PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : TouchXplorer - نرم افزاری برای مدیریت فایلها در ویندوز فون 7

SAEID
2011-01-14, 04:32 PM
TouchXplorer File Explorer for Windows Phone 7

یک نرم افزار بسیار مهم و کار بردی برای مدیریت فایلها در ویندوز فون 7
همونطور که میدونید در ویندوز فون 7 امکان دسترسی به فایلهای سیستم وجود نداره اما با استفاده از این نرم افزار این مشکل به راحتی قابل حل هستش. با استفاده از این نرم افزار شما قادر به دسترسی کامل به فایل های سیستم و انجام عملیات معمول بر روی فایل ها و پوشه ها خواهید بود.
البته برای نصب این نرم افزار گوشی شما باید آنلاک شده باشه.
این نرم افزار برای گوشی های برند htc طراحی شده و جواب دادن اون روی گوشی های بقیه برند ها تضمین نمیشود.
پسورد:www.ir-tci.org

http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=347292&stc=1&d=1295008183

This is a first public beta of TouchXplorer for Windows Phone 7, please report any bug you may encounter.

Be careful using TouchXplorer, you have a full access to the file system, so deleting or modifying some files may result in unstable or unusable system.

Technically I did not hack the OS, I simply used a signed HTC COM library to grant full access, so it will not be blocked upon OS updates, but I don't know if it will run on non-HTC devices, there may be some hardware specific checks. Update: TouchXperience does not seem to work on non-HTC devices, I will look if I can get full access on other devices.

TouchXplorer must be sideloaded on unlocked devices, as this kind of app will never be approved on MarketPlace.

TouchXplorer is similar to Windows Mobile File Explorer (but with a nice Metro look), it supports all standard file operations (open, edit, copy, move, rename, delete, search files) but you can't create/delete/copy folders.

Future version will include network support (accessing files from your personal/pro network) and FTP support (client & server).

Here is a video demo : http://www.youtube.com/watch?v=57XWYlcZxGM

Tip: How to access files copied from your PC using mass storage hack
Go to \My Documents\Zune\Content in TouchXplorer, you should find your files somewhere here renamed by Zune with a short name, as well as all your synced content. Then copy it on a safe place like \My Documents and rename the file with its original extension. Hopefully I will work on a simpler way to do it and without needing any hack.

Tip: How to simply add custom ringtones
Simply copy your WMA files to \My Documents\My Ringtones using TouchXperience. So you can for example add to ringtones your Zune music (located in \My Documents\Zune\Content).

gachineh
2011-12-24, 05:32 PM
salam barname touch explor ro az koja mitunam gir biyaram in link k dadin kharabe

.::reza.com::.
2011-12-24, 05:41 PM
salam barname touch explor ro az koja mitunam gir biyaram in link k dadin kharabe

لینک که سالمه عزیزم »
TouchXplorerSASA31.zip (http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=347293&d=1295008330)
پسورد:www.ir-tci.org (http://www.ir-tci.org/forum/../)

:eh:

Amir
2011-12-25, 12:17 PM

جسارتا فارسی بنویس

kingk2
2012-01-13, 10:41 PM
سلام چه جوری نرم افزار رو نصب کنم؟

Amir
2012-01-14, 12:08 AM
سلام چه جوری نرم افزار رو نصب کنم؟

سلام
داداشم این همه گفتیم طریقه نصب نرم افزار رو باز می پرسی اینجا ؟

- گوشیتون باید جیلبریک باشه
- از برنامه XAP Installer استفاده کنید برای نصب

n_zolfigol
2012-02-25, 11:14 PM
سلام
داداشم این همه گفتیم طریقه نصب نرم افزار رو باز می پرسی اینجا ؟

- گوشیتون باید جیلبریک باشه

گوشیتون باید جیلبریک باشه

من نمیفهمم اینا یعنی چی :(
htc radar گرفتم هیچکاری نمیتونم یاش انجام بدم :(

n_zolfigol
2012-02-27, 11:19 PM
من تونستم آهنگ اینا بریزم تو گوشیم اما نمیتونم جیلبریک کنم که برنامه نصب کنم
کمکم کنین تو رو خدا :( :( :(

Amir
2012-02-28, 01:34 AM
گوشیتون باید جیلبریک باشه

من نمیفهمم اینا یعنی چی :(
htc radar گرفتم هیچکاری نمیتونم یاش انجام بدم :(

من تونستم آهنگ اینا بریزم تو گوشیم اما نمیتونم جیلبریک کنم که برنامه نصب کنم
کمکم کنین تو رو خدا :( :( :(

دوست من

اینطوری که فهمیدم اطلاعاتت از ویندوز فون و یک گوشی ویندوز فون در حد صفره !!!!

اول از همه این این لینک رو بخون (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=144287) تا با اصطلاحات آشنا بشی .

جیلبریک یعنی آنلاک کردن گوشی برای اینکه بشه برنامه های پولی رو نصب کرد و نیز بتوان غیر از Market Place از اینجا هم برنامه ریخت.

TOM XAP یه برنامه هست که به واسطه اون فایل xap (فایلهای برنامه ویندوز فون به فرمت xap هست ) رو بفرستیم توی گوشی و نصب کنیم

بعد از اینکه لینک بالا رو خوندی برو به Setting>about>More info و ورژن بوت لودرت رو بگو به من تا بتونم بیشتر کمکت کنم

یا علی

arizady
2012-04-06, 09:00 PM
اول از همه یه خسته نباشید به همگی دوستان..
یه سوال:
من این touch expelore رو نصب کردم بعد از طریق بلوتوث یه فایل xap فرستادم برا گوشیم!
توی این برنامه فایل xap رو میشه دید ولی نمیدونم چجوری نصبش کنم ...
رامم dft هست..(deep shining) ورژن 4
ممنون اگه کسی راهنمایی کنه چجوری از روی گوشی نصبش کنم!

Amir
2012-04-06, 09:21 PM
یه سوال:
من این touch expelore رو نصب کردم بعد از طریق بلوتوث یه فایل xap فرستادم برا گوشیم!

دادشا با TouchXplorer نمیشه فایل xap رو نصب کرد . ولی با FileBrowser میشه توی همون بخش هست .
با WP7 Root Tools هم میشه داداشی
اگه رام کاستوم هم داشته باشی میتونی از طریق خود گوشی و IE اون فایل xap رو دانلود و نصب کنی

mehdiya29
2012-04-07, 02:04 PM
یه سوال:
سلام دوست عزیز خسته نباشی
این رام شما غول انلاک هست
شما توی قسمت settings برنامه ارسال فایل شما تیک گزینه دوم رو بزن وقتی فایل xap یا فایل رجیستری بفرستی خودش نصبش میکنه.
اما این در صورتیه که بازی یا برنامه ریپ شده باشه.
نیازی به برنامه جانبی دیگه هم نیست
این منیجری هم که امیر جان میگن کاملا درستا اما چون ورژن اولش بتا هس متاسفانه روی هر رامی کار نمیکنه
موفق باشین:flower: