منو اصلی
تولد 3 سالگی موبایل اوّل

موبایل اوّل 3 ساله شد

  • 1 اردیبهشت 1388
  • 898
تولد 3 سالگی موبایل اوّل

 

سومین سال حضور مرجع تخصصی موبایل و خدمت به کاربران فارسی زبان را جشن می گیریم. در این راه کلیه خدمات مورد نیاز کاربران تلفن همراه به صورت کاملا رایگان در اختیار آنها قرار گرفته است. امیدواریم توانسته باشیم سهم قابل توجهی از نیاز های شما را برآورده سازیم.

افتتاح قسمت جدید معرفی و بررسی گوشی های تلفن همراه در این سال توانست خبر خوبی برای آنهایی باشد که به دنبال اطلاعات فارسی گوشی های برتر هستند. همچنین در ادامه راه سیستم پیشرفته قیمت روز گوشی های موبایل نیز به این قسمت افزوده شد. سیستم جامع پشتیبانی و خدمات مشتریان برای آنهایی است که از فروشگاه آنلاین موبایل خرید خود را انجام داده اند و طبق نظر سنجی ها 96% از مشتریان از محصول دریافتی و بسته بندی آن راضی بوده اند. همه موارد ذکر شده گوشه ای از خدمات این مرجع به فارسی زبانان می باشد. امید است در سال جاری نیز با خدماتی کاملا رایگان به پیشرفت علمی جامعه در زمینه تلفن همراه کمک کنیم.

گزارش فعالیت های سایت در سالی که گذشت :

تعداد مطالب : 976 کل
تعداد نظرات : 35792 کل
بازدید صفحات : 16.359.559 بازدید
بازدید کننده : 3.893.868 نفر
متوسط افراد آنلاین : 200 نفر
درجه در گوگل : 10/4 ( Page Rank )
نفوذ جستجو گوگل : 178.000 یافته
پیشرفت صفحات در گوگل : 105.000 صفحه
لینک یافته شده گوگل : 332 عدد
رتبه در الکسا : 8.986
پهنای باند مصرفی ( ماهیانه ) : 4000 گیگابایت
تعداد سرور همزمان : 4 عدد

با تشکر از کلیه شرکت ها و دوستانی که در این سال ما را حمایت کردند :

گروه میزبانی هاست ایران [ سرور ] صالح سوزنچی [ برنامه نویس ] پویا سلیمی [ طراح سیستم ] مهیار کریمی [ بازرگانی ] علی [ وی بی ] نوید رحیمی راد [ گرافیک ]

گروه تخصصی موبایل از افراد علاقه مند در زمینه موبایل دعوت به همکاری می نماید. شما می توانند با ایمیل info[at]Ir-Tci.org تماس حاصل فرمایید.

همچنین بخوانید