PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک جامع Opera Mini - اپرا مینی (فارسی کامل) برای آندروید

صفحه ها : [1] 2

™Android
2010-07-23, 05:46 PM
خب دیگه فکر نکنم نیاز به توضیح باشه ! :beel:

Lightning fast browsing on Android phones

Opera spreads the love to Android mobile phone users. Opera Mini 5.1 is now available for phones built on the Android platform, offering better browsing performance and improved user experience.

Opera Mini raises the game on Android phones. Since its Opera Mini 5 beta release, Opera Mini can now be set as the default browser for more convenient Internet access. Opera Mini 5.1 also offers improved page layout on high-end Android handsets with large screens.

..............
“Opera Mini 5.1 for the Android platform is the next step in bringing the world’s most popular mobile web browser to all ***** platforms, offering improved performance and great web experience to almost any handset,” says Lars Boilesen, CEO, Opera Software. “Opera Mini is used by over 61 million people on more than 3000 handset models and with today’s release Opera continues its mission to provide the best web experience on any device and on any platform
.”

Mojtaba925
2010-11-05, 01:39 AM
ورژن جدید این مرورگر معروف که قابلیت نشان دادن حروف فارسی از راست به چپ را دارد.(حروف از هم جدا هستن):flower:

opera mini v5.1.1

abi_del_61
2010-12-07, 12:06 AM
بالاخره opera mini این مرورگر محشر توسط بچه های خوب ایرانی فارسی شد

به نحوی که شما دیگه مشکلی در دیدن صفحات فارسی و فونت فارسی ندارید

البته این نسخه جاوا میباشد و باید روی گوشی شما برنامه جاوا نصب باشه.

دوستانی که از رامهای leeDrOid ورژن 2.2 استفاده میکنن نرم افزار جاوا رو داخل گوشی دارند.

کافی هستش فایل رو داخل مموری کپی بعد از داخل برنامه جاوا فایل opera mini رو انتخاب کنید و ... بقیه کار هم که برای اهل فن تکراریه .

:cool: Opera mini farsi v 5.1 .rar (http://up.*************/images/yvoq5ynaa4ebrg313ezy.rar)

منبع : سایت ***م و ب ا ی ل س ت ا ن *** و تشکر ویژه از کاربر خوب سایت gyrong

AMiN.RapTure
2010-12-07, 01:47 AM
فکر میکنم تکراری باشه دوست عزیز
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=79515

Mojtaba925
2010-12-07, 09:48 AM
اقا امين اين تکراري نيست.و نبايد پاک شه.
اين جاواشه که به اندرويد تبديل شده.

abi_del_61
2010-12-07, 11:31 AM
فکر میکنم تکراری باشه دوست عزیز
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=79515

دوست عزیز این ورژن با این لینکی که شما گذاشتی فرق داره

این همون ورژن جاوا هستش که اصلاح شده و دیگه مشکلی با فونت فارسی نداره

هم راست به چپ که مینویسه و هم حروف به هم وصل هستن

AMiN.RapTure
2010-12-08, 02:12 AM
اقا امين اين تکراري نيست.و نبايد پاک شه.
اين جاواشه که به اندرويد تبديل شده.

دوست عزیز این ورژن با این لینکی که شما گذاشتی فرق داره

این همون ورژن جاوا هستش که اصلاح شده و دیگه مشکلی با فونت فارسی نداره

هم راست به چپ که مینویسه و هم حروف به هم وصل هستن

درسته ، اشتباه متوجه شده بودم . معذرت میخوام

abi_del_61
2010-12-08, 02:41 PM
درسته ، اشتباه متوجه شده بودم . معذرت میخوام

خواهش میکنم

هدف اطلاع رسانی بود

ممنون از دقت شما

omidzht
2010-12-11, 09:15 PM
من يه opera mini تبديل شده به اندرويد وصل كردم ولي فقط حروفش جداست
شما ميتوني اين به apk كني؟؟ اگه بشه كه خيلي خوبه چون حروف سرهم ميشه و ديگه مشكلي نيست
گوشيم wildfire با froyo 2.2 chainese repack

omidzht
2010-12-11, 09:19 PM
متور جاوا تو گوشيم دارم برنامه اي كه شما گذاشتي نصب ميشه ولي وقتي opera mini ميخواد خودش Install كنه ميگه unable to connect
بخاطر همين ميگم اگه ميتونيد به apk تبديل كنيد(واقا حروف سرهمه ؟؟!!!اگه باشه كه عاليه)

abi_del_61
2010-12-12, 12:06 AM
متور جاوا تو گوشيم دارم برنامه اي كه شما گذاشتي نصب ميشه ولي وقتي opera mini ميخواد خودش Install كنه ميگه unable to connect
بخاطر همين ميگم اگه ميتونيد به apk تبديل كنيد(واقا حروف سرهمه ؟؟!!!اگه باشه كه عاليه)

بعضی وقتها یه همچین اروری میده
من وقتی اینجوری میشد قبل از opera یه نرم افزار دیگه رو کانکت میکردم
بعدش سریع mini opera رو اجرا میکردم
مشکلم حل میشد
آره اسکرین شات میذارم تا ببینید که حروف درستن

omidzht
2010-12-12, 11:26 AM
امتحان كردم بازم نميشه اگه كسي ميتونه به apk تبديل كنه لطفا دريغ نكنه

alizare77
2010-12-12, 07:15 PM
من این نرم افزار رو از java به apk تبدیل کردم و تو گوشیم نصب کردم، ولی بازم فارسی رو نشون نمیده و مربعی هستش

abi_del_61
2010-12-12, 07:28 PM
من این نرم افزار رو از java به apk تبدیل کردم و تو گوشیم نصب کردم، ولی بازم فارسی رو نشون نمیده و مربعی هستش

خب مگه قراره نشون بده؟
من که گفتم این ورژن جاوا برنامه است
باید تو گوشی جاوا نصب باشه

هیچ ربطی به تبدیل به apk نداره و قرار هم نیست تبدیل کنید دوست عزیز

در ضمن امیدوارم فارسی ساز رو گوشی نصب کرده باشید. :laughing:

alizare77
2010-12-13, 06:06 PM
خب مگه قراره نشون بده؟
من که گفتم این ورژن جاوا برنامه است
باید تو گوشی جاوا نصب باشه

هیچ ربطی به تبدیل به apk نداره و قرار هم نیست تبدیل کنید دوست عزیز

در ضمن امیدوارم فارسی ساز رو گوشی نصب کرده باشید. :laughing:
اگه جاواست، شما اشتباه کردی تو آندروید تایپیک زدی،
بعدشا اگه فارسی ساز x10 موجوده بده منم نصب کنم :laughing::laughing::laughing::laughing:

abi_del_61
2010-12-20, 07:21 PM
اگه جاواست، شما اشتباه کردی تو آندروید تایپیک زدی،
بعدشا اگه فارسی ساز x10 موجوده بده منم نصب کنم :laughing::laughing::laughing::laughing:

دوست عزیز این یه نسخه جاوا مخصوص گوشیهای اندروید مثل دیزایر هستش

دوما اینجا جای درخواست فارسی ساز نیست

AMiN.RapTure
2010-12-21, 10:15 AM
ورژن جدید این برنامه

حجم: 892 کیلوبایت

Features
Your data, wherever you need it
Backup your bookmarks, Speed Dials, and search engines to My Opera, and keep them synchronized between different phones,or with Opera - on your desktop computers or laptops. With Opera Link, you can take your favorite Web sites with you wherever you go.

Manage your downloads
Opera's Downloads feature is the most advanced download manager available for mobile phone, built right in to the browser. Start downloading files and keep track of their progress from Downloads. You can pause downloads, when necessary, and resume them when it is convenient.

Great access to your bookmarks
Save, edit and organize bookmarks into folders. Sophisticated bookmark management allows you to keep track of a large number of your favorite sites. Turning on Opera Link even allows you to keep your bookmarks synchronized across Opera on your other connected devices, like your computer, so you always have your links when you need them.

Read a page any time, from anywhere
When you find a page that you would like to keep, use Opera’s Save Page feature, and you can access it any time, without having to wait for it to download - even with no Internet connection.

See what you are looking for
Finding what you are looking for in text-heavy pages on your phone has never been as easy. As you type, Opera finds your search term and highlights all occurrences in the page, allowing you to cycle through them.

Go back in time
With Opera’s history feature, you can find pages you visited before. Visited pages in your history are grouped by date, so you can easily find a site by the day you have viewed it.

The update to version 5.1 introduces a new installation process that optimizes Opera Mini on phones that with limited memory. This allows for more pages to be opened at the same time, and overall improved browsing performance.

m713405
2010-12-23, 11:32 AM
ورژن جدید این برنامه

حجم: 892 کیلوبایت

Features
Your data, wherever you need it
Backup your bookmarks, Speed Dials, and search engines to My Opera, and keep them synchronized between different phones,or with Opera - on your desktop computers or laptops. With Opera Link, you can take your favorite Web sites with you wherever you go.

Manage your downloads
Opera's Downloads feature is the most advanced download manager available for mobile phone, built right in to the browser. Start downloading files and keep track of their progress from Downloads. You can pause downloads, when necessary, and resume them when it is convenient.

Great access to your bookmarks
Save, edit and organize bookmarks into folders. Sophisticated bookmark management allows you to keep track of a large number of your favorite sites. Turning on Opera Link even allows you to keep your bookmarks synchronized across Opera on your other connected devices, like your computer, so you always have your links when you need them.

Read a page any time, from anywhere
When you find a page that you would like to keep, use Opera’s Save Page feature, and you can access it any time, without having to wait for it to download - even with no Internet connection.

See what you are looking for
Finding what you are looking for in text-heavy pages on your phone has never been as easy. As you type, Opera finds your search term and highlights all occurrences in the page, allowing you to cycle through them.

Go back in time
With Opera’s history feature, you can find pages you visited before. Visited pages in your history are grouped by date, so you can easily find a site by the day you have viewed it.

The update to version 5.1 introduces a new installation process that optimizes Opera Mini on phones that with limited memory. This allows for more pages to be opened at the same time, and overall improved browsing performance.

دوست عزیز واسه ما بی سوادا هم یه خورده فارسی توضیح میدادی یه چیزایی متوجه میشدیم :wac:
این ورژن مشکل فارسی نداره؟ چپ چین راست چین؟ حروف چسبیده به هم؟ مربع نشون نمیده؟ اپرا مینی توی ویندوز موبایل بعضی از سایت ها رو جا به جا نشون میده، هم حروف رو هم عکس ها و منو های سایت ها رو... این ورژن این مشکلات رو نداره؟:flower:

80688
2010-12-23, 07:30 PM
من جاوا ندارم وایلد فایر

sandroid
2010-12-23, 07:33 PM
این برنامه فرمتش apk هست.نه jar

AMiN.RapTure
2010-12-24, 12:43 AM
دوست عزیز واسه ما بی سوادا هم یه خورده فارسی توضیح میدادی یه چیزایی متوجه میشدیم :wac:
این ورژن مشکل فارسی نداره؟ چپ چین راست چین؟ حروف چسبیده به هم؟ مربع نشون نمیده؟ اپرا مینی توی ویندوز موبایل بعضی از سایت ها رو جا به جا نشون میده، هم حروف رو هم عکس ها و منو های سایت ها رو... این ورژن این مشکلات رو نداره؟:flower:
اختیار داری بیسواد چیه
ار چپ به راست یا مربع نشون دادن بر میگرده به گوشی
برای گوشیتون فارسی ساز که نصب کنید دیگه مشکل نداره
حالا چه با اپرا مینی باشید چه با اینترنت اکسپلورر خود گوشی
باید رام گوشیتون طوری باشیه بشه فارسی ساز نصب کرد
یا اصلا یه رام فارسی دانلود کنید
اینم ترجمه به فارسی

ویژگی ها
اطلاعات شما ، هر کجا که شما به آن نیاز دارید
پشتیبان گیری بوک مارک خود ، صفحة سرعت، و موتورهای جستجو به اپرا من، و حفظ آنها را بین گوشی های مختلف هماهنگ شده، یا با اپرا -- بر روی کامپیوترهای رومیزی یا لپ تاپ. با لینک اپرا، شما می توانید وب سایت های مورد علاقه خود را با شما را هر کجا که شما بروید.

