روشی بهتر سراغ نداره؟:(

xorside
2011-04-03, 04:35 PM
گوشیتو آپدیت کن. بهتر میشه

Axtores
2011-04-20, 06:08 PM

وقتی روی مصرف باتری کلیک کنی میبینی مستقیم میبره توی قسمت برنامه ها،
این یعنیهرچقدر برنامه ها و سرویس هایی که پشت صحنه در حال اجرا و در حال کار کردن هستند بیشتر باشند مصرف باتری بیشتر هستش،
شما ترجیحا یک برنامه ای که روی برنامه ها و سرویس ها کنترل داره نصب کنید (مثل برنامه Advance Task Manager, Process Manager, android Tweak, ASTRO و غیره) هرچند وقت یکبار برنامه ها را Kill کنید.
البته خوب نور صفحه نمایش و مدت زمان خاموش شدن خودکار صفحه نمایش تاثیر بسزایی داره.

.::EHSAN_GOLpesar::.
2011-04-20, 06:23 PM
دوستان منم یه مدت کوتاهیه با گوشیم (آقا لئو) به دنیای آندرویید خوش اومدیم :دی
یه روش تکراری هم من عرض کنم واسه کم کردن مصرف باتری..
شما میتونین موقعی که کار سنگینی با گوشی ندارین مثلا بازی کردن با دیدن کلیپ های با کیفیت بالا و کلا هر کاری با گوشی که به سی پی یو زیادی نیاز نداره میتونی به وسیله ی نرم افزار های مخصوص کلاک سی پی یو رو کاهش بدین..
این روش روی گوشی من که خیلی تاثیر گذار بوده و جواب داده..
من معمولا گوشیم روی 576-614 مگا هرتزه و موقعی که کارم خیلی کمه و به باتری نیاز دارم روی 384 میزارم.. و تا 2روز شارژ نگه میداره..(2 روز واسه اچ دی2 خیلی زیاده)
امید وارم مفید بوده باشه..

ramin111
2011-04-21, 11:40 PM
مشکلتون با باطری 1800 میلی امپر حل میشه

tony0098
2011-06-17, 06:06 PM
سلام . شما دوست عزیز حتما برو و باتری 1800 میلی آمپر رو بخر که خیلی خوبه و تا 50 درصد بیشتر شارژ نگه میداره و کاملا میتونی باحاش لذت ببری !
در ضمن من شنیدم که باتری 3000 میلی آمپر هم براش اومده اما خودم ندیدم !
باتری اوریجینال خودش 1230 میلی آمپر هست که خیلی خیلی خیلی کمه !!!!!!