PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فلش n900 به آسان ترین راه

vahid5835
2011-01-18, 11:04 AM
به نام خدا
دوستان توجه کنید خیلی ریلکس پشت کامپیوترتان بشینید
اگه مشکل فلش داری اگه هاردت خوانده نمیشه
اگه مشکل سیم کارت داری
اگه مشکل سریال نامبر داری یا نخواندن رم و اجرا نشدن بلوتوث داری من راهنماییت میکنم ولی شرط داره اونم دکمه تشکر شماست
خوب اول خوب دقت کنید
این مسئله رو خیلی از دوستان اشتباه میکنند که برای فلش باید دو تا فایل گرفت (bin و VANILLA)
در حالی که برای فلش فقط همون فایل bin کافیست و فایل vanilla برای فرمت کردن هارد بکار میره

حالا اول میریم سراغ فلش
ابتدا pc suite رو نصب میکنیم
سپس میریم تو سایت
http://tablets-dev.nokia.com/nokia_N900.php
جدیدترین ورژن رو با توجه به سریال نامبر گوشیمون می گیریم ورژن ها به ترتیب
20.2010.36.2
10.2010.19.1
3.2010.2.8
2.2009.51.1
1.2009.44.1
1.2009.42.11
1.2009.42.2
1.2009.41.13
1.2009.38.17
بهتره پروداکت آمریکایی رو بگیرید که تعریفشو زیاد شنیدم
سپس برنامه Maemo Flasher رو دانلود کنید
http://www.mediafire.com/?d85i7x5k03dx5n9
(((آموزش برنامه رو تو فایل فلش که از سایت******** گرفتم رو براتون گذاشتم
http://www.mediafire.com/?d7jajiod6en0z0k)))
ولی خوب بازم بهتون میگم
برنامهMaemo Flasher رو که اجراکردید در داخل آن
flasher-3.5.exe -F RX-51_2009SE_3.2010.02-8.002_PR_COMBINED_002_ARM.bin -f -R
این رو مینویسد یا کپی پیست میکنید
البته بستگی به ورژن دانلودیت داره
(میتوانید فایل bin را که دانلود کردید رو Rename کرده اسم فایل رو بجای اسم فایل بالا بگذارید(
مثلا برای ورژنت پایینتر این هست که استفاده نکنی بهتره:
flasher-3.5.exe -F RX-51_2009SE_1.2009.42-11.203.2_PR_F5_203_ARM.bin -f -R
دقت کنید فایلی رو که دانلود میکنید دقیقا اسم فایل رو بجای اسم فایل بالا بذارید flasher-3.5.exe -F******************************* -f -R
خوب حالا باطری گوشیت رو در میاری
usb رو وصل میکنی دکمه u موبایل رو گرفته باطری رو جا میزنی بعد از 20ثانیه دکمه u رو رها میکنی
علامت usbرو گوشی ظاهر میشه
نکته: باطری فول شارژ بوده و در طی این مدت به هیچ وجه ارتباط را قطع نکنید
میریم سراغ برنامهMaemo Flasher
عملیات بالا انجام شده فقط کافیست inter رو بزنید
فلش با موفقیت انجام میشود
مشکل سیم کارت سریال بلوتوث و رم حل میشود

ولی اگر هاردگوشیتون مشکل داشت باید فایل vallina رو دانلود کنید

RX-51_2009SE_10.2010.13-2.VANILLA_PR_EMMC_MR0_ARM.bin
فلش کنید.دقت کنید که پس از فلش گوشی بطور اتوماتیک روشن خواهد شد که شما باید بلافاصله باطری را در بیاورید و مانع روشن شدن گوشی بشوید.
سپس گوشی را با یک فایل معمولی فلش کرده و سپس گوشی را روشن کنید.
دقت کنید که در این مرحله روشن شدن گوشی به طول خواهد انجامید چون هارد گوشی در حال فرمت شدن است.
موفق پیروز باشید
دوستان خیلی تلاش کردم آپلود کنم ولی با وجود اینترنت پرسرعت باز هم بعد 3 روز تلاش نتونستم و مجبور شدم لینک دانلود بدم
vahid5835

ddoser
2011-01-20, 08:14 PM
اقا دمت گرم واقعآ عالی بود من که حال کردم دمت گرم داداش من گوشیم این ور÷ن هست

rx51
v20.2010.36-2.203.1

از کجا بدونم بالاترین ور÷ن الان چیه که همونو نصب کنم

saeedn900
2011-02-06, 04:08 PM
سلام شما خودت امتحان کردی؟
من گوشیم روشن نمیشه اینکارو کنم درست میشه؟

vahid5835
2011-02-09, 12:03 PM
اقا دمت گرم واقعآ عالی بود من که حال کردم دمت گرم داداش من گوشیم این ور÷ن هست

rx51
v20.2010.36-2.203.1

از کجا بدونم بالاترین ور÷ن الان چیه که همونو نصب کنم

بله بالاترین ورژن رو الان داری
عزیزم من که ترتیب ها رو برات نوشتم

vahid5835
2011-02-09, 12:04 PM
سلام شما خودت امتحان کردی؟
من گوشیم روشن نمیشه اینکارو کنم درست میشه؟

100 % درست میشه
شک نکن اصلا

saeedn900
2011-03-11, 12:14 PM
مننون امتحان میکنم .من اینو دانلود کردم مشکلی که نداره Global ؟

vahid5835
2011-03-16, 01:27 PM
مننون امتحان میکنم .من اینو دانلود کردم مشکلی که نداره Global ؟

نه خیالت راحت باشه

من این روش رو تست کردم هیچ مشکلی نداشته
فقط دوستان گرامی ترتیب ورژن ها رو رعایت کنید

saeedn900
2011-04-10, 11:38 AM
سلام من فلش کردم درست شد.
فقط سرعت بالا اومدن اپ منیجر خیلی کند شده میشه درستش کرد

moosuvi
2011-04-17, 12:43 PM
سلام دوست عزیز من الان ورزن گوشیم اینهRX-51_2009SE_20.2010.36-2.002_PR_COMBINED_002_ARm وقتی از این روشی که شما گفتین برم ورزن گوشیم میشه اینRX-51_2009SE_10.2010.13-2.VANILLA_PR_EMMC_MR0_ARM ؟
نمیشه کاری کرد که همین ورزنی که هست بمونه؟:worried:

vahid5835
2011-04-19, 10:03 AM
دوست عزیز اگه می خای ورژن گوشیت تغییر نکنه چرا می خای فلش بزنی

moosuvi
2011-04-20, 12:18 PM
دوست عزیز اگه می خای ورژن گوشیت تغییر نکنه چرا می خای فلش بزنی
میخوام فضای home گوشی رو بیشتر کنم.:cool:

vahid5835
2011-05-10, 06:52 PM
صبر کن تا آپدیت های جدیدتر بیاید بعد فلش کن

Vergi
2011-07-02, 07:49 PM
salam be cmt gir mideh write nemikonem komakam konid

با اجازه آقا وحید.
احتمالا شما روی کامپیوترتون Nokia PC Suite نصب کردین.اگه نصب کردین پاک کنین بعد Maemo Flasher هم پاک کنید.دوباره Maemo Flasher رو نصب کنین و طبق آموزش عملیات فلش رو انجام بدید.
نتیجه رو گزارش کنید...:flower:

keivanm
2011-07-07, 07:17 AM
فقط در یک جمله میتونم بگن وحید جان نوکرتم به مولا ... دیشب خواب نرفتم .. گوشی من کلا عکساش باز نمیشد آیکن هاش رفته بود کلآ خراب شده بود .. زنگ زدم نمایندگی گفت فلشش بالای 20 تومانه .. اومدم اینجا مشکلم حل شد .. به مولا خیلی گلی دمت گرم ... باور کن کلی دعاتون کردم ... ایشالا همیشه موفق باشید .. ... فقط تنها چیزی منو اذیت کرد دانلود فایل ها از سایت نوکیا بود که 5 باز تا آخر میرفت گیر میکرد .... وحید جان 1 زحمت دیگه ... آخرین آپدیت یا همون فریمور رو واسم اینجا قرار بدی لینکشو .. با تشکر

vahid5835
2011-07-16, 07:01 PM
salam be cmt gir mideh write nemikonem komakam konid

همون meamoo flasheri که گذاشتم رو دانلود کردی؟؟؟

دوست خوبمون vergi خوب راهنمایی کرده

vahid5835
2011-07-16, 07:07 PM
فقط در یک جمله میتونم بگن وحید جان نوکرتم به مولا ... دیشب خواب نرفتم .. گوشی من کلا عکساش باز نمیشد آیکن هاش رفته بود کلآ خراب شده بود .. زنگ زدم نمایندگی گفت فلشش بالای 20 تومانه .. اومدم اینجا مشکلم حل شد .. به مولا خیلی گلی دمت گرم ... باور کن کلی دعاتون کردم ... ایشالا همیشه موفق باشید .. ... فقط تنها چیزی منو اذیت کرد دانلود فایل ها از سایت نوکیا بود که 5 باز تا آخر میرفت گیر میکرد .... وحید جان 1 زحمت دیگه ... آخرین آپدیت یا همون فریمور رو واسم اینجا قرار بدی لینکشو .. با تشکر

مرسی مرسی مرسی مرسی
با این برنامه (ramikoh_NAVIFIRM.exe) جدیدترین فایل ها رو بگیر بدون دردسر البته سعی کن شبها یا صبح زود بگیری که مشکلی در دانلود نداشته باشی

ضمنا برای اجرای این برنامه باید نت فریم وورک ( Microsoft .NET Framework ) نصب کنی

arasha.m
2011-08-11, 06:30 PM
سلام دوستان
نرم افزار ovi suite برای maemo flasher مشکل ایجاد می کنه؟

arasha.m
2011-08-11, 06:48 PM
من هر کاری می کنم MAEMO flasher اجرا نمی شه
باید چی کار کنم؟

AJ-RKO
2011-08-11, 08:14 PM
من هر کاری می کنم MAEMO flasher اجرا نمی شه
باید چی کار کنم؟
MAEMO flasher رو فقط باید نصب کنی عزیز.فرار نیست اجراش کنی(همین که نصب کنی کافیه)
واسه فلش کردن هم از لینک زیر کمک بگیر.موفق باشی
آموزش آپدیت به ورژن 1.3 (به صورت کامل و ساده) (http://ir-tci.org/forum/showthread.php?t=101880)

mahradkhos
2011-08-13, 02:54 PM
باتشکراز راهنمایی خوبت وحید جان ،اونجایی که گفتی سپس گوشی را با یک فایل معمولی فلش کرده و سپس گوشی را روشن کنید را متوجه نشدم می تونی بیشتر توضیح بدی
:guilty:

vahid5835
2011-08-15, 12:51 PM
باتشکراز راهنمایی خوبت وحید جان ،اونجایی که گفتی سپس گوشی را با یک فایل معمولی فلش کرده و سپس گوشی را روشن کنید را متوجه نشدم می تونی بیشتر توضیح بدی
:guilty:

ببین دوست من شما وقتی میخای یه ورژنی رو دانلود کنی چندتا شاخه بهت میده مثل وانیلا یا امریکن و...
حالا با هرکدوم که دوست داشتی میتونی هارد فرمت کنی

kamran63
2011-08-29, 06:23 PM
سلام بر دوست عزیز و تشکر از این پست
باید به دوستان بگم که بهتره نسخه خاورمیانه رو نصب کنن چون نسخه آمریکایی سیم کارتو نمیشناسه!!