مدیریت کنید
از ویژگی های اپرا دریافت پیشرفته ترین مدیر دانلود برای تلفن های موبایل ، ساخته شده در سمت راست به مرورگر می باشد. فایل شروع به دانلود و پیگیری پیشرفت خود را از دریافت. شما می توانید مکث کنید، در صورت لزوم ، آنها را از سر گرفته و زمانی که آن را مناسب است.

دسترسی به بوک مارک های بزرگ خود را
ذخیره، ویرایش و سازماندهی بوک مارک ها را به پوشه ها. مدیریت بوک مارک پیشرفته شما اجازه می دهد برای پیگیری تعداد زیادی از سایت های مورد علاقه شما. عطف بر روی لینک اپرا حتی به شما اجازه می دهد تا برای حفظ بوک مارک ها خود را در سراسر اپرا در خود دستگاه های دیگر متصل همزمان، می خواهم کامپیوتر شما ، پس شما همیشه لینک خود را هنگامی که شما به آنها نیاز دارید.

دفعات بازدید : صفحه هر زمان، از هر کجا
هنگامی که شما مشاهده صفحه ای که شما می خواهم را نگه دارید ، استفاده از ویژگی های اپرا ذخیره صفحه، و شما می توانید آن را هر زمان دسترسی، بدون نیاز به آن را برای دانلود صبر کنید -- حتی با اتصال به اینترنت ندارد.

آنچه را مشاهده کنید شما به دنبال
پیدا کردن آنچه که شما در جستجوی آن هستید در صفحات و متن سنگین را بر روی تلفن خود را به عنوان آسان نبوده است. همانطور که شما نوع، اپرا میبیند عبارت جستجوی خود را برجسته و تمام موارد در صفحه، به شما این امکان را به چرخش در میان آنها.

بازگشت به عقب در زمان
با قابلیت تاریخچه اپرا، شما می توانید صفحات را قبل از بازدید پیدا کنید. صفحات بازدید شده در تاریخ هستند خود را بر اساس تاریخ دسته بندی، بنابراین شما به آسانی می توانید یک سایت توسط شما آن را در روز مشاهده شده است.

به روز رسانی به نسخه 5.1 معرفی عملیات نصب جدید است که بهینه سازی اپرا مینی در گوشی که با حافظه محدود است. این اجازه می دهد تا برای بیشتر صفحاتی که باید در همان زمان باز شد و کلی کارایی مرور بهبود یافته

arash_borj
2010-12-25, 03:26 PM
سلام
یعنی بدون فارسی ساز هم اپرا مینی روی wildfire جواب میده...البته منظور ورژن تحت جاواش هست!

Mojtaba925
2011-01-19, 02:44 PM
این اپرا که فارسی رو بصورت کامل نشون میده روی هیرو تست شده:flower:
ویرایش: چون این نرم افزار تبدیل شده نیاز به Java Runtime داره واسه اجرا:flower:
ابتدا Java Runtime (http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=232416&d=1278142190) رو نصب کنید بعد از اپرا مینی استفاده کنید:flower:

Opera Mini 4.2

http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=350291&stc=1&d=1295435412

دانلود Java RunTime (http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=232416&d=1278142190)

vorujax
2011-01-19, 04:23 PM
سلام
روی دیزایر HD هم جواب میده ؟
یعنی فارسی رو خوب نشون میده ؟

Mojtaba925
2011-01-19, 04:28 PM
لطفا تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید.
با تشکر.

taraneh_de
2011-01-22, 06:47 PM
روی x10 حروف رو مربع نشون می ده.

bardia123
2011-01-22, 07:00 PM
روی x10 حروف رو مربع نشون می ده.

دوست عزیز باید فونت فارسی داشته باشید

hamed1297
2011-01-22, 07:26 PM
من جاوا ران تایم رو نصب کردم ولی نتونستم ازش استفاده کنم.تاپیک داره؟

ROYAL SOFT
2011-01-22, 10:19 PM
دوست عزیز با اکسپریا x10 با ورژن آندروید 2.1 مشکل داره بر عکس نشون میده .

http://www.p30i.com/img/images/5fusqbwndfngj8xum0n8.png
شاید جای این مطلب تو این تاپیک نباشه ولی برای راحتی کار شما عزیزان میگم .به نظر من بهترین مرورگر که هیچ مشکلی ا فارسی آندروید نداره fire fox 4.3 هستش که میتونید از اینجا (ftp://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/mobile/candidates/4.0b3-candidates/build3/android-r7/multi/fennec-4.0b3.multi.eabi-arm.apk) دانلود کنید ...

amirali112
2011-01-24, 02:10 PM
من گوشیم آندروید 2.2 حروف فارسی رو جدا جدا نشون میده!

robangerme
2011-01-26, 12:01 PM
با سلام
من htcwildfire دارم
فارسي سازش persian soft keyboard هستش و برنامه جاوا هم كه روش نصبه java j2me runner است. برنامه opera mini شما را با گوشيم دانلود كردم ولي موقع اجرا پيغام open file error/ no applicatipn can be found to open this file را نمايش و از نصب برنامه جلوگيري ميكند. لطفا اگه راه حلي داره كمك كنيد.
ممنون

abi_del_61
2011-01-29, 11:16 PM
با سلام
من htcwildfire دارم
فارسي سازش persian soft keyboard هستش و برنامه جاوا هم كه روش نصبه java j2me runner است. برنامه opera mini شما را با گوشيم دانلود كردم ولي موقع اجرا پيغام open file error/ no applicatipn can be found to open this file را نمايش و از نصب برنامه جلوگيري ميكند. لطفا اگه راه حلي داره كمك كنيد.
ممنون

برنامه اپرا رو کجا قرار دادید؟

شما باید فایل اپرا رو دانلود کنید و توی مموری بریزید
بعد با موتور جاوا دنبالش بگردید

robangerme
2011-02-06, 10:36 AM
با سلام
همانطور كه در پيام قبلي نيز اشاره شد اينجانب برنامه اپرا را با موبايل دانلود كرددم در نتيجه برنامه به طور اتوماتنيك در جاي خود قرار گرفته و قادر به جابجايي نيست. از طرفي ديگر اينجانب سعي نمودن با كامپيوتر اپراي دانلود شده را در مموري گوشي قرار بدهم ليكن زماني كه با syns بالا مي ايم قادر به نصب نيست و مموري گوشي را هم نميتوانم پيدا كنم چون وقتي موبايل را به كامپيوتر متصل ميكنم تعدادي فولدر نظير musicو .... ظاهر شده و خبري از مموري نيست. لطفا در صورت امكان راهنمايي بفرمائيد.

hamed_vlpr
2011-02-17, 12:07 PM
AMiN.RapTure عزیز واقعا ازت ممنونم بالاخره اپرا فارسی رو دیدم
خیلی خیلی ممنون

mlos2222
2011-03-21, 08:41 PM
یکی راهنمایی کنه برای من همerror میده .روی گوشیم رام فارسی نسبت.با فرمتapkمربعی نشون می ده

mlos2222
2011-03-21, 08:53 PM
یکی جواب بدهerrorمی ده.برنامه جاوا هم نصبه. روی گوشیم رام فارسی نصبه با فرمتapk فارسی رومربعی نشون می ده(x10i)

Mojtaba925
2011-03-22, 02:08 PM
ورژن جدید:flower:

Opera Mini Web Browser v6.0

nokia E51
2011-03-22, 08:05 PM
ورژن 6 رو روی تب نصب کردم فارسی رو کامل و درست نشون میده فقط تو بعضی از سایتا بجای " ی" مربع میزاره

ruhulloh
2011-04-11, 01:23 AM
Facebook nemire :( Desire HD 2.2

ruhulloh
2011-04-11, 02:10 AM
من جاوا ران تایم رو نصب کردم ولی نتونستم ازش استفاده کنم.تاپیک داره؟

on ke nasbesh tamom shod, bad Operaro nasb konid va varede Opera beshid

Arman.pada
2011-05-04, 07:23 AM
سلام ؛از ارائه اپرا متشکرم
ورژن جدیدش یادتان نره
سپاس

Mojtaba925
2011-05-05, 08:04 PM

Opera Mini Web Browser v6.0.24556

bardia123
2011-05-19, 02:10 PM

Opera Mini Web Browser v6.0.24556

سلام
فارسی رو ساپورت نمیکنه
ورژنی داره ک ساپورت کنه؟

Mojtaba925
2011-05-19, 02:24 PM
ورژن 6 کاملا فارسی رو ساپورت میکنه.

hnoorbakhs
2011-06-08, 12:09 PM
برخی از دوستانی که از رام جدید (آپدیت جدید) x10 استفاده می کنند با opera mini دچار مشکل هستند و نمیتونند حروف فارسی رو در opera ببینند. با اینکه فونتهای فارسی روی خود گوشی ساپورت میشه ولی این مشکل وجود داره.
برای حل این مشکل کافیست شما فونت زیر (Droid....)رو که من قرار میدم روی سایت از حالت rar خارج کنید ، با استفاده از برنامه Root Explorer در شاخه زیر (روی حافظه گوشی و نه SDCARD) کپی و replace کنید:
/SYSTEM/FONTS
توجه داشته باشید که برای استفاده از Root Explorer باید گوشیتون روت شده باشه.
ضمنا در هنگام کپی اگر با ارور مواجه شدید در برنامه root explorer و در بالای صفحه سمت راست روی Mount R/O یک بار کلیک کنید و دوباره paste نمایید. :blush:
484832

MOHSEN S60i
2011-06-08, 09:56 PM
ورژن جدید مرورگر اپرا مینی Opera Mini Web Browser v6.0 update3

آپدیت جدید اپرا مینی که امروز منتشر شده

http://up.*************/images/r2n3txop5063cnes7qn9.jpg

* ویژگی های:
* سرعت بالا در بارگزاری صفحات وب
* رابط کاربری جدید
* قابلیت زوم عالی
* همگام سازی - بوک مارک ها
* پشتیبانی از توییتر و فیس بوک
* اشتراک گذاری محتویات وب با دیگران است.
* مدیریت حافظه
* محاسبه دقیق از فضای خالی تلفن
* پشتیبانی از قابلیت reloaded.
* نمایش تنظیمات ****** HTTP و APN
و امکانات بسیار دیگر ...

Opera Mini Web Browser v6.0 update3
Requirements: ANDROID:1.5 and up
Overview: A web browser for mobile devices offering fast speed. Opera Mini uses Opera's servers to compress Web pages so they load faster. You also save money on data charges since it uses as little as a tenth of the data of normal browsers.

More Features:
-A new interface looks better on your device and gives Opera Mini a sleek, modern browser appearance.
-Pinch zoom and smooth panning let you surf in a natural and intuitive way.
-Synchronize bookmarks, Speed Dial and more with your computer or other mobile devices via Opera Link.
-Twitter and Facebook support is built in so you can easily share Web content with others.
-Games and free apps can be downloaded from the Opera Mobile Store in Opera Mini's Speed Dial.

This fast browser is the ultimate for browsing on slow Internet connections or while paying per megabyte of data used.

What's New:
Better memory handling.
Fixed calculation of free space for downloads.
Fixed issue with previous URL being reloaded upon startup.
Fixed issue with "Connection failed" on page load.
HTTP ***** settings is read from APN.
Various other crash fixes.

Mojtaba925
2011-06-30, 02:45 PM

Opera Mini web browser v6.1

Facebook, Google, Yahoo -- with Opera Mini, all your favorite sites load faster than you've ever seen on your phone.

More Features:
-A new interface looks better on your device and gives Opera Mini a sleek, modern browser appearance.
-Synchronize bookmarks, Speed Dial and more with your computer or other mobile devices via Opera Link.
-Twitter and Facebook support is built in so you can easily share Web content with others.
-Games and free apps can be downloaded from the Opera Mobile Store in Opera Mini's Speed Dial.

This fast browser is the ultimate for browsing on slow Internet connections or while paying per megabyte of data used.

Also check out Opera Mobile, the premium experience when on WiFi or wireless broadband.

Content rating: Everyone

Latest version: 6.1 (for all Android versions, supports App2SD)

rainyboy_7
2011-07-16, 01:40 PM
روی صفحه instaling گیر میکنه دیگه هم جلو نمیره

Mojtaba925
2011-07-17, 12:52 PM
آپدیت جدید:flower:

Opera Mini Web Browser v6.1.25577

Hichkas.m
2011-07-17, 04:33 PM
http://www.foto.pk/images/attachsss.jpg
Opera Mini 6.1 Android Handler - اپراى هندلر شده از آخرين و جديدترين نسخه براى آندرويد

This is my 2nd Android Modified Application, Opera Mini 6.1 Handler , and why i call it beta test, because i haven’t tried the apps, because i’ve got no trick totest with… So, please report me ifthere is some problem with it…
Like the previous version, the procedure is still the same, but i think you need to install firewall to not let other application use the GPRS connection, that will makes the connection disconnected.
The procedure to use it is:
1. Install the app.
2. Ensure that your GPRS Settingsis already set.
3. Enable the data network mode ( By long press the power button and choose data networkmode or go to Applications->Settings->Wireless and network->Mobile Networks->Use packet data). In the upper screen will be seen your GPRS signal, H, 3G, E with Arrow up and down in the belowof it.
4. Run the Opmin.
5. Set up your working settings inHandlerUI, then press Save in the bottom.
6. Feel free to browse…
Requirement:
- Android OS 2.1 or above…

farshadb2
2011-07-18, 09:48 AM
فونت فارسی نداره!چطوری فارسیش درست میشه؟

alimehrabiyan
2011-07-20, 09:55 AM
اين سايت هاي شيلطر شده رو باز ميكنه؟

tmax771
2011-07-20, 10:20 AM
دوست عزيز مهمترين دليل مهبوبيت اپرا ميني همين ف ل ت ر ش ك ن بودنشه

javadha
2011-07-20, 12:03 PM
سلام
من به وسيله گوشيمgalaxy s فايل را دانلود كردم ولي در هنگام نصب پيام ميده كه فايل پشتيباني نمي شود
لطفا راهنمايي كنيد

Hichkas.m
2011-07-20, 12:17 PM
عزيزان جديدى،
خواهشأ اينجا رو شلوغش نكنيد!
يه آندرويد آرامش داره از دست اپرا ، اونم شما ازش نگيريد!!
برنامه مشكلى نداره!
نه با فونت فارسى ، و نه با فيلثرينگ.
كدوم اپرا فارسى ساپورت نكرده كه اين دوميش باشه!
در ثانى برنامه هندلر هستش و سوال دوم اصلأ منطقى نبود! :eh:
دوست عزيز tmax771 توجه كنيد كه اگه سوالى بي پاسخ گذاشته شده، لزومأ به اين معني نيست كه بهش بايد پاسخ بدى!!
لااقل بزار به عضويت كامل در انجمن دربياي گلم! :D
تقاضا ميكنم در صورت داشتن سوال و درخواست به تاپيك مربوطه مراجعه كنيد.

kohrangi
2011-07-20, 06:24 PM
یه سوال

هندلریعنی چی؟!

hadi3970
2011-07-21, 03:09 AM
آقا تنظیمات رو باید چی بزنیم؟در ضمن مثل اینکه تنظیمات برنامه با اسکرین شاتی که گذاشتین فرق میکنه

Hichkas.m
2011-07-21, 06:50 AM
آقا تنظیمات رو باید چی بزنیم؟در ضمن مثل اینکه تنظیمات برنامه با اسکرین شاتی که گذاشتین فرق میکنه

بله فرق ميكنه چون قرار نيست تنضيمات در انجمن قرار بگيره!
اسكرين از تاپيك ديگه برداشتم و تنضيماتش فرماليته هستش! :دى
براى فهميدن مفاهيم و تنضيمات هندلر امضا به اين نازى گذاشتم! :دى
بريد اونجا!

s312p990
2011-07-22, 01:51 PM
من روی x10 mini نصبش کردم ولی unable to connect to the internet میده . تاریخ گوشیم هم درسته.

Mojtaba925
2011-07-22, 02:02 PM
از این استفاده کنید:
UC Mobile - مرورگری قدرتمند با قابلیت رد شدن از فیل تر (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=120089)

موفق باشید.

nokia 4
2011-07-23, 10:26 AM
دوستان خسته نباشید الان باید تنظیمات برنامه رو از کجا بگیریم چیزی پیدا نکردم

Hichkas.m
2011-07-23, 10:55 AM
دوستان خسته نباشید الان باید تنظیمات برنامه رو از کجا بگیریم چیزی پیدا نکردم

دوست عزيز و دوستان عزيز اينجا و در انجمن دنبال تنظيمات هندلر نگرديد لطفأ! اين برنامه كه بدون استفاده از تنظيمات هم قابل استفادست!

mehran6
2011-07-24, 04:17 PM
سلام خدمت تمام اساتید محترم
دوستان من هنگام نصب اپرا مینی هیچ مشکلی ندارم اما موقعی که میخوام اپرا را باز کنم پیغام زیر ظاهر میشه:
unable to connect to the internet.please check your settings
دوستان لطفا در نظر داشته باشید که من میخوام از طریق wifi از اپرا استفاده کنم اما نمیشه نه از طریق جی پی آر اس. من گوشی galaxy S i9000 دارم و آندروید 2.1 را دارا می باشد و جالب اینجاست که برادرم galaxy i9003 داره ولی هیچ مشکلی با اپرا مینی چه با wifi و چه با GPRS نداره.خواهشمندم اگه کسی قبلا این مشکل را داشته و یا راهی برای حل شدنش میدونه کمک کنه. با تشکر

mehran6
2011-07-25, 08:44 AM
دوستان من هنگام نصب اپرا مینی هیچ مشکلی ندارم اما موقعی که میخوام اپرا را باز کنم پیغام زیر ظاهر میشه:
دوستان لطفا در نظر داشته باشید که من میخوام از طریق wifi از اپرا استفاده کنم اما نمیشه نه از طریق جی پی آر اس. من گوشی galaxy S i9000 دارم و آندروید 2.1 را دارا می باشد و جالب اینجاست که برادرم galaxy i9003 داره ولی هیچ مشکلی با اپرا مینی چه با wifi و چه با GPRS نداره.خواهشمندم اگه کسی قبلا این مشکل را داشته و یا راهی برای حل شدنش میدونه کمک کنه. تقریبا تمام ورژن ها ی اپرا را چک کردم هیچ کدوم جواب نداد.با تشکر

mehran6
2011-07-25, 09:04 AM
دوستان لطفا در نظر داشته باشید که من میخوام از طریق wifi از اپرا استفاده کنم اما نمیشه نه از طریق جی پی آر اس. من گوشی galaxy S i9000 دارم و آندروید 2.1 را دارا می باشد و جالب اینجاست که برادرم galaxy i9003 داره ولی هیچ مشکلی با اپرا مینی چه با wifi و چه با GPRS نداره.خواهشمندم اگه کسی قبلا این مشکل را داشته و یا راهی برای حل شدنش میدونه کمک کنه. تقریبا تمام ورژن ها ی اپرا را چک کردم هیچ کدوم جواب نداد.با تشکر

s312p990
2011-07-25, 02:16 PM
از این استفاده کنید:
UC Mobile - مرورگری قدرتمند با قابلیت رد شدن از فیل تر (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=120089)

موفق باشید.

این مرورگر برای دانلود خوب نیست .

pejman t
2011-07-25, 08:43 PM
خیلی پست مسخره ای گذاشتی داداش:blush:

ab3
2011-07-25, 08:51 PM
من این برنامه رو گرفتم با فارسی مشکل داره همه کلمات فارسی رو بهم ریخته می نویسه

mehran6
2011-07-26, 10:15 AM
کسی نیست یک کمکی به ما بکنه؟؟؟!!!

farshadb2
2011-07-26, 11:16 AM
فونت فارسی نداره و مربع مربع نشون میده. کسی میتونه با edit برنامه فونت فارسیشو درست کنه؟

parsigold
2011-07-26, 04:43 PM
سلام
من اوپرايي ميخوام كه سايت هاي فيلتر رو باز كنه ...
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Mojtaba925
2011-07-26, 04:56 PM
اوپرا همینه.
ولی میتونید از دو برنامه زیر هم استفاده کنید:
Bolt Browser - مرورگری قدرتمند برای دسترسی به فیس بوک و یوتیوب (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=126265)
موفق باشید.

s312p990
2011-07-29, 11:18 AM
ورژن جدید مرورگر اپرا مینی Opera Mini Web Browser v6.0 update3

آپدیت جدید اپرا مینی که امروز منتشر شده

http://up.*************/images/r2n3txop5063cnes7qn9.jpg

* ویژگی های:
* سرعت بالا در بارگزاری صفحات وب
* رابط کاربری جدید
* قابلیت زوم عالی
* همگام سازی - بوک مارک ها
* پشتیبانی از توییتر و فیس بوک
* اشتراک گذاری محتویات وب با دیگران است.
* مدیریت حافظه
* محاسبه دقیق از فضای خالی تلفن
* پشتیبانی از قابلیت reloaded.
* نمایش تنظیمات ****** HTTP و APN
و امکانات بسیار دیگر ...

Opera Mini Web Browser v6.0 update3
Requirements: ANDROID:1.5 and up
Overview: A web browser for mobile devices offering fast speed. Opera Mini uses Opera's servers to compress Web pages so they load faster. You also save money on data charges since it uses as little as a tenth of the data of normal browsers.

More Features:

What's New:
Better memory handling.
Fixed calculation of free space for downloads.
Fixed issue with previous URL being reloaded upon startup.
Fixed issue with "Connection failed" on page load.
HTTP ***** settings is read from APN.
Various other crash fixes.

فارسی را ساپورت میکنه ؟

s312p990
2011-07-29, 11:20 AM

به قسمت آموزش برو و تنظیمات دستی را وارد کن . منم با تنظیمات دستی opera mini 6 درست کار میکنه .

farshadb2
2011-07-29, 04:54 PM
به قسمت آموزش برو و تنظیمات دستی را وارد کن . منم با تنظیمات دستی opera mini 6 درست کار میکنه .

آیا برای شما اپرا مینی 6 ، فونت فارسیش درسته؟

hessam_az
2011-07-31, 01:16 PM
اپرا مینی نصب میشه باز نمیشه کمکککک دوستان

hessam_az
2011-07-31, 01:17 PM

ghafari3
2011-08-01, 11:46 AM
سلام.

بعد از دانلود و نصب، باید به وای فای یا اینترنت پرسرعت کانکت باشید تا نصب، کامل بشه.

با پارس آنلاین نصب نشد ولی با آسیاتک مشکلی نبود برای تکمیل مراحل نصب.

