PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Wisware Message Mirror v4.00 s60v3v5 S^3 - پشتیبان گیری از پیام هاوباز گرداندن پیام های پاک شده و ..

™Mahdi
2011-01-27, 11:20 PM
Wisware Message Mirror v4.00 s60v3v5 S^3 SymbianOS9.5 Unsigned Cr.acked - cGiPDA
نرم افزار قوی برای مدیریت پیام ها
با کمک این نرم افزار همه پیام های خروجی و ورودی شما در دیتا بیس (پایگاه داده ها) نرم افزار ضبط می شود
تا در موارد زیر به کمک شما بیاید :
ـ پیدا کردن پیام های پاک شده
ـ گرفتن نسخه پشتیبان از پیام های ورودی و خروجی (بکاپ)
ـ تهیه لیست سیاه و سفید
ـ امنیت برای پیام های خصوصی (فعال کردن لیست محرمانه)

در این ورژن زبان فارسی هم به زبان های برنامه اضافه شده است
توجه :
برای استفاده از زبان فارسی باید هنگام نصب وقتی زبان های برنامه نمایش داده می شود همه زبان ها غیر فعال شود
و تنها زبان فارسی انتخاب شود و گرنه برنامه به زبان انگلیسی نصب می شود.
با تشکر از yo$ef (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=152522) جان

http://up.*************/images/lwyowpcbjxuwdz35fdgs.jpg (http://up.*************/)

شما با مراجعه به دیتا بیس برنامه می توانید از فهرست آن متوجه شوید که کدام پیام ها حذف شده اند.
شما می توانید یک نسخه پشتیبان از پیام ها تهیه کنید و به کامپیوتر منتقل کنید یا از طریق MMS یا ایمیل یا حتی بلوتوث و مادون قرمز آن را انتقال بدهید یا در تلفن ذخیره کنید.
پسوند فایل های خروجی به صورت :
TEXT . HTML . CSV . XML
می باشد.

توجه : شما می توانید برای برنامه یک رمز تعریف کنید تا دسترسی دیگران به آن محدود شود.

تغییرات :
پشتیبانی از MMS
پشتیبانی از تایمر (برای شروع یا توقف برنامه)
پشتیبانی ^ 3 سیمبیان
اضافه کردن بسته زبان های : هلندی ، چینی ، فارسی ، عبری ، ایتالیایی ، مالزیایی ، اسپانیایی.
برطرف کردن بعضی از اشکالات جزئی

برنامه روی گوشی ستیو نیز تست شده است

Message Mirror monitors all incoming and outgoing text messages on your phone, and records them in a database. Message Mirror is one of the tools you must have on your mobile phone. Message Mirror can help you :
- Find deleted messages.
- Backup messages.
- Secret private messages.

Message Mirror monitors all incoming and outgoing text messages on your phone, and records them in a database. The database is a "mirror" of your messages. Therefore you can browse messages even if you have deleted them. You can also backup and export all messages to files. You can send the files to PC/email/MMS. Type of the file can be TEXT, HTML, CSV or XML. Besides, you can set a password to restrict access to Message Mirror.

Here are some key features of "Message Mirror Standard":

· Clone incoming and outgoing text messages in database.
· Generate message log in various format (TEXT/HTML/CSV/XML).
· Transfer message log to PC/Email/MMS.
· Password protection.

Changelog:

· NEW: Support MMS mirroring.
· NEW: Support timer.
· NEW: Support content sensitive f ilter.
· NEW: Support Symbian^3 phone.
· NEW: Add language packages: Dutch, Chinese, Farsi, Hebrew, Italian, Malay, Spanish.
· FIX: Some minor bugs .

chekmate
2012-03-27, 06:23 PM
سلام دوست عزيز.
برنامه درست كرك نشده، من نصب مي كنم تا 5 تا sms بيشتر ذخيره نمي كنه، نسخه trial هستش.
من اين نرم افزار رو از n تا سايت ديگه هم گرفتم اين مشكلو داشت، نمي دونم با گوشي من مشكل داره يا كلا اينجوريه.
البته گزينه ايي هم براي وارد سريال نداره

chekmate
2012-03-27, 06:24 PM
گوشيم n95 8g است

romass100
2012-03-27, 06:42 PM
سلام دوست عزيز.
برنامه درست كرك نشده، من نصب مي كنم تا 5 تا sms بيشتر ذخيره نمي كنه، نسخه trial هستش.
من اين نرم افزار رو از n تا سايت ديگه هم گرفتم اين مشكلو داشت، نمي دونم با گوشي من مشكل داره يا كلا اينجوريه.
البته گزينه ايي هم براي وارد سريال نداره

نه این برنامه ، کلا در فرایند بکاپ اس ام اس ها ممکنه به خاطر خراب بودن یه دونه از اس ام اس ها فرایند بکاپ کردن متوقف بشه.

البته من کلی گفتم.

یه وقت میبینی یکی از اس ام اس هاتون خرابه که این مشکل به وجود میاد واستون.

chekmate
2012-03-27, 06:58 PM
نه این برنامه ، کلا در فرایند بکاپ اس ام اس ها ممکنه به خاطر خراب بودن یه دونه از اس ام اس ها فرایند بکاپ کردن متوقف بشه.

البته من کلی گفتم.

یه وقت میبینی یکی از اس ام اس هاتون خرابه که این مشکل به وجود میاد واستون.
ببينيد تا 5تا sms ورودي يا خروجي مشكلي نداره بعد از اون پيغام "TRIAL EXPIRED , REBOOT..."
ظاهر ميشه و ديگه چيزي save نمي كنه ، تا گوشي رو خاموش و روشن كنم.
جالب هر نسخه اي از اين نرم افزارو كه نصب مي كنم همين مشكل بر مي خورم. امروز شايد 10 نسخه
مختلف از اين نرم افزار رو از سايتهاي مختلف دانلود و نصب كردم هيچ كدوم جواب نميده. نميدونم مشكل از چيه. ممنون ميشم اگه چيزي به ذهنتون مي رسه راهنمايي كنيد. با تشكر

شئهقثسمشئه
2012-04-23, 01:17 PM
salam
gooshi man vivaz pro hast . in narm afzar rooye un kar nemikone
lotfan ye barname ie ke betoone sms haie pak shodeye vivaz ro bar gardoone va test shode bashe
baram befrestid .
chon man ziad balad nistam ba in forum kar konam lotfan har ki dare baram email kone mamnoon msiham
koko2000lr@yahoo.com

hiiiii
2012-04-23, 02:12 PM
سلام موقعی که میخوام بکاپ بگیرم پیغام میده که پایگاه داده موجود نیست یا توسط کاربر متوقف شده؟ یه راهنمایی کنید مرسی