AJ-RKO
2011-08-30, 09:42 AM
سلام بر دوست عزیز و تشکر از این پست
باید به دوستان بگم که بهتره نسخه خاورمیانه رو نصب کنن چون نسخه آمریکایی سیم کارتو نمیشناسه!!

دقت کنید که بهترین و سازگارترین ورژن , ورژن جهانی است.
Latest Maemo 5 Global release for Nokia N900

everon
2011-09-02, 05:52 PM
سلام
من وقتی برنامه فلش رو اجرا میکنم و فایل binرو کپی میکنم هیچ چیزی نمی شه می تونین کمکم کنید؟

AJ-RKO
2011-09-05, 11:25 AM
سلام
من وقتی برنامه فلش رو اجرا میکنم و فایل binرو کپی میکنم هیچ چیزی نمی شه می تونین کمکم کنید؟
دوست عزیز اقا وحید توو پست اول آموزش رو کامل داده دوباره یه مرور کن و تغییر نام هایی که خواسته رو به دقت انجام بده.
از لینک زیر هم میتونی کمک بگیری.
آموزش آپدیت به ورژن 1.3 (به صورت کامل و ساده) (http://ir-tci.org/forum/showthread.php?t=101880)

dabiir
2011-09-19, 01:30 AM
سلام برادران من هم اين كار رو كردم ولي گوشي رو وقتي وصل ميكنم به كامپيوتر تا نيمه شناساي ميكنه بعد ارور ميده حالا مشكل كجاس خواهشا راهنمايي كنيد

dabiir
2011-09-19, 01:43 AM
آقا پيداش كردم ممنون دستتون درد نكنه براي همتون واقعا مشكلم اونجا ب.د كه فايل دانلود شده رو حتما تو پوشه برنامه فلاشر كپي بايد كرد...................ممنون از زحمات همتون

dabiir
2011-09-19, 01:46 AM
ببخشيد سوال ديگه دارم اگه زبان فارسي هم دارد لا اقل كمك منيد نصبش كنيم...ممنون

AJ-RKO
2011-09-19, 09:24 AM
سلام برادران من هم اين كار رو كردم ولي گوشي رو وقتي وصل ميكنم به كامپيوتر تا نيمه شناساي ميكنه بعد ارور ميده حالا مشكل كجاس خواهشا راهنمايي كنيد

آقا پيداش كردم ممنون دستتون درد نكنه براي همتون واقعا مشكلم اونجا ب.د كه فايل دانلود شده رو حتما تو پوشه برنامه فلاشر كپي بايد كرد...................ممنون از زحمات همتون
!!!!!!

زبان فارسی نداره منظورم اینه که گوشی کاملا فارسی نمیشه از منو گرفته تا برنامه ها
ولی فونت و کیبورد فارسی داره.
برنامه ی ukeyboard رو از مخازن نصب کن بعد هم از setting و Text input انتخابش کن.موفق باشی.:flower:

alone1987
2011-09-25, 09:55 PM
سلام.یعنی باید دویار گوشی فلش شه؟؟
دوبار فلش کمباین و یه بار وانیلا؟
فلش دومی برای چیه؟
و اینکه این فایل فلش معمولی رو از کجا دانلود کنیم؟
میشه خوب و واضح 3 مرحلشو و فایل فلششو بگی؟
مرسی

AJ-RKO
2011-09-25, 10:39 PM
فلش دومی برای چیه؟
مرسی
دوتا فایل واسه فلش لازمه وقتی از اولی استفاده میکنی اطلاعات گوشی مثل عکس و موزیک و ... پاک نمیشه و فقط فضای مربوط به کاربر جهت نصب برنامه ها که در حالت عادی 2گیگا هست رو پاک میشه.ولی وانیلا کاملتر و بهتر و کلی مزایا داره و وقتی از اون استفاده میکنی کل اطلاعات به علاوه ی اون فضای 2گیگ پاک میشه و میتونی با استفاده از اون این فضا رو به 5 یا 8 گیگ افزایش بدی.
و بهترین کار اینه واسه فلش از هر دو فایل استفاده کرد.
توو همین تاپیک و تاپیکهای زیر نحوه ی استفاده و فلش هست.
افزایش فضای home به 5 یا 8 گیگابایت (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=101811)

alone1987
2011-09-26, 11:45 AM
من بیشتر منظورم به قسمت آخرشه.
گفتن وقتی با وانیلا فلش کردی گوشی روشن میشه که نذارید روشن شه.باطریشو در بیارین.بعد با یه فایل معمولی فلش کنید.
این یعنی چی؟

AJ-RKO
2011-09-26, 05:23 PM
من بیشتر منظورم به قسمت آخرشه.
گفتن وقتی با وانیلا فلش کردی گوشی روشن میشه که نذارید روشن شه.باطریشو در بیارین.بعد با یه فایل معمولی فلش کنید.
این یعنی چی؟
دوست عزیز از تاپیکهایی که لینک دادم استفاده کن.راحترتوضیح داده.
منظور از فایل معمولی همون فایل اولی غیر وانیلاست.

ariyangham
2011-09-29, 08:36 PM
سلام. چند تا سوال
1:من اخرین ورزن رو فلش زدم سریال گوشی مخفی شده باید چیکار کنم؟اخرین ورزن رو همین امروز دانلود کردم
2:حالا که به اخرین ورزن فلش زدم میتونم از ورزن های vanilla که واسه افزایش رم به کار میره استفاده کنم؟ اگه میشه لطفا بگید که مثل بقیه فلش هاست و یا باید دانگرید شه و اگه باید دانگرید شه لطفا اموزش بدید

اقا گیرم لطفا زودتر جواب بدید

Achilles92
2011-09-30, 01:12 AM
سلام. چند تا سوال
1:من اخرین ورزن رو فلش زدم سریال گوشی مخفی شده باید چیکار کنم؟اخرین ورزن رو همین امروز دانلود کردم
2:حالا که به اخرین ورزن فلش زدم میتونم از ورزن های vanilla که واسه افزایش رم به کار میره استفاده کنم؟ اگه میشه لطفا بگید که مثل بقیه فلش هاست و یا باید دانگرید شه و اگه باید دانگرید شه لطفا اموزش بدید

اقا گیرم لطفا زودتر جواب بدید

سلام. نه دوسته عزیز دانگرید نمیخواد. شما بعد از فلش وانیلا رو بزن.

ariyangham
2011-09-30, 09:18 AM
یعنی کلا تو n900 هر چقدر بخایم میتونیم ورزن رو بالا وا پایین کنیم؟

AJ-RKO
2011-09-30, 01:19 PM
یعنی کلا تو n900 هر چقدر بخایم میتونیم ورزن رو بالا وا پایین کنیم؟
اونقدرها هم ورژن نداره.
ولی مشکلی پیش نمیاد چون از طریق CMD فلش میشه و لینوکس مثل سیمبین نیست.
در کنار فلش معمولی از وانیلا هم استفاده کنید.

ariyangham
2011-09-30, 01:25 PM
منظورتو متوجه نشدم داداش. یعنی چی در کنار فلش معمولی از وانیلا هم استفاده کنم؟ با میمو فلشر که یه فریمور بشتر نمیشه فلش زد.این گوشی هنوز imei نداره ها

یه راهی معرفی کن که هم انتن برگرده هم اون 8 گیگ فضای نصب نرم افزار رو داشته باشم. ممنون که وقت میزاری

AJ-RKO
2011-09-30, 01:30 PM
منظورتو متوجه نشدم داداش. یعنی چی در کنار فلش معمولی از وانیلا هم استفاده کنم؟ با میمو فلشر که یه فریمور بشتر نمیشه فلش زد.این گوشی هنوز imei نداره ها

یه راهی معرفی کن که هم انتن برگرده هم اون 8 گیگ فضای نصب نرم افزار رو داشته باشم. ممنون که وقت میزاری
منظورم واضح است یعنی یک بار فلش معمولی میکنید و گوشی روشن نمیشه و بلافاصله وقتی فلش وانیلا میزنی گوشی کامل فلش میشه.
آموزش و نحوه ی استفاده توو تاپیکهای زیر توضیح داده شده.
افزایش فضای home به 5 یا 8 گیگابایت (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=101811)

ariyangham
2011-09-30, 01:47 PM
داداش مرسی من فقط ترسم از خاموشی گوشی بود چون فکر میکردن اگه با ورزن پایین بزنم مثل بقیه گوشی ها ی نوکیا خاموش میشه وگرنه همین جند دقیقه پیش با یه ورزن پایین تر فلش زدم روشن شد . سری

AJ-RKO
2011-09-30, 01:51 PM
داداش مرسی من فقط ترسم از خاموشی گوشی بود چون فکر میکردن اگه با ورزن پایین بزنم مثل بقیه گوشی ها ی نوکیا خاموش میشه وگرنه همین جند دقیقه پیش با یه ورزن پایین تر فلش زدم روشن شد . سری

حالا تند تند فلش نکنی!!!
فقط چند نکته:
1.گوشی حتما شارژ باتری پر یا زیادی داشته باشه.
2.در حین فلش کردن گوشی رو از PC قطع نکنی.
3.سعی کن از وانیلای 5 گیگ استفاده کنی.2 یا همون فابریک خیلی کمه خصوصا اگر بازی استفاده میکنه. 8هم فکر میکنم که خیلی زیاده و بدون استفاده باقی میمونه.

ariyangham
2011-10-05, 08:46 PM
نه بابا تند تند چیه؟ فقط 4 بار فلش کردم. همش 4 بار . ببین من این فایل وانیلا که اول گفته رو نتونستم از جایی دانلود کنم.
از یه وا مونده دیگه که وانیلا باشه استفاده کنم مشکل نخودن حافضه حل میشه یا هر کدوم از وانیلا ها یه کاری انجام میده؟
من الان 2 3 تا وانیلا دارم اما خوب دنبال این که گفتید میگشتم هیچ جا گیرم نیومد.

