PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با فلش زدن N8

sinaw550
2010-12-27, 01:10 PM
با سلام واقعا این موضوع برای من یه یک ماهیه شده مشکل توی هیچ سایتی هم درست حسابی جواب آدمو نمیدن واقعا ممنون میشم یکی جواب سوال من رو ساده و واضح بگه .
من یه یک ماهی N8 خریدم حالا جدیدترین فایل نسبی N8 ورژن 011.012 دانلود کردم تا با Phoenix_2010.38.005.44210_Cracked فلش بزنم و آپدیت کنم ولی در آخرین مرحله در پنجره ّFirmware Update پیغام نیود فایل RM596_029_000_M014_16G.fpsx میده و فلش نمیزنه توی همین پنجره در قسمت Options توی لیست فایل فلشها فایل بالا با رنگ قرمز مشخص شده وقتی وارد فولدر نسب شده فریمور هم میشم فایل بالا در بین اون همه فایل وجود نداره حالا علی مونده وحوزش که این فایل چیه از کجا بیارم چرا حتی توی فایل نصبی که پک هست وجود نداره .
با C7 هم برای فلش با نبود یک فایل مشابه همون بالایی مشکل داشتم.
اگر کسی پیدا بشه جواب ما رو بده به قول معروف خانواده ای را از نگرانی و انتظار نجات داده.:wac:

sn1933
2010-12-27, 07:42 PM
با سلام واقعا این موضوع برای من یه یک ماهیه شده مشکل توی هیچ سایتی هم درست حسابی جواب آدمو نمیدن واقعا ممنون میشم یکی جواب سوال من رو ساده و واضح بگه .
من یه یک ماهی N8 خریدم حالا جدیدترین فایل نسبی N8 ورژن 011.012 دانلود کردم تا با Phoenix_2010.38.005.44210_Cracked فلش بزنم و آپدیت کنم ولی در آخرین مرحله در پنجره ّFirmware Update پیغام نیود فایل RM596_029_000_M014_16G.fpsx میده و فلش نمیزنه توی همین پنجره در قسمت Options توی لیست فایل فلشها فایل بالا با رنگ قرمز مشخص شده وقتی وارد فولدر نسب شده فریمور هم میشم فایل بالا در بین اون همه فایل وجود نداره حالا علی مونده وحوزش که این فایل چیه از کجا بیارم چرا حتی توی فایل نصبی که پک هست وجود نداره .
با C7 هم برای فلش با نبود یک فایل مشابه همون بالایی مشکل داشتم.
اگر کسی پیدا بشه جواب ما رو بده به قول معروف خانواده ای را از نگرانی و انتظار نجات داده.:wac:
دوست من سلام من یه بار 5800را با فونیکس فلش زدم همون فایلی که شما می گید را می خاست که مربوط به مموری کارته ولی من اونونداشتم واز بین فایلهای فلش removeش کردم وفلش زدم شما هم همین کار را بکنید هیچ مشکلی پیش نمی اد (با راست کلیک بر روی فایل مورد نظر در پنجره که فایلهای فلش در اون انتخاب شدن تو فونیکس)

sinaw550
2010-12-28, 01:34 AM
با سلام
دوست عزیز من این کار رو قبلا امتحان کردم با Remove کردن این فایل از لیست باز هم مشکل پا برجاست و بدون این فایل فونیکس فلش رو انجام نمیده.
دوم اینکه من قبلا این کارو کردم فایل مورد نظر بین فایلهای نصبی وجود نداره.
باتشکر