البته در حال حاضر برای من که هیچ صفحه ای را باز نمیکنه. فکر میکنم به خاطر ISP ها باشه. با Opera Mobile مشکلی ندارم.

shafgh
2011-08-09, 12:50 PM
سلام
یه چند وقتیه اپرا برای من کار نمی کنه.تمامی ورژن هاش از 3 گزفته تا یازده.
میدونید مشکل از چیه؟
من حتی با سرورهای مختلف امتحان کردم

AZARBIJAN
2011-08-10, 02:15 PM
من آخرین ورژن اپرا را زدم هیچ مشکلی نداره سعی کن از اون استفاده کنی اما بقیه اپراها هیچ کدوم خوب کار نمیکنن

shafgh
2011-08-11, 10:24 AM
من آخرین ورژن اپرا را زدم هیچ مشکلی نداره سعی کن از اون استفاده کنی اما بقیه اپراها هیچ کدوم خوب کار نمیکنن
سلام
اگه منظور شما اپرا یازده بله کار میکنه ولی اپرا 3و4و5و6 هیچکدوم با خط های ایرانسل کار نمیکنه.اگه شانس بیاری فقط یا خط همراه اول کار می کنه

kivanman
2011-08-11, 11:21 AM
فارسیش کار نمیکنه

zeus.dream
2011-08-14, 08:19 PM
بدون هیچ مشکلی نصب شد و خیلی خوب هم کار میکنه هیلتر هم رد میکنه فقط فارسی رو ساپورت نمیکنه حروف رو به صورت مربع نشون میده گوشی من Galaxy Ace اگه کسی میدونه چطور فارسیش درست میشه لطفا راهنمایی کنه

samansh
2011-08-14, 09:02 PM
azizam in ke bala nemiyad

xadeq
2011-08-22, 02:53 PM
سرکاریه. بالا نمیاد.حتی موقع نصب هم فونت فارسیش غیر فعاله!

ninjj
2011-08-23, 12:06 PM
aghaa in bala nemiyad

farshadb2
2011-08-24, 04:31 PM
برنامه خیلی خوب کار میکنه، حتی رایگانشم خوب کار میکنه.

فقط فارسیش مربع مربع نشون میده. باید توجه داشت که زبان گوشی باید روی English یا عربی تنظیم شده باشه.

jolo
2011-09-10, 12:48 PM
این ورژن جدید اپرا که دیشب به دستم رسید.
همون لحظه تستش کردم و در کمال نا باوری کار کرد.
نگید کار نمیکنه چون خودم شخصا تست کردم و حرفه شخصه دیگه ای نیست.
اگه لطف داشتین تشکر هم بزنید.

farshadb2
2011-09-11, 10:39 AM
دوستان در مورد فونت فارسیش مشکلی ندارند؟مربع مربع نشون نمیده؟
نظر بدید.

سرورشو همانند جاواها به اینها تغییر دادند:
http://80.239.242.253:80
http://64.255.180.31:80

از دوستان کسی میدونه با چه روش یا نرم افزاری فایل classes.dex رو ویرایش و سرورشو عوض کردن؟

jolo
2011-09-11, 08:00 PM
دوستان در مورد فونت فارسیش مشکلی ندارند؟مربع مربع نشون نمیده؟
نظر بدید.

سرورشو همانند جاواها به اینها تغییر دادند:
http://80.239.242.253:80
http://64.255.180.31:80

از دوستان کسی میدونه با چه روش یا نرم افزاری فایل classes.dex رو ویرایش و سرورشو عوض کردن؟

دوست عزیز....سروره این نسخه رو خوده شرکت تغییر داده و کسی از آی پی سرور خبر نداره.واسه تغییرش هم به قسمت برنامه نویسی مراجعه کن.

farshadb2
2011-09-12, 11:30 AM
دوست عزیز....سروره این نسخه رو خوده شرکت تغییر داده و کسی از آی پی سرور خبر نداره.واسه تغییرش هم به قسمت برنامه نویسی مراجعه کن.

یعنی این اپرا همونی هست که در سایت اصلی اپرا مینی operamini.com برای اندروید قرار دادن؟

تغییر سرور جاوا رو بلدم ، به apk هم تبدیلش میکنم فارسی هم داره.

هندلر اپرا مینی خود اندروید هم دارم ولی فارسی نداره.

در قسمت برنامه نویسی اندروید هم هیچ مطلبی وجود نداره.

در ضمن نگفتید این اپرای جدید فارسی رو ساپورت میکنه یا نه؟

jolo
2011-09-12, 11:39 AM
یعنی این اپرا همونی هست که در سایت اصلی اپرا مینی operamini.com برای اندروید قرار دادن؟

تغییر سرور جاوا رو بلدم ، به apk هم تبدیلش میکنم فارسی هم داره.

هندلر اپرا مینی خود اندروید هم دارم ولی فارسی نداره.

در قسمت برنامه نویسی اندروید هم هیچ مطلبی وجود نداره.

در ضمن نگفتید این اپرای جدید فارسی رو ساپورت میکنه یا نه؟

بله دوست گرامی...نسخه شرکتی هستش.....
فارسی رو هم به خوبی ساپورت میکنه و مشکلی نداره.البته گوشیه شما باید فارسی ساپورت داشته باشه.(منظور فونت گوشیه شماست)
سرورش رو هم میتونید با کمک گرفتن از اساتید انجمن برنامه نویسی آندروید پیدا کنید.

come-on
2011-09-13, 03:29 PM
برنامه کامل روی اندروید 2.3.4 تست شد . با فارسی مشکلی نداره . سایت های قیلتر رو هم براحتی باز میکنه . با دانلود هم مشکلی نداره . در کل عالیه .

Hichkas.m
2011-09-23, 12:06 PM
دوستانى كه با اين نسخه مشكل دارن از لينك زير دانلود كنن:
http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=1146075&postcount=4
بسيار سريعتر و مطمئن ترهم هست!
وچون مولتى سرورش كردم به اين زوديها از كار نمي افته!

pazinali
2011-09-23, 01:10 PM
اقا ای ول
رو ویلدفایر توتوتوپ جواب داد.
فقط فارسیشو هم از چپ به راست مینویسه
اما چیزی که یه کم اذیت میکنه اینه که چیزی نمیشه توش تایپ کرد. اگه اینم راه حلی داشته باشه حله

come-on
2011-09-23, 03:22 PM
اقا ای ول
رو ویلدفایر توتوتوپ جواب داد.
فقط فارسیشو هم از چپ به راست مینویسه
اما چیزی که یه کم اذیت میکنه اینه که چیزی نمیشه توش تایپ کرد. اگه اینم راه حلی داشته باشه حله

مشکل از فارسى سازتونه . اسکرين شات :

عکس :
http://s2.picofile.com/file/7144697090/20110923121608.png

come-on
2011-09-27, 11:48 PM
من اپرا 6 رو از سايت اپرا گرفتم تا چند روز راحت باهاش كارميكردم

مي خواستم ببينم اين كار ميكنه يا برم 6.1 شو از سايت اپرا بگيرم

تا این لحظه که من دارم این پست رو مینویسم کار می کنه . هیج تضمینی هم نیست که تا آخر کار کنه !!
همه چیش هم تست شد . خیلی عالی کار میکنه .
فکر نمیکنم Handler شده باشه و در واقع نسخه ی اصلیه .

come-on
2011-10-12, 10:14 AM
Opera Mini web browser 6.5
requires Android:1.5 and up
http://www.apktop.com/wp-content/uploads/2011/06/Opera-Mini-Web-Browser.jpg
V6.5 update:

- Added Data Usage view
- Added save bookmarks to Home Screen
- Added import of system bookmarks
- Added decoding of WebP images received from Opera Mini servers
- Reintroduced Protocol setting
- Fixed UI refreshing problems on Honeycomb
- Fixed problems with Hybrid UI displayed on Tablets with Touch
- Various stability and performance fixes

روی اندروید 2.3.7 کامل تست شد / مواردی همچون کیبورد و زبان فارسی هم هیچ مشکلی نداره و اگه مشکلی بوود از سمت شماست نه از برنامه !

اسکرین شات از گوشی خودم ... فیس بووک - پیج بانک اس ام اس :
http://www.********************/images/hxrb5q9mt4277ozsgyx.jpg

javadhasta
2011-10-12, 06:39 PM
با سلام و خسته نباشید .آقا من یه دیزایر اس دارم که به هیچ عنوان opera mini رو باز نمی کنه خواهش میکنم الکی این نرم افزار رو که تست نکردین به اشتراک نذارین.بازم ممنون از برنامه های بسیار زیباتون

come-on
2011-10-12, 06:45 PM
با سلام و خسته نباشید .آقا من یه دیزایر اس دارم که به هیچ عنوان opera mini رو باز نمی کنه خواهش میکنم الکی این نرم افزار رو که تست نکردین به اشتراک نذارین.بازم ممنون از برنامه های بسیار زیباتون
سلام . شما هم خسته نباشید :whistle: . اسکرین شات گذاشتم عزیزم ..
روی گوشی خودم تستش کردم ..
اگه Error خاصی میده بنویسیدش.

come-on
2011-10-14, 05:41 PM
ورژن 6.5.26.527 با Serverهای ادیت شده و پشتیانی از زبان فارسی .

Opera Mini Version 6.5.26.527 with Edited Servers and Farsi Support
Whats in This Version :

- Added Data Usage view
- Added save bookmarks to Home Screen
- Added import of system bookmarks
- Added decoding of WebP images received from Opera Mini servers
- Reintroduced Protocol setting
- Fixed UI refreshing problems on Honeycomb
- Fixed problems with Hybrid UI displayed on Tablets with Touch
- Various stability and performance fixes
- Edited Servers & Tweaked
دوستانی که با ایــــن ورژن (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=1175965&highlight=opera+mini#post1175965) مشکل دارن از همین استفاده کند :
http://s2.picofile.com/file/7158944836/00.jpg http://s2.picofile.com/file/7158945371/000.jpg

فعلا که داره کار میکنه ==> ولی هیچ تضمین و اعتباری نیست که تا ابـــد کار کنه . بله :whistle:

come-on
2011-10-14, 05:42 PM
ورژن 6 به خوبی جواب داد.ولی 6.5 کار نکرد.
دوســتانی که با ورژن 6.5 مشکل دارن از نسخه ی Edit شده استفاده کنند :
http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=1175981&postcount=22
پایدار باشید . .

Xperia_H
2011-10-15, 05:17 PM

Whats in This Version :

دوستانی که با ایــــن ورژن (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=1175965&highlight=opera+mini#post1175965) مشکل دارن از همین استفاده کند :
http://s2.picofile.com/file/7158944836/00.jpg http://s2.picofile.com/file/7158945371/000.jpg

فعلا که داره کار میکنه ==> ولی هیچ تضمین و اعتباری نیست که تا ابـــد کار کنه . بله :whistle:

ممنون من گوشیم XPERIA X8 هستش زبان فارسی هم داره اما این ورزن از اپرا مینی شما فونت فارسی تو گوشی منو نشون نمیده!!! مربع مربع میشه ، ممکنه راهنمایی کنید؟

Ehsan N70
2011-10-18, 06:38 PM
من نمی دونم چرا تو گوشی من کار نمی کنه !! اجرا می کنم تو مرحله installing می مونه و بعد میگه که کانکشن اینترنت مشکل داره در حالی که با مرورگر خود گوشی می رم اینترنت !

Xperia_H
2011-10-20, 02:30 PM
ممنون من گوشیم XPERIA X8 هستش زبان فارسی هم داره اما این ورزن از اپرا مینی شما فونت فارسی تو گوشی منو نشون نمیده!!! مربع مربع میشه ، ممکنه راهنمایی کنید؟
دوستان راهنمایی لطفاااااا

hasti60
2011-10-21, 12:41 AM

Whats in This Version :

با سلام...من این برنامه که ادیت شده را دانلود کردم...رو گوشیم نصب شده...فقط نمیدونم چرا فارسی را مربع مربع نشان میده؟؟؟؟مبایلم گالکسی اس هستش

come-on
2011-10-21, 10:05 AM
با سلام...من این برنامه که ادیت شده را دانلود کردم...رو گوشیم نصب شده...فقط نمیدونم چرا فارسی را مربع مربع نشان میده؟؟؟؟مبایلم گالکسی اس هستش
خب عزیز من مشکل از فارسی سازتونه دیگه .
توی اسکرین شات ها میبینید که هیچ مشکلی با فارسی نداره .
من از رام های سیانوژن استفاده میکنم . مشکلی با فارسی ندارن .

hasti60
2011-10-21, 12:27 PM
خب عزیز من مشکل از فارسی سازتونه دیگه .
توی اسکرین شات ها میبینید که هیچ مشکلی با فارسی نداره .
من از رام های سیانوژن استفاده میکنم . مشکلی با فارسی ندارن .

یعنی نمیشه کاری کرد که فارسی هم نشون بده؟؟؟؟؟

Xperia_H
2011-10-22, 05:17 PM
مشکل من بر طرف شد این کارو انجام بدین: Xperia
اول گوشیتو روت کن
بعد روت اکسپلورر رو نصب کن
و در آخر :
برای حل این مشکل کافیست شما فونت زیر (Droid....)رو که من قرار میدم روی سایت از حالت rar خارج کنید ، با استفاده از برنامه Root Explorer در شاخه زیر (روی حافظه گوشی و نه SDCARD) کپی و replace کنید:
/SYSTEM/FONTS
توجه داشته باشید که برای استفاده از Root Explorer باید گوشیتون روت شده باشه.
ضمنا در هنگام کپی اگر با ارور مواجه شدید در برنامه root explorer و در بالای صفحه سمت راست روی Mount R/O یک بار کلیک کنید و دوباره paste نمایید. :blush:
DroidSansFallback.rar (http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=484832&d=1307518765)

با تشکر از hnoorbakhs (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=394370)

rezaganji
2011-10-23, 08:37 PM
یه اپرا بذارین که رو xperia x10 کار کنه مرسی

mosi_alfa
2011-10-23, 09:12 PM
سلام
هندلرش هم هست؟
جواب میده؟:ph34r2:

FarManaGer
2011-10-30, 10:28 PM
برای من اپرا مینی خود گوشی هم جواب نمیده،(ورژنش 5.1) میگه تنظیمات شبکه ایراد داره!! اما با مرورگر گوشی راحت میره
ایراد چیه به نظرتون؟

come-on
2011-10-30, 11:55 PM
برای من اپرا مینی خود گوشی هم جواب نمیده،(ورژنش 5.1) میگه تنظیمات شبکه ایراد داره!! اما با مرورگر گوشی راحت میره
ایراد چیه به نظرتون؟

منشأ مشکل معلومه .
سرورهاش رو بچه هاي بالا (!!) بلاک کردن . يعني اصلا نميتونيد وصل شيد .
ولي اين نسخه سرورش ويرايش شده و کار ميکنه ...
به هرحال تست کنيد

FarManaGer
2011-10-31, 04:32 PM
منشأ مشکل معلومه .
سرورهاش رو بچه هاي بالا (!!) بلاک کردن . يعني اصلا نميتونيد وصل شيد .
ولي اين نسخه سرورش ويرايش شده و کار ميکنه ...
به هرحال تست کنيد

بله! با تشکر از بچه های بالا!!
بله، تست کردم و روی ایس هم به درستی جواب داد، فقط فارسی ها رو برعکس مینویسه(البته فارسی مربوط به منوها نه پیج ها)، یعنی با رام گوشیم سازگار نیست؟ راه حلی داره؟ (البته مشکل مهمی نیست اما راه حلش رو بدونیم خوبه:snitch:)
ممنون...

mahdimk7
2011-11-07, 03:12 AM
سلام دوستان نسخه 6.5.1 ه اومده.اگه دوستان لطف کنن و سرورشو درست کنن
opera Mini 6.5.1 Android: change log

-Fixed problem with importing system
bookmarks on some devices
-Fixed problems with no feedback given to
the user when shortcut couldn't be added to
home screen
-Fixed problems with star indication of
bookmarked pages after device restart
-Fixed problems with download view not
updated properly in some cases
-Crash and stability fixes
http://hotfile.com/dl/134099896/720abed/Opera_Mini_6_5_1_Android.apk.html

rambo_jaky
2011-11-07, 08:05 AM
دوستان اینم اپلود شده ذر انچمن

Xperia_H
2011-11-08, 08:10 PM
آقا کسی میدونه چرا اپرا مینی چند روزه واسه چی وقتی میری فیسبوک عکسای استاتوس دوستانمون رو دیگه نشون نمیده؟؟؟؟

mahdimk7
2011-11-08, 11:24 PM
آقا کسی میدونه چرا اپرا مینی چند روزه واسه چی وقتی میری فیسبوک عکسای استاتوس دوستانمون رو دیگه نشون نمیده؟؟؟؟

آره منم چند وقتیه همین مشکلو دارم.ولی Uc Browder درسته.

AZARBIJAN
2011-11-09, 01:53 PM
منم همین مشکل را دارم

hamedtsi
2011-11-09, 02:03 PM
agha in version 6.5 serverash Kar mikone ya naa?

HT92
2011-11-09, 02:03 PM
من که مشکل چندادی چه با موبایل و چه می نی ندارم.

vision89
2011-11-09, 07:33 PM
دوستان نسخه جدید uc فیس بوک رو خیلی خوب و کامل میاره درست شبیه پی سی

shra1367
2011-11-11, 09:54 PM
دوستان عزیز سلام
من هر دو ورژن آخری رو گرفتم نصب کردم یه مشکل مشترکی دارن واونم اینه که وقتی توی اپرا مینی روی آدرس بار یه بار میزنم که آدرسم رو وارد کنم ناگهانی برنامه رو میبنده و به اصطلاح Force Close میکنه و این پیغام رو میده :
The application Opera Mini (Process com.opera.mini.android) has stopped unexpectedly. Please try again
مشکل از کجاست من هر ورژنی نصب کردم همین طوریه آیا باید نرم افزار خاصی روی گوشیم که HTC Desire HD هست نصب کنم؟
در ضمن فقط سایتهای صفحه اول رو میتونم باز کنم مثل خود اپرا یا فیس بوک ولی تا میام آدرس جدید بزنم سریع برنامه رو میبنده ممنون میشم کمک کنید یا علی :(:flower:

mohsen_nem
2011-11-12, 12:54 AM
دوستان عزیز سلام
من هر دو ورژن آخری رو گرفتم نصب کردم یه مشکل مشترکی دارن واونم اینه که وقتی توی اپرا مینی روی آدرس بار یه بار میزنم که آدرسم رو وارد کنم ناگهانی برنامه رو میبنده و به اصطلاح Force Close میکنه و این پیغام رو میده :
The application Opera Mini (Process com.opera.mini.android) has stopped unexpectedly. Please try again
مشکل از کجاست من هر ورژنی نصب کردم همین طوریه آیا باید نرم افزار خاصی روی گوشیم که HTC Desire HD هست نصب کنم؟
در ضمن فقط سایتهای صفحه اول رو میتونم باز کنم مثل خود اپرا یا فیس بوک ولی تا میام آدرس جدید بزنم سریع برنامه رو میبنده ممنون میشم کمک کنید یا علی :(:flower:

اره منم این مشکل دارم.

alda
2011-11-12, 02:23 AM
منم همین مشکل رو دارم، مدل گوشیم htc desire hd.

shra1367
2011-11-12, 05:00 PM
دوستان من شنیدم باید رام عوض بشه کسی نیست که اطلاعات بیشتری بده یا شاید راهی دیگه باشه برای حل این مشکل استادان عزیز کمک کنید ممنون من خودم موبایل رو زیر و رو میکنم هر نوعی باشه ولی این یه مشکل رو نتونستم کاری کنم :ohno: دوستان عزیز دیگه هم همین مشکل رو دارن کمک کنید ممنون :flower:

mahdimk7
2011-11-16, 04:04 PM
Opera Mini 4.2 For Android
http://up8.*************/images/c9ae9rraonqafa58b7em.jpg
این برنامه ی نام آشنا از مرورگرهای قدرتمند اینترنت برای موبایل است که قبل از نسخه های 5 و 6 ارایه شده بود.ولی یک سری خصوصیت هایی دارد که هنوز هم طرفداران خاص خودش را دارد و حتی هنوز هم توسط برخی ها مورد استفاده قرار می گیرد.که مهم ترین آنها نشان دادن حجم بارگذاری سایت ها و همچنین نشان دادن حجم آپلود (مثلا آپلود عکس در ف ی س ب و ک و ....)و سرعت بالاتر به علت گرافیک پایین تر .
http://up8.*************/images/w391x9u7w10f98c6tvty.jpg

نکته: این نسخه تبدیل شده جاوا به آندروید نیست و برای اجرا شدن نیاز به هیچ برنامه جانبی نداردو نسخه اصلی هستش.

نکته 2: سرور این برنامه تست شده و با سرعت بالا کار می کند.

ساپورت فارسی:
http://up8.*************/images/iia0vfc93eelh948ycn9.jpg

محیط کاربری ساده و سریع:

http://up8.*************/images/5xucge41jdcxgd2vh.jpg http://up8.*************/images/251tybgnir5ww8m5gsvd.jpg

kami_jun
2011-11-21, 06:55 PM
خیلی جالبه نسخه 6.1 اوپرا مینی فارسی جاوا تو سایت خود اوپرا موجود هست...بعد میگن دستتون درد نکنه فارسیش کردین...اوپرا مینی از نسخه 4.8 برای پلتفرم جاوا نسخه فارسیش هم منتشر میشد همزمان تو سایت اوپرا...

javadmahda
2011-11-23, 08:25 PM
Opera Mini web browser v6.5.2

اپدیت بهترین مرورگر اینترنتی

لینک های دانلود

http://hotfile.com/dl/135793179/1e8f4ff/com.opera.mini.android-14-6.5.2.apk.html

http://www.uploadking.com/IPXXRKGDKD

http://up8.*************/images/c9ae9rraonqafa58b7em.jpg

A web browser for mobile devices offering fast speed, Opera Mini uses Opera's servers to compress webpages so they load faster. You also save money on data charges, since it uses as little as a tenth of the data of normal browsers.

Facebook, Google, Yahoo!—with Opera Mini, all your favorite sites load faster than you've ever seen on your phone.

More Features:
-Our new interface looks better on your device and gives Opera Mini a sleek, modern appearance.
-Pinch-to-zoom and smooth panning let you surf in a natural, intuitive way.
-Twitter and Facebook support is built in, so you can easily share web content with others.
-Games and free apps can be downloaded from the Opera Mobile Store via Opera Mini's Speed Dial.

shdi
2011-11-23, 09:33 PM
agha vaghean dastet dard nakone az uc browser khaste shde boodam.

javadmahda
2011-11-23, 09:42 PM
agha vaghean dastet dard nakone az uc browser khaste shde boodam.

دوست عزیز لطفا قوانین رو رعایت کنید فارسی تایپ کنید با تشکر

IIO3EIN
2011-11-25, 03:35 AM
Opera Mini web browser 6.5.2

https://androidmarket.googleusercontent.com/android/market/com.opera.mini.android/f-1024-11

Requirements: all Android versions
Overview: A web browser for mobile devices offering fast speed. Opera Mini uses Opera’s servers to compress Web pages so they load faster.
A web browser for mobile devices offering fast speed, Opera Mini uses Opera’s servers to compress webpages so they load faster. You also save money on data charges, since it uses as little as a tenth of the data of normal browsers.
Facebook, Google, Yahoo!—with Opera Mini, all your favorite sites load faster than you’ve ever seen on your phone.
More Features:
-Our new interface looks better on your device and gives Opera Mini a sleek, modern appearance.
-Pinch-to-zoom and smooth panning let you surf in a natural, intuitive way.
-Twitter and Facebook support is built in, so you can easily share web content with others.
-Games and free apps can be downloaded from the Opera Mobile Store via Opera Mini’s Speed Dial.

دانلود از MEDIFIRE (http://www.mediafire.com/?dbrewhl4frg4o3x)

AMiN.RapTure
2011-11-26, 06:04 PM
ضمیمه شد
ورژن 6.5.2
:flower::flower:

FarManaGer
2011-12-01, 12:27 AM
جالبه!
اپرایی که روی گوشیم نصب بود(موقعی که خریدم) ورژنش 5.1 بود و البته سرورهاش بلاک شده بودن و کانکت نمیشد، اما 3-4روز پیش تست کردم دیدم دوباره فعال شده:wac: (گاهی اوقات بهتره یه سری هم به ورژن های قدیمی تر اپراتون بزنید شاید دوباره فعال شده باشه:cool:)

تشبشق01
2011-12-01, 01:22 PM
باسلام
چرا opera mini 6.5.2 صفحه اصلی بالا نمی آید البته باچیز پی ان بالا میاید؟باتشکر تشبشق01

DASER
2011-12-07, 05:49 PM
باسلام
چرا opera mini 6.5.2 صفحه اصلی بالا نمی آید البته باچیز پی ان بالا میاید؟باتشکر تشبشق01

سرور 6.5.2 ***** شده
دوست عزیز

ariamehr 6
2011-12-17, 02:46 AM
سلام ببخشید من نمیدونم فایلهای زیپ رو با کدوم بذنامه واسه اندروید اجرا کنم دنباله اپرامینی هم میگردم ولی جواب نمیده کسی میتونه کمکم کنه ممنون

nanyboy1
2011-12-17, 10:38 AM
با برنامه androzip
اینم لینکش

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=86633

titrajh
2011-12-22, 03:53 PM
دوستان من رو گوشیم opera قو که نصب میکنم میمونه تو انصتال بعدش مینویسه که تنظیمات اینترنتی خودتون رو بررسی کنید گوشی Galaxy s plus هستش لطفا راهنماییم کنین ممنون میشم

alda
2011-12-23, 03:27 PM
تا مياى تايپ کنى فورس کلوز ميده.

ngame
2011-12-23, 03:36 PM
تا مياى تايپ کنى فورس کلوز ميده.

گوشیت چیه؟
روت شده هست یا نه ؟
فارسی ساز داری یا نه؟
میخوای انگلیسی تایپ کنی فارسی یا با هر دو این مشکل رو داری؟
رامت چیه؟ورژنش چیه؟اصلی یا کاستوم؟

titrajh
2011-12-23, 07:05 PM
دوستان Opera 11.5 هم جواب داد

samansh
2011-12-23, 09:09 PM
خواهش میکنم یک اپرا مینی مورفی کنید که با گوشی دیزایر زد مشکلی نداشته باشه و موقع تایپ کردن فورس کلوز نده :flower:

ngame
2011-12-23, 09:22 PM
خواهش میکنم یک اپرا مینی مورفی کنید که با گوشی دیزایر زد مشکلی نداشته باشه و موقع تایپ کردن فورس کلوز نده :flower:
آقا شما اول این موارد رو پاسخ بده بعد میشه راهنماییت کرد

گوشیت چیه؟
روت شده هست یا نه ؟
فارسی ساز داری یا نه؟
میخوای انگلیسی تایپ کنی فارسی یا با هر دو این مشکل رو داری؟
رامت چیه؟ورژنش چیه؟اصلی یا کاستوم؟
خوب همه از این به بعد مشکل دارن بگن دقیق مثل این:
گوشی به فرض امنیا لایت که روش آندروید نصب کردم ولی در اصل ویندوز موبایله
یا دیزایر اچ دی با رام اصلی 2.3.7
میخوام فارسی تایپ کنم فورس کلوز میده.
یا دیزایر اچ دی دارم با رام کاستوم 2.3.7 گلکسی اس 2
مشکلم هم فلان چیزه.اینجوری سوال کنید.
مثل این میمونه از یه تعمیر کار ماشین بپرسید ماشین روشن نمیشه.چیکارش کنم؟
خوب شاید باطری یکی کش رفته شاید باطری شارژش تموم شده شاید....
سوال رو درست بپرسید

reasd
2011-12-23, 11:06 PM
یه اپرایی که بشه باهاش فیس بوک رفت سراغ دارین؟

reasd
2011-12-23, 11:58 PM
داداش من این نسخه رو دانلود کردم کاملا سالمه:
http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=542664&d=1318600924

سلام مرسی از لطفت..من الان با موبایل دارم میام..گوشیمم گالکسی ای 9003 یه که سه ماه پیش گرفتم..یه اپرا روش نصب کردم حجمش 8 مگ واقعا عالیه فقط مشکلش همنه که باهاش فیس نمیشه رفت..این اپرایی هم که دادی..حروف فارسیش برعکس مثلا در حال نصب رو نوشته:
بصن لاح رد
و اینکه موقع لودینگش میگه ارتباط برقرار نشد

ngame
2011-12-24, 04:36 PM
برای ضد بلوک کردن سخت نیست برنامه نویسی جاوا اگر بلد باشی میتونی فایلای apk رو با وین رر باز کنی و از اونجا فایلای مربوط به سرور رو تغییر بدی.
برای رفتن به فیس هم اگه واجبه میتونی از یو سی استفاده کنی برا رفتن به فیس خیلی بهتره چون اگر ویدئویی هم تو فیس باشه چون یو سی addon فلش بهش اضافه شده تو نسخه 8 میتونی ویدئو رو هم ببینی اما تو اپرا نمیشه.
مشکل ارتباط برقرار نشد هم معنیش سرور فیلّتر شده که باید بری از یکی دیگه استفاده کنی یا چیز پی ان بزنی تو گوشیت که خیلی بهتره و دیگه با اپرا مینی مشکلی نخواهی داشت با هیچ ورژنیش و روی شبکه موبایل و وایب فای با هیچ کدوم مشکلی نداری دیگه.

ngame
2011-12-24, 10:20 PM
نسخه 8ی که توی انجمن هست انگلیسی هست البته نسخه ای که شما دان زدی 8.1 هست قطعا چون زبان چینی از انگلیسی یه ورژن همیشه جلو تره و از فیلّتر هم رد میشه مثل آب خوردن ولی گفتم وی pان بهترین روشه خودت رو راحت کن.

ngame
2011-12-25, 10:37 PM
http://wap.uc****/index.php?action=PackageDown&product=ucbrowser&from=www-slp-dir-unp&fileUrl=UCBrowser_V8.0.4.110_android_pf145_(en-us)_beta_(Build11102612).apk&bid=&lang=&direct=true
این لینک باید زبانش انگلیسی باشه دانلود مشکلی بود در خدمتم بازم اگر زبان یا هر چیش مشکل داشت بگو اون یو سی خودم رو برات آپلود کنم البته چون دیال آپ دارم باید چند قسمت بکنم فایلش رو بعد برات بذارم امیدوارم کار به اونجا نکشه.
اون تاپیک هم گویا حذف شده

alda
2011-12-28, 09:16 PM
چه جور ميشه با شى پى ان کانکنت شد؟

falkoner
2011-12-30, 11:45 PM
چطوري ميشه فايل jar رو باهش دانلود كنيم؟

ESMALMESSI
2012-01-04, 04:30 PM
:santa:

m.desire.z
2012-01-04, 10:36 PM
baraye man kar nemikone

mykamran
2012-01-23, 11:23 AM
سلام من ورژن ویرایش شده 6.5 دان کردم کاملا سالمه ولی وقتی میخوای ا ز یو تیوب فیلم ببینی ارور میده که اونم از چیلتره اساتید اگه میشه به این مشکل رسیدگی کنند با تشکر فراوان اگه میشه یه مرورگر دیگه هم که از چیلرینگ رد شده و فایلهای فلش هم ساپورت کنه معرفی کنید

arsenik
2012-01-24, 11:48 PM
از این استفاده کنید من به خیلیا دادم استفاده میکنن.خودمم همینطور

emimob
2012-01-25, 12:10 AM
یکی نیست به ما بگه چرا رو گلکسی ایس فارسی مربع مربع هست گوشیم فارسی هم داره یکی راهنمایی کنه بابا

Masihpnu
2012-01-26, 09:20 PM
از این استفاده کنید من به خیلیا دادم استفاده میکنن.خودمم همینطور

اقا دستت درد نکنه اما روي گوشيم که هيچ اپراي کار نميکنه اگر زبان گوشيم فارسيباشه فقطopeta 6.5.2 کار ميکنه مشکل کجاست گوشيمhd2 اندريد2.3.5با سيم کارت همراه اول تست شده با تشکر

J.J.CLUB
2012-02-02, 11:34 PM
واقعا عالیه و متشکر ولی نمیدونم چرا ارور میده و قطع میشه

javad4067
2012-02-04, 10:06 AM
سلام من i9000 دارم هر چی نصب میکنم با کلمه (ی) مشکل داره لطفا راهنمایی کنید

mohsen_nem
2012-02-05, 01:40 AM
متاسفانه موقع تایپ ادرس ارور میده و از برنامه میاد بیرون.:grrr:

saeedddd
2012-02-10, 03:07 PM
این بهترین اوپرا مینی اندروید چون هم سرع پورگرام میشه هم روی سوکhttpخوب کار میکنه

hamedtsi
2012-02-11, 08:16 PM
اين ورژن سرورش کاملا ساامه و روى هر دو حالت http و socks جواب ميده
ورژن اديت شده ى 6.5.1 اى که دوسنمون گذاشتن متاسفانه قطع و وصل ميشه و سر عتش خيلى پايينه ولى اين ورژن امکان نداره قطع بشه و خىلى هم سريعه تشکر و امتياز يادتون نره خيلى ممنون

mehran69
2012-02-11, 10:07 PM
ورژن اديت شده ى 6.5.1 اى که دوسنمون گذاشتن متاسفانه قطع و وصل ميشه و سر عتش خيلى پايينه ولى اين ورژن امکان نداره قطع بشه و خىلى هم سريعه تشکر و امتياز يادتون نره خيلى ممنون

مرسی سرعتش عالی بود.

فقط فلش پلیر کم داره.

vahidaaa
2012-02-12, 04:48 AM
عالی کار میکنه

mehdi_vsgh
2012-02-12, 11:57 AM
روی گوشی x8 تست شد ظاهرا با سایتهای فارسی مشکل داره من فیسبوک رو استفاده کردم حروف فارسی رو به صورت مربع مربع نشون میداد!!

hamedtsi
2012-02-12, 05:41 PM
نه هيچ مشکلى با فارسى نداره گوشى منم x8 که فارسيرو بدون هيچ مشکلى نشون ميده فکر کنم مشکل از رام شماست

ashkan.zh
2012-02-12, 11:59 PM
گوشی منم galaxy fite فارسی رو مربع نشون میده

Sent from my GT-S5670 using Tapatalk

abia
2012-02-13, 08:42 AM
ممنون ولی رویx8لودنشد

Va3eta
2012-02-14, 01:57 PM
کلا مثل اینکه سروراش مشکل داره
برای شمام خرابه؟

vahidaaa
2012-02-14, 05:23 PM
این دوباره از کار افتاد کسی سرور جدیدی نداره

mehran69
2012-02-14, 08:00 PM
این دوباره از کار افتاد کسی سرور جدیدی نداره

اپرای منم از کار افتاد ولی روی Http تنظیمش کردم و درست شد.

vahidaaa
2012-02-14, 08:04 PM
اپرای منم از کار افتاد ولی روی Http تنظیمش کردم و درست شد.
http چجوریاست یاد بده بما

mehran69
2012-02-14, 08:10 PM
کاری نداره فقط کافیه از تو Setting گزینه ی Andvanced رو انتخاب کنی و پروتکل رو که بصورت پیش فرض روی Socket تنظیم هستش رو به Http تغییرش بدی.

vahidaaa
2012-02-14, 08:16 PM
برا من لود نمیشه که به setting برنامه برم

Va3eta
2012-02-14, 10:41 PM
دقیقا مشکل منم همینه
اصلا نصب نمیشه که بخواد رو http بزارم

hamedtsi
2012-02-15, 12:26 PM
دوستانى که نتونسستن نصب کنن اگه ورژن ديگه اى از opera miniنصب کرديد اول uninstall کنيد بعد اين ورژنو نصب کنيد

vahidaaa
2012-02-15, 05:56 PM
یکی یه کار فنی کنه از اپرا مینی لود شدش یه بک آپ بگیرید با تیتانیوم بک اپ ما هم استفاده کنیم یکی یه زحمت بکشه بک اپش فکر نکنم بالای 100 کیلوبایت بشه

SAEEDBG
2012-02-15, 06:26 PM
دوستان از نسخه ای اپلود کردم استفاده کنید سرعتش خیلی بالاستتت

همین الان تست کردم کار کرد

vahidaaa
2012-02-15, 08:09 PM
نه داداش کار نمیکنه شما یه بک اپ بزارید از لود کاملش