AJ-RKO
2011-10-05, 09:14 PM
نه بابا تند تند چیه؟ فقط 4 بار فلش کردم. همش 4 بار . ببین من این فایل وانیلا که اول گفته رو نتونستم از جایی دانلود کنم.
از یه وا مونده دیگه که وانیلا باشه استفاده کنم مشکل نخودن حافضه حل میشه یا هر کدوم از وانیلا ها یه کاری انجام میده؟
من الان 2 3 تا وانیلا دارم اما خوب دنبال این که گفتید میگشتم هیچ جا گیرم نیومد.
فایل معمولی فلش رو از پست اول این اموزش بگیر(لینک داده شده)
وانیلای 5GB apps 24GB mydocs (http://www.mediafire.com/?j6srnaxwr3notaf)
وانیلای (http://www.mediafire.com/?5o1hkuuwhn8hh1c)8GB apps 21GB mydocs (http://www.mediafire.com/?5o1hkuuwhn8hh1c)

ariyangham
2011-10-06, 10:38 PM
اقا من با اینا که دادی فلش کردم اما این ارور رو میده

USB device found found at bus bus-0, device address \\
105.
Found device RX-51, hardware revision 2101
NOLO version 1.4.14
Version of 'sw-release': RX-51_2009SE_20.2010.36-2.002
Booting device into flash mode.
Suitable USB device not found, waiting.
1c8.
Raw data transfer EP found at EP2.
SU_GET_UPDATE_STATUS_REQ terminated with error code 1.

وقتی هم وارد مموری میشم مینویشه memory card unsupported

حالا چه کنیم؟نرم افزار یا سخت افزار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AJ-RKO
2011-10-06, 10:45 PM
اقا من با اینا که دادی فلش کردم اما این ارور رو میده

105.
Found device RX-51, hardware revision 2101
NOLO version 1.4.14
Version of 'sw-release': RX-51_2009SE_20.2010.36-2.002
Booting device into flash mode.
1c8.
Raw data transfer EP found at EP2.
SU_GET_UPDATE_STATUS_REQ terminated with error code 1.

وقتی هم وارد مموری میشم مینویشه memory card unsupported

حالا چه کنیم؟نرم افزار یا سخت افزار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نرم افزار-فلش مجدد.
بعد پیغام
USB device found found at bus bus-0, device address
کمی صبر کن تا ارتباط با PC وصل بشه چون توو این مرحله یه بار قطع و دوباره وصل میشه.

ariyangham
2011-10-07, 08:57 AM
خیلی صبر کردم اما همش ارور میده. هارد گوشی نه رو کامپپوتر شناخته میشه نه تو گوشی. مدادم هم ارور میده.باید به فکر دیگه به حالش بکنم.اون فایلی که تو پست اول معرفی شده بود رو با هزار زحمت پیدا کردم حالا دارم دانلود میکنم.
گفتم شاید اون مخصوص این کار باشه. با این حال بازم دارم تلاش میکنم که فلش بگیره اما مدام ارور میده SU_GET_UPDATE_STATUS_REQ terminated with error code 1.
و یا
SU_GET_UPDATE_STATUS_REQ terminated with error code 3 .

ببینیم چی میشه

AJ-RKO
2011-10-07, 09:44 AM
خیلی صبر کردم اما همش ارور میده. هارد گوشی نه رو کامپپوتر شناخته میشه نه تو گوشی. مدادم هم ارور میده.باید به فکر دیگه به حالش بکنم.اون فایلی که تو پست اول معرفی شده بود رو با هزار زحمت پیدا کردم حالا دارم دانلود میکنم.
گفتم شاید اون مخصوص این کار باشه. با این حال بازم دارم تلاش میکنم که فلش بگیره اما مدام ارور میده SU_GET_UPDATE_STATUS_REQ terminated with error code 1.
و یا
SU_GET_UPDATE_STATUS_REQ terminated with error code 3 .

ببینیم چی میشه
دقیقا از تاپیک زیر استفاده کن.
بعد تمام شدن فلش اولیه وقتی میخوای وانیلا رو استفاده کنی اگر توو ارور زیر موند و پیش نرفت.کابل رو از گوشی جدا کن و بلافاصله وصل کن.
USB device found found at bus bus-0, device address

ariyangham
2011-10-07, 01:04 PM
من الان بین 2تا ورزن سویچ کردم. یکی اخرین ورزن ار امریکا و یه ورزن عمومی جهانی.حالا دارم وانیلا اخرین ورزن رو میگیرم که ببینم با اون میشه یا نه. البته فکر کنم همون ورزنیه که تو این تاپیک تو پیج اول معرفی شده.اگه قرار باشه جواب بده همون جواب میده چون اخرین ورزنه و بعد ورزن های معمولی اومده
ائن لینکایی رو هم که گفتی دیدم اما جواب نمیده. بعترین راه همین وانیلا اخرین ورزنه.کشتن منو این N900 ها :D:
تو فکرش بودم که از اون استفاده کنم.
حالا اگه نشد اونم تست میکنیم دیگه.
کار نشد نداره
دمت گرم

AJ-RKO
2011-10-07, 01:09 PM
من الان بین 2تا ورزن سویچ کردم. یکی اخرین ورزن ار امریکا و یه ورزن عمومی جهانی.حالا دارم وانیلا اخرین ورزن رو میگیرم که ببینم با اون میشه یا نه. البته فکر کنم همون ورزنیه که تو این تاپیک تو پیج اول معرفی شده.اگه قرار باشه جواب بده همون جواب میده چون اخرین ورزنه و بعد ورزن های معمولی اومده
ائن لینکایی رو هم که گفتی دیدم اما جواب نمیده. بعترین راه همین وانیلا اخرین ورزنه.کشتن منو این N900 ها :D:
تو فکرش بودم که از اون استفاده کنم.
حالا اگه نشد اونم تست میکنیم دیگه.
کار نشد نداره
دمت گرم
نیازی به این همه دانلود و تغییر ورژن نیست.تاپیکی که لینک دادم بهترین و ساده ترین راه ممکن بود اینکه شما نمیتونی و مشکل داری خیلی عجیبه.یه نگاه به اون اموزش بنداز ببین ساده تر از این میشه توضیح داد.
کلا قراره دوتا فایل دانلود کنی و 3 تا دستور وارد کنی.دستورات فلش هم باید همنام با فایل باشه.

ariyangham
2011-10-07, 09:44 PM
خنگ که نیستم. فلش کردن رو بلدم. فلش وانیلا ارور میده. فلش نمیشه. حتی فایل های اون تاپیکی که گفتیم دانلود کردم فلش کردم. نشد. اصلا با همون فایل اول بالا اومد.نمیدونم دیگه چجور فایلی روش تست کنم اعصابمو ریخته بهم. میترسم با باکس فلش بزنم.

FARHAD.HI
2011-10-08, 12:57 AM
خنگ که نیستم. فلش کردن رو بلدم. فلش وانیلا ارور میده. فلش نمیشه. حتی فایل های اون تاپیکی که گفتیم دانلود کردم فلش کردم. نشد. اصلا با همون فایل اول بالا اومد.نمیدونم دیگه چجور فایلی روش تست کنم اعصابمو ریخته بهم. میترسم با باکس فلش بزنم.
سلام.
دوست عزیز ناراحت نشو علیرضا جان تجربه بالای داره بابت راهنمایی هم که میکنه واقعا از وقت مفیدش برای ما میزاره چون سرش واقعا شلوغه.
حالا بگذریم من خودم هم بعضی وقتها پیش اومده وقتی خواستم فلش بزنم چون عجله داشتم یه سری اشتباهات کردم.که بعدا متوجه شدم به قول خودت هیچ کاری نشد نداره.

یه فایل word آموزش تصویری و کامل فلش کردن رو برات ضمیمه کردم که خیلی واضح توضیح داده از اون روش استفاده کن صدرصد جواب میگیری

برای دانلود فایل ها هم از دو بخشی که آقا علیرضا معرفی کردن استفاده کن.

موفق باشی.:welove:

ariyangham
2011-10-08, 08:03 AM
نه بابا این چه حرفیه واقعا دستش درد نکنه من ناراحت نشدم لحنم هم شوخی بود مخلص همه بکس با مرام هستیم.
این اموزش رو هم میخونم استفاده میکنم من که 1 گیگ دانلود کردم جواب نداد حالا 300 کیلو بایت که به جایی نمیخوره.ممنون فرهاد جان.خبرشو میدم

AJ-RKO
2011-10-08, 11:36 AM
نه بابا این چه حرفیه واقعا دستش درد نکنه من ناراحت نشدم لحنم هم شوخی بود مخلص همه بکس با مرام هستیم.
این اموزش رو هم میخونم استفاده میکنم من که 1 گیگ دانلود کردم جواب نداد حالا 300 کیلو بایت که به جایی نمیخوره.ممنون فرهاد جان.خبرشو میدم
دوست عزیز شما مشکلت اینه که تلاش نمیکنی من هم جسارت نکردم.
اینکه چندبار فایلهای مختلف رو دانلود کنی فایده ای نداره چون تمام فایل با یک دستور انجام میشه و فایلها هم مشکلی ندارن شما باید دقت کنی و مشکل رو پیدا کنی نه اینکه تمام فایلها رو دانلود کنی.
مثلا شما میخوای دستور زیر رو وارد کنی:

flasher-3.5.exe -F RX-51_2009SE_20.2010.36-2_PR_COMBINED_MR0_ARM.bin -f
باید مطمئن بشی که فایلهای فلش رو توو مسیری که خواسته منتقل کردی و بعد نام فایلت دقیقا با دستور فلشت یکی باشه
مثلا اینجا نام فایلت باید به صورت زیر باشه.

RX-51_2009SE_20.2010.36-2_PR_COMBINED_MR0_ARM
واسه وانیلا هم باید همین دقت رو انجام بدی.
اینکه من میگم کلا سه تا دستوره یعنی اینکه دقت میخواد و نباید عجله کرد هزار نفر با همین اموزش انجام دادن پس شما هم میتونی فقط باید دنبال مشکل بگردی نه اینکه مدام فایل دانلود کنی.
حالا ممکنه شما یک فایل رو دانلود کنیو با اون بتونی فلش کنی این نشون نمیده که اون فایلهای قبل مشکل داشتن این یعنی حالا اموزش رو بدرستی انجام دادی.
موفق باشی:flower:

ariyangham
2011-10-08, 07:54 PM
داداش مشکل اینه که شما فکر میکنی من اشتباه فلش میزنم در صورتی فایل خونده میشه.دستورات اجرا میشه و وقتی که میره سراغ گوشی کع فلش شه ارور میده. یه عکس هم ضمیمه کردم بفرما ببین دقیق بخون و بعد اگه راهنمایی داشتی راهنمایی کن.

دیگه چی بگم والا

به گمانم سخت افزار باشه
دیگه حوصله ندارم روش کار کنم:grrr:

FARHAD.HI
2011-10-08, 09:39 PM
داداش مشکل اینه که شما فکر میکنی من اشتباه فلش میزنم در صورتی فایل خونده میشه.دستورات اجرا میشه و وقتی که میره سراغ گوشی کع فلش شه ارور میده. یه عکس هم ضمیمه کردم بفرما ببین دقیق بخون و بعد اگه راهنمایی داشتی راهنمایی کن.

دیگه چی بگم والا

به گمانم سخت افزار باشه
دیگه حوصله ندارم روش کار کنم:grrr:

سلام .
نه دوست من مشکل نرم افزاری نیست . مشکل عجله کردن هست و کم دقتی .
خوب طبق این اسکرین شات که گذاشتی شما با دقت آموزش رو مطالعه نکردی .

http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=542268&stc=1&d=1318094171
شما باید اول دوتا فایل رو دانلود کنی :
1 - ابتدا دانلود فریمور RX-51_2009SE_20.2010.36-2_PR_COMBINED_MR0_ARM.bin (http://tablets-dev.nokia.com/nokia_N900.php)
2 - دانلود فایل وانیلا RX-51_2009SE_10.2010.13-2.VANILLA_PR_EMMC_MR0_ARM.bin
فایل اول دارای حجم 190 مگ و فایل دوم دارای حجم 249 مگ میباشد
خوب اگر هم دانلود کردی که هیچی این آموزش رو با دقت مطالعه کن .
اشتباه شما اینه که شما دستور دوم رو اول تایپ میکنی. باید اول این دستور رو وارد کنید.

flasher-3.5.exe -F RX-51_2009SE_20.2010.36-2_PR_COMBINED_MR0_ARM.bin -f
گوشی شما فلش اولیه میشه ولی بالا نمیاد که حالا دستور دوم رو تایپ میکنید.

flasher-3.5.exe -F RX-51_2009SE_10.2010.13-2.VANILLA_PR_EMMC_MR0_ARM.bin -f -R
تمام البته اینه تو آموزش گفته شده من یاداوری کردم که متوجه اشتباهت بشی.موفق باشی.:welove:

AJ-RKO
2011-10-08, 09:54 PM
بعد توضیحات فرهاد باید بگم دقت کن نام فایل همونی باشه که توو دستور وارد میکنی مثالش رو هم چند پست بالاتر گفتم.
نه مشکل از گوشی شماست نه فایلها فقط دقت بیشتری میخواد شما خودت یه لحظه فکر کن ببین میشه مثلا همه ی ما با اون روش فلش کنیم بعد شما نتونی؟؟؟
اموزش پیچیده و سختی نیست فقط چندتا نکته ی ریز داره باید دقت کنی همین.
اگه ورژن جهانی رو داری ابتدا با اون فلش کن بعد از وانیلا استفاده کن.

ariyangham
2011-10-08, 11:51 PM
میدونم به فکر منید و دوست دارید بهم کمک کنید اما نمیشه. این گوشی یه جاش میلنگه.
من همه اینا رو امتحان کردم.
عکسی هم که گذاشتم واسه این بود متوجه شید فلش نمیشه. البته اینم بگم وقتی با 2تا فایل فلش میکنم یعنی اول با فایل معمولی بعد فایل وانیله این ارور که تو عکس ضمیمه هست رو میده که یه نگاه بندازید ببینید ماله چیه

farzinrock
2011-10-09, 12:18 AM
ببین به نظر من اصلا احتیاجی به تغییر نام فایلو داسو این چیزا نیست خیلی راحت نرم افزار مائمو فلشر رو باز میکنی فایل فلش رو اوپن میکنی بعد دو بار استارت دیگه تمام همین ....

اینم ضمیه هم بعد نصب مائمو فلشر reaplace کن به این ادرس
C:\Program Files\maemo\flasher-3.5

انجام دادی نتیجه رو زود بگو

ariyangham
2011-10-09, 12:32 AM
ببین به نظر من اصلا احتیاجی به تغییر نام فایلو داسو این چیزا نیست خیلی راحت نرم افزار مائمو فلشر رو باز میکنی فایل فلش رو اوپن میکنی بعد دو بار استارت دیگه تمام همین ....

اینم ضمیه هم بعد نصب مائمو فلشر reaplace کن به این ادرس

انجام دادی نتیجه رو زود بگو

نشد . بازم ارور 1 و ارور 3

farzinrock
2011-10-09, 12:41 AM
اصلا تونستی نرم افزارو باز کنی یا نه؟ رنگش سیاه هست
کلید u رو گرفتی یا نه؟

ariyangham
2011-10-09, 12:47 AM
ههههههه بابا دمتون گرم دیگه. اینقد شبیه منگلام؟ :D
اره اول با فایل فلش معمولی فلش کردم و گزینه for vanilla flash رو هم تیک زدم که بعد از فلش روشن نشه
بعد فلش وانیلا رو انتخاب کردم و رفتم واسه فلش که بازم همون ارور های همیشگی.
یعنی تا میخواد فایل رو رایت کنه ارور یده و گوشی روشن میشه اون نقطه ها میان و ثابت میمونن بعدشم که دیگه مجبورم باطری در بیارم.
دیگه دیگه

من نمیدونم چرا همه اسرار دارن بگن من بلد نیستم فلش کنم.:d

بیخیال من یکمی سر این قضیه سمج شدم اما این گوشی به احتمال زیاد ضربه خورده و کارش با نرم افزار ردیف نمیشه.

ممنون از راهنماییهاتون . شب بخیر. دوستای خوبی پیدا کردمو خیلی هم فایل دانلود کردم که بعدا به دردم خواهد خورد :d

farzinrock
2011-10-09, 12:54 AM
فلش معمولی بزن تیک وانیلا رو نزن اینو امتحان کن

ariyangham
2011-10-09, 12:57 AM
داداش قبلا به 100 مدل با خود maemo flasher فلش کردم. فلش وانیلا رو نمیگیره چه با تگ R- که همون تیک میشه چه بدون تگ R- .
این تگ R- که دوستان خیلی اشاره بش میکنن فقط یه دستوره که میشه گوشی بعد از فلش روشن بشه یا نشه. هیچ تاثیری نداره

AJ-RKO
2011-10-09, 12:19 PM
داداش قبلا به 100 مدل با خود maemo flasher فلش کردم. فلش وانیلا رو نمیگیره چه با تگ R- که همون تیک میشه چه بدون تگ R- .
این تگ R- که دوستان خیلی اشاره بش میکنن فقط یه دستوره که میشه گوشی بعد از فلش روشن بشه یا نشه. هیچ تاثیری نداره
فقط اینو به من بگو شما دستورات رو کجا وارد میکنی(منظورم اینه توو کدوم برنامه دستورات رو وارد و اجرا میکنید)؟؟؟؟

behnam113
2011-10-10, 05:56 PM
مرسی داداش کاش کامل تر بود

reza_159
2011-11-05, 05:44 AM
اقا ما یکم بی سوادیم تو گوشی من گوشیم بالا نمی یاد. مراحل بالا رو رفتم اما errore RX Suitable USB device not found, waiting. داد تو رو علی کمک کنید شب 2 نخوابیدم!چی کار کنم؟؟فوری

vahid5835
2011-11-05, 11:54 AM
یعنی هر فایل فلشی که از هر منطقه بود
جنرال آمریکا آسیا و ...

vahid5835
2011-11-05, 12:21 PM
سلام

اگه همه مراحل رو درست میری کابل رابط رو عوض کن

فعلا که خبری از ربان فارسی نیست ولی خب با برنامه فارسی میشه تو سایت خوبمون برنامش هست

فلش دومی برای چیه؟
مرسی

فلش معمولی یعنی هر کدوم از فایل فلش هارو خواستی نصب کن وانیلا یا هر چیه دیگه

دوست خوب من ناراحت نشو
اولش که گفتم ریلکس باش
ببین فایل جهانی رو بگیر ادامه بده
بعد با وانیلا فلش کن
تلسم رو بشکن دیگه

میدونم به فکر منید و دوست دارید بهم کمک کنید اما نمیشه. این گوشی یه جاش میلنگه.
من همه اینا رو امتحان کردم.
عکسی هم که گذاشتم واسه این بود متوجه شید فلش نمیشه. البته اینم بگم وقتی با 2تا فایل فلش میکنم یعنی اول با فایل معمولی بعد فایل وانیله این ارور که تو عکس ضمیمه هست رو میده که یه نگاه بندازید ببینید ماله چیه

شاید usb گوشیت خرابه یا کابلت مشکل داره

hosein.eng
2011-11-11, 09:35 AM
به نام خدا
اگه مشکل سیم کارت داری
اگه مشکل سریال نامبر داری یا نخواندن رم و اجرا نشدن بلوتوث داری من راهنماییت میکنم ولی شرط داره اونم دکمه تشکر شماست
خوب اول خوب دقت کنید
این مسئله رو خیلی از دوستان اشتباه میکنند که برای فلش باید دو تا فایل گرفت (bin و VANILLA)
در حالی که برای فلش فقط همون فایل bin کافیست و فایل vanilla برای فرمت کردن هارد بکار میره

حالا اول میریم سراغ فلش
سپس میریم تو سایت
20.2010.36.2
10.2010.19.1
3.2010.2.8
2.2009.51.1
1.2009.44.1
1.2009.42.11
1.2009.42.2
1.2009.41.13
1.2009.38.17
ولی خوب بازم بهتون میگم
(میتوانید فایل bin را که دانلود کردید رو Rename کرده اسم فایل رو بجای اسم فایل بالا بگذارید(
دقت کنید فایلی رو که دانلود میکنید دقیقا اسم فایل رو بجای اسم فایل بالا بذارید flasher-3.5.exe -F******************************* -f -R
usb رو وصل میکنی دکمه u موبایل رو گرفته باطری رو جا میزنی بعد از 20ثانیه دکمه u رو رها میکنی

فلش کنید.دقت کنید که پس از فلش گوشی بطور اتوماتیک روشن خواهد شد که شما باید بلافاصله باطری را در بیاورید و مانع روشن شدن گوشی بشوید.
دقت کنید که در این مرحله روشن شدن گوشی به طول خواهد انجامید چون هارد گوشی در حال فرمت شدن است.
موفق پیروز باشید
دوستان خیلی تلاش کردم آپلود کنم ولی با وجود اینترنت پرسرعت باز هم بعد 3 روز تلاش نتونستم و مجبور شدم لینک دانلود بدم
vahid5835

با تشکر از لطف بزرگ جنابعا لی راستی فایل bin رو که دانلود کردیم باید کجا کپی کنیم ، داخل pc باشه یا گوشی

AJ-RKO
2011-11-11, 11:20 AM
با تشکر از لطف بزرگ جنابعا لی راستی فایل bin رو که دانلود کردیم باید کجا کپی کنیم ، داخل pc باشه یا گوشی
داخل pc

پس از نصب Flasher 3.5 شما باید فایل های دانلود شده ی خودتون را در قسمتی که برنامه رو نصب کردید قرار بدهید

ProgramFiles\maemo\flasher-3.5\

amir10419
2011-11-23, 11:34 PM
سلام .من سریال گوشیم پریده. سیمکارتمم میاد و میره .... نمیدونم چکار کنم....... فلش میکنم آخر ش که مینویسه cmt eracing failed

imanaz
2011-11-29, 05:55 PM
سلام. هر کاری میکنم برنامه رو usb device not found,waiting میمونه و صفحه usb گوشی خاموش میشه. چه کار کنم؟

AJ-RKO
2011-11-29, 07:19 PM
سلام .من سریال گوشیم پریده. سیمکارتمم میاد و میره .... نمیدونم چکار کنم....... فلش میکنم آخر ش که مینویسه cmt eracing failed
توضیح بیشتر لطفا....
اگه منظورت سریال در قسمت about هست که با دستور حل میشه ولی خب اون ربطی به سیم کارت نداره.
ممکن هم هست شما دانگرید کرده باشید که باید با همون ورژن قبل یعنی بالاتر از ورژن فعلی فلش کنید.

سلام. هر کاری میکنم برنامه رو usb device not found,waiting میمونه و صفحه usb گوشی خاموش میشه. چه کار کنم؟
از سالم بودن کابل و درست واردکردن دستورات و همنام بودن دستور با نام فایل مطمئن شوید و دوباره با دقت بیشتری تست کنید.از لینک زیر هم میتونید استفاده کنید.

vahid5835
2011-11-30, 05:40 PM
آقاواقعا دستت درد نکنه من دوروز گرفتار این گوشی بودم خودشم تو شهرستان ما کسی نیست که از این چیزا (تعمیرات تخصصی موبایل ) بلد باشن که آدم ببره پیششون دستت طلا انشالله دست به هر چیز میزنی واسط طلا شه ممنونم .
:)باتشکر فراوان .

فدایی داری
بابا انقدر چوبکاری نکنید دیگه
نظر لطفته
می تونی بگی کدوم فایل فلش و چه ورژنی رو اعمال کرد

vahid5835
2011-11-30, 05:52 PM

سوکت usb کابل usbباید چک شود و همچنین ورژن برنامه هایی که بکار میبری

vahid5835
2011-11-30, 05:52 PM

با چه ورژنی فلش می زنی آیا فلش کامل صورت می گیرد یا نه

imanaz
2011-11-30, 09:47 PM
سلام.اول گوشیمو به ورژن 2011 با nokia updater آپدیت کردم بعد یه نرم افزاری که نمیدونم چی بود رو نصب کردم و دیگه گوشی بالا نیومد. بردم دادم فلشش کنن.فلش شد به ورژن 2010. ولی imei گوشیم پریده.لطفا کمکم کنید.

amir0024
2011-12-02, 09:10 AM
سلاام.من هنوز مشکلم حل نشده.سیم کارت و تماس ندارم.از last global استفاده کردم.
http://ir-tci.org/forum/showthread.php?t=101880 این کارا رو هم انجام دادم و کامل انجام شد جز اون قسمت که به CMT گیر میده و فیلد میده.

AJ-RKO
2011-12-02, 04:02 PM
سلام.اول گوشیمو به ورژن 2011 با nokia updater آپدیت کردم بعد یه نرم افزاری که نمیدونم چی بود رو نصب کردم و دیگه گوشی بالا نیومد. بردم دادم فلشش کنن.فلش شد به ورژن 2010. ولی imei گوشیم پریده.لطفا کمکم کنید.
توو N900 چنین مشکلی پیش نمیاد و نهایتا اینه که توو قسمت About ورژن گوشی رو ناشناخته اعلام میکنه.
مگر اینکه گوشی بصورت کامل فلش نشده یا شما دانگرید کردید که بهتره به نسخه بالاتر فلش کنید.:flower:

http://ir-tci.org/forum/showthread.php?t=101880 این کارا رو هم انجام دادم و کامل انجام شد جز اون قسمت که به CMT گیر میده و فیلد میده.
دوست عزیز ممکنه گوشی مشکل سخت افزاری داشته باشه!!
موقع فلش گوشی تمام مراحل باید به طور کامل انجام بشه تا نتیجه مطلوب حاصل بشه توو همون لینکی که دادید روش ساده فلش کردن گوشی همراه با وانیلا اموزش داده شده بهتره از همون روش با دقت بیشتری اقدام به فلش کنید و نکات رو رعایت کنید تا به مشکلی برنخورید.:flower:

vahid5835
2011-12-09, 01:42 PM

ممکنه گوشیت رو دانگرد کرده باشی
اگه از آخرین ورژن فلش استفاده کردی و مراحل رو درست پیش رفتی و از سلامت ویندوز کامپیوترت مطمئنی و کابل گوشیت رو هم تست کردی باز هم مشکل داری ایراد گوشی شما سخت افزاریست

vahid5835
2011-12-09, 01:45 PM

خب شما از روش دیگه ای استفاده کردی بعدشم بیرون برات دانگرد کردند یعنی با ورژن پایینتر گوشیت رو فلش کردند
حالا شما با فلش آخرین ورژن مشکلت حل میشه

moienmf
2011-12-21, 10:00 AM
سلام اقا من این نرم افزار mameo felashero دانلود کردم نصبش که میکنم بعد میخوام اجراش کنم در حد 1 ثانیه باز میشه بعد بسته میشه میشه راهمنایی کنید؟

AJ-RKO
2011-12-21, 02:29 PM
سلام اقا من این نرم افزار mameo felashero دانلود کردم نصبش که میکنم بعد میخوام اجراش کنم در حد 1 ثانیه باز میشه بعد بسته میشه میشه راهمنایی کنید؟
شما دستوراتی رو که باید وارد میکردید رو در CMD وارد کنید.
از PC برنامه ای run رو اجرا کنید ودرون اون کلمه ی CMD رو تایپ کنید و اینتر بزنید.
طبق این لینک دستورات رو وارد کنید http://ir-tci.org/forum/showthread.php?t=101880

vahid5835
2011-12-21, 06:00 PM

ویندوزت چیه
از کدوم ورژن ممو فلشر استفاده میکنی ورژن بالاترشو بزن

shb_2521
2012-01-07, 01:17 AM
سلام گوشی بالا نمیاد و مدام ریستارت میشه من دو بار نسخه 20.2010.36-2 رو دانلود کردم اما سر 70درصد ارور داد و به جای اون 1-10.2010.19دانلود کردم وهمه مراحل انجام دادم ولی گوشی مدام ریستارت و کانکت و دیسکانکت میشه و هیچ کاری انجام نمیده.علت چیه؟من بکاپ دارم نمیشه ازش استفاده کرد؟

aliking73
2012-01-10, 01:53 PM
با سلام یک گوشی n900 دارم که میخوام فلش کنم همه اون آموزشی رو هم که زحمت کشیدن رو به دقت خوندم و عمل میکنم!! ولی گوشی من اصلا به سیستم وصل نمیشه ظاهراًً !!! ولیاون علامت نوکیا و یو اس بی میاد !! برنامه مئمو فلشر هم بازمیشه ولی ظاهراً گوشیمنو نمیشناسه !! میخواستم بدونم آیا ایراد از سیستم من هست ؟ یا باید یو اس بی درایور یا نرم افزار دیگه ای باید نصبکنم تا گوشی رو بشناسه؟ لطفا راهنمایی کنید ؟

farhadmo
2012-01-10, 05:01 PM
سلام خدمت دوستان
گوشی من بلوتوث روشن نمیشه میخاستم فلش کنم تمام مراحلی که گفته شده رفتم اجرا کردم ولی مثل اینکه سیسنم گوشی رو نمیشناسه مثل گفتهای دوستمان که در بالا گفته. ورژن گوشی 10.... که من 21... گرفتم بریزم روی گوشی میشه راهنماییم کنید که مشکل کار من کجاست که گوشی به سیستم وصل نمیشه

aliking73
2012-01-11, 06:01 PM
مشکل من هم دقیقا مثل دوستمونfarhadmo (http://www.ir-tci.org/forum/member.php?u=273249) هست

لطفا راهنمایی کنید ممنون

vahid5835
2012-01-11, 06:02 PM
با سلام یک گوشی n900 دارم که میخوام فلش کنم همه اون آموزشی رو هم که زحمت کشیدن رو به دقت خوندم و عمل میکنم!! ولی گوشی من اصلا به سیستم وصل نمیشه ظاهراًً !!! ولیاون علامت نوکیا و یو اس بی میاد !! برنامه مئمو فلشر هم بازمیشه ولی ظاهراً گوشیمنو نمیشناسه !! میخواستم بدونم آیا ایراد از سیستم من هست ؟ یا باید یو اس بی درایور یا نرم افزار دیگه ای باید نصبکنم تا گوشی رو بشناسه؟ لطفا راهنمایی کنید ؟

دوست خوب من حس می کنم مشکل کابل داشته باشی یا کانکتور usb گوشیت خراب شده

vahid5835
2012-01-11, 06:05 PM
سلام گوشی بالا نمیاد و مدام ریستارت میشه من دو بار نسخه 20.2010.36-2 رو دانلود کردم اما سر 70درصد ارور داد و به جای اون 1-10.2010.19دانلود کردم وهمه مراحل انجام دادم ولی گوشی مدام ریستارت و کانکت و دیسکانکت میشه و هیچ کاری انجام نمیده.علت چیه؟من بکاپ دارم نمیشه ازش استفاده کرد؟

یه جوری باید اون نسخه رو دانلود کنی
سعی کن آخرین آپدیت رو به گوشیت تزریق کنی
مشکلت حل میشه

vahid5835
2012-01-11, 06:09 PM
سلام خدمت دوستان
گوشی من بلوتوث روشن نمیشه میخاستم فلش کنم تمام مراحلی که گفته شده رفتم اجرا کردم ولی مثل اینکه سیسنم گوشی رو نمیشناسه مثل گفتهای دوستمان که در بالا گفته. ورژن گوشی 10.... که من 21... گرفتم بریزم روی گوشی میشه راهنماییم کنید که مشکل کار من کجاست که گوشی به سیستم وصل نمیشه

چجوری سیستم گوشی رو نمی شناسه
شما از کابل و usb موبایلت از سلامت کاملشون مطلع هستی آیا مراحل رو بدرستی پیش می روید

farhadmo
2012-01-12, 09:14 AM
سلام دوستان
مشکل من حل شد اما با یک روش دیگه به این صفحه برید توضیح داده
http://ir-tci.org/forum/showthread.php?t=86805
در این صفحه ای که گذاشتم فقط فایل ضمیمه اولی رو دانلود نکنید چون اجرا نمیشه دومی رو دانلود کنید خیلی راحت گوشیتونو فلش یا اپدیت میشه موفق باشید :laughing:

aliking73
2012-01-12, 07:23 PM
دوست خوب من حس می کنم مشکل کابل داشته باشی یا کانکتور usb گوشیت خراب شده

با تشکراز شما و زحماتتون من بررسی کنم ببینم احتمالا از سوکتش باشه ، الان که گوشی رو بردن استفاده کنن چون فقط مشکلبلوتوث و وایرلس داشت بقیه کارها رو انجام میده ! باز هم تشکر میکنم .

11.00
2012-01-22, 05:35 PM
باسلام خدمت شما.این روش برای فلش کردن باکابل اتصال به کامپیوتر استفاده شده اولین باره میخوام فلش کنم/ممنون

shahin67
2012-02-04, 08:27 PM
سلام دوستان من گوشیمو با این اموزش فلش کردم هر دوتایی رو. بعد وقتی گوشی رو روشن کردم بالا اومد نوکیا اومد بعدشم خود سیستم اما همش ساپورت نشده یعنی دیدی فوت نداشته باشی همش مربع مربع میاد اصلا نمی بینی کجای گوشی هستی و عکس خود صفحه هم نمیاد حالتی میاد که انگار ساپورت نکرده باشه خلاصه اصلا بالا اومدنش مفید نیست اخه نمیبینی کجایی همش مربع مربع هستش.
مشکل من انتن بود تو ماشین بودم یه هویی انتن قطع شد دیگه نیومد با اموزش شما فلش کردم اینجوری شد هیچ پیغام خطایی هم نزد و پیغام صحیح بودنی که گفتید رو زد بردم بیرون فلش کنن نمیتونن البته یارو قبلا واسم زده بود
فقط ورژن من 36-2 بود بالاترین اومده بود پایین تر زده بود کار میکرد اما خوب بعد یه مدت طولانی این اتفاق واسش افتاد الان یه هفته بیشتر پیششه نمی تونه فلش کنه راهنمایی کنید چه کنم فایل هایی که دانلود کردم و استفاده کردم اینا بودن
RX-51_2009SE_10.2010.13-2.VANILLA_PR_EMMC_MR0_ARM_2.bin
RX-51_2009SE_20.2010.36-2_PR_COMBINED_MR0_ARM.bin

با ورژن های دیگه هم امتحان کرده.
درضمن من یبار فقط فلش کردم نشد .یبار فلش+وانیلا نشد. یبارم فلش+وانیلا (قبل از روشن شدن باطری رو در اوردم گذاشتم ) و دوباره فلش عادی زدم بازم نشد که نشد
لطفا" راهنمایی کنید
اینم عکس کارایی که کردم http://www.img4up.com/up2/06533538816504495594.jpg (http://www.img4up.com/up2/06533538816504495594.jpg)
در ضمن یبار هم با این فایل فلش کردم من دوتا فایل فلش دارم
RX-51_2009SE_20.2010.36-2.003_PR_COMBINED_003_ARM.bin
بازم همونه بدون هیچ تفاوتی

vahid5835
2012-02-05, 12:44 PM
اموزش پیچیده و سختی نیست فقط چندتا نکته ی ریز داره باید دقت کنی همین.
اگه ورژن جهانی رو داری ابتدا با اون فلش کن بعد از وانیلا استفاده کن.
امروز دسترسی به اینترنت پرسرعت نداشتم با برنامه ramikoh_NAVIFIRM برو ببین آپدیت جدیدتر نیمده
انشاله که مشکل حل میشه
ضمنا از سلامت ویندوز کامپیوترتان حتما مطمئن باشید

tebyandn
2012-02-15, 06:55 PM
:eh:کدوم ورژن فریم ور اصلی گوشیه ؟
20.2010.36.2
10.2010.19.1
3.2010.2.8
2.2009.51.1
1.2009.44.1
1.2009.42.11
1.2009.42.2
1.2009.41.13
1.2009.38.17
چون من میخوام NITDroidinstaller از مخازن نصب کنم ولی رو هر ورژنی کار نمی کنه لطفا کمکم کنید.
روی فریم ور اصلی گوشیم قبلا نصب شد
ولی از وقتی که آپدیتش کردم نصب نمیشه لطفا به من بگید NITDroidinstaller روی چه فریم وریی نصب میشه.

vahid5835
2012-02-17, 06:04 PM
دوست عزیز پروداکت فابریک که خریداری کردی زبر باطری گوشیت نوشته شده باطری رو در بیاری میبینی
ببین کدوم ورژن هست اونوقت دانگرید کن

badgood
2012-04-10, 11:33 AM
سلام.درست نشد.اصلا سیم رو نمیخونه.روش یه خط کشیده.فلش هم کردم درست نشد.پیغام All telephony comunication is disable and please rebot رو میده

FARHAD.HI
2012-04-10, 11:51 AM
سلام.درست نشد.اصلا سیم رو نمیخونه.روش یه خط کشیده.فلش هم کردم درست نشد.پیغام All telephony comunication is disable and please rebot رو میده

دوست عزیز با نقل قول پیام بذارید تا من و بقیه دوستان هم متوجه بشیم مشکل اصلی چی بوده و چه راههایی بهتون پیشنهاد شده.
به هر حال به نظر من اگه فلش هم کردید ولی باز هم این مشکل رو دارید وسیم کارتتون رو نمی شناسه پس مشکلتون سیستمی و نرم افزاری نیست بلکه سخت افزاری گوشیتون هست احتمالا خشاب سیم کارتتون آسیب دیده بهتره ببرید تعمیرات گوشی بیرون البته نظر شخصی منه...:cool:

moman_1031
2012-04-23, 06:42 PM
به نام خدا
اگه مشکل سیم کارت داری
خوب اول خوب دقت کنید

حالا اول میریم سراغ فلش
سپس میریم تو سایت
20.2010.36.2
10.2010.19.1
3.2010.2.8
2.2009.51.1
1.2009.44.1
1.2009.42.11
1.2009.42.2
1.2009.41.13
1.2009.38.17
ولی خوب بازم بهتون میگم

موفق پیروز باشید
vahid5835

آقا من گوشیم موقع دانلود برنامه ها ارور lib میده فهمیدم که باید یه بار دیگه فلش کنم...
من باید فلش معمولی کنم یا هاردمم فلش کنم؟؟؟
ممنون از توضیحات خوبتون