SAEEDBG
2012-02-15, 10:34 PM
نه داداش کار نمیکنه شما یه بک اپ بزارید از لود کاملش

منظورت اینه که اصلا نصب نمیشه؟یا بعد از نصب مشکل داری؟

vahidaaa
2012-02-16, 01:51 AM
لود نمیشه پر نمیکنه اون قرمزه
نصب میشه

hamedtsi
2012-02-16, 10:41 AM
شما حتما برنامه رو پاک کرديد که دوباره نصب کنيد در حالى که اگه uninstall نميکرديد ميتونستيد رو حالت http بذاريد و راحت استفاده کنين من احتمال ميدم شما وقتى socket کار نکرد برنامه رو پاک کرديد که نبايد ميکرديد

hamedtsi
2012-02-16, 10:49 AM
اقاى سعيد شما چرا دوباره فايل منو آپ کرديد؟

vahidaaa
2012-02-16, 03:07 PM
منم و بقیه مشکلشون همینه که شما میگید پاک کردیم برگردوندون به لود هم کاری نداره شما لطف کن یه بک اپ با تیتانیوم بک اپ بگیر فایل دیتا بک اپ رو از داخل مموری در فلدر تیتانیوم بردار اپ کن تا ما رو اون حالت http قرارش بدیم دمت گرم

SAEEDBG
2012-02-17, 12:03 AM
اقاى سعيد شما چرا دوباره فايل منو آپ کرديد؟

دوست عزیز سلام
اینجا توی فروم تاپیک ها زیاد هستن و من دیدم اینجا همه میگن اپرا کار نمیکنه اینجا قرارش دادم،قصد جسارت نداشتم:flower:

منم و بقیه مشکلشون همینه که شما میگید پاک کردیم برگردوندون به لود هم کاری نداره شما لطف کن یه بک اپ با تیتانیوم بک اپ بگیر فایل دیتا بک اپ رو از داخل مموری در فلدر تیتانیوم بردار اپ کن تا ما رو اون حالت http قرارش بدیم دمت گرم

خب اگه شما مطمئن هستی که اینجوری کار میکنه باشه من الان بک اپ میگیرم بت میدم تست کن:)

SAEEDBG
2012-02-17, 12:28 AM

خدمت شما
فایل دیتارو بک اپ گرفتم

vahidaaa
2012-02-17, 02:58 AM
بابا تو دیگه کی هستی دمت گرم مثل اب خوردن بعد از کپی فایل دیتا تو پوشه android لود شد با سرعت خیلی بالا صفحه باز میکنه الان از ورژن 6.5.1 دو صفحه پیشم استفاده کردم
یه امتیاز خوبم بهت میدم حالشو ببر

leon2008
2012-02-17, 06:47 AM
سلام حالا كه برا شما كاركرده يه راهنمايي كن چيكار كنيم?چيو كجا كپي كنيم?از چه ورژني استفاده كنيم? خواهشا كامل راهنمايي كن.خدا خيرت بده.خير از جوونيت ببيني

SAEEDBG
2012-02-17, 11:47 AM
سلام حالا كه برا شما كاركرده يه راهنمايي كن چيكار كنيم?چيو كجا كپي كنيم?از چه ورژني استفاده كنيم? خواهشا كامل راهنمايي كن.خدا خيرت بده.خير از جوونيت ببيني

شما اول این نسخه رو دانلود کن
http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=553770&d=1329317739

بعدش نرم افزار titanium backup رو نصب کن،بعدش فایل data در تاپیک بالا رو دانلود و با استفده از titanium backup جایگزین کن

البته شما اول تست کن شاید بدون دیتا هم جواب بده:)

leon2008
2012-02-17, 12:39 PM
آقا خواهشا كامل توضيح بده.تو برنامه تيتانيوم تو كدوم قسمت برم? چيو جايگزين كنم? خواهشا كامل توضيح بده? تو خود تيتانيوم چيكار كنم? خير از جووني ببيني

SAEEDBG
2012-02-17, 01:21 PM
آقا خواهشا كامل توضيح بده.تو برنامه تيتانيوم تو كدوم قسمت برم? چيو جايگزين كنم? خواهشا كامل توضيح بده? تو خود تيتانيوم چيكار كنم? خير از جووني ببيني

بیبین دوست عزیز

توی برنامه تیتانیوم دو تا گزینه هست یکی برای backup یکی برای restore

وقتی برنامه تیتانیوم نصب میکنی،یه پوشه به اسم همین برنامه توی مموری ایجاد میشه،این فایل دیتارو اوجا قرار بده بعدش از توی برنامه تیتانیوم اپرا رو انتخاب کن،بعدش رستور کن

از این راحت تر دیگه نمیشه:)

leon2008
2012-02-17, 01:26 PM
آقا واقعا ممتون از لطفت امام زمان نگهداره پدر مادرت باشه كاركرد بالاخره.درود به تو

vahidaaa
2012-02-17, 05:50 PM
برای من اولین بار لود شد ولی از دفعات بعد دیگه لود نشد
اقا سعید شما مطمءنی که با تیتانیوم بک اپ گرفتی برای من اصلا لود نمیکنه اون دیتا رو یک بار دیگه برای ما بک اپ بگیر بزار نامش همچیم چیزی هست ...com.opera شما یه بک اپ دیگه برای ما بزار اسمشم تغییر ندید فایل بک اپ باید دارای یه فایل زیپ و داخلش یه فایل tar باشه هچین چیزی حداقل برای من

vahidaaa
2012-02-17, 09:11 PM
گوگل شیلتر شده شانس بیاریم بازش کنن دیگه بدجور اپرا لازم شدیم

mohsen_nem
2012-02-18, 12:14 AM
داداش موقع تایپ ادرس می پره بیرون>>>>>>>>>:grrr:

VmaX
2012-02-20, 12:19 PM
داداش موقع تایپ ادرس می پره بیرون>>>>>>>>>:grrr:

تایید میشه ...
راه حل؟؟ (البته به غیر از نسخه چینی)

SAEEDBG
2012-02-20, 01:37 PM
برای من اولین بار لود شد ولی از دفعات بعد دیگه لود نشد
اقا سعید شما مطمءنی که با تیتانیوم بک اپ گرفتی برای من اصلا لود نمیکنه اون دیتا رو یک بار دیگه برای ما بک اپ بگیر بزار نامش همچیم چیزی هست ...com.opera شما یه بک اپ دیگه برای ما بزار اسمشم تغییر ندید فایل بک اپ باید دارای یه فایل زیپ و داخلش یه فایل tar باشه هچین چیزی حداقل برای من

بله دوست عزیز با تیتانیم بک اپ گرفتم

این بار هر سه فایلی که توی پوشه تیتانیوم بود رو بدون تغییر توی فایل زیپ اپ کردم،تست کنید

farshadb2
2012-02-20, 04:51 PM
تغییر سرور اپرا مینی اندروید در 2 دقیقه
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=154506

http://dl.m*obilestan.net/index.php/files/get/q3KtF3NmnP/edit-operamin**********.rar

http://forum.m*obilestan.net/showthread.php?t=202481

devilishre
2012-02-25, 04:30 PM
آقا فورس کلوز میده، چه کنیم؟؟
(من اپرا مینی میخوام :( )

VmaX
2012-02-25, 06:25 PM
آقا فورس کلوز میده، چه کنیم؟؟
(من اپرا مینی میخوام :( )

شما میتونی به تاپیک زیر بری
اپرا مینی هندلر نسخه 6.5.2 برای اندروید (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=154705)

as_sepiani
2012-02-26, 04:15 PM
بله دوست عزیز با تیتانیم بک اپ گرفتم

این بار هر سه فایلی که توی پوشه تیتانیوم بود رو بدون تغییر توی فایل زیپ اپ کردم،تست کنید

دوست عزیز میتونی با برنامه ای backup بگیزی که نیاز به روت کردن گوشی نداشته باشه؟:eh:

*Armin*
2012-02-27, 10:39 PM
Opera Mini 7

توجه : سرور این ورژن مانند دیگر ورژن ها فیــــــــــــلتر هست

ظاهر جدیدتری داره,آیکن برنامه به رنگ سفید تغییر پیدا کرده و تعدای آپشن اضافه شده

farsad
2012-02-28, 10:09 AM
این برنامه در مرحله inistaling... گیر میکنه و جلوتر نمیره
نصب نمیشه لطفا" راهنمایی کنید

shahin_mp3
2012-02-28, 12:39 PM
اینو میشه ریخت یا گیر می کنه ؟

jaber5115
2012-02-28, 03:30 PM
این برنامه در مرحله inistaling... گیر میکنه و جلوتر نمیره
نصب نمیشه لطفا" راهنمایی کنید
چون فی**تره اول با وی پی ان کانکت شو

nagi
2012-02-29, 06:07 PM
همه ورژن ها در هنگام لود را رد نمی کنند چکار کنیم کدام ورژن جواب میده

MaJiD.Rm
2012-02-29, 06:11 PM
همه ورژن ها در هنگام لود را رد نمی کنند چکار کنیم کدام ورژن جواب میده

تاریخ گوشیت رو به میلادی درست تنظیم کن
بعد امتحان کن
انشالله که جواب میده

موفق باشید:flower:

mahdimk7
2012-03-01, 06:07 PM
سلام دوستان نمیشه یکی نسخه Edit شده ی Opera mini 7 رو قرار بده همه بتونیم استفاده کنیم؟
ممنون....

Xperia_H
2012-03-05, 09:33 AM
سلام دوستان نمیشه یکی نسخه Edit شده ی Opera mini 7 رو قرار بده همه بتونیم استفاده کنیم؟
ممنون....
موافقم

ESMALMESSI
2012-03-05, 07:08 PM
باسلام خدمت دوستان گل این سرورسالمه امتحان کنید
وجواب دهيد

socket: mini5-1.opera-mini.net*( mini5.opera-mini.net\http: allinea.uk.to allinea.uk.to

برای استفاده ازاین سرورابتداoperamini 6.5.2handler.apkرودانلودکنید وتوقسمت filteدربرنامه اپرااین سروررو قرارداده وسپسsaveروبزنید.

توجه:
توقسمتinstallingکمی صبور باشیدویک پرانتزبعدtoقراردهید.