FARHAD.HI
2012-04-24, 12:52 AM
آقا من گوشیم موقع دانلود برنامه ها ارور lib میده فهمیدم که باید یه بار دیگه فلش کنم...
من باید فلش معمولی کنم یا هاردمم فلش کنم؟؟؟
ممنون از توضیحات خوبتون
دوست عزیز مشکل شما به خاطر اینکه مخازن گوشیتون آپ نیست شما باید با برنامه freedom مخازن رو آپ ومخزن devll رو add داشته باشید برای استفاده از برنامه freedom و نحوه کار کردن باهاش . میتونید از آدرسش که تو امضا موجوده استفاده کنید....نیاز به فلش ندارید.

mohsen-af
2012-04-26, 03:21 PM
سلام دوستان

کلافم کرده
مشکل مموری دارم

کارهای زیر انجام میده اما به 5 ثانیه نمیرسه
نمیدونم کجای کاترم اشتباهه

http://ank.webuda.com/photos/c838d2e45b2a.jpg

فایل vanilia چطوری میتونم رایت کنم

FARHAD.HI
2012-04-26, 08:10 PM
سلام دوستان

کلافم کرده
مشکل مموری دارم

کارهای زیر انجام میده اما به 5 ثانیه نمیرسه
نمیدونم کجای کاترم اشتباهه

http://ank.webuda.com/photos/c838d2e45b2a.jpg

فایل vanilia چطوری میتونم رایت کنم

دوست عزیز دقت کنید شما فایل combine رو اسمش رو renmae کنید تغییر بدید به rx51 و فایل وانیلا هم تغیر نام بدید به8g مثلا اگه 8g هست چون این مثال که من میزنم وانیلای 8g هست اگه برای شما کمتر بود فقط مقدار عدد رو عوض کنید. بعد از تغییر نام این دو تا فایل اونها رو انتقال بدید به مسیر زیر..

بعد از قسمت استارت ویندوز maemo_flasher-3.5 رو باز کنید گوشی رو خاموش کنید و کلید u کیبرد گوشی رو نگه دارید و کابل گوشی رو وصل کنید به کامپیوتر بعد از ویبره و وقتی گوشی شناخته شد بعد دستور زیر را به ترتیب از همینجا کپی کنید و تو maemo_flasher-3.5 پست کنید چک کنید دستور درست باشد بعد اینتر رو بزینید شروع به فلش کردن میکنه..

flasher-3.5.exe -F rx51.bin –f

خب اتصال کابل رو قطع نکنید و دستور زیر رو بزنید. صبر کنید تا پایان کار و تمام.

flasher-3.5.exe -F 8g.bin -f -R

دوست عزیز من تمام اینها رو محض یادآوری گفتم تا براتون واضحتر باشه.

موفق باشید.:welove:

mohsen-af
2012-04-26, 09:05 PM
اقا دست گلت درد نکنه

یک دنیا تشکر
فلش زدم شد

حالا اتوماتیک گوشی روشن میشه
بدون جدا کردن باطری و usb فورا دستور
flasher-3.5.exe -F 8g.bin -f -R وارد کنم ؟
وارد کردم اما مثل شکل زیر ثابت میمونه
http://ank.webuda.com/photos/98d51a19d8a1.jpg

FARHAD.HI
2012-04-27, 12:41 AM
اقا دست گلت درد نکنه

یک دنیا تشکر
فلش زدم شد

حالا اتوماتیک گوشی روشن میشه
بدون جدا کردن باطری و usb فورا دستور
flasher-3.5.exe -F 8g.bin -f -R وارد کنم ؟
وارد کردم اما مثل شکل زیر ثابت میمونه
http://ank.webuda.com/photos/98d51a19d8a1.jpg

دوست عزیز شرمنده من سری اول به ورژن فایل کمبین تون دقت نکردم الان که نگاه کردم متوجه شدم فایل شما فیرم ور جدید n900 ورژن (21.2011.38.1)(rx-51)(PR1.3.1)_*فارسی* هست که برای این ورژن جدید هنوز فایل وانیلا ارائه نشده به همین خاطره که بعد از فلش شدن روشن میشه . مشکلی نداره شما فلش رو به راحتی انجام دادید. موفق باشید.:welove:

mohsen-af
2012-04-27, 08:59 AM
سلام و شرمنده

فلش درسته میگیره
اما مشکل مموری
یا جدیدا وقتی با سیم کارت روشن میکنم زود ریست میکنه
با atf - meamo - mx فلش کردم باز نشد

دوتا وانیلا دارم
RX-51_2009SE_1.2009.41-1.VANILLA_PR_EMMC_MR0_ARM.bin

RX-51_2009SE_10.2010.13-2.VANILLA_PR_EMMC_MR0_ARM1.bin

حالا با کدوم ورژن مچ میشن ؟

ورژن پائین میتونم بزنم ؟

FARHAD.HI
2012-04-27, 10:29 AM
سلام و شرمنده

فلش درسته میگیره
اما مشکل مموری
یا جدیدا وقتی با سیم کارت روشن میکنم زود ریست میکنه
با atf - meamo - mx فلش کردم باز نشد

دوتا وانیلا دارم
RX-51_2009SE_1.2009.41-1.VANILLA_PR_EMMC_MR0_ARM.bin

RX-51_2009SE_10.2010.13-2.VANILLA_PR_EMMC_MR0_ARM1.bin

حالا با کدوم ورژن مچ میشن ؟

ورژن پائین میتونم بزنم ؟

دوست عزیز شما وقتی کامل فلش میزنید دیگه نباید همچین مشکلی داشته باشید ..برای نصب فایل وانیلا که از روش بالا گفتم شما می تونید از کمبین با ورژن (20.2010.36.1) هم فلش بزنید مرحله دوم فایل وانیلا رو نصب کنید..

masoudkral
2012-05-04, 04:02 PM
سلام
ممنون بايته زحمتتون اما راستيتش من هر كاري كردم نتونستم همون برنامه اولو دانلود كنم چيكار بايد بكنم

vahid5835
2012-05-04, 04:36 PM
سلام
ممنون بايته زحمتتون اما راستيتش من هر كاري كردم نتونستم همون برنامه اولو دانلود كنم چيكار بايد بكنم

سعی کن آخرین ورژن فلش جهانی را دانلود کنی در غیر اینصورت احتمال داره با ورژنهای دیگر به نتیجه نرسی چون بنا به گفته هات با ورژنهای دیگر نتیجه نداده

vahid5835
2012-06-21, 05:10 PM
باسلام خدمت شما.این روش برای فلش کردن باکابل اتصال به کامپیوتر استفاده شده اولین باره میخوام فلش کنم/ممنون

آره عزیز بهتره یه مطالعه قبلش کنی خوب که تو دستت اومد بعد فلش کنی
ضمنا سعی کن از ورژن جهانی استفاده کنید تا به مشکل نخورید
دوستان مراحل را طیق توضیحات پیش روید
ضمنا از سلامت ویندروز و کابل ارتباط مطمئن باشید

mehrnaaaz8
2012-06-23, 11:23 PM
با سلام و خسته نباشيد
حدود 2 ماه پيش گوشيمو اپديت كردم اما متاسفانه DEVICE LOCK رو ندارم
يعني پسورد قبلي رو مي زنم قبول نمي كنه
چي كار بايد بكنم ؟
ممنونم

FARHAD.HI
2012-06-23, 11:53 PM
با سلام و خسته نباشيد
حدود 2 ماه پيش گوشيمو اپديت كردم اما متاسفانه DEVICE LOCK رو ندارم
يعني پسورد قبلي رو مي زنم قبول نمي كنه
چي كار بايد بكنم ؟
ممنونم

دوست عزیز تا زمانی که می تونید پستی را که زدید رو ویرایش کنید دیگه نیازی نیست یه پست جداگانه دیگه بزنید این کار باعث شلوغی پست و در نتیجه اسپم میشه..
برای مشکلتون هم میتونید از این دو پست کمک بگییرید با هر کدوم که راحترین. یا علی...:cool:

http://upload.ir-tci.org/filestore/eb/W5e4yotziH.21bu539.gif._
آموزش ریکاور کردن پسورد فراموش شده گوشی (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=110787)
آموزش بازیابی Lock Code فراموش شده / n900 (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=161015&highlight=LOCK)

pejman5800
2012-07-05, 09:16 PM
قسمت آخر توی پروگرام ارور میده فلش قطع میشه

FARHAD.HI
2012-07-06, 12:50 AM
قسمت آخر توی پروگرام ارور میده فلش قطع میشه

دوست عزیز یا دقیق تر توضیح بدید کی و چه اروری میده یا اینکه اسکرین شات بگذارید...

vahid-drag
2012-09-09, 03:50 PM
باسلام
بنده نیاز به کمک دارم
من طبق راهنمایی های یکی از آموزش های این فروم نیتروید رو رو گوشی نصب کردم و بعداز بوت گوشی دیگه مائمو بالا نمیآد به خاطر همین هم تصمیم گرفتیم که گوشی رو فلش کنیم و طبق آموزش های این تاپیک جلو میرم ولی وقتی میزنم که فلش بشه هیچ اتفاقی نمی افته و فقط جلوی نام فایل مینویسه %m به تمامی حروف و فاصله ها و پسوند نیز توجه کردم فایل bin که دانلود کردم هم تو پوشه برنامه است واین رو هم بگم که گوشی توسط سیستم شناسایی نمیشه یعنی دو بار زدم عدم نصب درایور داد و سیستم عامل ویندوز 7 هستش
برنامه شناسایی گوشی نوکیا رو هم دانلود کردم نصب کنم گفت موجوده
الان من چیکار کنم :hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:

FARHAD.HI
2012-09-09, 09:17 PM
باسلام
بنده نیاز به کمک دارم
من طبق راهنمایی های یکی از آموزش های این فروم نیتروید رو رو گوشی نصب کردم و بعداز بوت گوشی دیگه مائمو بالا نمیآد به خاطر همین هم تصمیم گرفتیم که گوشی رو فلش کنیم و طبق آموزش های این تاپیک جلو میرم ولی وقتی میزنم که فلش بشه هیچ اتفاقی نمی افته و فقط جلوی نام فایل مینویسه %m به تمامی حروف و فاصله ها و پسوند نیز توجه کردم فایل bin که دانلود کردم هم تو پوشه برنامه است واین رو هم بگم که گوشی توسط سیستم شناسایی نمیشه یعنی دو بار زدم عدم نصب درایور داد و سیستم عامل ویندوز 7 هستش
برنامه شناسایی گوشی نوکیا رو هم دانلود کردم نصب کنم گفت موجوده
الان من چیکار کنم :hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:

سلام. دوست عزیز الان گوشیتون رو میشناسه یا نه ؟ ویندوزتون 32 بیتی هست ؟ کابل اتصالتون رو هم جک کنید سالم باشه نکته آخر هم دقیقا چه اروری میده اگه اسکرین شات بذارید که چه بهتر. در ضمن از پست زیر هم برای فلش زدن می تونید استفاده کنید..

آموزش آپدیت به ورژن 1.3 (به صورت کامل و ساده) (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=101880)

vahid-drag
2012-09-10, 01:12 AM
ممنون از راهنماییتون
حلشد
یعنی دادم بیرون حلش کردن

sasan_D4u
2012-09-18, 03:50 PM
سلام اول از زحماتتون تشکر می کنم ولی من هر کاری کردم نتونستم فایل وانیلا رو بزنم تا حالا چندبار کل این 12 صفحه رو خوندم و همه ی کارایی رو که گفتید انجام دادم فایلمم همونایی هست که خودتون گفتید با 2 تا ویندوز 7 32 بیتی هم تست کردم ولی وقتی combined رو میزنم و بدون روشن کردن می خوام vanilla رو بزنم اررور 1 میده البته تو چند مورد خیلی کم هم ارور 3 رو داد.
حالا ممنون میشم یه راهنمایی کنید که مشکل کار چیه راستی گوشیه من مشکل نشناختن mass memory رو داره که درنتیجه دوربینش کار نمی کنه و ارور not enough memory میده

FARHAD.HI
2012-09-18, 04:29 PM
سلام اول از زحماتتون تشکر می کنم ولی من هر کاری کردم نتونستم فایل وانیلا رو بزنم تا حالا چندبار کل این 12 صفحه رو خوندم و همه ی کارایی رو که گفتید انجام دادم فایلمم همونایی هست که خودتون گفتید با 2 تا ویندوز 7 32 بیتی هم تست کردم ولی وقتی combined رو میزنم و بدون روشن کردن می خوام vanilla رو بزنم اررور 1 میده البته تو چند مورد خیلی کم هم ارور 3 رو داد.
حالا ممنون میشم یه راهنمایی کنید که مشکل کار چیه راستی گوشیه من مشکل نشناختن mass memory رو داره که درنتیجه دوربینش کار نمی کنه و ارور not enough memory میده
سلام. دوست عزیز این مشکل برای دوستان دیگه هم پیش اومده شما اول از طریق پست زیر هم اقدام به فلش کن اگه باز به مشکل برخوردید اینبار از اروری که میده اسکرین شات بذارید.انشالا که مشکل برطرف میشه..:snitch:

آموزش آپدیت به ورژن 1.3 (به صورت کامل و ساده) (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=101880)

ahoora_3
2012-10-22, 08:32 AM
سلام بابت همه زحماتتون ممنون
من هم دقيقا مشكل دوستمونو دارم

طبق آموزش های این تاپیک جلو میرم مو به مو ولی وقتی اينتر میزنم که فلش بشه هیچ اتفاقی نمی افته و فقط جلوی نام فایل مینویسه %m به تمامی حروف و فاصله ها و پسوند نیز توجه کردم ولي نشد
الان من چیکار کنم :hmm:؟
ممنون ميشم اگه زود جواب بدين

FARHAD.HI
2012-10-22, 08:59 AM
سلام بابت همه زحماتتون ممنون
من هم دقيقا مشكل دوستمونو دارم
اسلام
من طبق آموزش های این تاپیک جلو میرم مو به مو ولی وقتی اينتر میزنم که فلش بشه هیچ اتفاقی نمی افته و فقط جلوی نام فایل مینویسه %m به تمامی حروف و فاصله ها و پسوند نیز توجه کردم ولي نشد
الان من چیکار کنم :hmm:؟
ممنون ميشم اگه زود جواب بدين
سلام دوست عزیز شما اگه اسکرین شات میذاشتید راحتر می تونستم راهنمایی کنم.
شما فایل کمبین و وانیلا رو درست در فولدر ممو فلشر تو درایو c کپی کردید.
کابل اتصالتون سالم هست.
وقتی گوشی رو وصل میکنید درایو گوشی رو میشناسه سیستمتون.
این چند مورد رو که گفتم حتما چک کنید. بعد از آموزش پست زیر هم استفاده کنید. اگه باز نشد اینبار از دستوراتی که میزنید و اروری که میده حتما اسکرین شات قرار بدید تا معلوم بشه مشکل از کجاست. موفق باشید..:snitch:

ahoora_3
2012-10-23, 09:29 AM
ممنون بخاطر توجهتون
با ي سيستم ديگه چك كردم اكي شد
فكر ميكنم مشكل از ويندوز بود
بازم ممنون
اگه امكان داره لينك بهترين و كاربردي ترين بكاپ و اندرويدو واسه اين گوشي بزاريد

FARHAD.HI
2012-10-23, 10:54 AM
ممنون بخاطر توجهتون
با ي سيستم ديگه چك كردم اكي شد
فكر ميكنم مشكل از ويندوز بود
بازم ممنون
اگه امكان داره لينك بهترين و كاربردي ترين بكاپ و اندرويدو واسه اين گوشي بزاريد
خواهش میکنم پس مشکلتون نشناختن درایور گوشی بود که اون هم با نصب پی سی سویت و کانکت شدن به اینترنت برطرف میشد.
در مورد بکاب چه ممو و چه اندروید فعلا نداریم که اون هم بعد از یک سری تغییرات حتما آپلود میشه موفق باشید..

hamedrrr
2012-12-14, 01:47 PM
سلام
من تمام اس ام اس های گوشیم hide شده.یعنی هر چی اس ام اس دریافت می کنم فورا hide میشه .چیکار کنم؟

>Sajad<
2012-12-14, 03:42 PM
سلام
من تمام اس ام اس های گوشیم hide شده.یعنی هر چی اس ام اس دریافت می کنم فورا hide میشه .چیکار کنم؟

سلام:flower:
لطفاً سوالتون رو در محل مناسب خودش و با رعایت قوانین انجمن مطرح کنید :
پرسش و پاسخ (http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=345)
سوالات و مشکلات گوشی های دارای سیستم عامل Maemo (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=64455&highlight=swap)

باید ببینید چه عاملی باعث این مشکل شده ، برنامه ای نصب کردید؟ از آموزش خاصی استفاده کردید؟

bitahome
2013-01-13, 07:17 PM
سلام
هیچ مشکل سخت افزاری و نرم افزاری وجود نداره
علت اصلی نخواندن سیم کارت و کد IME در گوشی N900 اتصال فلز کشوی مانیتور به بدنه مانیتور است که در اثر استفاده کردن زیاد از کشو و خورده شدن رنگ بدنه پشت مانیتور به وجود میاد که در واقع با این کار یک اتصال بین آنتن گوشی و مانیتور به وجود میاره
حالا خیلی راحت مانیتور رو از بدنه جدا کنید و جاهایی که با کشو اتصال پیدا کرده رو ترمیم کنید (با لاک یا قرار دادن یک لایه خیلی نازک عایق بین کشو و مانیتور)
من خودم این کار رو انجام دادم و کاملا اطمینان دارم که گوشی مثل روز اولش میشه
روش باز کردن گوشی n900 هم در اینترنت وجود دارد

makvandi.amin@gmail.com

FARHAD.HI
2013-01-13, 07:27 PM
سلام
هیچ مشکل سخت افزاری و نرم افزاری وجود نداره
علت اصلی نخواندی سیم کارت و کد IME در گوشی N900 اتصال فلز کشوی مانیتور به بدنه مانیتور است که در اثر استفاده کردن زیاد از کشو و خورده شدن رنگ بدنه پشت مانیتور به وجود میاد
حالا خیلی راحت مانیتور رو از بدنه جدا کنید و جاهایی که با کشو اتصال پیدا کرده رو ترمیم کنید (با لاک یا قرار دادن یک لایه خیلی نازک عایق بین کشو و مانیتور)
روش باز کردن گوشی n900 هم در اینترنت وجود دارد

makvandi.amin@gmail.com

سلام.
دوست عزیز ممون از راهنمایی تون.
حداقل نقل قول بگیرید ما هم متوجه بشیم در مورد کدوم مشکل راهنمایی می کنید.

kataloniya
2013-09-20, 07:55 AM
دوستان بدون اینکه گوشی رو فلش کنیم میشه آپدیت کرد ؟

Keyvan699
2013-09-20, 09:11 AM
دوستان بدون اینکه گوشی رو فلش کنیم میشه آپدیت کرد ؟

بله دوست عزیز میشه شما به تاپیک زیر برو روش های آپدیت رو گفته موفق باشی.

www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=101880

راستی یه سر به این تاپیک هم بزنین اگه تازه کار هستین به دردتون میخوره

www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=201820

kayhan1000
2014-01-11, 05:47 PM
ممنون:36:

FARHAD.HI
2014-01-11, 07:31 PM
ممنون:36:

سلام.
دوست عزیز برای تشکر از گزینه http://upload.ir-tci.org/filestore/e5/Hm0ChrKrVQ..jpg._ استفاده کنید. موفق باشید

masoudkral
2014-08-05, 01:21 AM
باسلام و اجازه خدمت استادان
این مشکله دوستمون به علت رعایت نکردن دستوره وقتی همون فایل رو دانلود کردید تغییر نام کردید واژه bin. رو رعایت کنید
یعنی flasher-3.5.exe فاصله F- اسمه فایلی که دانلود کردی یا تغییر دادی بعد bin. فاصله f- بعد R- در بزرگ یا کوچک بودن حروف دقت شود
موفق باشید