*Armin*
2012-03-08, 12:36 AM
در این لحظه که تست شد سرور اپرا مینی اندروید ورژن 7 (دیگر ورژن هارو تست نکردم) آزاد شده

هم اکنون میتونید از این پست (http://ir-tci.org/forum/showpost.php?p=1320353&postcount=202) آن را دانلود کنید

---------
نسخه جاوا هم همینطور...

m309990
2012-03-08, 02:33 PM
سلام
من اوپرا ميني رو گوشيم نصب كردم بار اول خوب كار ميكنه ولي يهو اين ارورو ميده مشكل چيه ممنون ميشم كمكم كنيد.
The application opera mini ( process com. opera. mini65. android ) has stopped unexpectedly. pleas try again.
بعدشم force close ميده

Xperia_H
2012-03-11, 12:57 PM
نخیر سرورهاش فیلچره هنوز...
قبلا بچه هایی تو انجمن بودن که سرورهارو ادیت میکردن...
کجان اون بچه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :(

*Armin*
2012-04-03, 02:25 PM
Opera Mini web browser v7.0.1

What's in this version:
Opera Mini 7.0.1
Fixed:
Problem with pages not loading completely
Opera Mini 7.0
Added:
OpenGLES hardware acceleration
RTL text support in UI (Arabic, Hebrew)
Beam support (NFC on Android 4.x)
Exit button
Improved:
Speed Dial start page
Tab management
Find-in-page UI

ضمیمه شد

*Armin*
2012-04-25, 02:48 AM
Opera Mini Next web browser 7.0.2

http://www.apktops.com/wp-content/uploads/2012/02/Opera-Mini-Next-web-browser.jpg

Requires Android: 1.5 and up

V7.0.2 update:
Fixed:
Crashes related to virtual keyboard on some HTC devices
Crashes related to non-standard ROMs (e.g. CyanoGen)
Crashes related to text selection
General stability issues

http://dl.apktops.com/app/201204/Opera_Mini_Next_web_browser_7.0.2.apk

----------------------------

Opera Mini web browser 7.0.2

http://www.apktops.com/wp-content/uploads/2011/06/Opera-Mini-Web-Browser.jpg

V7.0.2 update:
Opera Mini 7.0.2
Fixed:
Crashes related to virtual keyboard on some HTC devices
Crashes related to non-standard ROMs (e.g. CyanoGen)
Crashes related to text selection
General stability issues
Opera Mini 7
Added:
OpenGLES hardware acceleration
RTL text support in UI (Arabic, Hebrew)
Beam support (NFC on Android 4.x)
Exit button
Improved:
Speed Dial start page
Tab management
Find-in-page UI

http://dl.apktops.com/app/201204/Opera_Mini_web_browser_7.0.2.apk

ganzalless
2012-04-25, 06:35 PM
این سرورش *****ه.خواهشا با هندلر درستش کنید

ganzalless
2012-04-28, 06:52 PM
این سرورش *****ه.خواهشا با هندلر درستش کنید

نبخیر.انگار حداقل کسی نیست جواب بده یا حتی فقط پست رو بخونه.

sasparatan
2012-05-01, 03:36 PM
وصل نمیشه :(

Rezag2
2012-05-11, 06:33 PM
من با opera 6.0.2 نسخه انگليسي با سرعت خوب وصل ميشم كه هر دو سرور http و socket كار ميكنه؛در ضمن اين پست رو هم با همين ورژن ارسال كردم.

titanium83
2012-05-13, 02:11 PM
دوستان چطور با این مرورگر فیلم هایی که به صورت استریمینگ (مثل یوتیوب) پخش میشند رو ببینم !؟
میگه فلش پلیر میخواد ولی فلش رو نمیشه دانلود کرد (مینویسه برای دستگاه شما امکانش نیست)
htc hd2 با اندروید 2.3.7

hamedtsi
2012-05-14, 07:52 PM
opera miniنمیتونه فایل flash اجرا کنه این قابلیت رو نداره برای این کار از uc browser یا puffin web browser استفاده کنید قبلشم.باید flash player نصب کنید که تو انجمن میتونید پیدا کنید

mm1366
2012-05-15, 04:59 PM
bache ha ba ra vivaz OPERA age kasi dare bara man peivast kone badjoOr niaz daram

moradi367
2012-05-15, 05:28 PM
تو پست سیمبیان بگرد پیدا میکنی
6.2

*Armin*
2012-05-23, 12:09 AM
Opera Mini web browser v7.0.3

1.5 and up

What's in this version:
- fixed connection problems when p r o xy is set up in the system

http://www.rodfile.com/sru62u2aj80k/Opera-Mini-v7.0.3.apk.html

http://www.uploadbaz.com/7mx4jc3f6tk9

*Armin*
2012-05-24, 11:49 AM
Opera Mini Next web browser 7.0.3

Android: 1.5 and up

Overview:
Opera Next gives you a sneak preview of what’s to come in future versions of Opera. Advanced users have the chance to test out exciting new features that are still under development for the next release of Opera Mini – and provide feedback on how to make it even better.

http://dl.apktops.com/app/201205/Opera_Mini_Next_web_browser_7.0.3.apk

arn
2012-05-24, 05:48 PM
سلام

مرور گر opera من حروف فارسی را سلپورت نمیکنه(
من چند نسخه اپرا را نصب کردم هیچ کدوم جواب نداد

باید چی کارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر

farshadb2
2012-05-24, 10:49 PM
سلام

مرور گر opera من حروف فارسی را سلپورت نمیکنه(
من چند نسخه اپرا را نصب کردم هیچ کدوم جواب نداد

باید چی کارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر

این نسخه 7.0next برای شما فارسیش درست نبود؟
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=159454

arn
2012-05-25, 12:02 AM
این نسخه 7.0next برای شما فارسیش درست نبود؟
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=159454

دوست عزيز اين نسخه براي من به سرور وصل هم نميشه

نسخه هاي قبلي هم روي اندرويد ٢.٣.٤ فارسي را ساپورت ميكرد ولي الان كه اندرويد ٤را نصب كردم فارسي را ساپورت نميكنه

solidworm
2012-05-25, 12:21 AM
من اندروید 4 روی گلکسی تب دارم. با اپرا ورژن 7 در این پست مشکلی در اتصال و نمایش فارسی نداره:
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=1364589
آقا فرشاد زحمت ادیت کردنشو کشیدن.

farshadb2
2012-05-25, 11:27 AM
دوست عزيز اين نسخه براي من به سرور وصل هم نميشه

نسخه هاي قبلي هم روي اندرويد ٢.٣.٤ فارسي را ساپورت ميكرد ولي الان كه اندرويد ٤را نصب كردم فارسي را ساپورت نميكنه

دوست عزیز ،در حال حاضر شما از نسخه های غیر ویرایش شده از 5فابریک خود گوشیتون تا آخرین نسخه 7.03 که اصلی باشه و از سایت اصلی اپرا باشه نصب کنید و ببینید کدومش فارسیش درسته.
این آخرین نسخه هست که نصب میشه ،اصلی هم هست:
http://m.opera.com/android/Ow7Good/operamini.apk

در حال حاظر پورت socket فییلترشو برداشتن.همه ی نسخه های اصلیو تست کنید.بعداز نصب هم در این وضعیت باشه:
setting>Advanced>Protocol:socket

ویرایش جدید: این قابلیت هم فییلتر شد و دیگه کار نمیکنه.

arn
2012-05-25, 11:29 AM
دوستان دمتون گرم

با همون نسخه فرشاد درست شد

mosle+m
2012-08-03, 07:00 PM
چطور فعال میشه

*Armin*
2012-08-04, 08:55 PM
opera mini 7.0.3

این نسخه رو بنده ویرایش کردم,فعلا که کار میکنه

نصب اولیه ممکنه تا 1 دقیقه هم طول بکشه پس ناامید نباشید

http://upload.ir-tci.org/index.php/files/get/iUTSW_NNzU/op-signed.rar

meysamshol
2012-08-04, 09:06 PM
الان حالتش روی http باشه بهتره یا روی http/socket ???

setting>Advanced>Protocol

farshadb2
2012-08-05, 10:42 AM
opera mini 7.0.3

این نسخه رو بنده ویرایش کردم,فعلا که کار میکنه

نصب اولیه ممکنه تا 1 دقیقه هم طول بکشه پس ناامید نباشید

http://upload.ir-tci.org/index.php/files/get/iUTSW_NNzU/op-signed.rar

مرسی از تلاشتون، ولی خیلی خیلی اشتباه ویرایش کردید . این با همون mini5.opera-mini.net که http اش فییلتره هست و با socket که فییلتر نیست و سرعتش کمه کار میکنه. به فروم مووبایلستان قسمت اینترنت بخش "تمامی نسخه های اصلاح شده" بیایید که یک نسخه دیگه ویرایش کردم.

meysamshol
2012-08-06, 12:41 AM
مرسی از تلاشتون، ولی خیلی خیلی اشتباه ویرایش کردید . این با همون mini5.opera-mini.net که http اش فییلتره هست و با socket که فییلتر نیست و سرعتش کمه کار میکنه. به فروم مووبایلستان قسمت اینترنت بخش "تمامی نسخه های اصلاح شده" بیایید که یک نسخه دیگه ویرایش کردم.
داداش چرا همینجا آپلود نکردی؟!!

meysamshol
2012-08-06, 12:55 AM
با اجازت خودم آپلود کردم...

http://upload.ir-tci.org/index.php/files/get/3UkN1Sv43X/operamini7.0.3-farshad-post1-server.apk

ArAsH_67
2012-11-14, 01:55 AM
Opera Mini web browser V7.5.1

http://apknew.com/wp-content/uploads/2012/11/opera-mini-web-browser-7-5-1.png

What’s in this version:
7.5.1
This latest version of Opera Mini contains a variety of bug fixes, along with stability and performance improvements.
7.5
Opera Mini 7.5 makes your Android device smarter with Smart Page. It gives you a dashboard view of the latest activity on your social networks, along with automatic news feeds from your favorite sites. Need a sneak peek or the full update? You’ll be able to stay informed about everything that matters to you.

=========================

http://upload.ir-tci.org/filestore/0e/uVx2KJe5Vl.android-software.gif._
DoWnLoAd - 908KB (http://d3.apknew.com/download.php?i=A3PPqf&d=2012-11&n=opera-mini-web-browser-7-5-1.apk&f=d3)
:flower: :flower: :flower:

OMID 89
2012-11-28, 06:37 PM
با سلام ، من يه نسخه از اپرا رو ميخواستم كه مثله نسخه هندلر سيمبينش بشه بهش socks . http داد
اگه بتونيد اين كارو انجام بديد قول ميدم اينترنت رايگان با يه http فوق العاده را بندازم
من الان رو گوشيهاي سري سيمبين اينترنت كاملا رايگان ايرانسل نصب ميكنم
من از اين ورژن استفاده ميكنم شايد بدردتون بخوره
آخرین نسخه هندلر مرورگر معروف اپرا مینی سیمبیان - Oupeng Browser v6.5 Handler ►►► (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=148699)

OMID 89
2012-11-29, 11:41 AM
اينم يه ورژن از اپرا ميني كه راحت از هيتلر عبور ميكنه ...

ali.de
2013-01-20, 04:59 PM
میشه یه نفر نسخه 7.5.1 ادیت شده رو بزاره؟ میدونم هست قبلا داشتم الان هر چی سرچ میکنم پیدا نمیکنم

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

mesleshish
2013-02-03, 02:19 AM
سلام خواهش میکنم یکی مخصوصا از آقای فرشاد نسخه 7.5.1 فارسی شده کامل رو بذاره

Am22
2013-02-12, 05:05 PM
سلام
میخواستم ببینم در حال حاضر اپرا مینی کار میکنه؟نسخه ای که سالم باشه رو کسی میتونه به بنده معرفی کنه؟
با تشکر

toomi65
2013-02-16, 08:44 PM
با اجازت خودم آپلود کردم...

http://upload.ir-tci.org/index.php/files/get/3UkN1Sv43X/operamini7.0.3-farshad-post1-server.apk

دمتون گرم
مرتب کار میکنه
یه ورژن اپرا داشتم فارسی رو اصلن نشون نمی داد
الان با این جواب میده فارسی
گوشیم هم htc Incredible s هست

mesleshish
2013-02-16, 09:45 PM
سلام خواهش میکنم یکی نسخه 7.5 فارسی کامل رو بذاره یا حداقل بگید چه جوری فارسیش کردید

mesleshish
2013-02-23, 03:04 AM
یکی جواب بده

Dark*Angel
2013-03-08, 07:39 PM
اينم يه ورژن از اپرا ميني كه راحت از هيتلر عبور ميكنه ...

دوست عزىز ىه دنىا تشکر کلى اپرا مىنى نصب کردم فقط اىن سالم بود و هىلتر رو رد کرد

sf.23
2013-03-14, 07:08 PM
دوستای عزیز لطفا ورژن سالم اپرا مینی 7 رو برای دانلود بذارید که فونت فارسی فارسی رو هم ساپورت کنه ... در حال حاضر از یه ورژن ویرایش شده استفاده میکنم که حروف فارسیش بر عکس و جداد جدا هست
لطفا راهنماییم کنین استفاده از ورژن های ویرایش شده توسط بعضی افراد تا چه حد امنیت داره؟
با تشکر

xsaeidx
2013-03-16, 06:13 AM
اخرین نسخه اش 7.5هم مسدود شده کسی جدید با سرور سالم داره

Masihpnu
2013-03-16, 06:28 AM
اخرین نسخه اش 7.5هم مسدود شده کسی جدید با سرور سالم داره

اپرا 6.5.2 بخوبی کار میکنه

Sent from my HD2 using Tapatalk 2